Kursy litewskiego w Warszawie

Kursy litewskiego Warszawa

Kursy litewskiego Warszawa
Kurs litewskiego w Warszawie cennik
Kursy litewskiego online w czasie rzeczywistym
Indywidualne kursy litewskiego w Warszawie
Grupowe kursy litewskiego w Warszawie dla młodzieży, studentów i dla dorosłych
Kurs litewskiego Warszawa dla początkujących
Konwersacje litewski Warszawa
Cena kursów j. litewskiego Warszawa
Intensywne kursy litewskiego Warszawa

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Zapraszamy!

Kursy litewskiego Warszawa

Kursy litewskiego odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (4 godziny lekcyjne tygodniowo). Zapraszamy na zajęcia w mini grupach (od 5 do 8 osób) oraz zajęcia indywidualne. Nauka trwa przez 2 semestry, w każdym semestrze organizujemy 60 lekcji. Kursy rozpoczynają się na przełomie września i października oraz na przełomie stycznia i lutego. Lekcje języka litewskiego są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów. Lekcje języka litewskiego prowadzone są przez native speakerów z wykształceniem pedagogicznym. Nauka litewskiego odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kurs litewskiego w Warszawie cennik

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 15 60 900

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Kursy litewskiego online w czasie rzeczywistym

W kursach litewskiego online w czasie rzeczywistym mogą brać udział wszystkie osoby, które nie mogą uczestniczyć w lekcjach litewskiego w Warszawie. Jeśli zapisałeś się na kurs języka litewskiego w Warszawie, to możesz uczestniczyć w lekcjach w realnej klasie lub być w wirtualnej klasie, która "sprzężona" jest z klasą realną. Będąc online widzisz, słyszysz i jesteś widziany i słyszany przez innych uczestników grupy (w klasie i w Internecie). Ponadto wszelkie zapisy na tablicy interaktywnej są przez Ciebie widziane. Wyświetlane na tablicy obrazy i filmy odbierasz na części swojego ekrany w doskonałej jakości (bez pośrednictwa kamery i mikrofonu - film transmitowany jest bezpośrednio w sieć). To rozwiązanie pozwala Ci na uczestnictwo w lekcjach kiedy wyjechałeś do innego miasta, kraju lub gdy jesteś chory. Korzystanie z lekcji języka litewskiego online nie skutkuje żadnymi dodatkowymi kosztami. Możliwość nauki języka litewskiego online adresowana jest do osób, które mieszkają z dala od naszej szkoły i nie chcą tracić czasu na dojazdy oraz dla tych, którzy z przyczyn innych nie mogą uczestniczyć w lekcjach w realnej klasie.

Indywidualne kursy litewskiego w Warszawie

Indywidualne kursy litewskiego w Warszawie dla dorosłych młodzieży i dzieci mogą odbywać się także online. Jeśli zamawiający chce obniżyć swoje wydatki na naukę, to może zgłosić na kurs 2 lub więcej osób. Cena kursu litewskiego na indywidualne zamówienie jest niższa w przeliczeniu na jedną osobę jeśli w kursie jest większa liczba osób. W kursach indywidualnych program nauczania i odpowiednie materiały są odpowiednio dobierane do potrzeb zamawiającego kurs j. litewskiego. Podczas jednego spotkania należy wykupić min. 2 lekcje.

1 lekcja - 45 min

Liczba osób Koszt 1 lekcji dla grupy Koszt 1 lekcji / 1 osobę
1 85,00 zł 85,00 zł
2 90,00 zł 45,00 zł
3 95,00 zł 31,67 zł
4 100,00 zł 25,00 zł
5 105,00 zł 21,00 zł

Grupowe kursy litewskiego w Warszawie dla młodzieży, studentów i dla dorosłych

Grupowe kursy języka litewskiego Warszawa (małe grupy). Semestralny kurs grupowy litewskiego w Warszawie odbywa się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. W kursie można uczestniczyć także za pośrednictwem Internetu.

Kurs litewskiego Warszawa dla początkujących
Kurs litewskiego Warszawa dla początkujących odbywa się w salach lekcyjnych wyposażonych w najnowsze pomoce dydaktyczne, co urozmaica przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników.

Konwersacje litewski Warszawa

Konwersacje w języku litewskim prowadzone są przez b. doświadczonych lektorów lub native speakerów. Kurs konwersacyjny litewskiego zawiera 60 lekcji. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje (90 min.)

Cena kursów j. litewskiego Warszawa

Semestr składa się z 60 lekcji dla wszystkich poziomów. Ceny są podane w tabeli wyżej. Pod koniec semestru wnosisz opłatę za kolejny semestr. Istnieje możliwość opłaty w 4 ratach. Rabat za kontynuację nauki - 5%.

Intensywne kursy litewskiego Warszawa

Intensywne kursy litewskiego w Warszawie (indywidualne, online, grupowe) skierowane są do osób pragnących przyswoić sobie materiał w dwukrotnie krótszym czasie w stosunku do kursów grupowych opisanych wyżej. Intensywne kursy odbywają się trzy razy w tygodniu w czasie roku szkolnego lub cztery razy w tygodniu podczas wakacji. Cena jest identyczna jak w przypadku innych kursów j litewskiego. Płacisz za semestr (60 lekcji).

Wakacyjne kursy językowe

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 622 25 23
Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6

Kursy innych języków w Warszawie