Nauka polskiego Warszawa

Kursy angielskiego w St. Julian's na Malcie


Kursy angielskiego 20, 30, lekcji w tygodniu, dla młodzieży i dorosłych oraz dla rodzin (dzieci z rodzicami)

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ST. JULIAN'S Malta 2022

Kursy języka angielskiego w St. Julian's na Malcie w szkole Maltalingua. Malta to idealne miejsce do nauki języka angielskiego, ponieważ pozwala połączyć naukę z wypoczynkiem. Szkoła językowa Maltalingua znajduje się w St. Julians, w niewielkiej nadmorskiej miejscowości, która uważana jest za jedną z najlepszych lokalizacji na Malcie. Szkoła mieści się tuż przy malowniczej zatoce St. Julians, w której można znaleźć dużo różnych restauracji z kuchnią śródziemnomorską, kawiarni, dyskotek, barów oferujących ekscytujące życie nocne. Szkoła jest położona w zabytkowej części miasta. Wszystkie kwatery i apartamenty oferowane przez Maltalingua znajdują się zaledwie kilka minut na piechotę od szkoły.

Kursy angielskiego w St. Julian's na Malcie

Maltalingua School of English jest finalistą konkursu Study Travel Awards - English Language School Europe

To pierwsza i jedyna szkoła na Malcie, która została nominowana do nagrody w tej kategorii.

W 2018 Maltalingua School of English została wybrana najlepszą szkołą językową na Malcie!

Tytuł został przyznany przez Education Stars z siedzibą w Szwajcarii - na podstawie tysięcy ocen nadesłanych przez studentów przy użyciu mediów społecznościowych oraz platform edukacyjnych online, dających Maltalingua ocenę 4.7/5. Aż 98,83% uczniów było usatysfakcjonowanych poziomem i jakością nauki. .

W 2018 szkoła uzyskała akredytację EAQUALS - świadczy ona o wysokiej jakości nauczania języka angielskiego.

Podczas inspekcji, została odznaczona 11 z 12 punktów doskonałości, co uczyniło szkołę jedną z najwyżej akredytowanych szkół na arenie międzynarodowej.

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ST. JULIAN'S NA MALCIE

Szkoła języka angielskiego w St. Julian's.  Usytuowana w St. Julian's, dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa Maltalingua, specjalizuje się w nauce języka angielskiego zagranicznych studentów. Szkoła gwarantuje wysoką jakość nauczania, przyjemną atmosferę i nieustanne wsparcie dla studentów i ich potrzeb. Ponadto oferuje starannie opracowany i zróżnicowany program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczek fakultatywnych, które pozwalają studentom odkryć najsławniejsze zabytki na Malcie. Oprócz kursów języka angielskiego dla dorosłych, szkoła oferuje również kursy rodzinne dla dorosłych i dzieci oraz obozy dla młodzieży.

CO WYRÓŻNIA SZKOŁĘ MALTALINGUA?

 Szkoła nie pobiera opłat za rezerwację!

 •  uczniowie mają zapewnione wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne, test sprawdzający poziom języka oraz uzyskanie certyfikatu ukończenia nauki

 • placówka posiada studio internetowe oraz dostęp do sieci Wi-Fi

 • szkoła posiada całotygodniowy program wycieczek i zajęć pozalekcyjnych

 • po rozpoczęciu nauki, uczniowie uzyskują specjalną kartę na zniżki w lokalnych sklepach i restauracjach

 • bezpłatny dostęp do biblioteki oraz wypożyczalni DVD

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO w St. Julians

Szkoła St. Julian's jest jedną z niewielu szkół językowych na Malcie, które znajdują się w brytyjskim posiadaniu, co umożliwia utrzymanie najwyższego, międzynarodowego standardu. Dyrektor szkoły posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie i zatrudnia tylko wykwalifikowanych nauczycieli. Każdy nauczyciel posiada kwalifikacje EFL, takie jak TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego) oraz certyfikaty CELTA lub DELTA (lub ich odpowiedniki). To umożliwia utrzymanie gwarancję utrzymania najwyższego, międzynarodowego standardu.

LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO w St. Julian's Malta

Lekcje języka angielskiego w St. Julian's na Malcie przeprowadza się w klimatyzowanych i dużych salach lekcyjnych wyposażonych w tablice interaktywne. Wszystkie zajęcia organizowane są w grupach studentów o podobnych umiejętnościach z języka angielskiego. Uczniowie zazwyczaj są różnych narodowości i tym samym zajęcia stają się interesujące.

ATRAKCJE POZALEKCYJNE

WYCIECZKI NA MALCIE

Valletta
Valletta to maltańska stolica. Wycieczka ta poprowadzi Cię przez tętniące życiem ulice Valletty, które są częścią Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Program wycieczki przewiduje również zwiedzanie Barracca Gardens ze wspaniałym widokiem na port Grand, na Trójmiasto oraz na światowej sławy katedrę St. John Co-Cathedral.

Mdina
Mdina znajduje się na wzgórzu w centrum wyspy i oferuje imponujący widok. Ta dawna stolica Malty zachowała swój średniowieczny charakter. W mieście znajduje się popularna platforma widokowa zapewnia świetny widok na całą wyspę.

Jeep Safari na Gozo
Jednodniowa wycieczka na Gozo, najmniejszej z Wysp Maltańskich! Doświadczeni przewodnicy zabiorą Cię w nadmorską podróż do znanych miejsc, takich jak Azure Window, stolicy Viktorii i innych malowniczych miejsc.

Sycylia
Jednodniowa wycieczka na Sycylię katamaranem. Program obejmuje zwiedzanie typowej sycylijskiej wioski rybackiej Pozzallo, do Katanii, oraz do wulkanu Etna, największego i najbardziej aktywnego wulkanu w Europie! W zależności od pory roku, będziesz również mógł wybrać się do Taormina lub Modica.

ATRAKCJE POZALEKCYJNE W ST. JULIANS

Dla osób lubiących spędzać aktywnie czas wolny, szkoła oferuje bogaty program zajęć sportowych, m.in. gra w golfa, nurkowanie, a także plażowanie w Golden Bay, Mellieha Bay czy Paradise Bay.

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH W ST. JULIAN'S

Kursy angielskiego dla dorosłych w St. Julian's można wykupić na dowolną liczę tygodni. Kusy intensywne, Business English, kursy standardowe rozpoczynają się w każdy poniedziałek dla osób zaawansowanych i w pierwszy poniedziałek miesiąca dla osób początkujących.

Angielski 20 lekcji/ tydz. - maks. 12 osób w grupie, średnio 8-10 osób.
Kurs angielskiego dla dorosłych na Malcie w St. Julian's to doskonały sposób dla tych, którzy chcą połączyć naukę języka angielskiego z wakacjami. Wakacyjny kurs języka angielskiego składa się z sześciu poziomów, od początkującego (A1) do zaawansowanego (C1) i rozpoczyna się w każdy poniedziałek. Program zapewnia nabycie umiejętności słuchania, czytania, mówienia i pisania, a także ma na celu poprawę gramatyki, słownictwa i wymowy. Głównym celem jest poprawa płynności i komunikacji, a nauczyciele dają możliwość ćwiczenia języka angielskiego na każdej lekcji podczas kursu. Ponieważ nie ma ustalonego limitu czasu, uczniowie mogą uczestniczyć w tym kursie tak długo jak chcą.

Angielski intensywny - 30 lekcji/ tydz. (4,5 godziny dziennie od poniedziałku do piątku).
W grupie jest maks. 12 osób, średnio 8-10 osób. Intensywny kurs angielskiego 'Crash' w St. Julian's na Malcie przeznaczony jest dla osób, które chcą osiągnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie i nie są w stanie uczęszczać na kurs przez dłuższy czas. Kurs obejmuje 4 lekcje angielskiego dziennie - umiejętności komunikacyjne oraz czytanie i rozumienie ze słuchu, pisanie i mówienie, jak również gramatykę, wymowę i poszerzenie zakresu słownictwa; oraz 2 dodatkowe lekcje dziennie, które pomogą rozszerzyć jego płynność.

Angielski biznesowy - 20 lub 30 lekcji/ tydz. w grupie maks. 8 osób, średnio 5-6 osób.
Profesjonalny Angielski w St. Julian's Malta to kurs dla tych, którzy chcą poprawić swój angielski do profesjonalnych, biznesowych celów. Zajęcia w małych lub zamkniętych grupach są dostępne przez cały rok. Uczestnicy muszą być na poziomie Intermediate (B1+) lub wyższym. Szkolenie odbywa się w małych grupach i obejmuje szereg lekcji tematycznych, np:
• Spotkania biznesowe i przemówienia;
• Komunikacja e-mailowa i telefoniczna;
• Techniki rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjne;
• Prezentacja;
• Krótkie rozmowy.
Lekcje mogą być dostosowane do tematów, które Cię interesują (np. angielski prawniczy lub marketing i sprzedaż).

Kurs IELTS w St. Julian's Malta. Kursy Akademickie 30 lekcji/ tydz. Przygotowanie do studiów - maks. 12 osób w grupie, średnio 6-8 osób.
Kurs przygotowuje do międzynarodowego egzaminu IELTS, zarówno do Academic jak i General. Egzamin ten jest akceptowany przez instytucje i uczelnie na całym świecie. Studenci muszą być co najmniej na poziomie Intermediate (B1). Intensywny IELTS składa się z 30 lekcji angielskiego w tygodniu:
• 4 lekcje dziennie- rozwój umiejętności językowych;
• 2 lekcje dziennie- rozwój technik egzaminacyjnych i ćwiczenia do egzaminu IELTS.

Lekcje indywidualne w St. Julian's Malta - 20 lub 30 lekcji/ tydz. Zaspokoją konkretne potrzeby uczniów. Tematyczne zagadnienia lekcji mogą obejmować takie aspekty jak angielski biznesowy lub skupiać się na konkretnych tematach jak na przykład prawo, medycyna, marketing itp.

Kursy indywidualne. Angielski w St. Julian's na Malcie. One-on-One - 5-10 dodatkowych lekcji (po 45 minut)/ tydz. Ten dodatkowy trening może być połączony z zajęciami grupowymi i pozwala uczniom skupić się na konkretnych obszarach języka angielskiego bardziej szczegółowo, z nauczycielem i w prywatnym otoczeniu.

CENNIK KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH NA MALCIE
w St. Julian's

Można wyjechać na dowolną liczbę tygodni!

Wiek uczestników 16+ - grupy młodzieżowe i grupy dorosłych

29.12.21 - 12.06.22

13.06.22 - 16.09.22

17.09.22 - 31.12.22

Ceny promocyjne

Ceny standardowe

Ceny promocyjne

Kursy Liczba tygodni
Rozpoczynają się w każdy poniedziałek Cennik 1 2 3 4-7 8-10 11-23 24+
 Kurs Standardowy (20 lekcji tyg.)
-20% Promocyjne ceny €211 €198 €198 €194 €167 €158 €141
Ceny standardowe €264 €248 €248 €242 €209 €198 €176
Kurs Intensywny "Crash Course" (30 lekcji tyg.)
-20% Promocyjne ceny €278 €260 €260 €242 €234 €216 €207
Ceny standardowe €347 €325 €325 €303 €292 €270 €259
Angielski Biznesowy (20 lekcji tyg.)
-20% Promocyjne ceny €378 €361 €361 €339 €330 €322 €308
Ceny standardowe €473 €451 €451 €424 €413 €402 €385
Angielski Biznesowy "Crash Course" (30 lekcji tyg.)
-20% Promocyjne ceny €519 €502 €502 €475 €466 €458 €422
Ceny standardowe €649 €627 €627 €594 €583 €572 €528
Klub +30 Kurs Standardowy (20 lekcji tyg.)
-20% Promocyjne ceny €211 €202 €202 €194 €167 €158 €141
Ceny standardowe €264 €253 €253 €242 €209 €198 €176
Klub +30 Kurs Intensywny "Crash Course" (30 lekcji tyg.)
-20% Promocyjne ceny €278 €260 €260 €242 €234 €216 €207
Ceny standardowe €347 €325 €325 €303 €292 €270 €259
Przygotowujący do Egzaminu IELTS* (30 lekcji tyg.)
-20% Promocyjne ceny €304 €282 €282 €260 €246 €234 €216
Ceny standardowe €380 €352 €352 €325 €308 €292 €270
Lekcje indywidualne (20 lekcji tyg.)
-20% Promocyjne ceny €656 €612 €568 €568 €568 €568 €568
Ceny standardowe €820 €765 €710 €710 €710 €710 €710
Lekcje indywidualne (30 lekcji tyg.)
-20% Promocyjne ceny €946 €876 €832 €832 €832 €832 €832
Ceny standardowe €1183 €1095 €1040 €1040 €1040 €1040 €1040
Dodatkowe lekcje indywidualne (5 lekcji tyg.) -20% Promocyjne ceny €176 €176 €176 €176 €176 €176 €176
Ceny standardowe €220 €220 €220 €220 €220 €220 €220
Dodatkowe lekcje indywidualne (10 lekcji tyg.) -20% Promocyjne ceny €352 €352 €352 €352 €352 €352 €352
Ceny standardowe €440 €440 €440 €440 €440 €440 €440

CENA ZAWIERA

Opłatę rejestracyjną
Wszystkie materiały dydaktyczne, testy językowe oraz certyfikat
Darmowe Wi-Fi
Dwie DARMOWE wycieczki lub atrakcje tygodniowo z nauczycielami/ pracownikami Maltalingua
Opcjonalnie codziennie nowy program zajęć pozaszkolnych
24 godziny na dobę obsługi klienta oraz telefon alarmowy
Kartę na zniżki w lokalnych sklepach i restauracjach
Bezpłatne korzystanie z DVD oraz z wypożyczalni książek
Korzystanie ze szkolnego basenu (przy sprzyjającej pogodzie)
Poniedziałkową imprezę powitalną z maltańskimi przysmakami
Świetną atmosferę podczas nauki angielskiego!

WAŻNE INFORMACJE

Kurs standardowy, biznesowy, przygotowujący do egzaminu IELTS oraz indywidualne kursy języka angielskiego rozpoczynają się w w każdy poniedziałek.

ZAKWATEROWANIE W ST. JULIAN'S MALTA

Szkoła na Malcie oferuje wiele możliwości zakwaterowania. Wszystkie pokoje, mieszkania, hotele itp. są starannie dobierane i dokładnie sprawdzane przez personel szkoły, który dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania studentów. Oferowane przez szkołę rodzaje zakwaterowania to:

Zakwaterowanie u maltańskiej rodziny
Ten typ zakwaterowania jest bardzo dogodny, a rodziny goszczące są zawsze przyjazne i pomocne. Studenci mogą na życzenie otrzymywać częściowe wyżywienie (śniadanie i kolacja). Rodziny oferują pokoje 1- i 2-osobowe. Pościel jest zmieniana raz na tydzień. Student jestZakwaterowanie w St. Julian's podczas kursu angielskiego proszony o zabranie ze sobą ręczników. Rodzina zapewnia wentylatory chłodzące. To również najlepsza droga do polepszenia j. angielskiego, ponieważ student musi używać tego języka na co dzień w rozmowach z rodziną goszczącą. Rodziny mieszkają w pobliżu szkoły.

Szkolne apartamenty w St. Julian's
Apartamenty są w bardzo dobrym stanie i oferują bezpłatne korzystanie z wi-fi, TV, telefonu, pralki oraz w pełni wyposażonej kuchni. Wymiana pościeli i sprzątanie raz w tygodniu. Kursanci proszeni są o zabranie własnych ręczników, w tym plażowych. Apartamenty mają zwykle 3 lub 4 sypialnie i mogą pomieścić do 6 uczniów; poza sezonem mieszka w nich jednak zazwyczaj mniej uczestników. Pokoje są jedno lub dwuosobowe. Można wybrać dwuosobowy pokój z innym kursantem. Pokoje w apartamentach przydzielane są według płci, z wyjątkiem rezerwacji dla par.
Zakwaterowanie w apartamentach to świetny sposób na poznanie nowych ludzi i na doskonalenie języka angielskiego. Wszystkie apartamenty znajdują się w odległości 5-15 min spacerem od szkoły.

Hotele w St. Julian's Malta
Szkoła oferuje zakwaterowanie w hotelach 3-,4- i 5-gwiazdkowych. Wszystkie hotele znajdują się w okolicach St. Julian's, zaledwie kilka minut pieszo od szkoły. Szkoła współpracuje m.in. z Hotelem Hilton*****, Juliani**** czy Valentina***. Ceny zostaną podane na żądanie.

Kursy angielskiego dla dorosłych Malta St. Julian'sZakwaterowanie z nauką angielskiego na Malcie w St. Julian's

Dodatkowe informacje:
- wszystkie podane ceny są stawkami za 1 osobę i uwzględniają: zakwaterowanie, dostęp do kuchni i łazienki, opłaty za media,
- kwatery oddawane są do dyspozycji uczestników kursu w niedzielę przed jego rozpoczęciem i muszą być zdane najpóźniej w sobotę po jego zakończeniu,
- opłaty za przedłużenie pobytu: €30 za pokój pojedynczy, €50 za pokój podwójny,
-możliwości zakwaterowania inne niż pobyt u miejscowej rodziny: kilkuosobowe apartamenty, pokoje hotelowe, nocleg i śniadanie w motelu, gospodarstwo agroturystyczne, pole namiotowe.

TRANSFER Z/NA LOTNISKO - Malta

Międzynarodowe lotnisko na Malcie znajduje się 15 km na południowy zachód od Valletty. St. Julian's jest zaledwie 20 minut drogi od lotniska. Za niewielką opłatą, studenci mogą zamówić transfer z i na lotnisko i dotrzeć do miejsca zakwaterowania. Ceny w Euro przedstawia poniższa tabela.

Transfer Cena w €/ 1 osobę
Lotnisko na Malcie (przylot)* 25
Lotnisko na Malcie (przylot i wylot) 40

*Transfer z lotniska w dniu przyjazdu jest obowiązkowy przy rezerwacji zakwaterowania w mieszkaniu lub u rodziny lokalnej.

MŁODZIEŻOWE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA MALCIE W ST. JULIAN'S (13-17 LAT) - Dla dzieci 8-12 lat

Młodzieżowe kursy angielskiego w St. Julian's Malta

Młodzieżowe kursy języka angielskiego na Malcie w St. Julian's możesz zamówić w szkole LEXIS, która oferuje kursy języka angielskiego dla młodzieży w wieku 13-17 lat oraz dla dzieci w wieku 8 - 12 lat. Uczestnicy biorą udział w lekcjach angielskiego oraz w zajęciach i wycieczkach, które są prowadzone przez zespół młodych i entuzjastycznych nauczycieli. Program w języku angielskim realizowany jest w szkole oraz na świeżym powietrzu, w celu aktywnej i wszechstronnej nauki angielskiego.Kursy angielskiego dla młodzieży w St. Julian's

Młodzież może wybrać zakwaterowanie w rezydencji szkolnej, gdzie mieszkają z innymi uczniami z różnych krajów, lub mogą wybrać pobyt u maltańskiej rodziny goszczącej. Rodziny goszczące zapewniają pełne wyżywienie i starają się zapewnić mile spędzony czas.

Poza nauką w Maltalingua, młodzieży zapewniany jest program kulturalny, wypoczynek i sport, a także wiele różnych rozrywek. Uczniowie otrzymają całodobową pomoc oraz są pod stałym nadzorem nauczycieli i instruktorów.

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MŁODZIEŻY NA MALCIE,
ST. JULIAN'S

Nauka języka angielskiego na Malcie w St. Julian's - program zawiera:Nauka angielskiego dla młodzieży St. Julian's Malta
• 20 lekcji języka angielskiego w tygodniu (1 lekcja = 45 minut)
• Wszystkie materiały dydaktyczne
• Pakiet powitalny oraz kartę ID
• Test kwalifikacyjny
• Certyfikat ukończenia kursu z potwierdzeniem obecności i poziomu
• Przyjęcie powitalne z grillem oraz napojami bezalkoholowymi.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I WYCIECZKI NA MALCIE

Przykładowe zajęcia i wycieczki na Malcie:
• Wycieczki i zwiedzanie: Valletta, Mdina, Popeye Village
• Morze: plaże, wycieczka statkiem, podwodny świat
• Sport: park wodny, kręgle, tańce
• Zabawa: przyjęcie powitalne, impreza na statku
• Weekendy: całodniowa wycieczka na wyspę Comino.

ZAKWATEROWANIE W SZKOLNEJ REZYDENCJI - Malta

Zakwaterowanie na Malcie w rezydencji obejmuje:
• Wspólny pokój z klimatyzacją i łazienką
• TV i telefon w pokoju (za lokalne opłaty)
• Śniadanie, obiad lub pakowany obiad i kolacja
• Pościel i ręczniki (poza ręcznikami plażowymi)
• 24-godzinny pomoc i wsparcie
• Bezpłatny dostęp do internetu
• Pełen program rozrywkowy
• Prywatne centrum rozrywki
• Bezpłatne korzystanie z Xbox, tenisa stołowego i basenu
• Słoneczny taras na dachu + jacuzzi
• Odkryty i kryty basen
• Promocyjne usługi pralnicze
• Bezpłatny dostęp do obiektów sportowych w sąsiednim parku.

ZAKWATEROWANIE U MALTAŃSKIEJ RODZINY

Zakwaterowanie na Malcie u rodziny obejmuje:
• Pełne wyżywienie w domu u rodziny
• Pościel i ręczniki (poza ręcznikami plażowymi)
• Bezpłatny dostęp do Internetu
• tygodniowe zmiany pościeli i pranie (na życzenie)
• 24-godzinna pomoc i wsparcie.

CENY KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO w ST. JULIAN'S DLA MŁODZIEŻY i DZIECI

Zarezerwuj kurs angielskiego w St. Julians teraz, i uzyskaj do 25% zniżki na WIELKANOC, WIOSNĘ,
I JESIEŃ!

Wykaz cen kursów językowych dla młodzieży i dzieci w St Julians na Malcie.

Ceny 2022

Wielkanoc 09.04.22 - 30.04.22

Lato 04.06.22 - 11.09.22

Jesień 08.10.22 - 23.10.22

Ceny promocyjne

Ceny standardowe

Ceny promocyjne

Program dla młodzieży (dzieci 8-12*) (młodzież 13-17)
+ pełny program wycieczek + transfer z i do lotniska
Liczba tygodni
  Cena 1 2 3 4 5 6 7 8
Kurs języka angielskiego + pobyt
u rodziny goszczącej
lato €705 €1,244 €1,752 €2,284 €2,770 €3,288 €3,787 €4,208
Wielkanoc/jesień €564 €996 €1,401 n/a n/a n/a n/a n/a
Kurs języka angielskiego + pobyt
w szkolnej rezydencji
lato €805 €1,458 €2,073 €2,712 €3,305 €3,930 €4,536 €5,064
Wielkanoc/jesień €644 €1,168 €1,659 n/a n/a n/a n/a n/a
Programy dla rodzin (dzieci 8-12) (młodzież 13-17) Liczba tygodni
(bez zakwaterowania) Cena 1 2 3 4 5 6 7 8
Kurs języka angielskiego + trzy wycieczki lato €341 €588 €825 €1,080 €1,255 €1,494 €1,708 €1,848
Wielkanoc/jesień €273 €470 €660 n/a n/a n/a n/a n/a
Kurs języka angielskiego + pełny program wycieczek lato €412 €704 €942 €1,204 €1,420 €1,668 €1,897 €2,048
Wielkanoc/jesień €330 €564 €753 n/a n/a n/a n/a n/a
Indywidualny kursy dla młodzieży   Liczba tygodni
(bez zakwaterowania) Cena 1 2 3 4 5 6 7 8
Indywidualne lekcje angielskiego (20 lekcji) lato €820 €1,530 €2,130 €2,840 €3,550 €4,260 €4,970 €5,680
Wielkanoc/jesień €656 €1,224 €1,704 n/a n/a n/a n/a n/a

Wskazówka: im dłuższy czas trwania kursu, tym niższa cena za tydzień!

Wliczone w cenę kursu:

 • 20 lekcji po 45 minut

 • Wszystkie materiały dydaktyczne

 • Pakiet powitalny, karty identyfikacyjne

 • Test kwalifikacyjny i egzamin końcowy

 • Certyfikat ukończenia kursu z oceną i potwierdzeniem obecności

 • Przyjęcie powitalne z jedzeniem oraz napojami bezalkoholowymi

 • Codzienny program zajęć

 • Wolny wstęp do klubu plażowego (od kwietnia do października, w zależności od pogody)

 • Bezpłatne kajaki, maski do nurkowania, płetwy i fajki

 • Zniżka na zmotoryzowane sporty

 • Opieka anglojęzycznych liderów grup

Cena za pobyt w REZYDENCJI obejmuje:

 • Transfer z i do lotniska

 • Pełny program wycieczek i zajęć

 • Śniadanie, obiad lub pakowany lunch i kolacja

 • Pokój z wspólną łazienką

 • Klimatyzowany pokój

 • TV w sypialni

 • Telefon w pokoju (lokalne stawki)

 • Pościel i ręczniki (bez ręczników plażowych)

 • 24 godziny na dobę opieki i pomocy ze strony Maltalingua

 • Bezpłatne korzystanie z XBOX, tenisa stołowego, filmów i basenu

 • Bezpłatny dostęp do Internetu

 • Taras na dachu + jacuzzi

 • Odkryty i kryty basen

 • Bezpłatny dostęp do obiektów sportowych w sąsiednim parku

Cena za pobyt u RODZINY GOSZCZĄCEJ obejmuje:

 • Transfer z i do lotniska

 • Pełny program wycieczek i zajęć

 • Pełne wyżywienie

 • Korzystanie z wyposaża domu

 • Pościel i ręczniki (bez ręczników plażowych)

 • Tygodniowe zmiany pościeli i pranie ubrań (na życzenie)

 • 24 godziny na dobę pomocy od pracowników Maltalingua

KURSY ANGIELSKIEGO NA MALCIE DLA MŁODZIEŻY - GRUPY ZORGANIZOWANE

Nauczyciel lub opiekun grupy (15-20) otrzyma bezpłatne posiłki oraz zakwaterowanie. Dla większych grup (20+) Szkoła oferuje rabat w wysokości 5-10% i bezpłatne loty dla towarzyszących im nauczycieli lub opiekunów.

Do prywatnych kursów można dodać program wycieczek (za dodatkową opłatą w wysokości 100 EUR za tydzień).

80€ tygodniowo za nadzór pozalekcyjny dla dzieci (8-12 lat) w przypadku rezerwacji pełnego programu zajęć dodatkowych.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA RODZINY W ST. JULIAN'S

Kursy angielskiego dla rodziny w St. Julian's

Kurs angielskiego rodzinne na Malcie w St. Julian's przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci w wieku 8-12 i 12-17 lat. Kurs organizowany jest wiosną również w Wielkanoc, latem i jesienią.

W okresie Wielkanocy, Zesłania Ducha Świętego oraz jesienią program rodzinny odbywa się w głównym budynku szkoły w St. Julian's. Zajęcia dla dzieci są prowadzone w szkole dla juniorów. Rodzice uczą się w szkole dla dorosłych. Szkoła pomaga w zapewnieniu zakwaterowania w miejscowym hotelu, w apartamencie z własnym wyżywieniem lub u maltańskiej rodziny goszczącej. Wszystkie rodziny goszczące w St. Julian's znajdują się w odległości krótkiego spaceru od szkoły.

W okresie od połowy czerwca do połowy września program dla dzieci (8-12) oraz program dla dorosłych (16+) odbywa się w St. Julian's. Dzieci i dorośli uczęszczają do odpowiednich dla swojego wieku szkół.

Letni program dla młodzieży (13-17) odbywa się w odległości 20-30 minut samochodem od głównej szkoły w malowniczej okolicy Mellieha. Szkoła organizuje zakwaterowanie w jednym z hoteli Mellieha, który jest położony w odległości kilku minut spacerem od szkoły. Dzieci mogą zdecydować się na pobyt z rodzicami, u jednej z maltańskich rodzin lub w szkolnej rezydencji.

CENY KURSÓW ANGIELSKIEGO DLA RODZINY W ST. JULIAN'S NA MALCIE

PATRZ Ceny kursów języka angielskiego dla młodzieży

Ceny kursów angielskiego dla dorosłych

 Obozy językowe Malta
Obozy językowe dla młodzieży nad morzem na Malcie z kursem angielskiego

 Obozy letnie dla dzieci Malta Sliema

Malta - Szkoły języka angielskiego
SZKOŁA LAL W SLIEMIE

 szkoła języka angielskiego w Sliemie

SZKOŁA INLINGUA W SLIEMIE szkoła języka angielskiego w Sliemie SZKOŁA B.E.L.S. NA GOZO szkoła języka angielskiego na Gozo Kury angielskiego dla seniorów na Malcie

Napisz do nas, prześlemy ci kalkulację