Kursy arabskiego w Warszawie

kurs arabskiego Warszawa

Kursy arabskiego Warszawa
Kurs arabskiego w Warszawie cennik
Kursy arabskiego online w czasie rzeczywistym
Kurs arabskiego Warszawa dla początkujących
Kursy arabskiego Warszawa rozkład zajęć
Indywidualne kursy arabskiego w Warszawie
Grupowe kursy arabskiego w Warszawie dla młodzieży, studentów i dla dorosłych
Konwersacje arabski Warszawa
Cena kursów j. arabskiego Warszawa
Intensywne kursy arabskiego Warszawa

Zapraszamy na kurs repetytoryjny - Najważniejsze zagadnienia na poziomie A1/A2 - czwartki 16:30-18:00 - 20 złotych za 45 minut.
W najbliższy czwartek możesz rozpocząć kurs j. arabskiego w małej grupie.

Kursy arabskiego Warszawa

Kursy arabskiego odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po2 godziny lekcyjne (4 godziny zajęć tygodniowo). Zapraszamy na zajęcia w mini grupach oraz zajęcia indywidualne. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Nauka języka arabskiego trwa 2 semestry, w każdym z semestrów odbywa się 60 godzin lekcyjnych. Kursy rozpoczynają się na przełomie września i października oraz na przełomie stycznia i lutego. Lekcje języka arabskiego są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów z wykształceniem filologicznym. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kurs arabskiego w Warszawie cennik
Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem otrzymasz od nas 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Kursy arabskiego online w czasie rzeczywistym

W kursach arabskiego online w czasie rzeczywistym mogą brać udział wszystkie osoby, które nie mogą uczestniczyć w lekcjach arabskiego w Warszawie. Jeśli zapisałeś się na kurs języka arabskiego w Warszawie, to możesz uczestniczyć w lekcjach w realnej klasie lub być w wirtualnej klasie, która "sprzężona" jest z klasą realną. Będąc online widzisz, słyszysz i jesteś widziany i słyszany przez innych uczestników grupy (w klasie i w Internecie). Ponadto wszelkie zapisy na tablicy interaktywnej są przez Ciebie widziane. Wyświetlane na tablicy obrazy i filmy odbierasz na części swojego ekrany w doskonałej jakości (bez pośrednictwa kamery i mikrofonu - film transmitowany jest bezpośrednio w sieć). To rozwiązanie pozwala Ci na uczestnictwo w lekcjach kiedy wyjechałeś do innego miasta, kraju lub gdy jesteś chory. Korzystanie z lekcji języka arabskiego online nie skutkuje żadnymi dodatkowymi kosztami. Możliwość nauki języka arabskiego online adresowana jest do osób, które mieszkają z dala od naszej szkoły i nie chcą tracić czasu na dojazdy oraz dla tych, którzy z przyczyn innych nie mogą uczestniczyć w lekcjach w realnej klasie.

Kurs arabskiego Warszawa dla początkujących

Kurs arabskiego Warszawa dla początkujących odbywa się w salach lekcyjnych wyposażonych w najnowsze pomoce dydaktyczne, co urozmaica przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników.

Kursy arabskiego Warszawa rozkład zajęć

arabski A1 do ustalenia do ustalenia
arabski A2 do ustalenia do ustalenia
arabski B1 do ustalenia do ustalenia

Indywidualne kursy arabskiego w Warszawie

Indywidualne kursy arabskiego w Warszawie dla dorosłych młodzieży i dzieci mogą odbywać się także online. Jeśli zamawiający chce obniżyć swoje wydatki na naukę, to może zgłosić na kurs 2 lub więcej osób. Cena kursu arabskiego na indywidualne zamówienie jest niższa w przeliczeniu na jedną osobę jeśli w kursie jest większa liczba osób. W kursach indywidualnych program nauczania i odpowiednie materiały są odpowiednio dobierane do potrzeb zamawiającego kurs j. arabskiego. Podczas jednego spotkania należy wykupić min. 2 lekcje.

1 lekcja - 45 min

Liczba osób Koszt 1 lekcji dla grupy Koszt 1 lekcji / 1 osobę
1 85,00 zł 85,00 zł
2 90,00 zł 45,00 zł
3 95,00 zł 31,67 zł
4 100,00 zł 25,00 zł
5 105,00 zł 21,00 zł

Grupowe kursy arabskiego w Warszawie dla młodzieży, studentów i dla dorosłych

Grupowe kursy języka arabskiego Warszawa (małe grupy). Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe.

Semestralny kurs grupowy arabskiego w Warszawie odbywa się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje. Grupy arabskiego liczą od 5 do 8 osób. W kursie można uczestniczyć także za pośrednictwem Internetu.


Konwersacje arabski Warszawa

Konwersacje w języku arabskim prowadzone są przez b. doświadczonych lektorów lub native speakerów. Kurs konwersacyjny arabskiego zawiera 60 lekcji. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje (90 min.)

Cena kursów j. arabskiego Warszawa

Semestr ma 60 lekcji dla wszystkich poziomów. Ceny są podane w tabeli wyżej. Pod koniec semestru wnosisz opłatę za kolejny semestr. Istnieje możliwość opłaty w 4 ratach. Rabat za kontynuację nauki - 5%.

Intensywne kursy arabskiego Warszawa

Intensywne kursy arabskiego w Warszawie (indywidualne, online, grupowe) skierowane są do osób pragnących przyswoić sobie materiał w dwukrotnie krótszym czasie w stosunku do kursów grupowych opisanych wyżej. Intensywne kursy odbywają się trzy razy w tygodniu w czasie roku szkolnego lub cztery razy w tygodniu podczas wakacji. Cena jest identyczna jak w przypadku innych kursów j arabskiego. Płacisz za semestr (60 lekcji).

Wakacyjne kursy językowe

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23

Kursy innych języków w Warszawie