INDYWIDUALNE KURSY ANGIELSKIEGO WARSZAWA


Indywidualne kursy angielskiego Warszawa

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY SEMESTRALNE

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dla dzieci

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dla młodzieży

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dla studentów

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dla dorosłych

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dla seniorów

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Poza kursami języka ogólnego (tu także przygotowanie do egzaminów i certyfikatów) proponujemy kursy dla menadżerów z uwzględnieniem słownictwa biznesowego, finansowego (także bankowość), kursy angielskiego przygotowujące do pracy w krajach anglojęzycznych, kursy angielskiego medycznego (dla pielęgniarek, lekarzy i opiekunów osób chorych i w podeszłym wieku), kursy angielskiego technicznego z uwzględnieniem wielu dziedzin techniki. Indywidualne lekcje angielskiego online polecane są osobom, które mają problem z dojazdem do szkoły w Warszawie.

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów po anglistyce. Na wyższych poziomach lektorami są native speakers z krajów anglojęzycznych. Jeżeli są Państwo chętni do wzięcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom znajomości języka angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcję kursu.

Na test sprawdzający poziom znajomości angielskiego nie trzeba się umawiać. Można wziąć w nim udział między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok.6 Cena uzależniona jest od rodzaju kursu. Z dokładnym cennikiem zapoznać się mogą Państwo w link cennik indywidualnych kursów angielskiego Warszawa.

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dla początkujących

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dla początkujących. Zaletą kursu angielskiego dla początkujących (poziom A1) jest możliwość otrzymania bezpłatnych podręczników. Wyposażenie sal lekcyjnych w najnowsze pomoce dydaktyczne urozmaica przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników.

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE CAE CPE IELTS), ETS (TOEFL TSE TOEIC) i LCCI - Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE CAE CPE IELTS), ETS (TOEFL TSE TOEIC) i LCCI - Indywidualne kursy angielskiego Warszawa dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych. Uczestnikom kursów języka angielskiego przygotowujących się do egzaminów Cambridge, ETS i LCCI proponujemy najnowsze podręczniki renomowanych wydawnictw. Kursy angielskiego dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych (młodzież i dorośli) wzbogacane są interaktywnymi ćwiczeniami i materiałami audio i wideo. Materiały wyświetlane i zapisane z użyciem tablic interaktywnych i multimedialnego oprogramowania mogą być zapisane na pendrive lub wysłane mailem na adres ucznia. Egzaminy i certyfikaty Cambridge, ETS i LCCI Warszawa

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do matury/egzaminu gimnazjalnego

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa przygotowujące do matury/egzaminu gimnazjalnego prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli i kwalifikowanych egzaminatorów OKE.

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa konwersacje

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa konwersacje. Osoby wybierające się na konwersacyjny kurs angielskiego w Warszawie powinny reprezentować poziom znajomości angielskiego B2 lub C1.

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa intensywne

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa intensywne. Intensywny angielski w Warszawie to kurs językowy pozwalający pozyskać wiedzę językową w szybkim tempie. Nauka w trybie intensywnym oferowana jest w Warszawie na indywidualne zamówienie.

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa online

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa online Nauka języka angielskiego online w szkole angielskiego w czasie rzeczywistym (live streaming) umożliwia uczniowi wzięcie udziału w kursie bez konieczności przychodzenia do szkoły. Teraz uczeń, który ma trudność w dotarciu do szkoły, może uczestniczyć w lekcjach j. angielskiego online. Zapisy, obrazy oraz filmy przedstawiane na tablicy interaktywnej w klasie oglądane są przez internautę na ekranie własnego komputera. Sprawdź swój angielski online

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa korepetycje - także online

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa korepetycje - także online dla maturzystów, gimnazjalistów i studentów przygotowują do wszelakich egzaminów i certyfikatów. Program korepetycji dostosowany jest do indywidualnych potrzeb uczniów.

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa w szkole języka angielskiego

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa w szkole języka angielskiego. LEXIS to nowoczesna szkoła języka angielskiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.

Możesz uczestniczyć w kursach angielskiego w Warszawie oraz w kursach angielskiego online. Wszyscy uczniowie kursów angielskiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach. Rodzicom i ich dzieciom proponujemy językowe wyjazdy rodzinne w anglojęzycznych krajach. Podczas ferii zimowych - dzieci, młodzież i dorośli mają zapewnione miejsca na kursach i obozach językowych z możliwością jazdy na nartach.

Test sprawdzający poziom języka angielskiego online

W LEXIS opracowano multimedialny i interaktywny test z języka angielskiego online sprawdzający znajomość gramatyki i rozumienia ze słuchu - dla każdego poziomu zaawansowania. Jeśli nie wiesz, jaki reprezentujesz poziom, odwiedź naszą stronę z testem.
Ten test to nie jedyny nowatorski produkt oferowany naszym uczniom. Przeczytaj o kursach angielskiego online.

Indywidualne kursy angielskiego Warszawa cennik

1 lekcja - 45 min
Liczba osób Koszt 1 lekcji dla grupy Koszt 1 lekcji dla 1 osoby
1 65,00 zł 65,00 zł
2 70,00 zł 35,00 zł
3 75,00 zł 25,00 zł
4 80,00 zł 20,00 zł
5 85,00 zł 17,00 zł

Lekcje na poziomie B2 i wyższym oraz kursy specjalistyczne (np. medyczne, dla prawników itp.) są droższe o 10 zł w stosunku do środkowej kolumny (patrz wyżej). Aby uzyskać koszt 1 lekcji na 1 osobę należy odpowiednią kwotę podzielić przez liczbę osób.

Egzaminy i certyfikaty Cambridge, ETS i LCCI Warszawa

Egzaminy Cambridge

FCE (First Certificate in English)
CAE (Certificate in Advanced English)
CPE (Certificate of Proficiency in English)
IELTS (International English Language Testing System)
KET ( Key English Test)
PET (Preliminary English Test)
YLE (Cambridge Young Learners Examinations)
BEC (Business English Certificates)
TOLES (Test of Legal English)

Egzaminy ETS

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
TSE (Test of Spoken English)
TOEIC (Test of English for International Communication)

Egzaminy LCCI

EFB (English for Business)
ELSA (English Language Skills Assessement)
SEFIC (Spoken English for Industry and Commerce)
EFTI (English for Tourism Industry)
EFC (English for Commerce)
FTBE (The Further Certificate for Teachers of Business English)


FCE (First Certificate in English)

Jest jednym z najpopularniejszych na świecie międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Potwierdza on umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

CAE (Certificate in Advanced English)

Jest uznawanym na całym świecie egzaminem z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Sprawdza umiejętność porozumiewania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

CPE (Certificate of Proficiency in English)

Jest uznawanym na całym świecie egzaminem z języka angielskiego na wysokim poziomie zaawansowania. CPE ponadto jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od osób pragnących przekwalifikować się na nauczycieli angielskiego.

IELTS (International English Language Testing System)

Egzamin dla chcących studiować lub pracować za granicą. Egzamin ten jest również przeznaczony dla osób ubiegających się o wizę emigracyjną do Australii, Nowej Zelandii i Kanady.

KET (Key English Test)

Sprawdza znajomość języka angielskiego na poziomie A2. Testuje on praktyczną znajomość języka angielskiego i sprawdza 4 umiejętności językowe - czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Jest on głównie adresowany do młodzieży szkolnej.

PET (Preliminary English Test)

Sprawdza znajomość języka angielskiego na poziomie B1. Jest uznawany przez pracodawców i instytucje edukacyjne na całym świecie. Również testuje praktyczną znajomość języka angielskiego i sprawdza 4 umiejętności językowe. Jest on głównie adresowany do młodzieży szkolnej.

YLE (Cambridge Young Learners Examinations)

Egzamin dla dzieci w wieku 7 - 12 lat. Egzamin składa się z 3 części: czytanie i pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie.

BEC (Business English Certificates)

Egzamin można zdawać na 3 poziomach: BEC Preliminary (B1), BEC Vantage (B2) oraz BEC Higher (C1). Przeznaczony jest dla osób, które obracają się w środowisku międzynarodowego biznesu i handlu. Ceny po ustaleniu z LEXIS. Kurs możemy zorganizować na prośbę chętnych.

TOLES (Test of Legal English)

Egzamin British Council z języka prawniczego. Test of Legal English Skills jest egzaminem językowym, opracowanym przez instytut Global Legal English, skierowanym do prawników oraz studentów prawa. Kursy przygotowujące do egzaminu TOLES organizowane są przez Szkołę Języków Obcych dla kancelarii prawnych i ich korporacji, dla sądów, prokuratury oraz dla osób, których celem jest poszerzenie znajomości słownictwa prawniczego w języku angielskim.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

TOEFL jest testem oceniającym umiejętność rozumienia i posługiwania się amerykańskim angielskim w środowisku akademickim przez osoby, dla których języka angielski jest językiem obcym. Opracowany ponad 40 lat temu, TOEFL pozostaje najbardziej popularnym testem akademickim na świecie.

TSE (Test of Spoken English)

Sprawdza umiejętność ustnego porozumiewania się w języku angielskim. Jest on często wymagany przez uczelnie za granicą lub pracodawców.

TOEIC (Test of English for International Communication)

Ocenia kompetencje językowe w środowisku pracy. Pytania na egzaminie odnoszą się do sytuacji z życia codziennego i dotyczą zagadnień z rynku pracy. Test określa poziom zaawansowania w słuchaniu i czytaniu (TOEIC Listening and Reading), w mówieniu i pisaniu (TOEIC Speaking and Writing) i w słuchaniu i czytaniu (The TOEIC Bridge).

EFB (English for Business)

Praktyczny egzamin sprawdzający umiejętność komunikacji w sytuacjach biznesowych. Można go zdawać na 5 poziomach: od A1 do C1. Uznawany przez większość międzynarodowych firm i instytucji.

ELSA (English Language Skills Assessement)

Sprawdza 4 umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, pisanie, czytanie i mówienie w różnych sytuacjach i kontekstach. Uznawany przez zagraniczne szkoły i uczelnie. Egzamin ten można również zdawać on-line.

SEFIC (Spoken English for Industry and Commerce)

Przeznaczony dla osób pragnących sprawdzić ustną umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych (od prowadzenia rozmowy telefonicznej po dyskusje, negocjacje, czy prezentację wybranego zagadnienia).

EFTI (English for Tourism Industry)

Adresowany jest osób pracujących lub chcących podjąć pracę w sektorze usług turystycznych. Poziom pierwszy przeznaczony jest dla personelu pracującego w recepcji w hotelach, liniach lotniczych, agencjach podróży, biurach turystycznych oraz w informacji turystycznej. Poziom drugi adresowany jest do osób pracujących w turystyce na stanowiskach kierowniczych lub w administracji.

EFC (English for Commerce)

EFC jest pisemnym egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego biznesowego. Od kandydatów na zaawansowanym poziomie oczekuje się, obok kompetencji językowych także doświadczenia i praktycznych umiejętności związanych z pracą w biznesie oraz umiejętności podjęcia rozmowy na tematy handlowe i ekonomiczne.

FTBE (The Further Certificate for Teachers of Business English)

FTBE jest egzaminem adresowanym do wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego jako języka obcego (zarówno anglojęzycznych jak i obcokrajowców), którzy pragną specjalizować w nauczaniu języka angielskiego dla biznesu.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie:
+48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6

Kursy innych języków w Warszawie Kursy angielskiego Warszawa Szkoła języka angielskiego Warszawa Intensywne kursy angielskiego Warszawa Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge Kursy przygotowujące do egzaminów ETS Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI Kursy języka angielskiego online Konwersacje angielski Angielski dla początkujących