Obozy językowe na Malcie. Malta obozy językowe

OBOZY JĘZYKOWE na Malcie

Obozy językowe na Malcie Obóz językowy Malta Obóz językowy na Malcie

Młodzieżowy obóz językowy Malta Kolonie językowe na Malcie podczas wakacji

Młodzieżowe obozy językowe Malta 2024

Wakacyjne obozy językowe na Malcie z językiem angielskim

Obozy językowe Malta

Obozy językowe na Malcie, kolonie językowe LAL IELS - 8-17 lat

Obozy językowe na Malcie w szkole angielskiego Malta LAL IELS, która położona jest w sercu Morza Śródziemnego. Szkolna grupa doświadczonych animatorów organizuje i nadzoruje całodzienny program zajęć. Program obozów językowych na Malcie jest dokładnie opracowany, tak by młodzież ucząca się na obozach językowych mogła połączyć naukę angielskiego z programem wypoczynkowo - rozrywkowym. Obozy językowe na Malcie trwają od 1 do 4 tygodni. Uczestnicy obozu językowego są zakwaterowani u rodzin lub w rezydencjach szkolnych. Rodziny, z których większość już od lat gości uczniów, są starannie wybierane, aby stworzyć uczestnikom obozów na Malcie jak najlepszą atmosferę i bezpieczeństwo.

Obóz językowy Malta

Wakacyjny obóz językowy Malta LSI - 4-17 lat

Program nie jest dostępny w 2024 roku

Wakacyjne obozy językowe na Malcie z j. angielskim organizowane są przez szkołę LSI i oferują program nauki języka angielskiego połączony z zabawą i zwiedzaniem, zarówno dla dzieci jak i dla młodzieży. Zajęcia odbywają się w szkole położonej w samym sercu miasta Sliema na Malcie i kilka minut od plaż. Program oferuje zakwaterowanie u rodziny oraz w rezydencjach szkolnych dla młodzieży powyżej 16 roku życia.

Malta obóz językowy

Obozy językowe na Malcie dla młodzieży, dzieci InLingua - 5-12 lat i 13-17 lat

Młodzieżowe obozy językowe na Malcie z nauką angielskiego są bardzo popularne, zwłaszcza w czasie wakacji. Odpowiadają one na potrzeby dzieci w wieku od 5 do 12 lat oraz od 13 do 17 lat. Szkoła oferuje dwa pakiety: 'Just Juniors' oraz 'Totally Teens' z zakwaterowaniem u rodziny (pokoje dzielone, pełne wyżywienie). Pakiet Just Juniors jest idealnie dopasowany do potrzeb małych dzieci i ponad wszystko ceni sobie ich bezpieczeństwo. Dzieci zapewnione mają 24-godzinną opiekę. Pakiet Totally Teens jest najlepszy dla młodzieży, która chce poprawić swoją znajomość języka angielskiego i jednocześnie przeżyć wspaniałe wakacje. Organizujemy również program wypoczynkowy, który pozwoli nacieszyć się wszystkim, co najlepsze na Malcie, jak i poznać ludzi z całego świata. Wakacyjne, językowe wyjazdy rodzinne na Maltę, to możliwość nauki angielskiego dla dzieci i rodziców - tu kursy angielskiego dla dzieci i dla dorosłych odbywają się w tym samym czasie. Rodzice po zajęciach językowych mają możliwość uczestniczyć wraz z dziećmi w programie rekreacyjnym, sportowym i poznawczym. Wycieczki organizuje maltańska szkoła.
Program nauki angielskiego na Malcie dostosowany jest do wieku i zaawansowania uczestników kursów.

Młodzieżowe Obozy językowe w wakacje na Malcie

Kolonie i obozy językowe dla młodzieży na Malcie B.E.L.S. - 12-17 lat

Obozy językowe na Malcie dla młodzieży w wakacje, w szkole B.E.L.S. przeznaczone są dla osób, które chcą połączyć naukę z zabawą i przygodą. Uczniowie są zakwaterowani u rodzin goszczących, w hotelu**** lub rezydencji szkolnej z całodobową opieką. Szkoła znajduje się w przepięknej miejscowości Mellieha na wyspie Gozo. Szkoła organizująca młodzieżowe obozy językowe na Malcie posiada 15 sal lekcyjnych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt oraz boisko do piłki nożnej i koszykowej. Celem szkoły jest zapewnienie intensywnej nauki angielskiego w bezpiecznym otoczeniu, tym samym poznając historyczne i kulturalne dziedzictwo wyspy, jej piękne krajobrazy, plaże i nieskazitelną wodę morską.

 Kursy angielskiego w St. Julian's Malta

Młodzieżowe kursy języka angielskiego na Malcie w St. Julian's (12-17 lat)

Młodzieżowe kursy języka angielskiego na Malcie w St. Julian's możesz zamówić w szkole Maltalingua, która oferuje kursy języka angielskiego dla młodzieży w wieku 12-17 lat. Uczestnicy biorą udział w lekcjach angielskiego oraz w zajęciach i wycieczkach, które są prowadzone przez zespół młodych i entuzjastycznych nauczycieli. Program w języku angielskim realizowany jest w szkole oraz na świeżym powietrzu, w celu aktywnej i wszechstronnej nauki angielskiego.
Młodzież może wybrać zakwaterowanie w rezydencji szkolnej, gdzie mieszkają z innymi uczniami z różnych krajów, lub mogą wybrać pobyt u maltańskiej rodziny goszczącej. Rodziny goszczące zapewniają pełne wyżywienie i starają się zapewnić mile spędzony czas.

Obozy językowe w Anglii

Obozy językowe w Austrii

Obozy językowe we Francji

Obozy językowe w Hiszpanii

Obozy językowe w Niemczech

Obozy językowe w USA

Obozy językowe RPA

Obozy językowe w Irlandii

Obozy językowe w Szkocji

Obozy językowe w Kanadzie

Obozy językowe na Cyprze

Obozy językowe w Japonii

Obozy językowe w Londynie

Obozy językowe we Włoszech

Zobacz też:
kursy angielskiego dla dorosłych na Malcie, Sliema
Kursy angielskiego na Malcie rodzinne, dla młodzieży i dorosłych w St. Julian's
Kursy angielskiego dla seniorów na Malcie

obozy zimowe z angielskim w Anglii, USA, RPA i w Kanadzie
kursy angielskiego i obozy językowe w USA

kursy angielskiego i obozy w Anglii

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów Poleć nas znajomemu