Obozy językowe dla młodzieży we Francji

OBOZY JĘZYKOWE WE FRANCJI 2023
FRANCUSKI OBÓZ JĘZYKOWY FRANCJA

Obozy językowe we Francji Obozy językowe Francja Obóz językowy Francja

Obozy językowe Francja
Obozy językowe Francja w Paryżu
Letnie obozy językowe Francja
Młodzieżowe obozy językowe Francja
Obóz językowy we Francji
Wakacyjne obozy językowe we Francji

Obozy językowe Francja

Językowe obozy we Francji dla młodzieży pozwalają poznać przepiękne miejsca, kulturę, wspaniałą kuchnię, historię i wiele innych aspektów tego kraju. Obozy językowe z nauką j. francuskiego organizowane są przez renomowane szkoły językowe na terenie całej Francji. Uczestnikami obozów językowych jest młodzież z całego świata. We Francji mówimy tyko po francusku - to prowadzi do perfekcji w posługiwaniu się tym językiem. Obozy z  językiem francuskim we Francji przeznaczone są dla dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych.

Tanie obozy językowe we Francji dla studentów, młodzieży i dzieci

Obozy językowe Francja

OBOZY JĘZYKOWE FRANCJA W PARYŻU

Obozy językowe Paryż

TANIE OBOZY JĘZYKOWE FRANCJA PARYŻ

Miejscem obozu językowego w Paryżu jest Kampus Saint Nicolas zlokalizowany jest w południowym Paryżu. Kampus jest nowoczesnym kompleksem budynków z przestronnymi klasami, darmowym dostępem do Internetu, samoobsługową restauracją, obszernymi tarasami oraz internatem. W tego obozu językowego jest 20 lekcji języka francuskiego (45 minutowych) w tygodniu, organizowanych w grupach maksymalnie 15 osób. W pobliżu kampusu centrum Expo Porte de Versailles oraz park wodny Aquaboulevard. Wiek uczestników 13 17 lat.

LETNIE OBOZY JĘZYKOWE FRANCJA ANTIBES

Obóz językowy Francja

LETNIE OBOZY JĘZYKOWE FRANCJA ANTIBES

Idealne miejsce do spędzenia wakacji, w samym sercu Lazurowego Wybrzeża, Juan-les-Pins jest miejscem szczególnie atrakcyjnym dla nastolatków. Delikatny, słoneczny klimat i lokalizacja na wybrzeżu Morza Śródziemnego czynią to miejsce idealnym do uprawiania sportów wodnych. Program nauczania j. francuskiego przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 13-17 lat, przewiduje on 20 lekcji języka francuskiego w tygodniu. W cenie są również wycieczki i zajęcia pozalekcyjne.

MŁODZIEŻOWE OBOZY JĘZYKOWE FRANCJA BIARRITZ

Młodzieżowe obozy językowe Francja

OBOZY JĘZYKOWE FRANCUSKI BIARRITZ

Biarritz usytuowane w południowo zachodniej Francji jest bardzo atrakcyjnym miejscem wypoczynku. Słynące z ponadprzeciętnej otwartości jest uznawane za jedno z najbardziej gościnnych francuskich miast. Rezydencja studencka Victoria Surf oferuje bardzo wysoki standard zakwaterowania, pokoje mają własne łazienki, w całej rezydencji jest darmowy dostęp do Internetu bezprzewodowego. Możliwe jest połączenie młodzieżowego obozu językowego z kursem surfingu. Tu młodzieżowy obóz językowy i lekcje francuskiego na najwyższym poziomie jakości.

OBÓZ JĘZYKOWY WE FRANCJI W CANNES

Młodzieżowy obóz językowy Francja

MŁODZIEŻOWE OBOZY JĘZYKOWE WE FRANCJI CANNES

Cannes znane na całym świecie głównie za sprawą słynnego festiwalu filmowego, jest uznane za miasto luksusu, mody oraz sławnych osób. Obozy językowe dla młodzieży w Cannes oferują szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji, w tym między innymi wycieczki do Monako, Nicei oraz Antibes. Zakwaterowanie dostępne w świetnie wyposażonym Campusie Carnot lub u rodziny Francuskiej.

WAKACYJNE OBOZY JĘZYKOWE WE FRANCJI HYERES/TULON

Obozy językowe nad morzem Francja

OBÓZ JĘZYKOWY WE FRANCJI HYERES/TULON

Wakacyjne obozy językowe we Francji. Hyeres, podobno jedno z najbardziej zielonych miast Francji ulokowane nad Morzem Śródziemnym, oferuje mnóstwo atrakcji dla entuzjastów plażowania, sportów wodnych i pięknych widoków. Miejscowość ta została przez wiele osób okrzyknięta światową stolicą windsurfingu. Odbywające się tutaj wakacyjne obozy językowe są połączone z kursami żeglarskimi. Kursy żeglowania dostępne są na dwóch poziomach intensywności. Zapewniona jest także nauka języka francuskiego dla młodzieży i dzieci.

Obozy językowe w Anglii

Obozy językowe w Austrii

Obozy językowe w Niemczech

Obozy językowe w Hiszpanii

Obozy językowe na Malcie

Obozy językowe w USA

Obozy językowe RPA

Obozy językowe w Irlandii

Obozy językowe w Szkocji

Obozy językowe w Kanadzie

Obozy językowe na Cyprze

Obozy językowe w Japonii

Obozy językowe w Londynie

Obozy językowe we Włoszech

Zobacz też: Obozy językowe Kolonie i obozy językowe za granicą

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu