Kursy chorwackiego Warszawa

Kursy chorwackiego Warszawa

Kursy chorwackiego Warszawa
 

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Zajęcia odbywają się w 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne
 

Kursy chorwackiego Warszawa
Kurs chorwackiego Warszawa dla początkujących
Kursy chorwackiego Warszawa rozkład zajęć
Intensywne kursy języka chorwackiego Warszawa
Kurs chorwackiego w Warszawie cennik
Kursy języka chorwackiego Warszawa indywidualnie
Kurs chorwackiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Szkoła języka chorwackiego w Warszawie

Kursy chorwackiego Warszawa

Kursy chorwackiego w Warszawie prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów. W celu dokonania zapisu, zapraszamy do siedziby naszej szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6 między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku.

Kurs chorwackiego Warszawa dla początkujących

Kurs chorwackiego Warszawa dla początkujących odbywa się w salach lekcyjnych wyposażonych w najnowsze pomoce dydaktyczne, co urozmaica przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników.

Kursy chorwackiego Warszawa rozkład zajęć

chorwacki A1 do ustalenia do ustalenia trwają zapisy

Intensywne kursy języka chorwackiego Warszawa

Intensywne kursy języka chorwackiego Warszawa to kursy językowe pozwalające pozyskać wiedzę językową w szybkim tempie. Nauka w trybie intensywnym oferowana jest w Warszawie w czasie wakacji (Szkoła LEXIS organizuje przyspieszone wakacyjne kursy chorwackiego w Warszawie) oraz na indywidualne zamówienie.

Kurs chorwackiego w Warszawie cennik

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 15 60 900

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem, otrzymasz od nas 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Kursy języka chorwackiego Warszawa indywidualnie

Kursy języka chorwackiego Warszawa indywidualnie. Indywidualne kursy chorwackiego dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Ich cena to 85,00 zł za 45 minut (obligatoryjne zamówienie minimum dwóch lekcji w jednym bloku - jedno spotkanie musi liczyć minimum 90 minut).

Kurs chorwackiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Kurs chorwackiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie. Możecie Państwo wziąć udział w naszych kursach osobiście lub przez Internet. To państwo decydują, która opcja najbardziej Państwu odpowiada.
Uczniowie uczestniczący w lekcjach online (w wirtualnej klasie) połączeni są z rzeczywistą klasą, w której znajduje się lektor i pozostali uczniowie. Kursy języka chorwackiego online w czasie rzeczywistym składają się z dyskusji oraz interaktywnych ćwiczeń wykorzystujących materiały audiowizualne. Nasza szkoła wyposażona jest w interaktywne tablice, które uczniowie uczestniczący w kursach online mogą zobaczyć na ekranach swoich komputerów, łącznie ze wszystkimi materiałami wykorzystywanymi w klasie.
Lekcje odbywają się w każdym tygodniu w wyznaczonych godzinach w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Aby wziąć udział w kursach online, potrzebują Państwo jedynie komputera z kamerą, słuchawek i/lub głośników lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

Szkoła języka chorwackiego w Warszawie

Szkoła języka chorwackiego w Warszawie LEXIS to nowoczesna szkoła języka chorwackiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.
Możesz uczestniczyć w kursach chorwackiego w Warszawie oraz w kursach chorwackiego online. Wszyscy uczniowie kursów chorwackiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 622 25 23

Kursy językowe w Warszawie