USA Wyjazdy językowe do USA nauka za granicą, kursy dla dorosłych w USA, Nauka angielskiego za granicą, kursy angielskiego dla dorosłych w USA, nauka angielskiego dla dorosłych w USA nauka języka angielskiego, angielski w USA kurs językowy dla dorosłych

WYJAZDY JĘZYKOWE DO USA, NAUKA ANGIELSKIEGO ZA GRANICĄ w USA (od 16 lat)


Wyjazdy językowe do USA dla młodzieży

usa wyjazdy językowe do usa

Rennert Bilingual Nowy Jork - Manhattan

Szkoła Rennert Bilingual usytuowana jest dogodnie na Manhattanie, a wszystko to, co czyni Nowy Jork miastem światowym, jest w zasięgu ręki - światła Times Square, centrum wystaw artystycznych Lincoln Center, teatry Broadwayu, tętniące życiem międzynarodowym budynki Narodów Zjednoczonych, cisza i spokój Central Parku, specyficzna atmosfera śródmieścia oraz znakomite restauracje i eleganckie sklepy. System komunikacji publicznej oferuje szybkie i dogodne połączenia.
Szkoła Rennert Bilingual oferuje wszechstronne program nauki angielskiego. Program nauczania języka już od 25 lat rozwija się stale i zmienia, jest bardzo elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta.

usa nauka za granicš w usa

Rennert Bilingual Floryda - Miami

Rennert Miami zaprasza wszystkich nawyjazd językowy do pełnego słońca i dobrej zabawy, jednego z najpiękniejszych miast w USA - Miami w stanie Floryda! Słońce, plaże, salsa i styl - to  mieszanka unikalna, a jednocześnie typowo amerykańska.
Placówka w Miami zapewnia studentom profesjonalną naukę angielskiego, zakwaterowanie w kampusie, z którego bez trudu można dojechać do centrum Miami, gdzie czekają na studentów różnorodne atrakcje, np.: restauracje, sklepy, rozgrywki sportowe drużyny baseballowej Florida Marlins i rozgrywki koszykówki Miami Heat, koncerty, fitness kluby, kluby nocne i dyskoteki gdzie, oprócz możliwości nauki angielskiego, toczy się ekscytujące życie nocne.

USA kursy języka angielskiego na Florydzie

LAL Floryda - Ft. Lauderdale

Ft. Lauderdale, z setkami mil dróg wodnych, nazywany jest "Wenecją Ameryki" - jest to idealne miejsce na wyjazdy językowe! Miasto to leży w samym sercu złotego wybrzeża Florydy. Jest ono także sławne z egzotycznych restauracji, nocnych klubów, dyskotek, teatrów oraz przyjaznych, żyjących "na luzie" ludzi. Nauka angielskiego może być dzięki temu połączona z niezwykłą przygodą.

wyjazd językowy usa nauka języka angielskiego w usa

St Giles - San Francisco California, New York City

Szkoła St Giles oferuje naukę języka angielskiego w centrum San Francisco oraz Nowego Jorku.
Szkoła zapewnia naukę angielskiego z amerykańskimi native speakerami, w placówce wyposażonej we wszelkie udogodnienia dydaktyczne - nowoczesne laboratorium językowe, salę komputerową z 12 komputerami do nauki własnej, kafejkę Internetową, bibliotekę, kawiarenkę, wygodne sale lekcyjne, świetlicę dla studentów.

Nauka za granicą obozy dla młodzieży USA Kaplan International Colleges - Nowy Jork, Boston, Miami, San Diego, Los Angeles, San Francisco, Seattle, Chicago  i wiele innych

Szkoła Kaplan oferuje naukę języka angielskiego w ponad 15 miastach w USA!! Dzięki niezwykłej różnorodności kulturowej, społecznej i geograficznej Stanów Zjednoczonych, kurs języka angielskiego w tym kraju to fantastyczna przygoda. Słoneczne plaże, parki narodowe, piękne górskie pasma, malownicze miasteczka i tętniące życiem wielkie miasta. Wybierz kurs języka angielskiego w jednej z amerykańskich szkół językowych Kaplan i przekonaj się, jakie możliwości otwiera przed Tobą nauka w Stanach Zjednoczonych!
 
Kings Colleges Boston USA kursy językowe Kings Colleges - Boston , Los Angeles

Szkoły Kings powstały w 1957 i cieszą się międzynarodową renomą. Oferują naukę języka angielskiego w najpiękniejszych miastach w USA. Gwarantują wysoki poziom nauczania, za którym przemawiają lata doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego.

 

usa wyjazdy językowe usa

Bodi Balance - Nowy Jork

Carol Fonda stworzyła BodiBalance dla tancerzy, którzy chcą doskonalić swe umiejętności i otworzyć swoje umysły, ciała i emocje na nowe możliwości. Warsztaty te to podróż, której celem jest odkrycie własnej osobowości i własnego ciała. Pozwolą ci one na uzyskanie większej świadomości własnego ciała, dzięki czemu sposób w jaki tańczysz zupełnie się zmieni.
Warsztaty BodiBalance obejmują dwugodzinne codzienne zajęcia z profesjonalnymi i wykwalifikowanymi nauczycielami.

Zobacz też: nauka angielskiego i wyjazdy językowe do Wielkiej Brytanii

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów           Poleć nas znajomemu