Kursy japońskiego Warszawa

Kursy japońskiego Warszawa

Kursy japońskiego Warszawa

Kursy japońskiego Warszawa
Kurs japońskiego Warszawa dla początkujących
Intensywne kursy języka japońskiego Warszawa
Kurs japońskiego w Warszawie cennik
Kursy języka japońskiego Warszawa indywidualnie
Kurs japońskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Szkoła języka japońskiego w Warszawie

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Kursy japońskiego Warszawa

Kursy japońskiego w Warszawie dla dorosłych, młodzieży i dzieci prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów. W celu dokonania zapisu, zapraszamy do siedziby naszej szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6 między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku.

Kurs japońskiego Warszawa dla początkujących

Kurs japońskiego w Warszawie dla początkujących (kurs podstawowy japońskiego od zera) odbywa się w salach lekcyjnych wyposażonych w najnowsze pomoce dydaktyczne, co urozmaica przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników.

Intensywne kursy języka japońskiego Warszawa

Intensywne kursy języka japońskiego w Warszawie to kursy językowe pozwalające pozyskać wiedzę językową w szybkim tempie. Nauka japońskiego w trybie intensywnym oferowana jest w Warszawie w czasie wakacji (Szkoła LEXIS organizuje przyspieszone wakacyjne kursy japońskiego w Warszawie) oraz na indywidualne zamówienie. Osoby zainteresowane takimi kursami proszone są o zgłoszenia telefoniczne

Kurs japońskiego w Warszawie cennik

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem, otrzymasz od nas 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Kursy języka japońskiego Warszawa indywidualnie

Kursy języka japońskiego Warszawa indywidualnie. Indywidualne kursy japońskiego dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Ich cena to 85,00 zł za 45 minut (obligatoryjne zamówienie minimum dwóch lekcji w jednym bloku - jedno spotkanie musi liczyć minimum 90 minut).

Kurs japońskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Kurs japońskiego online. Nauka japońskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie. Można wziąć udział w kursie japońskiego przez Internet. To państwo decydują, która opcja najbardziej Państwu odpowiada.
Uczniowie uczestniczący w lekcjach online (w wirtualnej klasie) połączeni są z rzeczywistą klasą, w której znajduje się lektor i pozostali uczniowie. Kursy języka japońskiego online w czasie rzeczywistym składają się z dyskusji oraz interaktywnych ćwiczeń wykorzystujących materiały audiowizualne. Nasza szkoła wyposażona jest w interaktywne tablice, które uczniowie uczestniczący w kursach online mogą zobaczyć na ekranach swoich komputerów, łącznie ze wszystkimi materiałami wykorzystywanymi w klasie.
Lekcje odbywają się w każdym tygodniu w wyznaczonych godzinach w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Aby wziąć udział w kursach online, potrzebują Państwo jedynie komputera z kamerą, słuchawek i/lub głośników lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

Szkoła języka japońskiego w Warszawie

Szkoła języka japońskiego w Warszawie LEXIS to nowoczesna szkoła języka japońskiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.
Możesz uczestniczyć w kursach japońskiego w Warszawie oraz w kursach japońskiego online. Wszyscy uczniowie kursów japońskiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe (także w Japonii) oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23

Kursy językowe w Warszawie