Kursy greckiego Warszawa

Kursy greckiego Warszawa

Kursy greckiego Warszawa

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Kursy greckiego Warszawa
Kurs greckiego Warszawa dla początkujących
Kursy greckiego Warszawa rozkład zajęć
Intensywne kursy języka greckiego Warszawa
Kurs greckiego w Warszawie cennik
Kursy języka greckiego Warszawa indywidualnie
Kurs greckiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Szkoła języka greckiego w Warszawie

Kursy greckiego Warszawa

Kursy greckiego Warszawa prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów. Jeżeli są Państwo chętni do wzięcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na test kwalifikacyjny sprawdzający Państwa poziom znajomości języka greckiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcję kursu. Na test sprawdzający poziom znajomości greckiego nie trzeba się umawiać. Można wziąć w nim udział między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku w naszej placówce przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6.

Kurs greckiego Warszawa dla początkujących

Kurs greckiego w Warszawie dla początkujących odbywa się w salach lekcyjnych wyposażonych w najnowsze pomoce dydaktyczne, co urozmaica przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników.

Kursy greckiego Warszawa rozkład zajęć

grecki A1 do ustalenia do ustalenia trwają zapisy
grecki B1 do ustalenia do ustalenia trwają zapisy

Intensywne kursy języka greckiego Warszawa

Intensywne kursy języka greckiego Warszawa to kursy językowe pozwalające pozyskać wiedzę językową w szybkim tempie. Nauka w trybie intensywnym oferowana jest w Warszawie w czasie wakacji (Szkoła LEXIS organizuje przyspieszone wakacyjne kursy greckiego w Warszawie) oraz na indywidualne zamówienie.

Kurs greckiego w Warszawie cennik

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem, otrzymasz od nas 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Kursy języka greckiego Warszawa indywidualnie

Kursy języka greckiego Warszawa indywidualnie. Indywidualne kursy greckiego dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Ich cena to 85,00 zł za 45 minut (obligatoryjne zamówienie minimum dwóch lekcji w jednym bloku - jedno spotkanie musi liczyć minimum 90 minut).

Kurs greckiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Kurs greckiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie. Możecie Państwo wziąć udział w naszych kursach osobiście lub przez Internet. To państwo decydują, która opcja najbardziej Państwu odpowiada.
Uczniowie uczestniczący w lekcjach online (w wirtualnej klasie) połączeni są z rzeczywistą klasą, w której znajduje się lektor i pozostali uczniowie. Kursy języka greckiego online w czasie rzeczywistym składają się z dyskusji oraz interaktywnych ćwiczeń wykorzystujących materiały audiowizualne. Nasza szkoła wyposażona jest w interaktywne tablice, które uczniowie uczestniczący w kursach online mogą zobaczyć na ekranach swoich komputerów, łącznie ze wszystkimi materiałami wykorzystywanymi w klasie.
Lekcje odbywają się w każdym tygodniu w wyznaczonych godzinach w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Aby wziąć udział w kursach online, potrzebują Państwo jedynie komputera z kamerą, słuchawek i/lub głośników lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

Szkoła języka greckiego w Warszawie

Szkoła języka greckiego w Warszawie LEXIS to nowoczesna szkoła języka greckiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.
Możesz uczestniczyć w kursach greckiego w Warszawie oraz w kursach greckiego online. Wszyscy uczniowie kursów greckiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 622 25 23

Kursy językowe w Warszawie