Kursy norweskiego Warszawa

Kursy norweskiego Warszawa. Szkoła języka norweskiego w Warszawie. Nauka norweskiego Warszawa. Lekcje norweskiego (live) w wirtualnej klasie - online.

Kursy norweskiego Warszawa

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Zajęcia odbywają się w 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne

Kursy norweskiego Warszawa
Nauka norweskiego Warszawa dla początkujących
Konwersacje z języka norweskiego w Warszawie
Lekcje norweskiego Warszawa rozkład zajęć
Intensywne kursy języka norweskiego Warszawa
Lekcje norweskiego w Warszawie cennik
Nauka języka norweskiego Warszawa indywidualnie
Kursy norweskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Szkoła języka norweskiego w Warszawie
Praca Norwegia - przygotowanie do pracy w Norwegii

Kursy norweskiego Warszawa

Kursy norweskiego w Warszawie prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów. Na wyższych poziomach lektorami są native speakers z Norwegii. W celu dokonania zapisu, zapraszamy do siedziby naszej szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6 między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku.

Nauka norweskiego Warszawa dla początkujących

Nauka norweskiego Warszawa dla początkujących i zaawansowanych przez Internet (online) lub w salach lekcyjnych wyposażonych w najnowsze pomoce dydaktyczne takie jak: tablice interaktywne, komputery z multimedialnym oprogramowaniem, nagłośnienie. Urozmaica to przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników. Teraz można korzystać z nauki norweskiego online z lektorem na żywo - w wirtualnej klasie

Konwersacje z języka norweskiego w Warszawie

Konwersacje z języka norweskiego w Warszawie przeznaczone są dla osób reprezentujących poziom znajomości norweskiego B2 lub C1. Konwersacje z norweskiego w Warszawie prowadzone są w grupach standardowych lub w mini grupach. Lekcje konwersacyjne dostępne są także online - w czasie rzeczywistym, w grupach i indywidualnie

Lekcje norweskiego Warszawa rozkład zajęć

norweski A1 do uzgodnienia - ZAPISY TRWAJĄ
norweski A2
norweski B2
norweski C1

Intensywne kursy języka norweskiego Warszawa

Intensywne kursy języka norweskiego Warszawa to kursy językowe pozwalające pozyskać wiedzę językową w szybkim tempie. Nauka w trybie intensywnym oferowana jest w Warszawie w czasie wakacji (Szkoła LEXIS organizuje przyspieszone wakacyjne kursy norweskiego w Warszawie) oraz na indywidualne zamówienie.

Lekcje norweskiego w Warszawie cennik

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem, otrzymasz od nas 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Nauka języka norweskiego Warszawa indywidualnie

Nauka języka norweskiego Warszawa indywidualnie. Indywidualne kursy norweskiego dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Ich cena to 85,00 zł za 45 minut (obligatoryjne zamówienie minimum dwóch lekcji w jednym bloku - jedno spotkanie musi liczyć minimum 90 minut).

Kursy norweskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Kursy norweskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie. Możecie Państwo wziąć udział w naszych kursach osobiście lub przez Internet. To państwo decydują, która opcja najbardziej Państwu odpowiada.
Uczniowie uczestniczący w lekcjach online (w wirtualnej klasie) połączeni są z rzeczywistą klasą, w której znajduje się lektor i pozostali uczniowie. Kursy języka norweskiego online w czasie rzeczywistym składają się z dyskusji oraz interaktywnych ćwiczeń wykorzystujących materiały audiowizualne. Nasza szkoła wyposażona jest w interaktywne tablice, które uczniowie uczestniczący w kursach online mogą zobaczyć na ekranach swoich komputerów, łącznie ze wszystkimi materiałami wykorzystywanymi w klasie.
Lekcje odbywają się w każdym tygodniu w wyznaczonych godzinach w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Aby wziąć udział w kursach online, potrzebują Państwo jedynie komputera z kamerą, słuchawek i/lub głośników lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

Szkoła języka norweskiego w Warszawie

Szkoła języka norweskiego w Warszawie LEXIS to nowoczesna szkoła języka norweskiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.
Możesz uczestniczyć w kursach norweskiego w Warszawie oraz w kursach norweskiego online. Wszyscy uczniowie kursów norweskiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach.

Praca Norwegia - przygotowanie do pracy w Norwegii

Praca Norwegia - Przygotowanie językowe do pracy w Norwegii dla pielęgniarek i lekarzy, w budownictwie, w rolnictwie i innych zawodach. Zaprezentowany kurs języka norweskiego ma na celu umożliwić słuchaczom (poza językiem ogólnym) w miarę swobodne poruszanie się w środowisku pracy. W miarę postępu kursu nauczysz się między innymi jak: pisać CV, zaprezentować własną osobę (w tym umiejętności, doświadczenie zawodowe etc.). Pomożemy Ci dotrzeć do słownictwa norweskiego związanego z Twoją przyszłą pracą w Norwegii.


telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23

Kursy językowe w Warszawie