KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW ETS

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS

ZAPISY TRWAJĄ

Zapraszamy na darmowe próbne zajęcia z języka angielskiego organizowane na poziomach B2, C1, C2 oraz przygotowujących do egzaminów na w/w poziomach. Lekcje będzie prowadził nasz wykwalifikowany native speaker. O dniach zajęć i o szczegółach możesz dowiedzieć się telefonicznie lub drogą mailową.

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS (TOEFL TSE TOEIC)

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS (TOEFL, TSE, TOEIC) dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych (młodzież i dorośli) wzbogacane są interaktywnymi ćwiczeniami i materiałami audio i wideo. Materiały wyświetlane i zapisane z użyciem tablic interaktywnych i multimedialnego oprogramowania mogą być zapisane na pendrive lub wysłane mailem na adres ucznia. Uczestnikom kursów języka angielskiego przygotowujących się do egzaminów ETS proponujemy najnowsze podręczniki renomowanych wydawnictw. Egzaminy i certyfikaty ETS Warszawa

Kursy języka angielskiego w małych grupach (w Warszawie) prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów po anglistyce. Na wyższych poziomach lektorami są native speakers z krajów anglojęzycznych. Jeżeli są Państwo chętni do wzięcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom znajomości języka angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcję kursu.

Na test sprawdzający poziom znajomości angielskiego nie trzeba się umawiać. Można wziąć w nim udział między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Semestralne kursy angielskiego rozpoczynają się na przełomie września i października oraz na przełomie stycznia i lutego. Cena uzależniona jest od rodzaju kursu. Z dokładnym cennikiem zapoznać się mogą Państwo cennik kursów przygotowujących do egzaminów ETS. Dla kontynuujących, studentów i uczniów rabaty.

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS online

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS online w szkole angielskiego, w czasie rzeczywistym (live streaming) pozwala skonsolidować lektorowi prowadzącemu kurs angielskiego dla uczniów w realnej klasie z pracą uczniów będących w Internecie. Oczywiście lektor może także prowadzić wyłącznie kurs w WIRTUALNEJ KLASIE - tj. dla uczniów uczestniczących w kursie angielskiego online.
Teraz uczeń, który ma trudność w dotarciu do szkoły, może uczestniczyć w lekcjach j. angielskiego online. Widzi i słyszy uczestników lekcji online i uczestników w sali szkoły. Internauta jest widziany i słyszany przez wszystkich uczestników kursu. Zapisy, obrazy oraz filmy przedstawiane na tablicy interaktywnej w klasie, oglądane są przez internatów na ekranie własnych komputerów. Dla większej grupy odbiorców (bez limitu) jesteśmy w stanie stworzyć webinarium. Sprawdź swój angielski online

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS indywidualne i online

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS indywidualne i online dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Proponujemy kursy przygotowujące do egzaminów ETS. Indywidualne lekcje angielskiego online polecane są osobom, które mają problem z dojazdem do szkoły w Warszawie.

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS w szkole języka angielskiego w Warszawie

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS w szkole języka angielskiego w Warszawie. LEXIS to nowoczesna szkoła języka angielskiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.

Możesz uczestniczyć w kursach angielskiego w Warszawie oraz w kursach angielskiego online. Wszyscy uczniowie kursów angielskiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach. Rodzicom i ich dzieciom proponujemy językowe wyjazdy rodzinne w anglojęzycznych krajach. Podczas ferii zimowych - dzieci, młodzież i dorośli mają zapewnione miejsca na kursach i obozach językowych z możliwością jazdy na nartach. 

Test sprawdzający poziom języka angielskiego online

W LEXIS opracowano multimedialny i interaktywny test z języka angielskiego online sprawdzający znajomość gramatyki i rozumienia ze słuchu - dla każdego poziomu zaawansowania. Jeśli nie wiesz jaki reprezentujesz poziom odwiedź naszą stronę z testem.
Ten test to nie jedyny nowatorski produkt oferowany naszym uczniom. Przeczytaj o kursach angielskiego online.

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS cennik

Kursy przygotowujące do egzaminów ETS - TOEFL, TSE, TOEIC

Ogólny kurs przygotowujący do egzaminów ETS w Warszawie dla poziomów od A1 do B1.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 30 60 1800
4-8 14 60 840
9-12 7,50 60 450

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Ogólny kurs przygotowujący do egzaminów ETS w Warszawie  dla poziomów od B2 do C2.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 35 60 2100
4-8 15 60 900
9-12 8,50 60 510

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

PROMOCJA!

ZAPRASZAMY!

Egzaminy i certyfikaty ETS Warszawa

Egzaminy ETS

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
TSE (Test of Spoken English)
TOEIC (Test of English for International Communication)

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

TOEFL jest testem oceniającym umiejętność rozumienia i posługiwania się amerykańskim angielskim w środowisku akademickim przez osoby, dla których języka angielski jest językiem obcym. Opracowany ponad 40 lat temu, TOEFL pozostaje najbardziej popularnym testem akademickim na świecie.

TSE (Test of Spoken English)

Sprawdza umiejętność ustnego porozumiewania się w języku angielskim. Jest on często wymagany przez uczelnie za granicą lub pracodawców.

TOEIC (Test of English for International Communication)

Ocenia kompetencje językowe w środowisku pracy. Pytania na egzaminie odnoszą się do sytuacji z życia codziennego i dotyczą zagadnień z rynku pracy. Test określa poziom zaawansowania w słuchaniu i czytaniu (TOEIC Listening and Reading), w mówieniu i pisaniu (TOEIC Speaking and Writing) i w słuchaniu i czytaniu (The TOEIC Bridge).

Zapisz się on-line
lub telefonicznie:
+48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6

Kursy innych języków w Warszawie Kursy angielskiego Warszawa Szkoła języka angielskiego Warszawa Indywidualne kursy angielskiego Warszawa Intensywne kursy angielskiego Warszawa Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge Kursy przygotowujące do egzaminów LCCI Kursy języka angielskiego online Konwersacje angielski Angielski dla początkujących