Wirtualna klasa

WIRTUALNA KLASA

Wirtualna klasa
Kursy językowe online live streaming - wirtualna klasa
Kursy językowe online w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie grupowe
Kursy językowe online w wirtualnej klasie cena
Kursy językowe online z native speakerem w wirtualnej klasie indywidualne

Wirtualna klasa

Wirtualna klasa jest miejscem, w którym odbywają się zajęcia online w czasie rzeczywistym (live streaming przez Internet). Dzięki opracowanej przez Szkołę Języków Obcych LEXIS technologii masz możliwość uczestnictwa w naszych kursach językowych bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy połączenie z Internetem, głośniki/ słuchawki oraz mikrofon i kamera.

Jak to działa?

Na parę minut przed rozpoczęciem zajęć logujesz się na naszej platformie. Już chwilę później nawiązujesz połączenie z rzeczywistą klasą, w której znajduje się lektor oraz inni uczestnicy kursu. Na części ekranu twojego komputera lub każdego innego urządzenia z dostępem do Internetu, z którego korzystasz, pojawia się ekran tablicy interaktywnej, na której lektor zapisuje to, o czym mówi klasie. Prezentuje także inne materiały dydaktyczne, łączy się z Internetem oraz odtwarza pliki audio i wideo. Wszystko obserwujesz na swoim ekranie. W innej części ekranu widzisz klasę i innych uczestników online. Przez cały czas słyszysz to, o czym mówi się w klasie, a klasa wraz z lektorem słyszą ciebie.

Wirtualna klasa

Poniżej znajduje się zdjęcie widoku rzeczywistej klasy. Zapisy, prezentacje, dźwięki itp. z tablicy interaktywnej transmitowane są do Ciebie w doskonałej jakości, zaś na monitorze, podłączonym do  komputera, widoczni są uczniowie znajdujący się online.

Kursy językowe online

Nie ma znaczenie, czy znajdujesz się w klasie fizycznie, czy w wirtualnie - bierzesz udział w lekcji w równym stopniu i czerpiesz z niej takie same korzyści jak uczestnik kursu przebywający w szkole LEXIS. Uczysz się tam, gdzie chcesz. Wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom!

Kursy językowe online live streaming - wirtualna klasa

Kursy językowe online live streaming - wirtualna klasa - prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych lektorów z wykształceniem lingwistycznym. W naszej szkole znajdziecie Państwo kursy na różnych poziomach. Wśród nich jest wiele kursów przygotowujących do egzaminów i certyfikatów oraz wiele kursów specjalistycznych, takich jak kursy słownictwa medycznego i prawniczego.
Kursy językowe online odbywają się w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie, także z native speakerem. Uczniowie uczestniczący w lekcjach online (w wirtualnej klasie) połączeni są z rzeczywistą klasą, w której znajduje się lektor i pozostali uczniowie. Kursy językowe online w czasie rzeczywistym składają się z dyskusji oraz ćwiczeń wykorzystujących materiały audiowizualne. Nasza szkoła wyposażona jest w interaktywne tablice, których treść, uczniowie uczestniczący w kursach online, mogą zobaczyć na ekranach swoich komputerów, łącznie ze wszystkimi materiałami wykorzystywanymi w klasie.

Platforma e-learningowa

Uczestnikom naszych kursów proponujemy możliwość korzystania z bardzo zaawansowanej technologicznie, a zarazem b. nowoczesnej, platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Platforma m.in. umożliwia tworzenie raportów z pracy ucznia lub grupy uczniów. Dostępne są ćwiczenia z General i Business English.

W ofercie Szkoły Języków Obcych LEXIS znajdą Państwo kursy językowe online na wszystkich poziomach zaawansowania z następujących języków:

Kursy angielskiego online

Kursy arabskiego online

Kursy bułgarskiego online

Kursy chińskiego online

Kursy chorwackiego online

Kursy francuskiego online

Kursy greckiego online

Kursy hebrajskiego online

Kursy hiszpańskiego online

Kursy japońskiego online

Kursy litewskiego online

Kursy niemieckiego online

Kursy norweskiego online

Kursy polskiego dla obcokrajowców online

Kursy portugalskiego online

Kursy rosyjskiego online

Kursy serbskiego online

Kursy ukraińskiego online

Kursy włoskiego online

Kursy językowe online w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie grupowe

Kursy językowe online w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie grupowe w Szkole Języków Obcych LEXIS to kursy odbywające się w czasie rzeczywistym dwa razy w tygodniu po 2 lekcje dziennie (4 tygodniowo) w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Kurs języka angielskiego trwa dwa semestry, każdy składa się z 60 lekcji. Aby wziąć udział w kursach online, potrzebują Państwo jedynie komputera z kamerą, słuchawek i/lub głośników lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

Kursy językowe online w wirtualnej klasie cena

Ogólny kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i polskiego w Warszawie dla poziomów od A1 do B1 oraz przygotowujący do egzaminów na poziomach od A1 do B1.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 30 60 1800
4-8 14 60 840
9-12 7,50 60 450

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Ogólny kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i polskiego w Warszawie dla poziomów od B2 do C2 oraz przygotowujący do egzaminów na poziomach od B2 do C2.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 35 60 2100
4-8 15 60 900
9-12 8,50 60 510

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Ogólny kurs języka arabskiego, greckiego, hebrajskiego, japońskiego, serbskiego, chorwackiego, litewskiego, norweskiego, portugalskiego, chińskiego, szwedzkiego i bułgarskiego oraz kursy specjalistyczne (np. medyczne, biznesowe, prawnicze, dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych, kurs dla barmanów, kucharzy, sommelierów, dla tłumaczy filmowych) oraz przygotowujący do egzaminów specjalistycznych.

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

PROMOCJA!

Kursy językowe online z native speakerem w wirtualnej klasie indywidualne

Kursy językowe online z native speakerem w wirtualnej klasie indywidualne. Program indywidualnych kursów językowych online dostosowany jest do potrzeb i wymagań ucznia. Państwa lektor zawsze będzie brał je pod uwagę, proponując między innymi zajęcia konwersacyjne i prace pisemne.

Cennik:

65 zł za 45 min - angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, polski, rosyjski, włoski (poziomy A1 - B1)
75 zł za 45 min - angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, polski, rosyjski, włoski (poziomy B2 - C2 oraz kursy specjalistyczne)
80 zł za 45 min - angielski medyczny
85 zł za 45 min - arabski, bułgarski, chiński, chorwacki, grecki, hebrajski, japoński, litewski, norweski, portugalski, serbski, szwedzki, ukraiński

1 spotkanie musi liczyć minimum 90 min.

Zobacz także: Bezpłatne konwersacje z j. angielskiego w Warszawie - także online
oraz inne kursy językowe online

Zapisz się on-line
lub telefonicznie:

+48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
00-581 Warszawa, ul. Marszałkowska 2 lok. 6
Kursy językowe w Warszawie