Kursy portugalskiego Warszawa

Kursy portugalskiego w Warszawie

Kursy portugalskiego Warszawa online

TRWA REKRUTACJA NA KURSY SEMESTRALNE

zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne

Kursy portugalskiego Warszawa
Kurs portugalskiego w Warszawie cennik
Kursy portugalskiego online w czasie rzeczywistym
Indywidualne kursy portugalskiego w Warszawie
Grupowe kursy portugalskiego w Warszawie dla młodzieży, studentów i dla dorosłych
Kurs portugalskiego Warszawa dla początkujących
Kursy portugalskiego Warszawa rozkład zajęć
Konwersacje portugalski Warszawa
Cena kursów j. portugalskiego Warszawa
Intensywne kursy portugalskiego Warszawa

Kurs portugalskiego dla początkujących i zaawansowanych w Warszawie

Kursy portugalskiego Warszawa

Kursy portugalskiego w Warszawie odbywają się w szkole LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (4 godziny zajęć tygodniowo). Zapraszamy na zajęcia w mini grupach oraz zajęcia indywidualne. Lekcje odbywają się w każdym tygodniu w wyznaczonych godzinach w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Nauka języka portugalskiego trwa 2 semestry, w każdym z semestrów odbywa się 60 godzin lekcyjnych. Kursy rozpoczynają się na przełomie września i października oraz na przełomie stycznia i lutego. Lekcje języka portugalskiego są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów z wykształceniem filologicznym.
Zapraszamy na test poziomujący z języka portugalskiego do siedziby naszej szkoły. Nie trzeba się umawiać, zapraszamy do LEXIS przy ul. Marszałkowskiej 2, lok.6 od godziny 8:00 do 21:00.
Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kurs portugalskiego w Warszawie cennik

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 18 60 1080
9-12 15 60 900

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem otrzymasz od nas 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Kursy portugalskiego online w czasie rzeczywistym

W kursach portugalskiego online w czasie rzeczywistym mogą brać udział wszystkie osoby, które nie mogą uczestniczyć w lekcjach portugalskiego w Warszawie. Jeśli zapisałeś się na kurs języka portugalskiego w Warszawie, to możesz uczestniczyć w lekcjach w realnej klasie lub być w wirtualnej klasie, która "sprzężona" jest z klasą realną. Będąc online widzisz, słyszysz i jesteś widziany i słyszany przez innych uczestników grupy (w klasie i w Internecie). Ponadto wszelkie zapisy na tablicy interaktywnej są przez Ciebie widziane. Wyświetlane na tablicy obrazy i filmy odbierasz na części swojego ekrany w doskonałej jakości (bez pośrednictwa kamery i mikrofonu - film transmitowany jest bezpośrednio w sieć). To rozwiązanie pozwala Ci na uczestnictwo w lekcjach kiedy wyjechałeś do innego miasta, kraju lub gdy jesteś chory. Korzystanie z lekcji języka portugalskiego online nie skutkuje żadnymi dodatkowymi kosztami. Możliwość nauki języka portugalskiego online adresowana jest do osób, które mieszkają z dala od naszej szkoły i nie chcą tracić czasu na dojazdy oraz dla tych, którzy z przyczyn innych nie mogą uczestniczyć w lekcjach w realnej klasie.

Indywidualne kursy portugalskiego w Warszawie

Indywidualne kursy portugalskiego w Warszawie dla dorosłych młodzieży i dzieci mogą odbywać się także online. Jeśli zamawiający chce obniżyć swoje wydatki na naukę, to może zgłosić na kurs 2 lub więcej osób. Cena kursu portugalskiego na indywidualne zamówienie jest niższa w przeliczeniu na jedną osobę jeśli w kursie jest większa liczba osób. W kursach indywidualnych program nauczania i odpowiednie materiały są odpowiednio dobierane do potrzeb zamawiającego kurs j. portugalskiego. Podczas jednego spotkania należy wykupić min. 2 lekcje.

1 lekcja - 45 min

Liczba osób Koszt 1 lekcji dla grupy Koszt 1 lekcji / 1 osobę
1 85,00 zł 85,00 zł
2 90,00 zł 45,00 zł
3 95,00 zł 31,67 zł
4 100,00 zł 25,00 zł
5 105,00 zł 21,00 zł

Grupowe kursy portugalskiego w Warszawie dla młodzieży, studentów i dla dorosłych

Grupowe kursy języka portugalskiego Warszawa (małe grupy). Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe.
Semestralny kurs grupowy portugalskiego w Warszawie odbywa się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje. W kursie można uczestniczyć także za pośrednictwem Internetu.

Kurs portugalskiego Warszawa dla początkujących

Kursy portugalskiego w Warszawie dla początkujących odbywają się w salach lekcyjnych wyposażonych w najnowsze pomoce dydaktyczne (tablice interaktywne, komputery z oprogramowaniem multimedialnym ...). Urozmaica to na przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników i programu nauki.

Kursy portugalskiego Warszawa rozkład zajęć

portugalski A1 Do ustalenia, skontaktuj się z LEXIS
portugalski A2
portugalski B1

Konwersacje portugalski Warszawa

Konwersacje w języku portugalskim w Warszawie prowadzone są przez b. doświadczonych lektorów lub native speakerów. Kurs konwersacyjny portugalskiego zawiera 60 lekcji. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje (90 min.)

Cena kursów j. portugalskiego Warszawa

Semestr składa się z 60 lekcji dla wszystkich poziomów. Ceny są podane w tabeli wyżej. Pod koniec semestru wnosisz opłatę za kolejny semestr. Istnieje możliwość opłaty w 4 ratach. Rabat za kontynuację nauki j. portugalskiego w Szkole LEXIS - 5%.

Intensywne kursy portugalskiego Warszawa

Intensywne kursy portugalskiego w Warszawie (indywidualne, online w wirtualnej klasie, grupowe) skierowane są do osób pragnących przyswoić sobie materiał w dwukrotnie krótszym czasie w stosunku do kursów grupowych opisanych wyżej. Intensywne kursy odbywają się trzy razy w tygodniu w czasie roku szkolnego lub cztery razy w tygodniu podczas wakacji. Cena jest identyczna jak w przypadku innych kursów j portugalskiego. Płacisz za semestr (60 lekcji).

Wakacyjne kursy językowe

Zapisz się telefonicznie: +48 22 625 72 98
++48 22 622 25 23
Warszawa, Marszałkowska 2 lok. 6

Kursy innych języków w Warszawie