KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW CAMBRIDGE


Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge FCE CAE CPE IELTS

Rozkład zajęć

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY SEMESTRALNE!

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge

Zapraszamy na darmowe próbne zajęcia z języka angielskiego organizowane na poziomach B2, C1, C2 oraz przygotowujących do egzaminów na w/w poziomach. Lekcje będzie prowadził nasz wykwalifikowany native speaker. O dniach zajęć i o szczegółach możesz dowiedzieć się telefonicznie lub drogą mailową.

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE CAE CPE IELTS BMAT)

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE, IELTS, BMAT) dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych (młodzież i dorośli) wzbogacane są interaktywnymi ćwiczeniami i materiałami audio i wideo. Materiały wyświetlane i zapisane z użyciem tablic interaktywnych i multimedialnego oprogramowania mogą być zapisane na pendrive lub wysłane mailem na adres ucznia. Uczestnikom kursów języka angielskiego przygotowujących się do egzaminów Cambridge proponujemy najnowsze podręczniki renomowanych wydawnictw.  Egzaminy i certyfikaty Cambridge Warszawa

Kursy języka angielskiego w małych grupach (w Warszawie) prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów po anglistyce. Na wyższych poziomach lektorami są native speakers z krajów anglojęzycznych. Jeżeli są Państwo chętni do wzięcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom znajomości języka angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcję kursu.

Na test sprawdzający poziom znajomości angielskiego nie trzeba się umawiać. Można wziąć w nim udział między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Semestralne kursy angielskiego rozpoczynają się na przełomie września i października oraz na przełomie stycznia i lutego. Cena uzależniona jest od rodzaju kursu. Z dokładnym cennikiem zapoznać się mogą Państwo klikając w link cennik kursów przygotowujących do egzaminów Cambridge. Dla kontynuujących, studentów i uczniów rabaty.

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge online

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge online w szkole angielskiego w czasie rzeczywistym (live streaming) pozwala skonsolidować lektorowi prowadzącemu kurs angielskiego dla uczniów w realnej klasie z pracą uczniów będących w Internecie. Oczywiście lektor może także prowadzić wyłącznie kurs w WIRTUALNEJ KLASIE - tj. dla uczniów uczestniczących w kursie angielskiego online.
Teraz uczeń, który ma trudność w dotarciu do szkoły, może uczestniczyć w lekcjach j. angielskiego online. Widzi i słyszy uczestników lekcji online i uczestników w sali szkoły. Internauta jest widziany i słyszany przez wszystkich uczestników kursu. Zapisy, obrazy oraz filmy przedstawiane na tablicy interaktywnej w klasie, oglądane są przez internautów na ekranie własnych komputerów. Dla większej grupy odbiorców (bez limitu) jesteśmy w stanie stworzyć webinarium. Sprawdź swój angielski online

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge indywidualne i online

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge indywidualne i online dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Proponujemy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge. Indywidualne lekcje angielskiego online polecane są osobom, które mają problem z dojazdem do szkoły w Warszawie.

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge w szkole języka angielskiego w Warszawie

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge w szkole języka angielskiego w Warszawie. LEXIS to nowoczesna szkoła języka angielskiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.

Możesz uczestniczyć w kursach angielskiego w Warszawie oraz w kursach angielskiego online. Wszyscy uczniowie kursów angielskiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach. Rodzicom i ich dzieciom proponujemy językowe wyjazdy rodzinne w anglojęzycznych krajach. Podczas ferii zimowych - dzieci, młodzież i dorośli mają zapewnione miejsca na kursach i obozach językowych z możliwością jazdy na nartach. 

Test sprawdzający poziom języka angielskiego online

W LEXIS opracowano multimedialny i interaktywny test z języka angielskiego online sprawdzający znajomość gramatyki i rozumienia ze słuchu - dla każdego poziomu zaawansowania. Jeśli nie wiesz jaki reprezentujesz poziom odwiedź naszą stronę z testem.
Ten test to nie jedyny nowatorski produkt oferowany naszym uczniom. Przeczytaj o kursach angielskiego online.


Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge cennik

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge - FCE, CAE, CPE, IELTS, KET, PET, YLE oraz kursy przygotowujące do egzaminu Cambridge - TOLES

Kursy przygotowujące do egzaminów z j. angielskiego na poziomach od A1 do B1.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 30 60 1800
4-8 14 60 840
9-12 7,50 60 450

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Kursy przygotowujące do egzaminów z j. angielskiego na poziomach od B2 do C2.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 35 60 2100
4-8 15 60 900
9-12 8,50 60 510

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Kursy przygotowujące do egzaminów specjalistycznych (np. medyczne, biznesowe, prawnicze, dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych, kurs dla barmanów, kucharzy, sommelierów, dla tłumaczy filmowych).

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

ZAPRASZAMY!

PROMOCJA!

Egzaminy i certyfikaty Cambridge Warszawa

Egzaminy Cambridge

FCE (First Certificate in English)
CAE (Certificate in Advanced English)
CPE (Certificate of Proficiency in English)
IELTS (International English Language Testing System)
KET ( Key English Test)
PET (Preliminary English Test)
YLE (Cambridge Young Learners Examinations)
BEC (Business English Certificates)
TOLES (Test of Legal English)
BMAT (Biomedical Admissions Test)

FCE (First Certificate in English)

Jest jednym z najpopularniejszych na świecie międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Potwierdza on umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

CAE (Certificate in Advanced English)

Jest uznawanym na całym świecie egzaminem z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Sprawdza umiejętność porozumiewania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

CPE (Certificate of Proficiency in English)

Jest uznawanym na całym świecie egzaminem z języka angielskiego na wysokim poziomie zaawansowania. CPE ponadto jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od osób pragnących przekwalifikować się na nauczycieli angielskiego.

IELTS (International English Language Testing System)

Egzamin dla chcących studiować lub pracować za granicą. Egzamin ten jest również przeznaczony dla osób ubiegających się o wizę emigracyjną do Australii, Nowej Zelandii i Kanady.

KET (Key English Test)

Sprawdza znajomość języka angielskiego na poziomie A2. Testuje on praktyczną znajomość języka angielskiego i sprawdza 4 umiejętności językowe - czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Jest on głównie adresowany do młodzieży szkolnej.

PET (Preliminary English Test)

Sprawdza znajomość języka angielskiego na poziomie B1. Jest uznawany przez pracodawców i instytucje edukacyjne na całym świecie. Również testuje praktyczną znajomość języka angielskiego i sprawdza 4 umiejętności językowe. Jest on głównie adresowany do młodzieży szkolnej.

YLE (Cambridge Young Learners Examinations)

Egzamin dla dzieci w wieku 7 - 12 lat. Egzamin składa się z 3 części: czytanie i pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie.

BEC (Business English Certificates)

Egzamin można zdawać na 3 poziomach: BEC Preliminary (B1), BEC Vantage (B2) oraz BEC Higher (C1). Przeznaczony jest dla osób, które obracają się w środowisku międzynarodowego biznesu i handlu. Ceny po ustaleniu z LEXIS. Kurs możemy zorganizować na prośbę chętnych.

TOLES (Test of Legal English)

Egzamin British Council z języka prawniczego. Test of Legal English Skills jest egzaminem językowym, opracowanym przez instytut Global Legal English, skierowanym do prawników oraz studentów prawa. Kursy przygotowujące do egzaminu TOLES organizowane są przez Szkołę Języków Obcych dla kancelarii prawnych i ich korporacji, dla sądów, prokuratury oraz dla osób, których celem jest poszerzenie znajomości słownictwa prawniczego w języku angielskim.

BMAT (Biomedical Admissions Test)

BMAT to specjalistyczny test, dla kandydatów na anglojęzyczne uniwersytety na kierunki takie jak medycyna, weterynaria i tym podobne.
BMAT to dwugodzinny test pisemny podzielony na trzy części. Nie wymaga on dużego przygotowania, ponieważ jest to test wiedzy oczekiwanej od kandydatów na samym początku.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie:
+48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6

Kursy innych języków w Warszawie Kursy angielskiego Warszawa Szkoła języka angielskiego Warszawa Indywidualne kursy angielskiego Warszawa Intensywne kursy angielskiego Warszawa Kursy przygotowujące do egzaminów ETS Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI Kursy języka angielskiego online Konwersacje angielski Angielski dla początkujących