Konwersacje angielski

KONWERSACJE ANGIELSKI Warszawa

Konwersacje angielski Warszawa Kurs Konwersacyjny

Konwersacje angielski
Bezpłatne konwersacje angielski
Konwersacje angielski dla dzieci
Konwersacje angielski dla młodzieży
Konwersacje angielski dla dorosłych
Konwersacje angielski dla seniorów
Konwersacje angielski medyczny
Konwersacje angielski prawniczy
Konwersacje angielski biznesowy
Konwersacje angielski w turystyce i hotelarstwie
Konwersacje angielski dla barmanów, sommelierów, kelnerów i kucharzy
Intensywne konwersacje z języka angielskiego
Konwersacje angielski online
Konwersacje angielski cennik
Indywidualne konwersacje z języka angielskiego

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY SEMESTRALNE

Konwersacje angielski

Konwersacje z angielskiego w Warszawie. Kursy konwersacyjne z angielskiego dla posiadających wiedzę na temat języka angielskiego, tj. dla osób, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie. Zajęcia z konwersacji w j. angielskim prowadzone są przez native speakerów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka. Wymagany poziom uczestników to średnio zaawansowany lub zaawansowany (B2/C1).

Bezpłatne konwersacje angielski

Bezpłatne konwersacje angielski Warszawa. Konwersacje z angielskiego za darmo dostaniesz zapisując się na kurs konwersacyjny lub każdy inny kurs językowy. Otrzymasz dodatkowo 20 lekcji bezpłatnych konwersacji z języka angielskiego. Poza tym dostaniesz darmowy słownik wyd. Langenscheidt oraz zorganizujemy Ci kurs językowy za granicą po obniżonych kosztach. Kusy językowe za granicą dostępne są przez cały rok (także w ferie zimowe i w wakacje). Bezpłatne konwersacje są nieobowiązkowe i nie stanowią części płatnego kursu.

Konwersacje angielski dla dzieci

Konwersacje angielski dla dzieci. Są to zajęcia przeznaczone i specjalnie przystosowane do potrzeb i zainteresowań najmłodszych użytkowników języka angielskiego. Proponujemy konwersacje w grupach lub indywidualnie. Lekcje odbywają się w przestronnych, wyposażonych w interaktywne tablice salach.

Konwersacje angielski dla młodzieży

Konwersacje z angielskiego dla młodzieży są przeznaczone dla osób, które uczyły się języka angielskiego w szkole i chciałyby nabrać biegłości w porozumiewaniu się w tym języku. Zajęcia konwersacyjne umożliwiają sterowane rozmowy z native speakerem na najczęściej pojawiające się w mediach tematy.

Konwersacje angielski dla dorosłych

Konwersacje angielski dla dorosłych - w LEXIS znajdziecie Państwo dziesiątki kursów przystosowanych do Państwa potrzeb. Oferta przykładowych tematów konwersacji z języka angielskiego znajduje się poniżej.

Konwersacje angielski dla seniorów

Konwersacje angielski dla seniorów - godziny oraz częstotliwość spotkań dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Także tematy zajęć ustalane są w porozumieniu z uczestnikami konwersacji - lektor, najczęściej native speaker, jest w stanie przygotować się do rozmowy na każdy temat.

Konwersacje angielski medyczny

Konwersacje angielski medyczny to konwersacje dla osób związanych z sektorem medycznym (lekarzy, pielęgniarek, studentów medycyny, tłumaczy), które chcą poszerzyć ogólną znajomość angielskiego o angielską terminologię medyczną oraz komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy. Polecamy również kursy angielskiego medycznego.

Konwersacje angielski prawniczy

Konwersacje angielski prawniczy. W trakcie konwersacji English for Law uczestnicy zapoznają się z fachową terminologią angielskiego systemu prawnego, w starannie określonym kontekście. Polecamy również kursy angielskiego prawniczego.

Konwersacje angielski biznesowy

Konwersacje angielski biznesowy. Zajęcia dają słuchaczom możliwość poznania słownictwa i praktykę w posługiwaniu się językiem biznesu w realistycznym i stymulującym kontekście sytuacyjnym, opierając się o nowoczesną terminologię i praktykę w tego typu działalności. Polecamy również kurs angielskiego biznesowego.

Konwersacje angielski w turystyce i hotelarstwie

Konwersacje angielski w turystyce i hotelarstwie na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferta przeznaczona jest zarówno dla tych, którzy pracują w wyżej wymienionych branżach jak i dla tych którzy pracę taką chcieliby dopiero podjąć. Polecamy również kurs angielskiego w turystyce i hotelarstwie.

Konwersacje angielski dla barmanów, sommelierów, kelnerów i kucharzy

Konwersacje angielski dla barmanów, sommelierów, kelnerów i kucharzy przeznaczone są dla tych, którzy chcą poszerzyć ogólną znajomość angielskiego o terminologię związaną z tymi branżami, doskonalić umiejętność komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy. Polecamy również kursy angielskiego dla barmanów, sommelierów, kelnerów i kucharzy.

Intensywne konwersacje z języka angielskiego

Intensywne konwersacje z języka angielskiego możliwe są w mini grupach liczących od 1 do 5 osób. Intensywność kursu określana jest przez osoby tworzące grupę. W ciągu roku szkolnego słuchacze kursów standardowych spotykają się 2 razy w tygodniu i mają po 2 lekcje na jedno spotkanie.

Konwersacje angielski online

Konwersacje angielski online przez Internet na żywo w czasie rzeczywistym (live streaming) pozwalają skonsolidować lektorowi prowadzącemu kurs angielskiego dla uczniów w realnej klasie z pracą uczniów będących w Internecie. Oczywiście lektor może także prowadzić wyłącznie kurs w WIRTUALNEJ KLASIE - tj. dla uczniów uczestniczących w kursie angielskiego online
Teraz uczeń, który ma trudność w dotarciu do szkoły, może uczestniczyć w lekcjach j. angielskiego online. Widzi i słyszy uczestników lekcji online i uczestników w sali szkoły. Internauta jest widziany i słyszany przez wszystkich uczestników kursu. Zapisy, obrazy oraz filmy przedstawiane na tablicy interaktywnej w klasie, oglądane są przez internautów na ekranie własnych komputerów. Dla większej grupy odbiorców (bez limitu) jesteśmy w stanie stworzyć webinarium. Sprawdź swój angielski online.

Konwersacje angielski cennik

Cena 588,00 zł (w grupie 9 - 12 osób)
762,00 zł (w grupie 4 - 8 osób)
za semestr - 60 lekcji

Jedna godzina lekcyjna to 45 minut. Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem, dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Indywidualne konwersacje z języka angielskiego

Indywidualne konwersacje z języka angielskiego dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Zajęcia odbywają się w takich godzinach i z taką częstotliwością, z jaką uczeń sobie zażyczy. Uwaga lektora jest w całości skupiona na uczniu, co sprawia, że nauka staje się efektywniejsza.

Koszt: 75,00 zł/45 min
Dopłata za native speakera: 5,00 zł
Dopłata za tematykę specjalistyczną: 5,00 zł

Jedno spotkanie musi liczyć minimum 90 minut.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23

Kursy angielskiego Warszawa Szkoła języka angielskiego Warszawa Indywidualne kursy angielskiego Warszawa Intensywne kursy angielskiego Warszawa Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge Kursy przygotowujące do egzaminów ETS Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI Kursy języka angielskiego online Angielski dla początkujących kursy językowe online