F

Obozy językowe (angielski) za granicą zima Ferie z angielskim za granicą, Obóz z językiem angielskim w ferie. Obozy młodzieżowe zimą i kurs języka angielskiego dla młodzieży za granicą, nauka angielskiego w ferie Londyn ferie zimowe za granicą, angielski w ferie dla młodzieży, kurs językowy podczas ferii zimowych, ferie w Anglii i kurs angielskiego Nowy Jork ferie z angielskim w USA ferie w Kanadzie
Terminy ferii zimowych w poszczególnych województwach 2021 w Polsce

FERIE ZIMOWE Z ANGIELSKIM ZA GRANICĄ
OBOZY JĘZYKOWE (w ferie) Z ANGIELSKIM ZA GRANICĄ
FERIE ZIMOWE 2021 zimowiska językowe
Zagraniczne obozy zimowe dla młodzieży

ANGLIA
USA KANADA RPA

Zimowiska językowe za granicą

WYJAZDY GRUPOWE i INDYWIDUALNE - ZIMA 2021 (ZIMOWISKA NARCIASKIE W NIEMCZECH)

FERIE ZIMOWE - zimowiska językowe.

Wybierz kraj, miejsce - napisz do nas - prześlemy kalkulację kosztów na 2021 rok.

STANY ZJEDNOCZONE (USA)
język angielski podczas ferii zimowych

Ferie zimowe i angielski w Nowym Jorku (USA)

Rennert - Zimowa przygoda z angielskim dla młodzieży
Nowy Jork - USA - 01.01-27.01.2021

Miami Beach - USA - 01.01-27.01.2021
(13-17 lat)

min. 2 tyg.

"Zimowe przygody" to program zimowiska all-inclusvie dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Nauka angielskiego opiera się na stworzonym przez szkołę Rennert wakacyjnym programie kładącym nacisk na rozwój zdolności komunikacyjnych. Poza tym kursanci będą mieli zajęcia poświęcone Nowemu Jorkowi i amerykańskiej kulturze, co pozwoli im na lepsze zrozumienie miasta, w którym spędzą ferie. Ponadto kursanci będą mogli rozwijać swoje zainteresowania w ramach 4 bloków programowych - media, moda, taniec, kultura.

Kursanci są zakwaterowani w szkolnej rezydencji lub u rodzin goszczących.

Ferie zimowe i angielski w San Francisco

LSI San Francisco - Kursy angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe USA
(12-17 lat) - 2.01-5.02.2021
min. 1 tydz.

Miasto Berkeley znajduje się zaraz po drugiej stronie Zatoki San Francisco. Jest to tętniąca życiem, studencka miejscowość zlokalizowana wokół kampusu Uniwersytetu Kalifornijskiego i zarazem wymarzone miejsce dla tych, którzy pragną uczyć się języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych. Szkoła LSI jest zlokalizowana w samym centrum Berkeley, blisko przystanków autobusowych i stacji metra, w dzielnicy pełnej restauracji, kafejek, kin oraz księgarni. Nasza szkoła jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym TOEIC. Oferujemy także kursy przygotowujące do egzaminu TOEFL oraz CAE. W programie zajęć dodatkowych można znaleźć m.in. wycieczki do Alcatraz, Sausalito, baseball. Kurs obejmuje 15 lekcji tygodniowo.

nauka angielskiego w San Diego

LSI San Diego - Kursy angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe USA
(12-17 lat) - 2.01-5.02.2021
min. 1 tydz.

Obóz zimowy szkoły LSI dla młodzieży obejmuje 15 lekcji angielskiego tygodniowo. Budynek szkoły znajduje się w samym sercu San Diego, z wieloma restauracjami, sklepami oraz środkami transportu w pobliżu. Oferujemy różnorodny program zajęć, od żeglarstwa, surfingu i nurkowania, po imprezy na plaży, koncerty czy skydiving. Organizujemy również wycieczki weekendowe do takich miejsc jak Las Vegas, Wielki Kanion czy Los Angeles.

Zimowy kurs angielskiego w USA Fort Lauderdale

LAL Fort Lauderdale - Kurs angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe w USA
(12-18 lat) - 7.01-10.02.2021
min. 1 tydz.

Szkoła jest zlokalizowana jedyne 10 minut od plaży oraz 20 minut od modnego Las Olas Boulevard i słynnej plaży Fort Lauderdale Beach. Fort Lauderdale posiada 19 sal zajęciowych oraz internet WIFI na terenie całej szkoły. Studenci mają dostęp do ogomnej sali wspólnej, gdzie mogą poznawać ludzi z różnych stron świata, grać na Xbox, w tenisa stołowego czy też oglądać telewizje.

LAL Boston - Kurs angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe w USA
Nie dostępny w 2021 r.

Kursy języka angielskiego dla młodzieży organizowane przez szkołę LAL na terenie Tufts University to doskonałe miejsce do nauki angielskiego. Tufts University to jeden z najlepszych prywatnych uniwersytetów w USA, zajmujący 25. pozycję w rankingu najlepszych amerykańskich uczelni według dwutygodnika "Forbes". Program obozu językowego to połączenie lekcji języka angielskiego z szeroką gamą zajęć pozalekcyjnych, pozwalających studentom na doświadczenie życia akademickiego w amerykańskim stylu. Szkoła oferuje typowy amerykański kampus w pobliżu centrum Bostonu.

 

Kanada
kursy angielskiego w ferie zimowe Zimowisko w Kanadzie

ferie z nauką angielskiego w Toronto

LSI Toronto i Vancouver - Programy nauczania angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe w Kanadzie

(12-17 lat) - 2.01-5.02.2021 - mim. 1 tydz.
 

Toronto jest największym miastem w Kanadzie, a zarazem jednym z najpiękniejszych. Te kosmopolityczne miasta oferują nieskończone możliwości studentom, chcącym uczyć się angielskiego właśnie w Kanadzie. Szkoła znajduje się w unikalnym, modernistycznym budynku w sercu Rosedale, pięknej rezydencjalnej dzielnicy, LSI Toronto zapewnia środowisko sprzyjające nauce angielskiego. Nasza szkoła znajduje się niedaleko stacji metra, a zaraz po drugiej stronie ulicy znajduje się wiele restauracji oraz parków. Nasz program zajęć dodatkowych obejmuje m.in. skating oraz wycieczki do Niagara Falls. 20 zajęć po 50 minut w tygodniu.

ANGLIA (Wielka Brytania)
obozy językowe (angielski) w ferie zimowe 2021

Zimowisko językowe Anglia w ferie zimowe

Zimowisko w Londynie Burlington School - Program zimowy z angielskim dla dzieci i młodzieży i ew. rodziców - Londyn
(7 - 17 lat lat) - 9.12.2021 - 10.02.2021

min. 1 tydz.

Programy zimowisk językowych szkoły Burlington School skierowane są do dzieci i młodzieży, która oprócz pracowania nad językiem chce spędzić ciekawe ferie w Anglii. 20 lekcji angielskiego tygodniowo jest połączonych z sześcioma różnorodnymi programami, obejmującymi zorganizowane wycieczki, czas na sport oraz relaksację, dając w sumie doskonałą mieszankę nauki i odpoczynku. Kursanci są zakwaterowani u rodzin goszczących lub w rezydencji - w budynku szkoły. Rodzice także mogą przyjechać - Każdy będzie miał kurs j. angielskiego w swojej grupie (od początkujących do b. zaawansowanych).

Ferie w Londynie z nauką języka angielskiego

LSI London Hampstead - Programy nauczania angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe
(12-17 lat) - 2.01-12.02.2021

min. 1 tydz.

Obóz zimowy w Londynie szkoły LSI dla młodzieży obejmuje 20 lekcji angielskiego tygodniowo, popołudniowy program zajęć (np. jazda na łyżwach lub wizyta w jednej z londyńskich atrakcji turystycznych) i sobotnie wycieczki (np. do Oksfordu lub Cambridge). Budynek szkoły znajduje się w Hampstead, na spokojnych przedmieściach północnego Londynu.

Kursanci są zakwaterowani u rodzin goszczących w pokojach dwuosobowych.

Programy nauczania angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe w Cambridge

LSI CAMBRIDGE - Programy nauczania angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe
(12-17 lat) -
2.01-12.02.2021
min. 1 tydz.

Zimowy obóz językowy w Cambridge położony jest w spokojnej dzielnicy
Cambridge - jedynie 10 min od centrum miasta. Uczniowie zakwaterowani są u rodziny w pokojach 2-os. z łazienką dzieloną. W cenę kursu wliczone są również zajęcia pozalekcyjne oraz weekendowe wycieczki.
Dostępny jest również kurs z zajęciami pozalekcyjnymi bez zakwaterowania.

Zimowy obóz w Brighton

LSI Brighton - Programy nauczania angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe
(12-17 lat) -
2.01-02.02.2021
min. 1 tydz.

Zimowy obóz językowy w Brighton położony jest w spokojnej dzielnicy.
Uczniowie zakwaterowani są u rodziny w pokojach dzielonych (zwykłe 2-osobowych) z łazienką dzieloną. W cenę kursu wliczone są również zajęcia pozalekcyjne oraz weekendowe wycieczki.
Dostępny jest również kurs z zajęciami pozalekcyjnymi bez zakwaterowania.

ferie zimowe z angielskim w Torbay

LAL Torbay - Programy nauczania angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe
(10-17 lat) - programy nie są dostępne w 2021

min. 1 tydz.

Południowe wybrzeże hrabstwa Devon to doskonałe miejsce do nauki angielskiego. Będziesz miał możliwość wykorzystywania nowo nabytej wiedzy podczas odkrywania typowo angielskiej części wyspy. To idealne miejsce na ferie z nauką języka. LAL Torbay szczyci się członkostwem w stowarzyszeniu English UK oraz akredytacją Konsula Brytyjskiego w nauczaniu angielskiego jako języka obcego.

nauka angielskiego w ferie zimowe w Bath Anglia

KAPLAN Bath - Kursy angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe
(13-17 lat) - programy nie są dostępne w 2021

min. 1 tyg.

Bath jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Wielkiej Brytanii oraz jest na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zachwyca architekturą i fascynującą brytyjską i rzymską historią. Liczba zajęć języka angielskiego w tygodniu to 15 godzin. W cenę wliczone są wszystkie materiały do nauki, transfer z lotniska, pełne wyżywienie, certyfikat ukończenia kursu, jedna całodniowa i jedna półdniowa wycieczka na tydzień.

Kurs angielskiego w Salisbury

KAPLAN Salisbury - Kursy angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe
(12-17 lat) - programy nie są dostępne w 2021

min. 1 tyg.

Salisbury to miasto ponadczasowe o bogatej historii z nowoczesnym, tętniącym życiem centrum. Szkoła oferuje m.in. basen, korty tenisowe, hale sportowe oaz boiska. Liczba zajęć języka angielskiego w tygodniu to 21 lub 15 godzin. Uczniowie zakwaterowani są w rezydencji w pokojach 1-, 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowych. W cenę kursu wliczone są wszystkie materiały do nauki, zajęcia dodatkowe oraz jedna całodniowa i jedna południowa wycieczka na tydzień.

obozy językowe w ferie zimowe w Torquay UK

KAPLAN Torquay - Kursy angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe
(12-17 lat) - programy nie są dostępne w 2021

min. 1 tyg.

Szkoła znajduje się w bezpiecznym, przyjaznym nadmorskim kurorcie znanym jako Riwiera Angielska. Miejsce oferuje fantastyczny klimat, czyste, złociste plaże i malowniczą okolicę. Możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów. W miejscu zakwaterowania znajduje się duży pokój z telewizorem plazmowym, stołem bilardowym, stołem do tenisa oraz PlayStation, a także ogromny taras i ogród. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej w pokojach dwuosobowych ze wspólnymi łazienkami

Kapsztad (RPA)
obozy językowe (angielski) w ferie zimowe

Ferie zimowe z angielskim w RPA

LAL Kapsztad - Kursy angielskiego dla młodzieży w ferie zimowe w Cape Town
(13-17 lat) 3.03-1.09.2021

min. 1 tyg.

Szkoła jest umiejscowiona w sercu modnego Sea Point, w niewielkiej odległości od V&A Waterfront, Góry Stołowej i centrum miasta oraz zaledwie 5 minut od słynnego Clifton i plaż Camps Bay. LAL Kapsztad zajmuje piękny, zabytkowy budynek, niedawno odnowiony oferujący wiele udogodnień. Na terenie kampusu studenci mają możliwość nawiązania nowych przyjaźni z rówieśnikami z całego świata. Zakwaterowanie w szkolnej rezydencji, będącej pod 24-godzinnym nadzorem, co gwarantuje bezpieczne środowisko dla młodych uczniów.

Od 16 roku życia można brać udział w kursach dla dorosłych

TERMINY FERII ZIMOWYCH Polska 2021

Województwo Termin w 2021 r.
kujawsko-pomorskie 14 stycznia - 27 stycznia
lubuskie 14 stycznia - 27 stycznia
małopolskie 14 stycznia - 27 stycznia
świętokrzyskie 14 stycznia - 27 stycznia
wielkopolskie 14 stycznia - 27 stycznia
podlaskie 21 stycznia - 3 lutego
warmińsko-mazurskie 21 stycznia - 3 lutego
dolnośląskie 28 stycznia - 10 lutego
mazowieckie 28 stycznia - 10 lutego
opolskie 28 stycznia - 10 lutego
zachodniopomorskie 28 stycznia - 10 lutego
lubelskie 11 lutego - 24 lutego
łódzkie 11 lutego - 24 lutego
podkarpackie 11 lutego - 24 lutego
pomorskie 11 lutego - 24 lutego
śląskie 11 lutego - 24 lutego

Zobacz także oferty kursów aktualne w ciągu całego roku:
Obozy narciarskie zimowiska z językiem niemieckim w Niemczech
Kursy językowe w Londynie
Kursy językowe obozy letnie w USA
Nauka angielskiego za granicą szkoły w USA
Obozy językowe w Anglii

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu