WYJAZDY JĘZYKOWE ANGLIA KURSY JĘZYKOWE W Wielkiej Brytanii KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO w ANGLII OBOZY JĘZYKOWE, KOLONIE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY  Londyn Nad morzem - Bournemouth, Środkowa Anglia - Nottingham Cambridge Canterbury Oxford

KURSY JĘZYKOWE (ANGIELSKIEGO) W ANGLII DLA DZIECI i MŁODZIEŻY - ST. GILES 2020

Szkoła St. Giles organizuje kursy języka angielskiego w Anglii dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat. Letnie obozy językowe szkoły St. Giles są okazją do poprawienia znajomości języka angielskiego jak również do wypoczynku. Czas wolny jest zorganizowany przez personel szkoły.

Kursy angielskiego organizowane w Anglii:
Wyjazdy językowe Cambridge - 14-17 lat - The University of Cambridge
Wyjazd językowy dla młodzieży Anglia, Canterbury - 13 - 17 lat
Wyjazdy językowe do Anglii dla dzieci, Canterbury - 8 - 12 lat
Wyjazdy językowe Londyn 12-19 lat
Wyjazdy językowe Nottingham (centralna Anglia) - 10 - 17 lat
Wyjazdy językowe Oxford - 12-17 lat
Londyn wyjazd rodzinny (kursy angielskiego dla rodziców i dzieci Anglia)
Wyjazd językowy Brighton - pobyt rodzinny (dla rodziców i dzieci)

Zobacz także obóz językowy z angielskim Nowy Jork - St. Giles

Cambridge

Kampus
Uniwersytet w Cambridge jest jednym z najważniejszych Uniwersytetów na świecie, a kampus szkolny daje możliwość nauki w tym międzynarodowym centrum doskonalenia. Historyczna jadalnia Sidney Sussex, uważana jest za jedną z najpiękniejszych na Uniwersytecie, oraz rzeźby ogrodowe sprawiają, że miejsce to jest idealnym miejscem na lato. Szkoła oferuje kursy intensywne, obejmujące 25 lekcji tygodniowo (20,8h). Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób. Kampus mieści 65 studentów.

Zakwaterowanie
Studenci zakwaterowani są w pobliskiej rezydencji studenckiej, w pokojach jednoosobowych. Łazienka jest dzielona, pełne wyżywienie.

Zajęcia pozalekcyjne
- 2 całodniowe wycieczki i jedna południowa wycieczka w tygodniu
- celem wycieczki całodniowej może być: zwiedzanie Londynu, Canterbury, Windsor, Stratford upon Avon lub Oxfordu.
- wycieczki południowe organizowane są w następujące miejsca: katedra Peterborough, pływanie łódką po rzece, oraz zwiedzanie Uniwersytetów w Cambridge.
- pełen program zajęć dodatkowych popołudniowych oraz wieczornych; przewidziane są zajęcia sportowe (pływanie, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, piłka nożna), jak również inne zajęcia dodatkowe, takie jak wieczór filmowy, warsztaty z gry na bębnie, wieczór karaoke, dyskoteki studenckie, kręgle i wiele innych.

Wyjazd językowy do Anglii dla dzieci, Canterbury

Kluczowe informacje

Wyjazdy językowe dla dzieci do Canterbury organizuje szkoła języka angielskiego Kings

- Termin: 08.07-05.08.2020
- Przedział wiekowy: od 8-12 lat
- Zajęcia: 20 lekcji tygodniowo (16,7h)
- Ilość miejsc: 70
- Grupy: po 12 uczniów
- 1 opiekun na 10 uczniów podczas zajęć oraz wycieczek
- Zakwaterowanie: w rezydencji szkolnej na terenie kampusu
Pokoje dwu-, trzy- i wieloosobowe
1 wspólna łazienka przydzielona do 4 pokojów
- Czas dojazdu: Londyn- 90 minut
- 2 całodniowe wycieczki ora 1 południowy wyjazd tygodniowo
Wycieczki obejmują:
Brighton, Hastings, Windsor, Londyn

Kampus
Usytuowanie w uroczym plenerze katedry w Canterbury oraz opactwa św. Augustyna, a także średniowieczny duch szkoły The King’s School są gwarancją niezwykłych wrażeń dla uczestników kursu.
Zaletą pobytu jest zakwaterowanie w tradycyjnym stylu oraz nowoczesne nauczanie, a także obiekty rekreacyjne tj. kryty basen, siłownia, boiska do gier na świeżym powietrzu, korty tenisowe i hala szermiercza.

Zajęcia pozalekcyjne
Uczniowie mają możliwość skorzystać z zajęć tenisa lub szermierki do wyboru. Dodatkowe opcje odbywają się popołudniami przez około 5 godzin tygodniowo.
Program kursu jest idealny dla młodszych uczniów, zwłaszcza dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się za granicę. Ośrodek oferuje dodatkowe opcje opieki i nadzoru pod okiem kadry, tzn. na grupę 10 uczniów przydzielony jest 1 opiekun. Dodatkowo do dyspozycji uczniów jest personel szkoły St Giles, dostępny o każdej porze.
- Bezpieczny kampus z opieką i nadzorem na wysokim poziomie
- Znakomite udogodnienia sportowo-rekreacyjne
- Przepiękna lokalizacja idealna dla młodszych uczniów
- Tenis oraz szermierka

Wyjazdy językowe dla młodzieży starszej Anglia, Catenbury

Kluczowe informacje:
Termin:
08.07-05.08.2020
Przedział wiekowy: od 13 do 17 lat
Zajęcia: 20 lekcji tygodniowo (16,7h)
Ilość miejsc: 170
Grupy: po 12 uczniów
1 opiekun na 20 uczniów podczas zajęć
1 opiekun na 15 uczniów podczas wycieczek
Zakwaterowanie: na miejscu
Pokoje jednoosobowe lub
Pokoje jedno-, dwu- oraz wieloosobowe
1 wspólna łazienka przydzielona do 4 pokojów
Czas dojazdu: Londyn- 90 minut
2 całodniowe wycieczki oraz 1 południowy wyjazd tygodniowo
Wycieczki obejmują:
Brighton, Hastings, Windsor, Londyn

Kampus
The King’s School to szkoła powstała w 597 roku, co czyni ją najstarszą brytyjską szkołą z internatem. Szkoła położona jest centrum miasta Canterbury, w pięknym otoczeniu katedry oraz opactwa św. Augustyna- oba obiekty z listy światowego dziedzictwa.
Nowoczesne zakwaterowanie oraz nauczanie, a także obiekty rekreacyjne wraz ze średniowieczną architekturą budynków szkolnych dają możliwość spędzenia magicznego pobytu.

Zajęcia pozalekcyjne
Sportowe udogodnienia dostępne są w pobliskim obiekcie The King’s School sport centre oferującym kryty basen, siłownię, boiska do gier na świeżym powietrzu, korty tenisowe i halę szermierczą. Uczniowie mają możliwość skorzystać z zajęć tenisa lub szermierki do wyboru. Dodatkowe opcje odbywają się popołudniami przez około 5 godzin tygodniowo.
- Nauka w otoczeniu katedry w Canterbury
- Bezpieczny kampus
- Znakomite udogodnienia sportowo-rekreacyjne
- Tenis, szermierka, warsztaty językowe, przedstawienia artystyczne
- Nacisk na mówienie i pisanie.

Londyn Wyjazd rodzinny do Anglii (kursy angielskiego dla rodziców i dzieci)

Kursy angielskiego w Londynie Centralnym. Wyjazdy rodzinne.

Wjazd rodzinny do Anglii w celu spędzenia wakacji i uczestnictwa w kursach angielskiego dla rodziców i ich dzieci (w wieku od 7 do 15 lat w okresie od 17 czerwca do 19 sierpnia 2020) jest już popularnym sposobem na wakacje i jednoczesną naukę języka. Wyjechać można na dowolną liczbę tygodni. Lekcje dla rodziców odbywają się w Szkole St Giles w centrum Londynu. W tym czasie dzieci uczą się w nowoczesnych klasach tuż obok (kilka minut pieszo) w budynku "De Morgan House", w którym mieści się Londyńskie Stowarzyszenie Matematyczne. Lokalizacja kursów w sercu Londynu (Bloomsboory) pozwala w krótkim czasie dojść pieszo do British Museum, Covent Garden, Oxford Street czy West End-u. Po lekcjach będziesz miał okazję cieszyć się z 2 imprez organizowanych po południu i jednej (familijnej) w ciągu każdego tygodnia pobytu. Imprezami mogą być wycieczki z przewodnikiem do muzeów, Zoo lub teatru. Będziesz miał także okazję skorzystać z całodniowej wycieczki (np. Thorpe Park, Harry Poter Studio Tour).

Rodzaj pakietu

Cena za 1 osobę za 1 tydzień
pełny pakiet - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od poniedziałek. do ppiątek., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 524 GBP
pakiet dzienny plus - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 399 GBP
pakiet dzienny - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 367 GBP

Rodzaj pakietu - tylko dla dorosłych (bez lekcji języka ang.)

Cena za 1 osobę za 1 tydzień
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 231 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 99 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 67 GBP

Kampus i szkoła
Grupy liczą max 12 osób na kursach dla dorosłych, max 15 osób na kursach dla dzieci. Kurs języka angielskiego składa się z 20 lekcji tygodniowo. Liczba dzieci objęta programem - max 70. Personel - 1 osoba na 10 dzieci. St Giles London Central jest położony w Bloomsbury, w samym sercu Londynu, w niewielkiej odległości od Muzeum Brytyjskiego, dzielnicy Convent Garden, Oxford Street oraz the West End.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u rodzin goszczących (45 - 60 minut dojazd) w pokojach 2-os ze śniadaniem lub pomoc w rezerwacji hotelu czy apartamentu. Zakwaterowanie jest rezerwowane od niedzieli do niedzieli. Można dokupić drugi posiłek u rodziny za 40 GBP/ 70 USD za 1 tydzień od osoby.
Depozyt płatny na miejscu w wysokości 100 GBP.

Zajęcia pozalekcyjne
Po lekcjach możesz uczestniczyć w popołudniowych zajęciach rekreacyjnych - od wtorku do czwartku. Zajęcia obejmują wyjścia do muzeum z przewodnikiem, laserowy paintball, zoo oraz teatr. W każdym tygodniu jest także możliwość skorzystania z całodniowej wycieczki do takich miejsc jak np. Thorpe Park czy Harry Potter Studio Tour, Canterbury, Cambridge, Portsmouth. W soboty organizowana jest wycieczka całodniowa.

Dodatkowe usługi
Transfer z/na lotnisko - ceny za max. 4 osoby w jedną stronę
- Londyn Heathrow - 130 GBP
- London City Airport - 130 GBP
- London Gatwick, Stansted, Luton - 140 GBP
Jeśli zakwaterowanie jest zarezerwowane we wschodnim lub w południowo-wschodnim Londynie - dopłata 7 GBP.
Ceny zawierają opłatę za 1 godzinę oczekiwania kierowcy - jeśli czas jest dłuższy konieczna będzie dopłata 25 GBP za każdą następną godzinę.

Brighton pobyt rodzinny (kursy angielskiego dla rodziców i dzieci)

Kursy angielskiego w Brighton

Wakacyjne kursy angielskiego dla rodziców i ich dzieci w wieku od 7 do 15 lat w okresie od 17 czerwca do 19 sierpnia 2020. Wyjazd na dowolną liczbę tygodni.

Rodzaj pakietu

Cena za 1 osobę za 1 tydzień
pełny pakiet - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 483 GBP
pakiet dzienny plus - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 390 GBP
pakiet dzienny - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 358 GBP

Rodzaj pakietu - tylko dla dorosłych (bez lekcji języka ang.)

Cena za 1 osobę za 1 tydzień
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 199 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 99 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 67 GBP

Kampus i szkoła
Grupy liczą max 12 osób na kursach dla dorosłych, max 15 osób na kursach dla dzieci. Kurs języka angielskiego składa się z 20 lekcji tygodniowo. Liczba dzieci objęta programem - max 70. Personel - 1 osoba na 10 dzieci. St Giles Brighton jest położony w centrum miasta w pobliżu the Royal Pavilion- byłej rezydencji królewskiej oraz w pobliżu sławnego molo the Palace Pier.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u rodzin goszczących (45 - 60 minut dojazd) w pokojach 2-os ze śniadaniem lub pomoc w rezerwacji hotelu czy apartamentu. Zakwaterowanie jest rezerwowane od niedzieli do niedzieli. Można dokupić drugi posiłek u rodziny za 40 GBP/ 70 USD za 1 tydzień od osoby.
Depozyt płatny na miejscu w wysokości 100 GBP.

Zajęcia pozalekcyjne
Po lekcjach możesz uczestniczyć w popołudniowych zajęciach rekreacyjnych - od wtorku do czwartku. Zajęcia obejmują wyjścia do muzeum z przewodnikiem, laserowy paintball, zoo oraz teatr. W każdym tygodniu jest także możliwość skorzystania z całodniowej wycieczki do takich miejsc jak np. Londyn, Canterbury, Cambridge, Portsmouth.

Dodatkowe usługi
Transfer z/na lotnisko - ceny za max. 4 osoby w jedną stronę
- Londyn Heathrow - 155 GBP
- London Stansted - 200 GBP
- London Gatwick - 90 GBP

Ceny zawierają opłatę za 1 godzinę oczekiwania kierowcy - jeśli czas jest dłuższy konieczna będzie dopłata 25 GBP za każdą następną godzinę.

Londyn

Kampus szkolny

Szkoła St Giles uruchomiła nowe centrum mieszczące się w modnej dzielnicy Bloomsbury, słynącej jako miejsce spotkań bohemy artystycznej historycznego Londynu. Centrum mieści się na jednym z najbardziej znanych londyńskich uniwersytetów - University College London - położnym w samym sercu stolicy Anglii.

Na kampusie uczniowie mają możliwość korzystania z bogatego programu rekreacyjnego.

Zakwaterowanie

W Londynie uczniowie są zakwaterowani w pokojach jednoosobowych, w nowoczesnej rezydencji studenckiej.

Kurs języka angielskiego
Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 minut. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Nottingham

Wyjazdy językowe do Anglii Market Square Nottingham jest znane przede wszystkim jako miasto rodzinne Robin Hooda. To tętniące życiem miasto, pełne atrakcji turystycznych, leżące niedaleko York, Birmingham i Cambridge. O dwie godziny jazdy od miasta znajduje się zabytkowy zamek Warwick oraz nadmorski kurort wypoczynkowy Skegness.
W Nottingham znajduje się duże centrum handlowe, do zabytkowego centrum miasta można dojechać z lotniska Nottingham East Midlands w ciągu 30 minut, lub w ciągu 2 godzin z lotniska w Londynie.

Kampus szkolnyWejazd językowy Anglia Campus
Nauka, zakwaterowanie, posiłki, zajęcia sportowe i kulturalne odbywają się na terenie zamkniętego kampusu, idealnego dla młodych uczestników kursu. Kampus jest otoczony parkiem i znajduje się w na przedmieściach miasta.
Na kampusie znajduje się nowoczesna stołówka, przestronne klasy, duża świetlica, w której można urządzać pokazy filmowe, automaty z przekąskami i napojami, pralnia. Dla uczestników kursu organizowane są zamknięte dyskoteki oraz gry i zabawy. Obok rezydencji jest basen, korty tenisowe, hala gimnastyczna i boisko do piłki nożnej.

Wyjazd językowy do Anglii - ZakwaterowanieZakwaterowanie
W Nottingham uczniowie są zakwaterowani w pokojach jedno- lub dwuosobowych, w nowoczesnej rezydencji studenckiej. Posiłki i lekcje odbywają się w tym samym budynku. Personel szkoły St. Giles nadzoruje uczniów przez 24 godziny na dobę, rezydencja zatrudnia również własnych pracowników ochrony. Szkoła stara się kwaterować uczniów zgodnie z ich życzeniem, ale pokoje jednoosobowe nie zawsze są dostępne.

Kurs języka angielskiego
Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 minut. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Wyjazd językowy dla młodzieży i dzieci do Anglii - sportZajęcia pozalekcyjne
W ramach kursu co tydzień odbywa się jedna wycieczka całodniowa i jedna wycieczka półdniowa. Wycieczka całodniowa może być do: Londynu, Cambridge, zamku Warwick, fabryki czekolady York i Cadburys. Wycieczka półdniowa może być do: zamku Belvoir, Chatsworth House, lasu Sherwood lub The Heights of Abraham w Matlock. Po południu odbywają się zajęcia pozalekcyjne - zajęcia sportowe na terenie kampusu: piłka nożna, siatkówka, tenis, koszykówka, oraz inne zajęcia - pokazy filmów, dyskoteki, pływanie, kręgle, łyżwy. Uczestnicy odwiedzą zamek Nottingham i dowiedzą się więcej o Robin Hoodzie.

Bournemouth

 Wyjazd językowy St Giles English School, SouthamptonBournemouth jest miastem konferencyjno-wypoczynkowym, położonym nad kanałem La Manche, słynącym z nowoczesności oraz tętniącym życiem, gdzie panuje doskonała atmosfera. Świetna lokalizacja umożliwia odkrywanie sąsiednich obszarów Anglii, dzięki specjalnie zorganizowanym wycieczkom oraz dostęp do piaszczystych plaż pozwala na wypoczynek na łonie natury.

Kampus szkolny
Nauka, zakwaterowanie, posiłki, zajęcia sportowe i kulturalne odbywają się na terenie Uniwersytetu Lansdowne. Jego położenie w centrum miasta oznacza, że uczniowie mogą do wielu atrakcji turystycznych dotrzeć na piechotę.
Budynki uniwersyteckie są wyposażone w przestronne sale lekcyjne czy duże sale gimnastyczne. Dla uczestników kursu organizowane są zamknięte dyskoteki oraz gry i zabawy w pobliskim klubie.

Zakwaterowanie
Wszyscy uczniowie są zakwaterowani w pokojach jednoosobowych z prywatną łazienką. Rezydencja studencka znajduje się po drugiej stronie parku, klika minut spacerem od głównego budynku szkoły. Rezydencja posiada świetlicę z telewizorem, stołem do bilardu, kawą, herbatą. Pralnia jest dostępna. Personel szkoły St Giles nadzoruje uczniów przez 24 godziny na dobę, rezydencja zatrudnia również własnych pracowników ochrony.

Kurs języka angielskiego
Kurs języka angielskiego obejmuje 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych w grupach do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 min. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Zajęcia pozalekcyjne

Program kursu obejmuje dwie całodniowe i trzy półdniowe wycieczki tygodniowo do miejsc w pobliżu: plaża, Thorpe Park oraz Londyn (Muzeum Madame Tussauds) i Oxford.

CENY WYJAZDÓW NA KURSY ANGIELSKIEGO DO ANGLII 2020

Lokalizacja Terminy Wiek Liczba uczniów Pokoje Cena za tydzień*
Z noclegiem Bez noclegu
Bournemouth 8.07-5.08 10-13, 14-17 15 1os studio 870 520
Cambridge 1.07-12.08 14-17 12 1os 1385 825
Canterbury 8.07-12.08 8-12 12 1, 2, 3, 4os 1035 620
Londyn 24.06-5.08 12-15, 16-19 15 1os 985 585
Nottingham 24.06-29.07 10-13, 14-17 15 1os 855 510
Oxford 1.07-5.08 12-17 15 1os 915 520

Miejsca wyjazdów językowych w Anglii
obozy dla młodzieży

 • Bournemouth: wiek 10-13, 14-17 lat
  Terminy: 8.07-5.08.2020
  Cena: 870 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej
  520 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
 • Cambridge: wiek 14-17 lat
  Terminy: 1.07-12.08.2020
  Cena: 1035 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej
  795 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
  Kurs intensywny - 25 lekcji / tyg. (20,83 godz.)
 • Canterbury: wiek 8-12, 13-17 lat
  Terminy: 8.07-12.08.2020
  Cena: 995 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os, 2-os. lub dzielonych w rezydencji studenckiej
  595 GBP/ 1 tydzień - kurs bez zakwaterowania
  Dodatkowe opcje:
  szermierka 155 GBP za 5 godz./tydz.
  tenis 120 GBP za 5 godz./tydz.
 • Londyn: wiek 12-15, 16-19 lat
  Terminy: 24.06-5.08.2020
  Cena: 965 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej
  575 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
 • Nottingham: wiek 10-13, 14-17 lat
  Terminy: 24.06-29.07.2020
  Cena: 830 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1- lub 2-os. w rezydencji studenckiej
  495 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
  Dodatkowe opcje:
  piłka 85 GBP za 5 godz./tydz.
  tenis 100 GBP za 5 godz./tydz.
 • Oxford: wiek 12-17 lat
  Terminy: 1.07-5.08.2020
  Cena: 880 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej (single en suite)
  840 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. z dzieloną łazienką
  500 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania

W cenę wliczono
20 (lub 25 lekcji w Cambridge) angielskiego/ tydzień
zakwaterowanie w rezydencji studenckiej
pełne wyżywienie
1 całodniową wycieczkę tygodniowo
1 południową wycieczkę tygodniowo
zajęcia pozalekcyjne po południu i wieczorem*
opiekę nad uczestnikami kursu 24 godziny na dobę
torbę na książki
podręcznik
test kompetencyjny pierwszego dnia kursu
certyfikat ukończenia kursu
*niektóre zajęcia są dodatkowo płatne na miejscu, np. wypożyczenie rowerów górskich lub opcjonalne dodatkowe wycieczki.

Transfer z lotniska (ceny w jedną stronę w niedziele)

Miejsce obozu Lotnisko/ Stacja kolejowa Cena w GBP dla 1 osoby Cena w GBP dla 2 osób (za 1 osobę)
Cena w GBP dla 3 osób
(za 1 osobę)
Bournemouth Gatwick 120 90 60
Heathrow 100 75 50
Cambridge Gatwick 140 105 70
Heathrow 120 90 60
Canterbury Gatwick 100 75 50
Heathrow 120 90 60
Londyn Gatwick 100 75 50
Heathrow 80 60 40
St Pancras Eurostar 40 30 20
Nottingham Gatwick 80 60 40
Heathrow 140 105 70
Birmingham 80 60 40
East Midlands 40 30 20
Oxford Gatwick 120 90 60
Heathrow 80 60 40

Przyjazd i wyjazd z obozu w niedziele. Jeśli transfer zamawiany jest innego dnia doliczana jest opłata 100 GBP za transfer w jedną stronę.

Dzieci posiadające status osoby małoletniej podróżującej pod opieką stewardesy tzw. "Unaccompanied Minor UM" muszą dopłacić 50 GBP za transfer w jedną stronę.

Jak zostać uczestnikiem kursu w St Giles Colleges?

Wszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. załatwisz osobiście albo korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy LEXIS. Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas

- potwierdzenie przyjęcia na kurs
- bilet na przejazd - jeśli bilet jest wykupiony przez LEXIS
- potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
- fakturę za zamówione świadczenia.

kursy angielskiego w Anglii dla dorosłych - St Giles

Inne kursy angielskiego w Wielkiej Brytanii: Obozy językowe w Anglii
King's - Londyn, Bournemouth, Oksford
St.Giles - Londyn, Eastbourne, Brighton
LAL - Londyn
Concord* - Acton Burnel (obok Sherwsbury)
Torbay - Torbay (obok Torquay)
inlingua - Cheltenham
Hastings College - Szkoła średnia w Anglii dla gimnazjalistów Kursy angielskiego w Hastings
Obozy kolonie sportowe z nauką j. angielskiego - Wielka Brytania
Kursy języka angielskiego w szkole Select - Londyn, Somerset, Suffolk, Norfolk, Cambridge
Kursy języka angielskiego w Anglii i Szkocji w szkole Regent - Cambridge i Edynburg
Wyjazdy językowe do Anglii (angielski - dzieci młodzież) Anglia Nottingham, Southampton, Reading, Kingston koło Londynu - szkoła angielskiego St Giles

napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu
sprawdź oferty innych szkół