Kursy serbskiego Warszawa

Kursy serbskiego Warszawa

Kursy serbskiego Warszawa

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR!


Zajęcia odbywają się w 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne
 

Kursy serbskiego Warszawa
Kurs serbskiego Warszawa dla początkujących
Kursy serbskiego Warszawa rozkład zajęć
Intensywne kursy języka serbskiego Warszawa
Kurs serbskiego w Warszawie cennik
Kursy języka serbskiego Warszawa indywidualnie
Kurs serbskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Szkoła języka serbskiego w Warszawie

Kursy serbskiego Warszawa

Kursy serbskiego Warszawa prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów. W celu dokonania zapisu, zapraszamy do siedziby naszej szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 2 lok. 6 między godziną 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku.

Kurs serbskiego Warszawa dla początkujących

Kurs serbskiego Warszawa dla początkujących odbywa się w salach lekcyjnych wyposażonych w najnowsze pomoce dydaktyczne, co urozmaica przebieg lekcji i wpływa na ekstensywność przyswajania przekazywanej przez lektora wiedzy. Programy kursów i materiały dobrane są do wieku uczestników.

Kursy serbskiego Warszawa rozkład zajęć

serbski A1 do ustalenia do ustalenia trwają zapisy
serbski B1 do ustalenia do ustalenia trwają zapisy

Intensywne kursy języka serbskiego Warszawa

Intensywne kursy języka serbskiego Warszawa to kursy językowe pozwalające pozyskać wiedzę językową w szybkim tempie. Nauka w trybie intensywnym oferowana jest w Warszawie w czasie wakacji (Szkoła LEXIS organizuje przyspieszone wakacyjne kursy serbskiego w Warszawie) oraz na indywidualne zamówienie.

Kurs serbskiego w Warszawie cennik

Liczba osób w grupie * Cena za 1 lekcje (45 minut) Liczba lekcji w semestrze Cena za semestr
2-3 45 60 2700
4-8 20 60 1200
9-12 9 60 540

* rabaty są dostępne tylko w grupach 4-8-osobych.

Rabaty:
- studenci/uczniowie mają 5% rabatu;
- przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu;
- studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 10% rabatu;
- za kontynuację nauki - 5%.
Maksymalny rabat 10%.

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem, otrzymasz od nas 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze. Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Kursy języka serbskiego Warszawa indywidualnie

Kursy języka serbskiego Warszawa indywidualnie. Indywidualne kursy serbskiego dostosowane są do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Ich cena to 85,00 zł za 45 minut (obligatoryjne zamówienie minimum dwóch lekcji w jednym bloku - jedno spotkanie musi liczyć minimum 90 minut).

Kurs serbskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Kurs serbskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych w czasie rzeczywistym w wirtualnej klasie. Możecie Państwo wziąć udział w naszych kursach osobiście lub przez Internet. To państwo decydują, która opcja najbardziej Państwu odpowiada.
Uczniowie uczestniczący w lekcjach online (w wirtualnej klasie) połączeni są z rzeczywistą klasą, w której znajduje się lektor i pozostali uczniowie. Kursy języka serbskiego online w czasie rzeczywistym składają się z dyskusji oraz interaktywnych ćwiczeń wykorzystujących materiały audiowizualne. Nasza szkoła wyposażona jest w interaktywne tablice, które uczniowie uczestniczący w kursach online mogą zobaczyć na ekranach swoich komputerów, łącznie ze wszystkimi materiałami wykorzystywanymi w klasie.
Lekcje odbywają się w każdym tygodniu w wyznaczonych godzinach w małych grupach. Do wybory są trzy rodzaje grup: 2 - 3-osobowe, 4 - 8-osobowe oraz 9 - 12-osobowe. Aby wziąć udział w kursach online, potrzebują Państwo jedynie komputera z kamerą, słuchawek i/lub głośników lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

Szkoła języka serbskiego w Warszawie

Szkoła języka serbskiego w Warszawie LEXIS to nowoczesna szkoła języka serbskiego. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i nowatorskich metod nauczania LEXIS nie odstaje od światowych liderów edukacji.
Możesz uczestniczyć w kursach serbskiego w Warszawie oraz w kursach serbskiego online. Wszyscy uczniowie kursów serbskiego mają prawo do rabatów na zagraniczne kursy językowe oraz kolonie i obozy językowe za granicą. Naszym uczniom organizujemy wakacyjne obozy językowe po obniżonych cenach.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 622 25 23

Kursy językowe w Warszawie