KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO WARSZAWA


Kursy niemieckiego Warszawa

Rozkład zajęć

 

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR!


zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne

Kursy języka niemieckiego w Warszawie


Na test sprawdzający poziom znajomości niemieckiego nie trzeba się umawiać. Można wziąć w nim udział między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Semestralne kursy niemieckiego rozpoczynają się na przełomie września i października oraz na przełomie stycznia i lutego. Cena 840,00 zł za semestr (60 lekcji). Dla kontynuujących, studentów i uczniów rabaty.

Wymowa niemiecka. Kurs fonetyki języka niemieckiego - dostępny online, z lektorem na żywo

Komunikacja w języku obcym nie ogranicza się dziś wyłącznie do języka pisanego. Toteż w dobie tychże wymagań rynkowych sposób przekazywania komunikatów ustnych staje się niejako wizytówką i zarazem kartą przetargową w karierze zawodowej każdego człowieka. Przestaje stopniowo zatem też dziwić fakt, że wymowa dość sugestywnie oddziałuje na wrażenia odbiorcy i jednocześnie rzutuje na ocenę kompetencji mówcy. Co więcej, nierzadko rozstrzyga ona także o naszych losach już na wstępie kariery zawodowej. Trafne zdaje się wobec powyższego porównanie błędów fonetycznych do kawałków stłuczonego lustra. Wprawdzie ów lustro można ponownie złożyć w całość, jednakże wysiłek włożony w ten zabieg zwykle wywołuje u odbiorcy uczucie znudzenia lub zniechęcenia oraz prowadzi do konfuzji komunikacyjnej. Prawidłowa wymowa świadczy natomiast o kompetencjach i otwartości nadawcy, dodaje mu pewności siebie oraz jest gwarantem uznania przez odbiorcę komunikatu.
Proponowany kurs wymowy języka niemieckiego adresowany jest głównie do osób, które intensywnie pracują głosowo w języku niemieckim - czyli m.in. biznesmenów, konsultantów, lektorów, tłumaczy, studentów, dziennikarzy, - a przekaz zgodnie z obowiązującymi normami niemieckiej wymowy standardowej stanowi nieodzowny element ich pracy zawodowej. Ponadto z zajęć tych skorzystać mogą również osoby, które chcą podwyższyć swoje kompetencje na tej płaszczyźnie językowej. Stosowane przez prowadzącego kurs niekonwencjonalne metody fonodydaktyczne zagwarantują uczestnikom skuteczną pracę nad poprawą błędów fonetycznych, utrwaleniem wymowy trudniejszych głosek oraz ich zbitek czy prozodyką języka niemieckiego, co w konsekwencji przyniesie profity w postaci pozytywnego odbioru przekazywanych treści, a więc pełnego sukcesu komunikacyjnego

Kurs z fonetyki. Zajęcia liczą 30 lekcji. Spotkania w każdą sobotę w godz. 12.30 - 14.00. Cena 900,00 zł Płatność możliwa jest w 3 ratach
 

Kursy niemieckiego dla początkujących Warszawa

Zaletą kursu niemieckiego dla początkujących (poziom A1) jest możliwość otrzymania bezpłatnych podręczników. Wyposażenie sal lekcyjnych w najnowsze pomoce dydaktyczne urozmaica przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników.

Kursy przygotowujące do egzaminów z języka niemieckiego w Goethe Institut Warszawa (PWD, ZDfB, GDS, KDS) - Kursy j. niemieckiego dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych w Warszawie

Uczestnikom kursów języka niemieckiego przygotowujących się do egzaminu w Goethe Institut proponujemy najnowsze podręczniki renomowanych wydawnictw. Kursy niemieckiego dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych (młodzież i dorośli) wzbogacane są interaktywnymi ćwiczeniami i materiałami audio i wideo. Materiały wyświetlane i zapisane z użyciem tablic interaktywnych i multimedialnego oprogramowania mogą być zapisane na pendrive lub wysłane mailem na adres ucznia. Egzaminy i certyfikaty Goethe Institut Warszawa

Kursy niemieckiego przygotowujące do matury (Warszawa) / egzaminu gimnazjalnego w Warszawie

KOREPETYCJE z NIEMIECKIEGO Warszawa

Kursy niemieckiego przygotowujące do egzaminu maturalnego oraz przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli i kwalifikowanych egzaminatorów OKE. Kursy języka niemieckiego przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego mogą  być przeprowadzone w standardowych grupach lub indywidualnie , lub w mini grupach - tu ceny jak za korepetycje z j. ang.

Konwersacje z niemieckiego w Warszawie

Osoby wybierające się na konwersacyjny kurs niemieckiego w Warszawie powinny reprezentować poziom znajomości niemieckiego B2 lub C1. Konwersacje z niemieckiego w Warszawie prowadzone są w grupach standardowych lub w mini grupach - tu ceny jak za korepetycje z j. ang.

Intensywne kursy języka niemieckiego w Warszawie

Intensywny niemiecki w Warszawie, to kurs językowy pozwalający pozyskać wiedzę językową w szybkim tempie. Nauka w trybie intensywnym oferowana jest w Warszawie czasie wakacji (Szkoła LEXIS organizuje przyspieszone wakacyjne kursy niemieckiego w Warszawie) oraz na indywidualne zamówienie.

Niemiecki online - Kursy niemieckiego przez Internet

Nauka języka niemieckiego online w szkole niemieckiego, w czasie rzeczywistym (live streaming) pozwala skonsolidować lektorowi prowadzącemu kurs niemieckiego dla uczniów w realnej klasie z pracą uczniów będących w Internecie. Oczywiście lektor może także prowadzić wyłącznie kurs w WIRTUALNEJ KLASIE -  tj. dla uczniów uczestniczących w kursie niemieckiego online.
Teraz uczeń, który ma trudność w dotarciu do szkoły może uczestniczyć w lekcjach j. niemieckiego online. Widzi i słyszy uczestników lekcji online i uczestników w sali szkoły. Internauta jest widziany i słyszany przez wszystkich uczestników kursu. Zapisy, obrazy oraz filmy przedstawiane na tablicy interaktywnej w klasie, oglądane są przez Internautów na ekranie własnych komputerów. Dla większej grupy odbiorców (bez limitu) jesteśmy w stanie stworzyć webinarium. Sprawdź swój niemiecki online

Indywidualne lekcje języka niemieckiego w Warszawie i online

Indywidualne kursy niemieckiego dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Poza kursami języka ogólnego (tu także przygotowanie do egzaminów i certyfikatów) proponujemy kursy dla menadżerów z uwzględnieniem słownictwa biznesowego, finansowego (także bankowość), kursy niemieckiego przygotowujące do pracy w Niemczech, kursy niemieckiego medycznego (dla pielęgniarek, lekarzy i opiekunek osób chorych i w podeszłym wieku), kursy niemieckiego technicznego z uwzględnieniem wielu dziedzin techniki. Indywidualne lekcje niemieckiego online polecana są osobom, które mają problem z dojazdem do szkoły w Warszawie.

Korepetycje z niemieckiego w Warszawie w grupach od 2 do 5 osób - także  online

Korepetycje z j. niemieckiego dla maturzystów, gimnazjalistów i studentów przygotowują do wszelakich egzaminów i certyfikatów. Program korepetycji dostosowany jest do indywidualnych potrzeb uczniów. Korepetycje w małych  grupach (także online) obniżają koszt dla każdego ucznia. Ceny w mini grupach -  ceny jak za korepetycje z j. ang.

Szkoła języka niemieckiego w Warszawie - LEXIS

LEXIS, to nowoczesna szkoła języka niemieckiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.

Możesz uczestniczyć w kursach niemieckiego w Warszawie oraz w kursach niemieckiego online. Wszyscy uczniowie kursów niemieckiego  mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe, kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach. Rodzicom i ich dzieciom proponujemy językowe wyjazdy rodzinne (Niemcy, Austria) oraz w innych krajach. Podczas ferii zimowych - dzieci, młodzież i dorośli mają zapewnione miejsca na kursach i obozach językowych z możliwością jazdy na nartach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w wielu innych krajach.

Test sprawdzający poziom języka niemieckiego online

W LEXIS opracowano multimedialny i interaktywny test z języka niemieckiego online sprawdzający znajomość gramatyki i rozumienia ze słuchu - dla każdego poziomu zaawansowania. Jeśli nie wiesz jaki reprezentujesz poziom odwiedź naszą stronę z testem.
Ten test to nie jedyny nowatorski produkt oferowany naszym uczniom. Przeczytaj o kursach niemieckiego online.

CENNIK KURSÓW J. NIEMIECKIEGO

Kursy niemieckiego w Warszawie (poziom A1, A2, B1, B2, C1, C2)

Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Dla poziomów od A1 do B1.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 30 60 1800
4-8 18 60 1080
9-12 15 60 900

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Dla poziomów od B2 do C2.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 30 60 1800
4-8 18 60 1080
9-12 15 60 900

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Dla kursów specjalistycznych (np. medyczne, biznesowe, prawnicze, dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych, kurs dla barmanów, kucharzy, sommelierów, dla tłumaczy filmowych) oraz przygotowujących do egzaminów specjalistycznych.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-15 30 60 1800

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

PROMOCJA!

ZAPRASZAMY!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem otrzymasz 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze.

Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Egzaminy i certyfikaty Goethe Institut Warszawa

Dla młodzieży od lat 16 i dorosłych proponowane są następujące certyfikaty:

Goethe-Zertifikat A1 Start Deutsch 1 (SD1)
Goethe-Zertifikat A2 Start Deutsch 2 (SD2)
Goethe-Zertifikat B1 Zertifikat Deutsch (ZD)
Zertifikat Deutsch für den Beruf (ZDfB)
Goethe-Zertifikat C1 (C1)
Goethe-Zertifikat C2 Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP)
Prüfung Wirtschaftsdeutsch (PWD)
Test DaF


Deutsch 1 i 2

Potwierdza, że kandydat jest w stanie w najprostszy sposób porozumiewać się w języku niemieckim zarówno w mowie jak i piśmie, w bliskich i znanych sobie sytuacjach codziennych. Rozumie krótkie, proste ustne i pisemne informacje, umie przedstawić się, wypełnić formularz meldunkowy, napisać krótki i nieskomplikowany mail czy kartkę pocztową. Certyfikat ten potwierdza głównie umiejętności komunikacyjne przydatne w codziennych sytuacjach.
Egzamin sprawdza głównie umiejętności porozumiewania się po niemiecku w sytuacjach z życia codziennego. Nie sprawdza umiejętności formułowania wypowiedzi pisemnych. Certyfikat Start Deutsch 2 można uzyskać po 240-260 godzinach nauki języka.

Zertifikat Deutsch ZD

Zertifikat Deutsch jest egzaminem kończącym naukę na poziomie podstawowym (B1 wg klasyfikacji Rady Europy) po około 400 - 600 godzinach intensywnej nauki. Certyfikat stwierdza, że kandydat dysponuje znajomością języka niemieckiego umożliwiającą samodzielną komunikację językową w mowie i w piśmie we wszystkich sytuacjach dnia codziennego, także w środowisku zawodowym. Do egzaminu mogą przystąpić kandydaci, którzy ukończyli 16 lat.

Zertifikat Deutsch für den Beruf (ZDfB)

Certyfikat ZDfB zyskał uznanie w niemieckojęzycznych firmach, w przedsiębiorstwach mających niemieckojęzycznych partnerów, u eksporterów i importerów. Jest on niezbędny dla osób zainteresowanych praktykami zawodowymi w obszarze niemieckojęzycznym, jak i zwiększa szanse na rynku pracy. Sprawdza głównie umiejętność porozumiewania się w sytuacjach zawodowych, takie jak kontakty z innymi firmami, prowadzenie korespondencji, rozmowy telefoniczne.
Zertifikat Deutsch für den Beruf jest honorowany przez Urząd Służby Cywilnej.

Goethe Zertifikat C1

Certyfikat C1 potwierdza znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym. Potwierdza, że osoba, która zdała egzamin zna wszystkie ważne struktury języka niemieckiego, umie je właściwie stosować i dysponuje słownictwem, które pozwala na swobodną komunikację. Osoba posiadająca ten certyfikat jest w stanie zrozumieć oraz redagować większość trudnych tekstów w języku niemieckim. W komunikacji ustnej osoba taka umie wysławiać się w sposób różnorodny oraz adekwatny do danej sytuacji.
Egzamin ten przeznaczony jest do osób, które mają za sobą w 860-1000 godzin nauki języka.

Zentrale Oberstufenprüfung

ZOP jest jednym z najbardziej zaawansowanych językowo egzaminów, odpowiada poziomowi C2 wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Świadectwo ZOP zwalnia na wyższych uczelniach w Niemczech z egzaminu wstępnego z języka niemieckiego. Certyfikat potwierdza, że osoba, która zdała egzamin zna wszystkie ważne struktury języka niemieckiego, które umie właściwie stosować i dysponuje słownictwem, które pozwala na swobodną komunikację dotyczącą życia prywatnego, publicznego oraz zawodowego, potrafi analizować teksty literackie i naukowe, bez trudu rozumie język mówiony nawet nasycony idiomami i zwrotami z języka potocznego.
ZOP zwalnia z egzaminu kwalifikacyjnego z języka niemieckiego na wszystkich uniwersytetach i w szkołach wyższych w Niemczech oraz uprawnia nauczycieli, którzy nie są germanistami, do nauczania języka niemieckiego w szkołach podstawowych, gimnazjach i w szkołach ponadgimnazjalnych.

Prüfung Wirtschaftsdeutsch International PWD

Poprzez powiązanie egzaminu z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową uzyskany certyfikat ma duże uznanie i odgrywa znaczącą rolę przy zatrudnieniu w firmach krajów niemieckojęzycznych zarówno w Polsce jak i za granicą. Potwierdza specjalistyczne kompetencje językowe w dziedzinie gospodarczej, zarówno w mowie jak i piśmie o wysoko zaawansowanym stopniu trudności. Do egzaminu wymagane jest w miarę biegłe posługiwanie się językiem standardowym (poziom C1 w klasyfikacji Rady Europy) oraz poprawne wypowiadanie się ustne i pisemne na bardziej złożone tematy jak ekonomia, prawo. Na egzaminie pisemnym wymagana jest od kandydata m.in. zdolność rozumienia tekstu o tematyce ekonomicznej, napisanie listu handlowego oraz wypowiadanie się na tematy z zakresu gospodarczego.

Test DaF

Jest to egzamin na poziomie zaawansowanym (B2 - C1). Jest akceptowany przez wyższe uczelnie w Niemczech oraz przez instytucje naukowe. Egzamin składa się z 3 części:

-rozumienie tekstu czytanego (60 min)

-rozumienie ze słuchu (40 min)

-pisanie (60 min)

-wypowiedź ustna (35 min).

Egzamin można powtarzać dowolną ilość razy.

Zapisz się on-line
 lub telefonicznie:
+48 22 625 72 98
+48 22 622 25 23
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6

 Kursy innych języków w Warszawie Kursy niemieckiego dla początkujących Warszawa