Obozy językowe w USA

OBOZY JĘZYKOWE W USA
ANGIELSKI OBÓZ JĘZYKOWY USA

Obóz językowy USA Obozy językowe USA Obozy językowe w USA

Obozy językowe USA
Obozy językowe USA w Berkeley
Obozy młodzieżowe za granicą 2022 USA
Obozy młodzieżowe zagraniczne last minute USA
Obozy młodzieżowe USA 2022 Floryda
Obóz językowy w Kalifornii
Obozy językowe w USA Los Angeles
Angielski obozy językowe USA Malibu
Wyjazdy dla dzieci do Ameryki
Wakacje dla młodzieży w USA
Wakacje w USA
Wakacyjne obozy młodzieżowe
Tanie obozy językowe USA
 

OBOZY JĘZYKOWE USA

Językowe obozy w USA dla młodzieży pozwalają poznać przepiękne miejsca, kulturę, wspaniałą kuchnię, historię i wiele innych aspektów tego kraju. Obozy językowe z nauką j. angielskiego organizowane są przez renomowane szkoły językowe na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Uczestnikami obozów językowych jest młodzież z całego świata. W USA mówimy tyko po angielsku - to prowadzi do perfekcji w posługiwaniu się tym językiem.

 Tanie obozy językowe w USA dla studentów, młodzieży i dzieci

Letnie obozy językowe USA

OBOZY JĘZYKOWE USA W BERKELEY

Młodzieżowe obozy językowe USA

TANIE OBOZY JĘZYKOWE USA BERKELEY 14 - 17 LAT LSI

Młodzieżowe obozy językowe USA proponuje szkoła LSI w San Francisco/Berkeley (miasto należące do zespołu miejskiego San Francisco) oferuje młodzieżowe kursy wakacyjne i zimowe. Zajęcia odbywają się w szkole LSI w samym sercu Berkeley, w okolicy kampusu Uniwersytetu Kalifornia Berkeley. Nasze kursy stworzone dla młodzieży w wieku 14-17 lat oferują naukę języka angielskiego połączoną z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych i wycieczkami, co pozwala uczniom poprawić wymowę angielską podczas wspólnych zajęć z rówieśnikami.

LETNI OBÓZ JĘZYKOWY USA BOSTON

Obozy językowe Boston

LETNIE OBOZY JĘZYKOWE USA BOSTON 14 - 17 LAT ST GILES

Założona w 1636, Harvard jest najstarszym ze wszystkich uniwersytetów amerykańskich, jest na pierwszym miejscu Ligi Bluszczowej. Cieszy się globalnym uznaniem za swoje wyniki naukowe, innowacje, jak i również prowadzone kursy językowe.
Nauczanie i zakwaterowanie usytuowane są obok, sławnego na cały świat, parku Cambridge Common, parę minut od Harvard Yard w bezpiecznym i ładnym miasteczku Cambridge w Massachusetts. Historyczne miasto Boston jest oddalone tylko o 15 minut drogi.

MŁODZIEŻOWE OBOZY JĘZYKOWE USA FILADELFIA

Obozy językowe USA dla młodzieży

OBOZY JĘZYKOWE Z KURSEM ANGIELSKIEGO FILADELFIA 12 - 17 LAT UNIWERSYTET PENSYLWANIA ST GILES

Założony w 1740 roku przez Benjamina Franklina, Uniwersytet Pensylwania jest jednym z najstarszym uniwersytetów amerykańskich. Uniwersytet ten znajduje się na liście siedmiu najpopularniejszych uniwersytetów Ligi Bluszczowej. Cieszy się globalnym uznaniem za swoje wyniki naukowe i innowacje.
Na obszarze miasteczko studenckiego nie brak obszarów zieleni stwarzających idealną przestrzeń rekreacyjną. Kampus to również 187 budynków uniwersyteckich wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt pomocny przy nauce języka.

OBOZY JĘZYKOWE W USA 2022 FLORYDA USA

Obozy językowe USA dla nastolatków

OBOZY JĘZYKOWE DLA MŁODZIEŻY FLORYDA 13 - 18 LAT BOCA RATON LAL

Letnie kolonie organizowane przez szkołę LAL na terenie Lynn University w Boca Raton na Florydzie to doskonałe miejsce do nauki angielskiego. Lynn University to prestiżowa prywatna uczelnia. Kurs językowy przeznaczony jest dla uczestników w wieku 13-18 lat. Program obozu językowego składa się z 20 lekcji angielskiego tygodniowo, programu popołudniowych zajęć pozalekcyjnych oraz opcjonalnych wycieczek, które wykupuje się na miejscu.

Obozy językowe USA angielski

OBÓZ JĘZYKOWY NA FLORYDZIE 9 - 17 LAT TAMPA BAY ST GILES

Akademia Farraguta jest wiodącą szkołą żeglarstwa założoną w 1933 roku. Szkoła mieści się w St. Petersburgu w Tampa Bay i mieści się na 33-akrowym kampusie. Szkoła ma wysokiej jakości halę sportową siłownię, basen pod gołym niebem, prywatną zatokę gdzie odbywaj się szkoły żeglarstwa i całą masę otwartej przestrzeni. Plaże Fort Desoto - uważane za jedne z najwspanialsze na świecie - są o rzut beretem.

OBÓZ JĘZYKOWY W KALIFORNII

Obozy językowe USA wakacje

OBOZY JĘZYKOWE DLA NASTOLATKÓW USA KALIFORNIA 13 - 18 LAT SANTA CRUZ LAL


Letnie kolonie organizowane przez szkołę LAL na terenie UC Santa Cruz University w Santa Cruz to doskonałe miejsce do nauki angielskiego. Kurs językowy przeznaczony jest dla uczestników w wieku 13-18 lat. Program obozu językowego składa się z 20 lekcji angielskiego tygodniowo, programu popołudniowych zajęć pozalekcyjnych oraz opcjonalnych wycieczek, które wykupuje się na miejscu.

OBOZY JĘZYKOWE W USA LOS ANGELES

Obozy językowe USA tanio

OBOZY JĘZYKOWE W USA LOS ANGELES 12 - 17 LAT HOLLYWOOD KINGS

Wakacyjny ośrodek w Los Angeles mieści się w centrum Hollywood, między Sunset Boulevard a Hollywood Boulevard, w stylowym, dobrze wyposażonym budynku. rezydencja zapewnia zakwaterowanie w jedno i dwuosobowych pokojach. Dostępne kusy: Vacation Couse (powyżej 16 lat), English Plus Film (powyżej 16 lat), Intensive Course (powyżej 16 lat), Compact Course (powyżej 16 lat).

OBOZY JĘZYKOWE DLA NASTOLATKÓW USA MALIBU

Obozy językowe USA Malibu

OBÓZ JĘZYKOWY W MALIBU 12 - 17 LAT PEPPERDINE UNIVERSITY KINGS

Letni obóz w Malibu odbywa się na terenie kampusu Pepperdine University, jednego z łądniejszych kampusów w Kalifornii. Miasteczko studenckie znajduje się u podnóża góe Santa Monica skąd rozciąga się niesamowity widok na ocean. Dodatkową atrakcją są sławne plaże Los Angeles znajdujące się na wyciagnięcie ręki, wzgórze Holywood czy Beverly Hills. Dostępne kursy: Active English, Future Leaders.

OBÓZ JĘZYKOWY W NOWYM JORKU

Obozy językowe Nowy Jork

OBOZY JĘZYKOWE NOWY JORK USA 15 - 18 LAT UNIWERSYTET FORDHAM LAL

Fordham University Kolonie letnie na Uniwersytecie Fordham zaczynają się 2 lipca do 31 lipca. Studenci mogą uczestniczyć w kursie w zależności od preferencji, od 1 do 4 tygodni. W każdy tygodniu kursu językowego na obozie językowym odbędzie się 20 godzin lekcyjnych wraz z bogatym programem pozalekcyjnym i wycieczkami.

Obozy językowe USA Nowy Jork

MŁODZIEŻOWE OBOZY JĘZYKOWE USA NOWY JORK 14 - 17 LAT UNIWERSYTET KOLUMBIA ST GILES


St Giles New York organizuje językowe obozy młodzieżowe w campusie miasteczka uniwersyteckiego Columbia University w Nowym Jorku. Uniwersytet ten został założony w 1754 i jest jedną z najstarszych instytucji zajmujących się szkolnictwem wyższym na terenie Stanu Nowy Jork.

OBOZY JĘZYKOWE DLA DZIECI W ORLANDO

Orlando obozy językowe USA

LETNI OBÓZ JĘZYKOWY USA ORLANDO 10 - 16 LAT WINDERMORE PREPARATORY SCHOOL KINGS

Obóz letni w Orlando organizowany jest w Windermore Preparatory School, która położona jest 20 kilometrów od Orlando, na pięknym 48 akrowym kampusie. Na terenie szkoły znajdują się fantastyczne obiekty służące do nauki i uprawiania sportów, takich jak piłka nożna, football amerykański, tenis i siatkówka. Szkoła położona jest też blisko międzynarodowego lotniska i kilka minut drogi od Walt Disney World Resort, gdzie organizowane są cotygodniowe wycieczki. Kursy: Vacation Exta Plus.

OBOZY JĘZYKOWE Z KURSEM ANGIELSKIEGO SAN DIEGO

Obozy językowe USA San Diego

OBOZY JĘZYKOWE USA W SAN DIEGO 14 - 18 LAT KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGE KAPLAN

Kaplan jest znany na całym świecie z wysokich standardów kształcenia oraz skrupulatnej i wnikliwej uwagi, jaką przywiązuje do swoich uczniów. Zapewnia pełne wyżywienie, zakwaterowanie, całodobową opiekę, oraz, przede wszystkim, wysokiej jakości kurs angielskiego. Nieodłączną częścią kursów są liczne zajęcia pozalekcyjne - wycieczki, zabawy i imprezy integracyjne. Grupy dobierane są tak, by uczniowie nie mieli możliwości posługiwania się językiem ojczystym - wszystko po to, aby mogli jak najlepiej opanować język angielski.

Obozy językowe USA San Diego wakacyjne

OBOZY JĘZYKOWE USA SAN DIEGO 10 - 17 LAT UNIWERSYTET STANOWY W SAN DIEGO ST GILES

Nowe miasteczko studenckie ulokowane w San Diego to nie tylko nauka w murach jednej z najstarszych i największych instytucji edukacyjnej w tym rejonie, ale również szereg atrakcji, z których uczniowie mogą korzystać na kampusie, m.in. odkryty basen, tor do gry w kręgle dziesięcioma kręglami (ten-pin bowling) czy boiska sportowe.

LETNIE OBOZY JĘZYKOWE USA SAN FRANCISCO

Obóz językowy San Francisco

TANIE OBOZY JĘZYKOWE USA SAN FRANCISCO 14 - 17 LAT LSI


Szkoła LSI w San Francisco/Berkeley (miasto należące do zespołu miejskiego San Francisco) oferuje młodzieżowe kursy wakacyjne i zimowe. Zajęcia odbywają się w szkole LSI w samym sercu Berkeley, w okolicy kampusu Uniwersytetu Kalifornia Berkeley. Nasze kursy stworzone dla młodzieży w wieku 14-17 lat oferują naukę języka angielskiego połączoną z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych i wycieczkami, co pozwala uczniom poprawić wymowę angielską podczas wspólnych zajęć z rówieśnikami.

Tanie obozy językowe San Francisco

LETNI OBÓZ JĘZYKOWY USA SAN FRANCISCO 10 - 17 LAT KALIFORNIJSKI UNIWERSYTET STANOWY ST GILES

San Francisco od dawna jest ulubionym celem podróży językowych wielu ludzi. Dzięki dobrej pogodzie przez cały rok, wspaniałym zabytkom, sklepom, restauracjom, a także niektórym z najpiękniejszych widoków w Stanach Zjednoczonych. Kursy językowe, zakwaterowanie, wyżywienie, atrakcje sportowe i inne są zapewnione przez Kalifornijski Uniwersytet Stanowy. Zamknięty campus oferuje studentom przeróżne udogodnienia.

TANIE OBOZY JĘZYKOWE USA YALE

Młodzieżowy obóz językowy USA

OBOZY JĘZYKOWE Z KURSEM ANGIELSKIEGO YALE 13 - 17 LAT UNIWERSYTET YALE ST GILES

Nowe miasteczko studenckie ulokowane w New Haven to nie tylko nauka w murach jednego z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych, ale również szereg atrakcji.
Kampus uniwersytecki położy jest w jednym z najbardziej urokliwych miasteczek w Ameryce - New Haven. 

Obozy językowe w Anglii

Obozy językowe w Austrii

Obozy językowe we Francji

Obozy językowe w Hiszpanii

Obozy językowe na Malcie

Obozy językowe w Niemczech

Obozy językowe RPA

Obozy językowe w Irlandii

Obozy językowe w Szkocji

Obozy językowe w Kanadzie

Obozy językowe na Cyprze

Obozy językowe w Japonii

Obozy językowe w Londynie

Obozy językowe we Włoszech

Zobacz też: Obozy językowe Kolonie i obozy językowe za granicą Work & Travel USA 2022 Płatny staż USA Praktyka

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu