Kursy angielskiego na Malcie dla dorosłych
Kursy angielskiego na Malcie dla młodzieży i dzieci

Angielskie kursy językowe MALTA 2022

 Kursy angielskiego na Malcie w promocji
KUP 2 TYGODNIE, ZYSKAJ 1 TYDZIEŃ GRATIS


Promocja dotyczy opłaty za kurs.

Oferta jest ważna dla rezerwacji otrzymanych do 31 marca 2022 roku i dat rozpoczęcia od 07 lutego do 30 września 2022 roku.

Warunki:
- Potwierdzenie rezerwacji jest uzależnione od wpłaty bezzwrotnego depozytu w wysokości 50 EUR opłaty rejestracyjnej;
- Rezerwacje mogą być przekładane lub zmieniane po raz pierwszy bezpłatnie. Druga zmiana będzie dokonywana za opłatą w wysokości 60 EUR;
- Oferta jest ważna tylko na kursy i nie dotyczy zakwaterowania;
- Oferta nie może być łączona z żadną inną ofertą i nie dotyczy kursów sprzedawanych w pakiecie (np. obozy językowe);
- Rezerwacje będą przyjmowane do 31 marca 2022.

Aby zamówić kliknij w link na żółtym tle z lewej strony - wypełnisz niezobowiązujący formularz.

Nowe promocje na kursy angielskiego na Malcie


10% zniżki na Pakiety Specjalne dla rezerwacji dokonanych do 31 marca 2022 i rozpoczynające się w 2022 roku.
Szczegóły promocji znajdziesz tutaj


Wiosenna Wyprzedaż - Kup 2 tygodnie kursu i zakwaterowania - Otrzymasz 1 tydzień Kurs GRATIS na WSZYSTKIE  kursy grupowe dla dorosłych, wyłącznie w zakresie nauczania, dla rezerwacji dokonanych do 31 marca 2022 r. i rozpoczynających się przed 30 września 2022 r.
Ofert nie można łączyć. Pobierz plik z aktualnymi cenami w promocji tutaj

Aby skorzystać z promocji, wypełnij formularz
 

Angielski ogólny Malta
Angielski intensywny Malta
Kurs języka angielskiego w biznesie Malta
Kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE Malta
Kurs akademicki oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych na uniwersytet na Malcie


Nauka indywidualna Malta
Kurs języka angielskiego dla osób w wieku 40+ Malta
Ceny zakwaterowania Malta

Kursy Angielskiego na Malcie dla dorosłych
Szkoła Językowa Institute of English Language Studies

MALTA - KURSY ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCHCennik kursów j. angielskiego Malta
MALTA Kursy języka angielskiegoKursy językowe dla dorosłych Malta to nie tylko miejsce do nauki języka angielskiego.  To także miejsce rekreacji w wakacyjnej scenerii, pełne zabytków, i możliwości poznawania: miejsc, ludzi, kultury ...

Szkoła IELS położona jest w sercu Morza Śródziemnego, pomiędzy Włochami i Afryką. Malta ma dwa języki urzędowe. Jednym z nich jest właśnie angielski, co wynika z czasów kolonializmu angielskiego. W 1964 roku Malta zdobyła niepodległość. Kultura Malty to wynik mieszanki narodowości i bogatej historii. Obecnie nauka języka angielskiego na Malce przyciąga rzesze zagranicznych studentów.

Wybór zakwaterowania na Malcie

ELS proponuje szeroki wybór zakwaterowania we wszystkich ośrodkach na Malcie. Większość studentów wybiera zakwaterowanie u starannie dobranych rodzin maltańskich, zakwaterowanie to odgrywa znaczącą rolę w kształceniu studenta.
Zakwaterowanie w rodzinie umożliwia praktyczne wykorzystanie tego, czego student nauczył się na zajęciach oraz stwarza warunki, zarówno dla studenta, jak i rodziny, do zawarcia nowych przyjaźni oraz poznania innej kultury i stylu życia. Wszyscy studenci, przed wyjazdem z kraju, otrzymują informacje o rodzinach, u których będą mieszkać.
Niezależnie od tego czy student wybierze zakwaterowanie w rodzinie, w szkolnej rezydencji czy w hotelu, Dyrektor ds. Zakwaterowania będzie służył pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań ze strony studentów.

Wspaniały personel i udogodnienia
Każda szkoła IELS posiada najlepsze udogodnienia oraz wykwalifikowany i doświadczony personel. To wszystko,
w połączeniu z najnowocześniejszymi materiałami dydaktycznymi i metodami nauczania, umożliwia studentom maksymalne wykorzystanie kursu językowego.MALTA Kursy angielskiego na Malcie

Dopracowane programy nauczania
Szkoła zapewnia szeroki wachlarz wysokiej jakości kursów językowych na wszystkich poziomach dla studentów z różnych środowisk i kultur. Każda indywidualna potrzeba studenta ma dla personelu podstawowe znaczenie, co przy maksymalnej liczebności grup, wynoszącej od 5 do 12 osób, zapewnia osiągnięcie optymalnego postępu w czasie trwania kursu.

Indywidualna uwaga

Oprócz regularnych kontaktów z Dyrektorem ds. Nauczania oraz Dyrektorem ds. Zakwaterowania, studenci są zawsze zachęcani do dyskutowania z personelem na temat jakiegokolwiek aspektu dotyczącego programu szkoły. Dzieje się tak, ponieważ dla szkoły najważniejszy jest sukces studentów w opanowywaniu języka oraz ich zadowolenie z pobytu.

Interesujące zagospodarowanie wolnego czasu
Dewizą szkoły jest stworzenie takich możliwości spędzania czasu wolnego, aby był on dla studentów równie interesujący jak zajęcia w szkole. dlatego oferuje bardzo ekscytujący i zróżnicowany wachlarz zajęć sportowych, kulturalnych i towarzyskich, które są nieodłączną częścią programu nauczania. W trakcie przerw w zajęciach studenci mogą odpocząć i nawiązać nowe znajomości z innymi studentami z wielu różnych krajów. Każda szkolna recepcja dysponuje wszystkimi informacjami na temat zajęć i możliwości spędzania czasu wolnego.

Opieka i usługi dodatkowe
Studenci są objęci staranną opieką od momentu przybycia do dnia wyjazdu. Przejawia się to, między innymi; zorganizowaniem przez szkoły transportu z, i na lotnisko. W wielu przypadkach koszty te są wliczone w cenę kursu.

Zróżnicowana struktura wieku i narodowości.
Szkoła gości studentów wszystkich narodowości i grup wiekowych. Malta specjalizuje się w organizowaniu zajęć zaprojektowanych tak, żeby były adekwatne do poziomu wiedzy studenta. W ciągu ostatnich dwóch lat 26% osób dorosłych stanowiła młodzież w wieku 18 - 24 lat, w 25% były to osoby w przedziale 25 - 30 lat, 22% studentów ukończyło 30 lat, 15% - 40 lat, a 12 % stanowiły osoby po 50 roku życia.

Specjalne ceny przy długich pobytach
Wszystkie szkoły LAL oferują specjalne upusty cenowe w przypadku długich pobytów. Już przy ośmiotygodniowym kursie płaci się tylko za siedem tygodni. Im dłuższy zamówiony kurs językowy tym większa zniżka. Wszystkie upusty zostały już wkalkulowane w ceny kursów, które są podane w cennikach.

Instytut Nauki Języka Angielskiego na Malcie

Wyspa Malta to jeden z najbardziej popularnych i najatrakcyjniejszych letnich kurortów w basenie Morza Śródziemnego. Wyspa otoczona jest kryształowo czystymi wodami, w których, dzięki lokalizacji wyspy, można pływać praktycznie przez cały rok. Malta oferuje także bogaty wybór sportów lądowych i wodnych.
Unikalny charakter wyspa zawdzięcza interesującej mieszance kultur i wpływów, jakim podlegała w trakcie swojej wielowiekowej historii. Przyjazna i otwarta natura Maltańczyków z pewnością umożliwi czerpanie pełnej przyjemności z odbywanego kursu.
Instytut Nauki Języka Angielskiego ( The Institute of English Language Studies - IELS ) został założony w 1985 roku
i oferuje kursy angielskiego w Sliemie zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.
Budynek główny, w którym mieści się administracja szkoły oraz centrum nauczania, znajduje się w centrum Sliemy; klasy są gustownie umeblowane, a w budynku znajduje się też kawiarnia i księgarnia. Dla studentów dostępne jest także centrum do samodzielnej nauki oraz istnieje możliwość korzystania z poczty elektronicznej.
Pracownicy recepcji codziennie służą pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań oraz udzielają informacji na temat zajęć, sportów czy wycieczek.
W drugim budynku szkoły odbywają się kursy dla młodzieży. Jest on położony tuż przy przystani w Sliemie,
10 minut spacerem od budynku głównego.
 

Kursy angielskiego na Malcie opinie. Opinia Natalii, jednej z uczestniczek kursu języka angielskiego na Malcie

Na Malcie spędziłam dwa cudowne tygodnie. W ciągu tych dwóch tygodni znacznie poprawiłam swój angielski, poznałam tradycje i zwyczaje Maltańczyków, zawarłam mnóstwo znajomości z ludźmi z różnych stron świata, dużo podróżowałam i odpoczywałam. Zacznę od szkoły. Nowoczesny budynek szkoły znajduje się w centrum miasta,
w bardzo krótkiej odległości od morza. Pracownicy szkoły są bardzo mili, zawsze służą pomocą. Nauczyciele... Mój był świetny. Fabio - z pochodzenia Włoch, ze świetnym angielskim, zabawny, ekstrawertyczny, punktualny. Dużo się nauczyłam od niego. Po pierwsze, udoskonaliłam język, a po drugie, wysoko oceniam metody jego pracy (mogę to robić, gdyż sama jestem nauczycielką języków obcych). Wybrałam naukę w grupie sześcioosobowej, więc warunki pracy były komfortowe, podręcznik bardzo dobry ("New English File" - dostępny także w Polsce), poprawnie rozłożone akcenty w ramach każdej jednostki lekcyjnej - przede wszystkim komunikacja, poza tym spora porcja gramatyki oraz ćwiczenie wymowy. Angielski doskonaliłam także w rodzinie, która mnie gościła. "Moja" rodzina doskonale wiedziała, po co tam przyjechałam, więc od pierwszej minuty rozmawialiśmy. Rozmawialiśmy zawsze rano przy śniadaniu
i wieczorem przy kolacji. O wszystkim. I właśnie wtedy dużo się dowiedziałam o zwyczajach Maltańczyków - co jedzą, co piją, ile zarabiają, i w ogóle - kto jest prezydentem Malty (okazało się, że kobieta). Na kolację często kupowaliśmy wino, które jest bardzo, bardzo tanie na Malcie i bardzo dobre. Rodzina goszcząca zapoznała mnie z regułami obowiązującymi w domu i w niczym mnie nie ograniczała. Każdy miał swoje klucze, wychodził i wracał, kiedy chciał. W domu było czysto, ładnie, przytulnie. Był to 100-letni dom z marmurowymi schodami, dużą przestrzenią, starymi meblami i mnóstwem rodzinnych zdjęć na ścianach. Jeżeli chodzi o atrakcje, to należy wspomnieć przede wszystkim wycieczkę do Valletty (15 minut jazdy autobusem bądź stateczkiem od Sliemy), miasteczko St. Julian's, objazdowe wycieczki po całej wyspie (tanie, wygodne), wycieczki na wyspy Gozo i Comino. Ale najbardziej podobała mi się wycieczka na Sycylię (wulkan Etna, miasteczko Taormina) - całodniowa wycieczka promem (koszt 133 euro). Moja szkoła także proponowała szereg atrakcji, co tydzień nowe, głównie imprezy i wyjazdy. Każdy mógł skorzystać. Nie byłam najmłodszą studentką w szkole (zauważył to nawet taksówkarz, który wręczył mi dokumenty na lotnisku
i zawiózł do Sliemy), ale w szkole czułam się bardzo dobrze. Studentami tej szkoły są ludzie w wieku od 18-19 do 60 lat. Myślę, że w następnym roku również pojadę na Maltę, gdyż spełnia ona moje oczekiwania co do możliwości łączenia przyjemnego z pożytecznym.

Dostępne kursy angielskiego na Malcie dla dorosłych na rok 2022
- Angielski ogólny
- Angielski intensywny
- Kurs języka angielskiego w biznesie
- Kursy przygotowujące do egzaminów (FCE, CAE, CPE i IELTS)
- Kurs akademicki oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych na uniwersytet
- Nauka indywidualna
- Kurs języka angielskiego dla osób w wieku 40+

Rodzaje kursów angielskiego na Malcie dla dorosłych - MALTA Sliema 2022

Malta. Kursy języka angielskiegoKurs angielskiego ogólny - kursy rozpoczynają się co poniedziałek (dla początkujących wyłącznie w pierwszy poniedziałek miesiąca), kurs obejmuje 20 godz. (45 min) nauki języka angielskiego tygodniowo. Minimalny czas trwania -
1 tydzień, oprócz sezonu (21 czerwca- 13 września). Poziomy od podstawowego do zaawansowanego. Maksymalna liczba studentów w grupie - 12 (kurs standardowy) i 6 (kurs Premium).

Kurs angielskiego intensywny- kurs ten przeznaczony jest na ogół dla tych, którzy mają już za sobą jakieś doświadczenie w nauce j. angielskiego. Nauka na Malcie odbywa się w tym samym trybie jak w przypadku kursu ogólnego ale dodatkowe popołudniowe zajęcia pozwalają pogłębić znajomość angielskiego
w stosunkowo krótkim czasie poprzez większe możliwości dyskutowania
i wzbogacanie znajomości słownictwa. Kursy zaczynają się co tydzień w poniedziałek (dla początkujących wyłącznie w pierwszy poniedziałek miesiąca). Poziom od elementarnego do zaawansowanego. Grupy liczą maksymalnie 12 osób (kurs standardowy) i 6 osób (kurs Premium). Razem 30 lekcji tygodniowo.

Długotrwałe kursy akademickie - kursy przeznaczone dla osób chcących poznać angielski akademicki. Liczba lekcji tygodniowo to odpowiednio: 20 godzin (kurs standardowy), 30 (kurs standardowy intensywny), 20 godziny kursu standardowego + 4 godziny nauki indywidualnej (kurs Premium General + nauka indywidualna), 30 godzin + 4 godziny nauki indywidualnej (kurs intensywny Premium). W kursach może brać udział maksymalnie 12 osób. Kursy trwają od 8 tygodni do 21 tygodni wzwyż. Poziomy od początkującego do zaawansowanego

Kurs angielskiego Business English
Zagadnienia i tematyka kursu na pewno zaspokoją potrzeby zawodowych pracowników wywodzących się z takich sektorów instytucji jak: zarządzanie, finanse, bankowość i administracja. Liczba lekcji tygodniowo: 20 (kurs Premium Business) oraz 12 (kurs Executive Business Weekend). W kursach może brać udział odpowiednio : 6 (kurs Premium Business) oraz 1 osoba (kurs Executive Business Weekend). Dni rozpoczęcia: każdy poniedziałek. Poziomy: średni do zaawansowanego.

Kurs angielskiego dla osób w wieku 40+
Kurs obejmuje 20h zajęć angielskiego ogólnego, a dodatkowo przewidziane są zajęcia pozalekcyjne. Poziomy od podstawowego do zaawansowanego. Maksymalna ilość osób w grupie to 6.

Kurs angielskiego jeden na jeden (indywidualny) - może on stanowić suplement do kursu ogólnego albo kurs sam w sobie). Zajęcia odbywają się w wymiarze godzin 2-40 lekcji tygodniowo. Patrz tabela cen kursów. W kursach może brać udział 1-2 osób. Poziomy od początkującego do zaawansowanego

Kurs angielskiego przygotowawczy do egzaminów Cambridge i IELTS - Centrum w Sliemie oferuje ośmiotygodniowe kursy przygotowawcze do FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate of Advanced English ) oraz CPE ( Certificate of Proficiency in English ) i kursy przygotowujące do IELTS. Należy zarezerwować odpowiednio 10 tygodni i 12 tygodni zakwaterowania, ponieważ egzaminy odbywają się po zakończeniu kursu.. W tygodniu odbywa się po 30 lekcji oraz 20 lekcji kursu standardowego + 10 lekcji dodatkowych przygotowujących do egzaminu IELTS w grupach do 10 osób. Poziomy od średnio zaawansowanego do Advanced.

W cenę tą nie są wliczone opłaty za egzamin.

Staż - kurs przeznaczony dla osób chcących zdobyć cenne doświadczenie, zwiększyć swoje szanse na rynku pracy oraz wzbogacić swoje CV. Staż trwa od 12 tygodni wzwyż. Poziomy od średnio zaawansowanego wzwyż.

Kształcenie nauczycieli języka angielskiego
Fachowe kursy (1-20 tygodni w zależności od kursu) przygotowujące do nauczania języka angielskiego według najwyższych międzynarodowych standardów Cambridge.

Kurs akademicki oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych na uniwersytet
Kurs dla osób chcących poznać i nauczyć się akademickiego języka angielskiego oraz dobrze się przygotować do egzaminów na studia wyższe. Ilość lekcji podczas kursu akademickiego wynosi 30 godzin. Może w nim wziąć udział maksymalnie 12 osób. Kurs trwa 12 tygodni. Poziomy od średnio zaawansowanego wzwyż. Ilość lekcji podczas przygotowania akademickiego jest zmienna. Może w nim wziąć udział maksymalnie 12 osób. Kurs trwa 22 tygodnie
i składa się z przygotowania do egzaminu.

Terminy rozpoczęcia kursu: Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek chyba że postanowiono inaczej. Dniem przyjazdu jest niedziela/sobota, dniem wyjazdu niedziela/sobota.
Minimalny czas trwania kursu: 1 tydzień. Możesz wybrać tygodniowy kurs angielskiego na Malcie lub kurs wielotygodniowy
Dni trwania kursu: od poniedziałku do piątku.
Daty zamknięcia szkoły: 1 styczeń, 10 luty, 19 marzec, 31 marzec, 10 kwiecień, 1 maj, 29 czerwiec, 8 wrzesień, 21 wrzesień, 8 grudnia i 25 grudnia 2022r., 1 styczeń 2021r.
Pora zajęć: rano lub po południu
Długość 1 lekcji: 45 minut
Ilość osób w grupie: kurs standardowy = 12 (około 10 poza sezonem), kurs Premium = 6, przygotowanie do egzaminów =10
Minimalny wiek: 16 lat jeśli chodzi o samą naukę/18 lat jeśli chodzi o zakwaterowanie w hotelu lub rezydencji
Informacje dotyczące wizy: Uczestnicy którzy są spoza Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego będą musieli złożyć podanie o przyznanie odpowiedniej wizy studenckiej odpowiedniej dla ich długości pobytu
Egzamin wstępny:
Uczestnicy chcący wziąć udział w kursach które wymagają minimalnego poziomu znajomości języka angielskiego będzie musiał napisać test kwalifikacyjny przed przyjazdem.
Podane ceny zawierają opłatę za naukę, test kwalifikacyjny, przyjęcie powitalne, wprowadzenie, bezpłatny dostęp do Internetu na terenie szkoły, korzystanie z biblioteki, certyfikat, dostęp do centrum samodzielnego dostępu, studencką kartę zniżkową oraz podręcznik, status członka klubu plażowego w sezonie letnim.
Podane ceny nie zawierają: opłat za rejestrację, zmian kursów i miejsca zakwaterowania, egzaminów, transferów, książek i materiałów.

CENY KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA MALCIE w 2022r.

Angielski ogólny

Kurs Liczba lekcji tygodniowo (godzin) Poziom Liczba osób w grupie (Maksimum) Cena za 1 tydzień
1-7 tygodni 8-20 tygodni 21+ tygodni
Standard 20 (15) wszystkie 12 220 205 190€
Mini grupa 20 (15) wszystkie 6 315€ 270€ 240€

1. Kurs dla początkujących na Malcie zaczyna się w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca.
Dopłata w wysokości 40 EUR za osobę za tydzień obowiązuje w okresie 20.06 - 02.09 dla kursów 1-7 tygodniowych

Angielski intensywny

Kurs angielskiego Liczba lekcji tygodniowo (godzin) Poziom Liczba osób w grupie (Maksimum) Cena za 1 tydzień
1-7 tygodni 8-20 tygodni 21+ tygodni
Intensywny 30 (22,5) wszystkie 12 315 270€ 240€

Ceny zawierają raporty o wynikach w nauce, testy i korepetycje. Uczestnicy kursów intensywnych mogą bezpłatnie przejść na kursy biznesowe, dla kadry zarządzającej oraz kursy egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE i IELTS)
w zależności od dostępności.

1. Kurs dla początkujących na Malcie zaczyna się w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca.

Kurs języka angielskiego w biznesie

Kurs Liczba lekcji tygodniowo (godzin) Poziom Liczba osób w grupie
(Maksimum)
Cena
1-7 tygodni
Kurs biznesowy 20 (15) min. Intermediate (B1+) 6 355 €

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge FCE, CAE, CPE

Opłaty za egzamin i dodatkowe materiały edukacyjne nie są objęte ceną kursu i wynoszą średnio 170 €. Studenci chcący odbyć 4 tyg. kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge, powinny być na poziomie tego egzaminu.
Program Liczba godzin w tygodniu Poziom Liczba osób w klasie Cena za cały kurs Czas trwania kursu (liczba tygodni) Wstępne daty kursów Wstępne terminy egzaminów
Cambridge  First 22,5 B2 10 1890 6 25 kwietnia

11 lipca

31 października

5  marzec

4 czerwiec

25 sierpień

10 grudzień
Cambridge Advanced 22,5 C1 1890 6 25 kwietnia

11 lipca

31 października

14 marzec

4 czerwiec

26 sierpień

10  grudzień
Cambridge Proficiency 22,5 C2 1890 6 25 kwietnia

17 października

5 marca

9 czerwiec

1 grudzień

1. Rezerwacje muszą być wykonane nie później niż 10 tygodni przed egzaminem.

Nauka indywidualna

Te zajęcia z angielskiego mogą być traktowane jako kurs sam w sobie lub jako dodatek do pozostałych kursów.
Kurs Liczba lekcji tygodniowo Poziom Liczba osób w grupie (maksimum) Cena od osoby
za 45-minutową lekcję
2-19 lekcji 20 + lekcji
Ogólna nauka indywidualna zmienna wszystkie 1 50 € 45€
Angielski dla dwojga zmienna wszystkie 2 40 € 35 €
Nauczanie prywatne ESP 5 lekcji/3h 45min wszystkie 1 235 € (cena za kurs)
10 lekcji/7h 30 min wszystkie 1 400 € (cena za kurs)

Staż (praktyka) na Malcie z językiem angielskim

Kurs Poziom Czas trwania stażu Cena zakwaterowania Uwagi
Nauka języka angielskiego i praca Intermediate (B1)+ 12 tygodni+ 470 € wiek - 18-30 lat, cena za 45 min lekcję za osobę

Kurs dla nauczycieli języka angielskiego z certyfikatem CELTA

Kurs jest przeznaczone dla osób, które posiadają poziom 'native' czyli zdany egzamin IELTS 9, Cambridge CAE z wynikiem A lub CPE z wynikiem C.

Kurs Liczba godzin tygodniowo Poziom min. Ilość osób w grupie (Maksimum) Czas trwania kursu Daty Cena Uwagi
CELTA 15 native 12 4 tyg. 11 lipca - 5 sierpnia

3 października - 28 października

1725 -

Kursy uzupełniające
Studenci będą korzystać z porannych lekcji ogólnego języka angielskiego w połączeniu z angielskim dla poszczególnych przedmiotów lub kariery zawodowej po południu.

Kurs

1-7 tygodni

8-20tygodni

21+ tygodni

Pora dnia

Poziom minimalny

Max. liczba osób grupie

Business English Plus 175 - - rano i popołudniu B1 6
Mini Group English Plus 145 130 120 rano i popołudniu wszystkie 6
IELTS Plus 115 - - rano i popołudniu B1 12
TOEIC Plus 115 - - rano i popołudniu B1 12
English for Academic Purposes (EAP) 115 - - rano i popołudniu B1 12
Conversation English 115 - - rano i popołudniu wszystkie 12

Organizacja czasu wolnego na Malcie i Gozo.
Wyspy stwarzają wiele możliwości korzystania z kąpieli morskich i słonecznych, a osoby lubiące aktywnyMALTA Kursy języka angielskiego wypoczynek mogą nurkować lub żeglować. Szkolny personel z działu organizowania czasu wolnego udzieli studentom informacji na temat wszystkich organizowanych zajęć wypoczynkowo - rozrywkowych. Istnieje także możliwość uczestniczenia w lekcjach tenisa, windsurfingu oraz kursie płetwonurkowym.
Osoby zainteresowane aspektami kulturowymi zafascynuje bogata historia Malty. Na wyspach Malta i Gozo znajduje się ogromna liczba zabytków - pomników, świątyń i kościołów, które pozwolą zwiedzającym poznać historię wysp. Szkoła organizuje także wiele wycieczek do dawnej stolicy Mdiny
i obecnej stolicy Valetty, do Błękitnej Groty i na Gozo. Wiosną i latem są także organizowane różnego rodzaju imprezy.
Sliema i St. Julian's są także centrami życia nocnego, z ogromną liczba restauracji, kawiarenek, pubów i dyskotek, a ponadto z kręgielnią
i kompleksem kinowym. Późnymi wieczorami można się przyłączyć do wielu Maltańczyków spacerujących uroczą promenadą w Sliemie. Ponadto każdy, kto lubi uprawiać sporty wodne tj. pływanie, nurkowanie, czy windsurfing - z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zakwaterowanie na Malcie

Zakwaterowanie u rodziny
Wiele osób preferuje zamieszkanie w prywatnym domu u rodziny. Maltańczycy znani są ze swojej gościnności
i przyjaznego usposobienia, co stwarza doskonałą możliwość nauczenia się języka oraz zdobycia wiedzy
o Maltańczykach i ich kulturze. Większość rodzin mieszka w Sliemie oraz sąsiadujących dzielnicach St. Julian's, San Gwann, Gzira, Ta'Xbiex i Msida, w promieniu maksymalnie półgodzinnego spaceru od szkoły lub też półgodzinnej jazdy autobusem. Rodzina zapewnia pościel, ale należy zabrać swoje ręczniki. Aby być niezależnym, uczestnicy otrzymują swój komplet kluczy do mieszkania.

Nauka języka angielskiego na MalcieSą to apartamenty odpowiednie dla studentów o ograniczonym budżecie, którzy chcą zamieszkać w sąsiedztwie szkoły,
w jednopokojowym apartamencie dla jednej bądź dwóch osób
z aneksem kuchennym. Alborada Studios usytuowana jest tylko 50 metrów od promenady, w pobliżu przystanku autobusowego, sklepów i restauracji.

Hotele i apartamenty

Na Malcie i Gozo znajduje się szereg hoteli i segmentów
z apartamentami. Poniżej przedstawiony został jeden z nich dla przykładu (mieści się on na Malcie). Informacje na temat pozostałych dostępne są w Szkole Języków Obcych "LEXIS".

CENY ZAKWATEROWANIA NA MALCIE 2022

Zakwaterowanie u rodziny na Malcie

 • Dodatkowa noc dostępna za dopłatą
 • Uczestnicy mieszkający w pokojach dwuosobowych umieszczani są razem z uczestnikami tej samej płci chyba że poproszono inaczej; pokoje podwójne dostępne tylko dla 2 studentów składających rezerwację razem
 • Minimalny pobyt: 1 tydzień
 • Niepełne wyżywienie jako standard; nocleg i śniadanie dostępne wyłącznie na życzenie

Zakwaterowanie możliwe od 14:00
Pokój należy opuścić około 11:00

Pokój Łazienka 1-7 tygodni 8+ tygodni Specjalna dieta 29 maja - 11 września Internet bezprzewodowy
Pobyt u rodziny goszczące (45 minut komunikacją miejskiej) dzielony wspólna 224 217 50 70 20
jednoosobowy wspólna 287 280 50 119 20
jednoosobowy prywatna 371 357 50 119 20
Pobyt u rodziny "Executive" (do 30 minut transportem publicznym do szkoły) jednoosobowy prywatna 399 378 50 119 w cenie

Zakwaterowanie w rezydencji na Malcie

 • W każdym z pokoi znajduje się prywatna łazienka
 • Minimalny wiek - 18 lat
 • Zarezerwowane posiłki podawane w pobliskim hotelu
 • Przyjazd od godz. 14:00
  Wyjazd - godz. 11:00
Pokój Łazienka 1-7 tygodni 8+ tygodni Śniadanie Śniadanie i obiado- kolacja 1-7 tyg. w okresie
29 maj - 11 września
8+ tyg. w okresie 28 29 maj - 11 września
Day's Inn Hotel Room***
(5 min pieszo do szkoły)
Dwuosobowy Prywatna 189 182 35 119 105 77
Jednoosobowy Prywatna 315 208 35 119 140 96
Day's Inn Studio*** (5 minut pieszo do szkoły) Dwuosobowy Prywatna 224 217 35 119 105 77
Jednoosobowy Prywatna 308 301 35 112 133 97

Transfery

 • Zalecamy wszystkim studentom rezerwującym zakwaterowanie za pośrednictwem IELS aby złożyli rezerwację przynajmniej 7 dni przed przylotem na transfer z lotniska
 • Obowiązuje dopłata w wysokości 20 € za każdą godzinę lub pół godziny czekania przez przedstawicieli szkoły na klientów opóźnionych więcej niż 2 godziny względem planowego czasu przylotu
Lotnisko Planowy przylot/odlot transfer w jedną stronę transfer obie strony Uwagi
Malta International Airport (MLA) przez cały rok, o każdej porze 30€ 55 25 minut drogi

Pełne informacje na temat możliwości zakwaterowania na Malcie uzyskasz w Szkole Języków Obcych LEXIS.

Dodatkowe opłaty na Malcie

Opłata rejestracyjna Dodatkowe 50 € do wszystkich rezerwacji
Podręcznik i materiały Dodatkowe 25 € do wszystkich rezerwacji
Opłata za zmianę 60 € za zmiany w zarezerwowanych kursach i zakwaterowaniu na życzenie klienta po przylocie
Opłata za kuriera 70 € - w przypadku starania się o wizę

Ubezpieczenie zdrowotne na Malcie
Wszyscy uczestnicy kursu muszą posiadać odpowiednie ubezpieczenie medyczne i na czas podróży. Zostaną Państwo poproszeni o okazanie dowodu ubezpieczenia.

Jak zostać studentem w IELS MALTA?
Wszystkich formalności związanych z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. można dokonać osobiście lub korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych "LEXIS" lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania
i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy "LEXIS". Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby
z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:
ˇ potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych - po to, aby nie mieć problemów przy przekraczaniu granicy,
ˇ bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się
z Agentem),
ˇ potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
ˇ rachunek za zamówione świadczenia.
Kursy angielskiego w St. Julians Malta

Kursy angielskiego w St. Julian's Malta w szkole Maltalingua
Kursy angielskiego w szkole z widokiem na morze (zatokę St. Julian's) otoczonej zabytkami oraz dziesiątkami restauracji, barów i nocnych klubów. Poza nauką jest też czas na relaks i na przyszkolny basen.

Kursy języka angielskiego na Malcie dla dzieci i młodzieży
Obozy językowe na Malcie dla dzieci i młodzieży

Zobacz ofertę kursów angielskiego Gozo - Malta oferowane przez szkołę B.E.L.S Zagraniczne obozy językowe Anglia, USA, Kanada

Poleć nas znajomemu napisz - prześlemy kalkulację kosztów