Kursy językowe online

KURSY JĘZYKOWE ONLINE

Kursy językowe online

Kursy językowe online dla dorosłych, młodzieży i dzieci z lektorem
Lekcje językowe przez internet na żywo
Nauka języków obcych online w czasie rzeczywistym grupowo
Kurs językowy przez internet cena
Indywidualne kursy językowe online z native speakerem

Kursy językowe online

Kursy językowe online dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wirtualnej klasie. Wirtualna klasa jest miejscem, w którym odbywają się kursy online w czasie rzeczywistym (live streaming przez Internet). Dzięki opracowanej przez Szkołę Języków Obcych LEXIS technologii masz możliwość uczestnictwa w naszych kursach językowych bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy połączenie z Internetem, głośniki/słuchawki oraz mikrofon i kamera.

Jak przebiega nauka języków obcych przez Internet?

Na parę minut przed rozpoczęciem zajęć logujesz się na naszej platformie. Już chwilę później nawiązujesz przez Internet połączenie z rzeczywistą klasą, w której znajduje się lektor oraz inni uczestnicy kursu. Na ekranie twojego komputera lub każdego innego urządzenia z dostępem do Internetu, z którego korzystasz, pojawia się ekran tablicy interaktywnej, na której lektor zapisuje to, o czym mówi klasie, ćwiczenia etc. Prezentuje także inne materiały dydaktyczne do nauki języków obcych, łączy się z Internetem oraz odtwarza pliki audio i wideo. Wszystko obserwujesz na swoim ekranie w doskonałej jakości. W prawym dolnym rogu klasa widzi ciebie (tylko jeżeli włączysz kamerę), a ty widzisz klasę. Przez cały czas słyszysz to, o czym mówi się w klasie, a klasa wraz z lektorem słyszą ciebie. Dowiedz się więcej o wirtualnej klasie klikając w link wirtualna klasa.

Lekcje językowe przez Internet na żywo

Lekcje językowe (kursy) przez Internet na żywo (z lektorem) dla dzieci, młodzieży i dorosłych (grupowe i indywidualne) prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z wykształceniem lingwistycznym (także z native spekers). W naszej szkole znajdziecie Państwo kursy językowe na różnych poziomach. Wśród nich jest wiele kursów językowych przygotowujących do egzaminów i certyfikatów językowych oraz wiele kursów specjalistycznych, takich jak np. kursy ze słownictwem medycznym i prawniczym, kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych, kursy biznesowe i wiele innych.
Kursy językowe przez Internet odbywają się w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie, także z native speakerem. Uczniowie uczestniczący w lekcjach online (w wirtualnej klasie) połączeni są z rzeczywistą klasą, w której znajduje się lektor i pozostali uczniowie. Kursy językowe online w czasie rzeczywistym składają się z dyskusji oraz ćwiczeń wykorzystujących materiały audiowizualne. Nasza szkoła wyposażona jest w interaktywne tablice. Obraz z tych tablic, uczniowie uczestniczący w kursach internetowych, mogą zobaczyć na ekranach swoich komputerów, łącznie ze wszystkimi materiałami wykorzystywanymi w klasie.

W ofercie Szkoły Języków Obcych LEXIS znajdą Państwo lekcje językowe online na wszystkich poziomach zaawansowania z następujących języków:

Kursy angielskiego online
Kursy arabskiego online
Kursy bułgarskiego online
Kursy chińskiego online
Kursy chorwackiego online
Kursy francuskiego online
Kursy greckiego online
Kursy hebrajskiego online
Kursy hiszpańskiego online
Kursy japońskiego online
Kursy litewskiego online
Kursy niemieckiego online
Kursy norweskiego online
Kursy polskiego dla obcokrajowców online
Kursy portugalskiego online
Kursy rosyjskiego online
Kursy serbskiego online
Kursy ukraińskiego online
Kursy włoskiego online

Nauka języków obcych online w czasie rzeczywistym grupowo

Nauka języków obcych online w czasie rzeczywistym grupowo odbywa się w czasie rzeczywistym dwa razy w tygodniu po 2 lekcje dziennie (4 tygodniowo) w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Kurs językowy trwa dwa semestry, każdy składa się z 60 lekcji. Aby wziąć udział w kursach online, potrzebują Państwo jedynie komputera z kamerą, słuchawek i/lub głośników lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

Kurs językowy przez Internet cena

Kursy językowe przez Internet. Bezpłatne konwersacje do każdego kursu - 20 lekcji. Darmowy słownik ang. pol. - ang.

Ceny kursów językowych przez Internet

Ogólny kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i polskiego w Warszawie dla poziomów od A1 do B1 oraz przygotowujący do egzaminów na poziomach od A1 do B1.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 30 60 1800
4-8 14 60 840
9-12 7,50 60 450

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Ogólny kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i polskiego w Warszawie dla poziomów od B2 do C2 oraz przygotowujący do egzaminów na poziomach od B2 do C2.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 35 60 2100
4-8 15 60 900
9-12 8,50 60 510

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Ogólny kurs języka arabskiego, greckiego, hebrajskiego, japońskiego, serbskiego, chorwackiego, litewskiego, norweskiego, portugalskiego, chińskiego, szwedzkiego i bułgarskiego oraz kursy specjalistyczne (np. medyczne, biznesowe, prawnicze, dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych, kurs dla barmanów, kucharzy, sommelierów, dla tłumaczy filmowych) oraz przygotowujący do egzaminów specjalistycznych.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

PROMOCJA!

Indywidualne kursy językowe online z native speakerem

Indywidualne kursy językowe online z native speakerem dla dzieci, młodzieży i dorosłych to jedna z wielu propozycji Szkoły Języków Obcych LEXIS. Program nauki w indywidualnych kursach językowych online dostosowany jest do potrzeb i wymagań ucznia. Państwa lektor zawsze będzie brał je pod uwagę, proponując między innymi kursy konwersacyjne i prace pisemne.

Cennik kursów językowych online:

65 zł za 45 min - angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, polski, rosyjski, włoski (poziomy A1 - B1)
75 zł za 45 min - angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, polski, rosyjski, włoski (poziomy B2 - C2 oraz kursy specjalistyczne)
80 zł za 45 min - angielski medyczny
85 zł za 45 min - arabski, bułgarski, chiński, chorwacki, grecki, hebrajski, japoński, litewski, norweski, portugalski, serbski, szwedzki, ukraiński

Jedno spotkanie liczy minimum 90 min.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie:

+48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6

Kursy językowe w Warszawie
Kursy angielskiego Warszawa
Szkoła języka angielskiego Warszawa
Intensywne kursy angielskiego Warszawa
Indywidualne kursy angielskiego Warszawa
Angielski dla początkujących
Konwersacje angielski
Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge
Kursy przygotowujące do egzaminów ETS
Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI
Kursy języka angielskiego online
Wirtualna klasa
konwersacje z angielskiego online