KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW LCCI
 

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY SEMESTRALNE!

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI
 

Zapraszamy na darmowe próbne zajęcia z języka angielskiego organizowane na poziomach B2, C1, C2 oraz przygotowujących do egzaminów na w/w poziomach. Lekcje będzie prowadził nasz wykwalifikowany native speaker. O dniach zajęć i o szczegółach możesz dowiedzieć się telefonicznie lub drogą mailową.

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI (EFB, ELSA, SEFIC, EFTI, EFC, FTBE)

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI (EFB, ELSA, SEFIC, EFTI, EFC, FTBE) dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych (młodzież i dorośli) wzbogacane są interaktywnymi ćwiczeniami i materiałami audio i wideo. Materiały wyświetlane i zapisane z użyciem tablic interaktywnych i multimedialnego oprogramowania mogą być zapisane na pendrive lub wysłane mailem na adres ucznia. Uczestnikom kursów języka angielskiego przygotowujących się do egzaminów LCCI proponujemy najnowsze podręczniki renomowanych wydawnictw. Egzaminy i certyfikaty LCCI Warszawa

Kursy języka angielskiego w małych grupach (w Warszawie) prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów po anglistyce. Na wyższych poziomach lektorami są native speakers z krajów anglojęzycznych. Jeżeli są Państwo chętni do wzięcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom znajomości języka angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcję kursu.

Na test sprawdzający poziom znajomości angielskiego nie trzeba się umawiać. Można wziąć w nim udział między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Semestralne kursy angielskiego rozpoczynają się na przełomie września i października oraz na przełomie stycznia i lutego. Cena uzależniona jest od rodzaju kursu. Z dokładnym cennikiem zapoznać się mogą Państwo cennik kursów przygotowujących do egzaminów LCCI. Dla kontynuujących, studentów i uczniów rabaty.

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI online

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI online w szkole angielskiego, w czasie rzeczywistym (live streaming) pozwala skonsolidować lektorowi prowadzącemu kurs angielskiego dla uczniów w realnej klasie z pracą uczniów będących w Internecie. Oczywiście lektor może także prowadzić wyłącznie kurs w WIRTUALNEJ KLASIE - tj. dla uczniów uczestniczących w kursie angielskiego online.
Teraz uczeń, który ma trudność w dotarciu do szkoły, może uczestniczyć w lekcjach j. angielskiego online. Widzi i słyszy uczestników lekcji online i uczestników w sali szkoły. Internauta jest widziany i słyszany przez wszystkich uczestników kursu. Zapisy, obrazy oraz filmy przedstawiane na tablicy interaktywnej w klasie, oglądane są przez internautów na ekranie własnych komputerów. Dla większej grupy odbiorców (bez limitu) jesteśmy w stanie stworzyć webinarium. Sprawdź swój angielski online

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI indywidualne i online

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI indywidualne i online dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Proponujemy kursy przygotowujące do egzaminów LCCI. Indywidualne lekcje angielskiego online polecane są osobom, które mają problem z dojazdem do szkoły w Warszawie.

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI w szkole języka angielskiego w Warszawie

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI w szkole języka angielskiego w Warszawie LEXIS to nowoczesna szkoła języka angielskiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.

Możesz uczestniczyć w kursach angielskiego w Warszawie oraz w kursach angielskiego online. Wszyscy uczniowie kursów angielskiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach. Rodzicom i ich dzieciom proponujemy językowe wyjazdy rodzinne w anglojęzycznych krajach. Podczas ferii zimowych - dzieci, młodzież i dorośli mają zapewnione miejsca na kursach i obozach językowych z możliwością jazdy na nartach.

Test sprawdzający poziom języka angielskiego online

W LEXIS opracowano multimedialny i interaktywny test z języka angielskiego online sprawdzający znajomość gramatyki i rozumienia ze słuchu - dla każdego poziomu zaawansowania. Jeśli nie wiesz jaki reprezentujesz poziom odwiedź naszą stronę z testem.
Ten test to nie jedyny nowatorski produkt oferowany naszym uczniom. Przeczytaj o kursach angielskiego online.

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI cennik

Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI - EFB, FTBE, ELSA, EFTI, SEFIC

PROMOCJA!

Dla poziomów od A1 do B1.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 30 60 1800
4-8 14 60 840
9-12 7,50 60 450

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Dla poziomów od B2 do C2.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 35 60 2100
4-8 15 60 900
9-12 8,50 60 510

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Kursy specjalistyczne

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma GRATIS

do 10% rabatu za kurs/ międzynarodowy obóz językowy w Anglii

ZAPRASZAMY!

Egzaminy i certyfikaty LCCI Warszawa

EFB (English for Business)
ELSA (English Language Skills Assessement)
SEFIC (Spoken English for Industry and Commerce)
EFTI (English for Tourism Industry)
EFC (English for Commerce)
FTBE (The Further Certificate for Teachers of Business English)

EFB (English for Business)

Praktyczny egzamin sprawdzający umiejętność komunikacji w sytuacjach biznesowych. Można go zdawać na 5 poziomach: od A1 do C1. Uznawany przez większość międzynarodowych firm i instytucji.

ELSA (English Language Skills Assessement)

Sprawdza 4 umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, pisanie, czytanie i mówienie w różnych sytuacjach i kontekstach. Uznawany przez zagraniczne szkoły i uczelnie. Egzamin ten można również zdawać on-line.

SEFIC (Spoken English for Industry and Commerce)

Przeznaczony dla osób pragnących sprawdzić ustną umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych (od prowadzenia rozmowy telefonicznej po dyskusje, negocjacje, czy prezentację wybranego zagadnienia).

EFTI (English for Tourism Industry)

Adresowany jest osób pracujących lub chcących podjąć pracę w sektorze usług turystycznych. Poziom pierwszy przeznaczony jest dla personelu pracującego w recepcji w hotelach, liniach lotniczych, agencjach podróży, biurach turystycznych oraz w informacji turystycznej. Poziom drugi adresowany jest do osób pracujących w turystyce na stanowiskach kierowniczych lub w administracji.

EFC (English for Commerce)

EFC jest pisemnym egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego biznesowego. Od kandydatów na zaawansowanym poziomie oczekuje się, obok kompetencji językowych także doświadczenia i praktycznych umiejętności związanych z pracą w biznesie oraz umiejętności podjęcia rozmowy na tematy handlowe i ekonomiczne.

FTBE (The Further Certificate for Teachers of Business English)

FTBE jest egzaminem adresowanym do wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego jako języka obcego (zarówno anglojęzycznych jak i obcokrajowców), którzy pragną specjalizować w nauczaniu języka angielskiego dla biznesu.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie:
+48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6

Kursy innych języków w Warszawie Kursy angielskiego Warszawa Szkoła języka angielskiego Warszawa Indywidualne kursy angielskiego Warszawa Intensywne kursy angielskiego Warszawa Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge Kursy przygotowujące do egzaminów ETSKursy języka angielskiego online Konwersacje angielski Angielski dla początkujących