Kursy angielskiego na Malcie seniorzy Kursy angielskiego dla seniorów Malta


KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SENIORÓW NA MALCIE

INSTYTUT NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

     Kursy angielskiego na Malcie seniorzy

Szkoła IELS (LAL Malta) położona jest w sercu Morza Śródziemnomorskiego, pomiędzy Włochami i Afryką. Malta ma dwa języki urzędowe. Jednym z nich jest właśnie angielski, co wynika z czasów kolonializmu angielskiego. W 1964 roku Malta zdobyła niepodległość. Kultura Malty to wynik mieszanki Kursy angielskiego Malta seniorzynarodowości i bogatej historii. 

Wyspa Malta to jeden z najbardziej popularnych i najatrakcyjniejszych letnich kurortów w basenie Morza Śródziemnego. Wyspa otoczona jest kryształowo czystymi wodami, w których, dzięki lokalizacji wyspy, można pływać praktycznie przez cały rok. Malta oferuje także bogaty wybór sportów lądowych i wodnych.
Unikalny charakter wyspa zawdzięcza interesującej mieszance kultur i wpływów, jakim podlegała w trakcie swojej wielowiekowej historii. Przyjazna i otwarta natura Maltańczyków z pewnością umożliwi czerpanie pełnej przyjemności z odbywanego kursu.
Instytut Nauki Języka Angielskiego (The Institute of English Language Studies - IELS ) został założony w 1985 roku i oferuje kursy zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.
Budynek główny, w którym mieści się administracja szkoły oraz centrum nauczania, znajduje się w centrum Sliemy. Sale lekcyjne są gustownie umeblowane, a w budynku znajduje się też kawiarnia i księgarnia. Dla studentów dostępne jest także centrum do samodzielnej nauki oraz istnieje możliwość korzystania z poczty elektronicznej.
 

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO 40+

Nazwa kursu: Ogólny angielski z programem zajęć pozalekcyjnych

Liczba lekcji tygodniowo (godzin): 20 (15)

Poziom: min. A2

Liczba osób w grupie (max.): 6

Długość trwania kursu: 1-2 tygodnie

Cena kursu + zajęcia pozalekcyjne: 335€ + 45€ opłata wpisowa + 25€ opłata za podręczniki - cena

nie zawiera zakwaterowania. Ceny zakwaterowania znajdziesz tutaj

Terminy rozpoczęcia kursu: 4. kwietnia, 2. maja, 30. maja, 5. września, 3. października 2016

Dodatkowe opcje: Transfer z/na lotnisko w jedną stronę 25€/ osobę; w dwie strony 45€/ osobę

Wspaniały personel i udogodnienia
Każda szkoła IELS posiada najlepsze udogodnienia oraz wykwalifikowany i doświadczony personel. To wszystko, w połączeniu z najnowocześniejszymi materiałami dydaktycznymi i metodami nauczania, umożliwia studentom maksymalne wykorzystanie kursu językowego.

Dopracowane programy nauczania
Szkoła zapewnia szeroki wachlarz wysokiej jakości kursów językowych na wszystkich poziomach dla studentów z różnych środowisk i kultur. Każda indywidualna potrzeba studenta ma dla personelu  podstawowe znaczenie, co przy maksymalnej liczebności grup, wynoszącej od 5 do 12 osób, zapewnia osiągnięcie optymalnego postępu w czasie trwania kursu.

Indywidualna uwaga

Oprócz regularnych kontaktów z Dyrektorem ds. Nauczania oraz Dyrektorem ds. Zakwaterowania, studenci są zawsze zachęcani do dyskutowania z personelem na temat jakiegokolwiek aspektu dotyczącego programu szkoły. Dzieje się tak, ponieważ dla szkoły najważniejszy jest sukces studentów w opanowywaniu języka oraz ich zadowolenie z pobytu.

Interesujące zagospodarowanie wolnego czasu
Dewizą szkoły jest stworzenie takich możliwości spędzania czasu wolnego, aby był on dla studentów równie interesujący jak zajęcia w szkole. dlatego oferuje bardzo ekscytujący i zróżnicowany wachlarz zajęć sportowych, kulturalnych i towarzyskich, które są nieodłączną częścią programu nauczania. W trakcie przerw w zajęciach studenci mogą odpocząć i nawiązać nowe znajomości z innymi studentami z wielu różnych krajów. Każda szkolna recepcja dysponuje wszystkimi informacjami na temat zajęć i możliwości spędzania czasu wolnego.

Opieka i usługi dodatkowe
Studenci są objęci staranną opieką od momentu przybycia do dnia wyjazdu. Przejawia się to, między innymi; zorganizowaniem przez szkoły transportu z, i na lotnisko. W wielu przypadkach koszty te są wliczone w cenę kursu.

Zróżnicowana struktura wieku i narodowości.
Szkoła gości studentów wszystkich narodowości i grup wiekowych.  Malta specjalizuje się w organizowaniu zajęć zaprojektowanych tak, żeby były adekwatne do poziomu wiedzy studenta. W ciągu ostatnich dwóch lat 26% osób dorosłych stanowiła młodzież w wieku 18 - 24 lat, w 25% były to osoby w przedziale 25 - 30 lat, 22% studentów ukończyło 30 lat, 15% - 40 lat, a 12 % stanowiły osoby po 50 roku życia.

Kursy języka angielskiego dla seniorów Malta Organizacja czasu wolnego na Malcie

Wyspy stwarzają wiele możliwości korzystania z kąpieli morskich i słonecznych, a osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą  nurkować lub żeglować. Szkolny personel z działu organizowania czasu wolnego udzieli studentom informacji na temat wszystkich organizowanych zajęć wypoczynkowo - rozrywkowych. Istnieje także możliwość uczestniczenia w lekcjach tenisa, windsurfingu oraz kursie płetwonurkowym.
Osoby zainteresowane aspektami kulturowymi zafascynuje bogata historia Malty. Na wyspach Malta i Gozo znajduje się ogromna liczba zabytków - pomników, świątyń i kościołów, które pozwolą zwiedzającym poznać historię wysp. Szkoła organizuje także wiele wycieczek do dawnej stolicy Mdiny i obecnej stolicy Valetty, do Błękitnej Groty i na Gozo. Wiosną i latem są także organizowane różnego rodzaju imprezy.
Sliema i St. Julian's są także centrami życia nocnego, z ogromną liczba restauracji, kawiarenek, pubów i dyskotek, a ponadto z kręgielnią i kompleksem kinowym. Późnymi wieczorami można się przyłączyć do wielu Maltańczyków spacerujących uroczą promenadą w Sliemie. Ponadto każdy, kto lubi uprawiać sporty wodne tj. pływanie, nurkowanie, czy windsurfing - z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

Wszelkie niezbędne informacje odnośnie zakwaterowania znajdziesz tutaj lub pod numerem telefonu:(22) 625 72 98 lub (22) 625 53 86.

Inne kursy angielskiego dla seniorów za granicą