WYJAZDY JĘZYKOWE ANGLIA KURSY JĘZYKOWE W Wielkiej Brytanii KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO w ANGLII OBOZY JĘZYKOWE, KOLONIE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY  Londyn nad morzem - Bournemouth, Środkowa Anglia - Nottingham Cambridge Canterbury

KURSY JĘZYKOWE (ANGIELSKIEGO) W ANGLII DLA DZIECI i MŁODZIEŻY - ST. GILES 2022

Szkoła St. Giles organizuje kursy języka angielskiego w Anglii dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat. Letnie obozy językowe szkoły St. Giles są okazją do poprawienia znajomości języka angielskiego jak również do wypoczynku. Czas wolny jest zorganizowany przez personel szkoły. Proponowane są również wyjazdy rodzinne w wielu miejscach Wielkiej Brytanii - z kursem angielskiego dla rodzica lub bez kursu.

Kursy angielskiego organizowane w Anglii:
Wyjazdy językowe Cambridge - 14-17 lat - The University of Cambridge
Wyjazd językowy dla młodzieży Anglia, Canterbury - 13 - 17 lat
Wyjazdy językowe do Anglii dla dzieci, Canterbury - 8 - 12 lat
Wyjazdy językowe Londyn 12-19 lat
Wyjazdy językowe Windsor (Anglia) - 10 - 17 lat
Wyjazd rodzinny do Anglii (kursy angielskiego dla rodziców i dzieci 5 - 17 lat)

Zobacz także obóz językowy z angielskim Nowy Jork - St. Giles

Cambridge

Kampus
Uniwersytet w Cambridge jest jednym z najważniejszych Uniwersytetów na świecie, a kampus szkolny daje możliwość nauki w tym międzynarodowym centrum doskonalenia. Historyczna jadalnia Sidney Sussex, uważana jest za jedną z najpiękniejszych na Uniwersytecie, oraz rzeźby ogrodowe sprawiają, że miejsce to jest idealnym miejscem na lato. Szkoła oferuje kursy intensywne, obejmujące 25 lekcji tygodniowo (20,8h). Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób. Kampus mieści 65 studentów.

Zakwaterowanie
Studenci zakwaterowani są w pobliskiej rezydencji studenckiej, w pokojach jednoosobowych. Łazienka jest dzielona, pełne wyżywienie.

Zajęcia pozalekcyjne
- 2 całodniowe wycieczki i jedna południowa wycieczka w tygodniu
- celem wycieczki całodniowej może być: zwiedzanie Londynu, Canterbury, Windsor, Stratford upon Avon lub Oxfordu.
- wycieczki południowe organizowane są w następujące miejsca: katedra Peterborough, pływanie łódką po rzece, oraz zwiedzanie Uniwersytetów w Cambridge.
- pełen program zajęć dodatkowych popołudniowych oraz wieczornych; przewidziane są zajęcia sportowe (pływanie, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, piłka nożna), jak również inne zajęcia dodatkowe, takie jak wieczór filmowy, warsztaty z gry na bębnie, wieczór karaoke, dyskoteki studenckie, kręgle i wiele innych.

Wyjazd językowy do Anglii dla dzieci, Canterbury

Kluczowe informacje

Wyjazdy językowe dla dzieci do Canterbury organizuje szkoła języka angielskiego Kings

- Termin: 10.07-14.08.2022
- Przedział wiekowy:  od 8-12 lat
- Zajęcia: 20 lekcji tygodniowo (16,7h)
- Ilość miejsc: 70
- Grupy: po 12 uczniów
- 1 opiekun na 10 uczniów podczas zajęć oraz wycieczek
- Zakwaterowanie: w rezydencji szkolnej na terenie kampusu
Pokoje dwu-, trzy- i wieloosobowe
1 wspólna łazienka przydzielona do 4 pokojów
- Czas dojazdu: Londyn- 90 minut
- 2 całodniowe wycieczki ora 1 południowy wyjazd tygodniowo
Wycieczki obejmują:
Brighton, Hastings, Windsor, Londyn

Kampus
Usytuowanie w uroczym plenerze katedry w Canterbury oraz opactwa św. Augustyna, a także średniowieczny duch szkoły The King’s School są gwarancją niezwykłych wrażeń dla uczestników kursu.
Zaletą pobytu jest zakwaterowanie w tradycyjnym stylu oraz nowoczesne nauczanie, a także obiekty rekreacyjne tj. kryty basen, siłownia, boiska do gier na świeżym powietrzu, korty tenisowe i hala szermiercza.

Zajęcia pozalekcyjne
Uczniowie mają możliwość skorzystać z zajęć tenisa lub szermierki do wyboru. Dodatkowe opcje odbywają się popołudniami przez około 5 godzin tygodniowo.
Program kursu jest idealny dla młodszych uczniów, zwłaszcza dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się za granicę. Ośrodek oferuje dodatkowe opcje opieki i nadzoru pod okiem kadry, tzn. na grupę 10 uczniów przydzielony jest 1 opiekun. Dodatkowo do dyspozycji uczniów jest personel szkoły St Giles, dostępny o każdej porze.
- Bezpieczny kampus z opieką i nadzorem na wysokim poziomie
- Znakomite udogodnienia sportowo-rekreacyjne
- Przepiękna lokalizacja idealna dla młodszych uczniów
- Tenis oraz szermierka

Wyjazdy językowe dla młodzieży starszej Anglia, Catenbury

Kluczowe informacje:
Termin: 10.07-14.08.2022
Przedział wiekowy: od 13 do 17 lat
Zajęcia: 20 lekcji tygodniowo (16,7h)
Ilość miejsc: 170
Grupy: po 12 uczniów
1 opiekun na 20 uczniów podczas zajęć
1 opiekun na 15 uczniów podczas wycieczek
Zakwaterowanie: na miejscu
Pokoje jednoosobowe lub
Pokoje jedno-, dwu- oraz wieloosobowe
1 wspólna łazienka przydzielona do 4 pokojów
Czas dojazdu: Londyn- 90 minut
2 całodniowe wycieczki oraz 1 południowy wyjazd tygodniowo
Wycieczki obejmują:
Brighton, Hastings, Windsor, Londyn

Kampus
The King’s School to szkoła powstała w 597 roku, co czyni ją najstarszą brytyjską szkołą z internatem. Szkoła położona jest centrum miasta Canterbury, w pięknym otoczeniu katedry oraz opactwa św. Augustyna- oba obiekty z listy światowego dziedzictwa.
Nowoczesne zakwaterowanie oraz nauczanie, a także obiekty rekreacyjne wraz ze średniowieczną architekturą budynków szkolnych dają możliwość spędzenia magicznego pobytu.

Zajęcia pozalekcyjne
Sportowe udogodnienia dostępne są w pobliskim obiekcie The King’s School sport centre oferującym kryty basen, siłownię, boiska do gier na świeżym powietrzu, korty tenisowe i halę szermierczą. Uczniowie mają możliwość skorzystać z zajęć tenisa lub szermierki do wyboru. Dodatkowe opcje odbywają się popołudniami przez około 5 godzin tygodniowo.
- Nauka w otoczeniu katedry w Canterbury
- Bezpieczny kampus
- Znakomite udogodnienia sportowo-rekreacyjne
- Tenis, szermierka, warsztaty językowe, przedstawienia artystyczne
- Nacisk na mówienie i pisanie.

WYJAZDY RODZINNE do Anglii:
Londyn, Brighton, Cambridge (dzieci i młodzież (5 - 15 lat)

W Londynie Brighton i Cambridge możliwe są kursy dla grupy wiekowej dzieci 5 - 15 lat. W innych lokalizacjach: Bournemouth, Brighton, Canterbury, Londyn, Windsor, Oxford (patrz niżej), możliwe jest wykupienie programu udziału w obozie językowym dla dzieci i młodzieży do lat 17, z noclegami w rezydencji lub bez noclegów. W takim przypadku nocleg aranżowany jest u rodzin goszczących lub w hotelu dla całej rodziny. Podczas pobytu w UK rodzice / opiekunowie biorą udział w kursie j. angielskiego lub nie. Tu jest dowolność wyboru.

Londyn Wyjazd rodzinny do Anglii (kursy angielskiego dla rodziców i dzieci)

Kursy angielskiego w Londynie Centralnym. Wyjazdy rodzinne.

Wjazd rodzinny do Anglii w celu spędzenia wakacji i uczestnictwa w kursach angielskiego dla rodziców i ich dzieci (w wieku od 7 do 15 lat w okresie od 26 czerwca do 14 sierpnia 2022) jest już popularnym sposobem na wakacje i jednoczesną naukę języka. Wyjechać można na dowolną liczbę tygodni. Lekcje dla rodziców odbywają się w Szkole St Giles w centrum Londynu. W tym czasie dzieci uczą się w nowoczesnych klasach tuż obok (kilka minut pieszo) w budynku "De Morgan House", w którym mieści się Londyńskie Stowarzyszenie Matematyczne. Lokalizacja kursów w sercu Londynu (Bloomsboory) pozwala w krótkim czasie dojść pieszo do British Museum, Covent Garden, Oxford Street czy West End-u. Po lekcjach będziesz miał okazję cieszyć się z 2 imprez organizowanych po południu i jednej (familijnej) w ciągu każdego tygodnia pobytu. Imprezami mogą być wycieczki z przewodnikiem do muzeów, Zoo lub teatru. Będziesz miał także okazję skorzystać z całodniowej wycieczki (np. Thorpe Park, Harry Poter Studio Tour).

Rodzaj pakietu

Cena za 1 osobę za 1 tydzień
pełny pakiet - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od poniedziałku do piątku, zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 594 GBP
pakiet dzienny plus - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 450 GBP
pakiet dzienny - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 417 GBP

Rodzaj pakietu - tylko dla dorosłych (bez lekcji języka ang.)

Cena za 1 osobę za 1 tydzień
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 247 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 103 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 80 GBP

Kampus i szkoła
Grupy liczą max 12 osób na kursach dla dorosłych, max 15 osób na kursach dla dzieci. Kurs języka angielskiego składa się z 20 lekcji tygodniowo. Liczba dzieci objęta programem - max 70. Personel - 1 osoba na 10 dzieci. St Giles London Central jest położony w Bloomsbury, w samym sercu Londynu, w niewielkiej odległości od Muzeum Brytyjskiego, dzielnicy Convent Garden, Oxford Street oraz the West End.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u rodzin goszczących (45 - 60 minut dojazd) w pokojach 2-os ze śniadaniem lub pomoc w rezerwacji hotelu czy apartamentu. Zakwaterowanie jest rezerwowane od niedzieli do niedzieli. Można dokupić drugi posiłek u rodziny za 45 GBP/ 70 USD za 1 tydzień od osoby.
Depozyt płatny na miejscu w wysokości 100 GBP.

Zajęcia pozalekcyjne
Po lekcjach możesz uczestniczyć w popołudniowych zajęciach rekreacyjnych - od wtorku do czwartku. Zajęcia obejmują wyjścia do muzeum z przewodnikiem, laserowy paintball, zoo oraz teatr. W każdym tygodniu jest także możliwość skorzystania z całodniowej wycieczki do takich miejsc jak np. Thorpe Park czy Harry Potter Studio Tour, Canterbury, Cambridge, Portsmouth. W soboty organizowana jest wycieczka całodniowa.

Dodatkowe usługi
Transfer z/na lotnisko - ceny za max. 4 osoby w jedną stronę
- Londyn Heathrow - 135 GBP
- London City Airport - 135 GBP
- London Gatwick- 149 GBP

- London Stansted, Luton - 145 GBP
Jeśli zakwaterowanie jest zarezerwowane we wschodnim lub w południowo-wschodnim Londynie - dopłata 7 GBP.
Ceny zawierają opłatę za 1 godzinę oczekiwania kierowcy - jeśli czas jest dłuższy konieczna będzie dopłata 30 GBP za każdą następną godzinę.

Brighton pobyt rodzinny (kursy angielskiego dla rodziców i dzieci)

Kursy angielskiego w Brighton

Wakacyjne kursy angielskiego dla rodziców i ich dzieci w wieku od 7 do 15 lat w okresie od 26 czerwca do 14 sierpnia 2022. Wyjazd na dowolną liczbę tygodni.

Rodzaj pakietu

Cena za 1 osobę za 1 tydzień
pełny pakiet - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 565 GBP
pakiet dzienny plus - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 439 GBP
pakiet dzienny - lekcje j. angielskiego (20 lekcji), zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 407 GBP

Rodzaj pakietu - tylko dla dorosłych (bez lekcji języka ang.)

Cena za 1 osobę za 1 tydzień
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt., zakwaterowanie u rodziny ze śniadaniami w pokoju 2-os. 228 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę, lunch w szkole od pon. do pt. 102 GBP
zajęcia pozalekcyjne, 1 wycieczka w każdą sobotę 80 GBP

Kampus i szkoła
Grupy liczą max 12 osób na kursach dla dorosłych, max 15 osób na kursach dla dzieci. Kurs języka angielskiego składa się z 20 lekcji tygodniowo. Liczba dzieci objęta programem - max 70. Personel - 1 osoba na 10 dzieci. St Giles Brighton jest położony w centrum miasta w pobliżu the Royal Pavilion- byłej rezydencji królewskiej oraz w pobliżu sławnego molo the Palace Pier.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u rodzin goszczących (45 - 60 minut dojazd) w pokojach 2-os ze śniadaniem lub pomoc w rezerwacji hotelu czy apartamentu. Zakwaterowanie jest rezerwowane od niedzieli do niedzieli. Można dokupić drugi posiłek u rodziny za 45 GBP/ 70 USD za 1 tydzień od osoby.
Depozyt płatny na miejscu w wysokości 100 GBP.

Zajęcia pozalekcyjne
Po lekcjach możesz uczestniczyć w popołudniowych zajęciach rekreacyjnych - od wtorku do czwartku. Zajęcia obejmują wyjścia do muzeum z przewodnikiem, laserowy paintball, zoo oraz teatr. W każdym tygodniu jest także możliwość skorzystania z całodniowej wycieczki do takich miejsc jak np. Londyn, Canterbury, Cambridge, Portsmouth.

Dodatkowe usługi
Transfer z/na lotnisko - ceny za max. 4 osoby w jedną stronę
- Londyn Heathrow - 163 GBP
- London Stansted - 210 GBP
- London Gatwick - 95 GBP

Ceny zawierają opłatę za 1 godzinę oczekiwania kierowcy - jeśli czas jest dłuższy konieczna będzie dopłata 30 GBP za każdą następną godzinę.

Londyn

Kampus szkolny

Szkoła St Giles uruchomiła nowe centrum mieszczące się w modnej dzielnicy Bloomsbury, słynącej jako miejsce spotkań bohemy artystycznej historycznego Londynu. Centrum mieści się na jednym z najbardziej znanych londyńskich uniwersytetów - University College London - położnym w samym sercu stolicy Anglii.

Na kampusie uczniowie mają możliwość korzystania z bogatego programu rekreacyjnego.

Zakwaterowanie

W Londynie uczniowie są zakwaterowani w pokojach jednoosobowych, w nowoczesnej rezydencji studenckiej.

Kurs języka angielskiego
Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 minut. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Windsor

Windsor to miasto w południowej Anglii, położone nad rzeką Tamizą w niedalekiej odległości od centrum Londynu. Jest znane i cenione głównie ze znajdującego się tam zamku królewskiego. Zamek w Windsorze to wręcz obowiązkowy punkt turystyczny dla wszystkich zwiedzających Londyn i okolice.

Kampus szkolnyWejazd językowy Anglia Campus
Windsor jest położony w pięknym, otoczonym murem terenie, na niezwykle zwartej przestrzeni, gdzie obiekty sportowe, sale lekcyjne i internaty znajdują się w odległości kilku minut od siebie. Dzięki temu kampus jest bardzo bezpieczny.
- Kampus ma charakter historyczny, jak każda tradycyjna brytyjska szkoła z internatem. Obiekty z internatem są nowoczesne i świeżo wyremontowane.
- Tylko 25 minut drogi od głównego lotniska Wielkiej Brytanii, Heathrow w Londynie, i mniej niż godzinę drogi od większości głównych atrakcji turystycznych Londynu.
- 15 minut drogi od centrum Windsoru i głównej siedziby królowej - zamku Windsor.

Wyjazd językowy do Anglii - ZakwaterowanieZakwaterowanie
Uczniowie są zakwaterowani w pokojach jedno- lub dwuosobowych, w nowoczesnej rezydencji studenckiej. Posiłki i lekcje odbywają się w tym samym budynku. Personel szkoły St. Giles nadzoruje uczniów przez 24 godziny na dobę, rezydencja zatrudnia również własnych pracowników ochrony. Szkoła stara się kwaterować uczniów zgodnie z ich życzeniem, ale pokoje jednoosobowe nie zawsze są dostępne.

Kurs języka angielskiego
Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 minut. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Wyjazd językowy dla młodzieży i dzieci do Anglii - sportZajęcia pozalekcyjne
Pełny program zajęć popołudniowych i wieczornych o tematyce królewskiej. W tygodniu organizowanych jest szereg zajęć w tygodniu, w tym dyskoteki, wieczory filmowe, karaoke, pokazy talentów, piłka nożna, kręgle i zwiedzanie lokalnych atrakcji, takich jak zamek Windsor. W cenę pakietu wliczone są także dwie całodniowe i dwie półdniowe wycieczki w tygodniu.

Bournemouth

 Wyjazd językowy St Giles English School, SouthamptonBournemouth jest miastem konferencyjno-wypoczynkowym, położonym nad kanałem La Manche, słynącym z nowoczesności oraz tętniącym życiem, gdzie panuje doskonała atmosfera. Świetna lokalizacja umożliwia odkrywanie sąsiednich obszarów Anglii, dzięki specjalnie zorganizowanym wycieczkom oraz dostęp do piaszczystych plaż pozwala na wypoczynek na łonie natury.

Kampus szkolny
Nauka, zakwaterowanie, posiłki, zajęcia sportowe i kulturalne odbywają się na terenie Uniwersytetu Lansdowne. Jego położenie w centrum miasta oznacza, że uczniowie mogą do wielu atrakcji turystycznych dotrzeć na piechotę.
Budynki uniwersyteckie są wyposażone w przestronne sale lekcyjne czy duże sale gimnastyczne. Dla uczestników kursu organizowane są zamknięte dyskoteki oraz gry i zabawy w pobliskim klubie.

Zakwaterowanie
Wszyscy uczniowie są zakwaterowani w pokojach jednoosobowych z prywatną łazienką. Rezydencja studencka znajduje się po drugiej stronie parku, klika minut spacerem od głównego budynku szkoły. Rezydencja posiada świetlicę z telewizorem, stołem do bilardu, kawą, herbatą. Pralnia jest dostępna. Personel szkoły St Giles nadzoruje uczniów przez 24 godziny na dobę, rezydencja zatrudnia również własnych pracowników ochrony.

Kurs języka angielskiego
Kurs języka angielskiego obejmuje 20 lekcji tygodniowo w klasach międzynarodowych w grupach do 15 osób. Każda lekcja trwa 50 min. Pierwszego dnia kursu uczniowie piszą test kompetencyjny, na podstawie którego są przydzielani do grupy na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Zajęcia pozalekcyjne

Program kursu obejmuje dwie całodniowe i trzy półdniowe wycieczki tygodniowo do miejsc w pobliżu: plaża, Thorpe Park oraz Londyn (Muzeum Madame Tussauds) i Oxford.

CENY i TERMINY WYJAZDÓW NA KURSY ANGIELSKIEGO DO ANGLII
dla dzieci i młodzieży w wieku 8 - 17 lat w lipcu i w sierpniu 2022 - z zakwaterowaniem w rezydencji lub bez zakwaterowania

Lokalizacja Terminy Wiek Liczba uczniów Pokoje Cena za tydzień*
Z noclegiem Bez noclegu1
Bournemouth 03.07-14.08 10-12,
13-17
15 1os. studio 925 550
Brighton 03.07-07.08 13-17 15 1os. 950 565
Canterbury 10.07-14.08 8-12,
13-17
12 1, 2, 3, 4 os. 1165 699
Londyn 26.06-31.07 12-17 15 1os. 1130 655
Windsor 17.07-07.08 8-12,
13-17
15 1os. 980 555
Oxford 03.07-07.08 12-17 15 2 os. 995 566
1 Bez noclegu dot. dzieci i młodzieży mieszkających z rodzicami poza rezydencją - Np. u rodziny, w hotelu etc.

Miejsca wyjazdów językowych w Anglii
obozy dla młodzieży

 • Bournemouth: wiek 10-12, 13-17 lat
  Terminy: 03.07-14.08.2022
  Cena: 925 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej
  550 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
 • Brighton: wiek 13-17 lat
  Terminy: 03.07-07.08.2022
  Cena: 950 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej
  565 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
 • Canterbury: wiek 8-12, 13-17 lat
  Terminy: 10.07-14.08.2022
  Cena: 1165 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os, 2-os. lub dzielonych w rezydencji studenckiej
  699 GBP/ 1 tydzień - kurs bez zakwaterowania
  Dodatkowe opcje:
  szermierka 155 GBP za 5 godz./tydz.
  tenis 120 GBP za 5 godz./tydz.
 • Londyn: wiek 12-17 lat
  Terminy: 26.06-31.07.2022
  Cena: 1130 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej
  655 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
 • Windsor: wiek 8-12, 13-17 lat
  Terminy: 17.07-07.08.2022
  Cena: 980 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1- lub 2-os.
  555 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania
  Dodatkowe opcje:
  piłka 85 GBP za 5 godz./tydz.
 • Oxford: wiek 12-17 lat
  Terminy: 03.07-07.08.2022
  Cena:
  995 GBP/ 1 tydzień - kurs z zakwaterowaniem w pokojach 1-os. w rezydencji studenckiej
  566 GBP/ 1 tydzień - kurs z pakietem zajęć pozalekcyjnych bez zakwaterowania

W cenę wliczono
20 (lub 25 lekcji w Cambridge) angielskiego/ tydzień
zakwaterowanie w rezydencji studenckiej
pełne wyżywienie
1 całodniową wycieczkę tygodniowo
1 południową wycieczkę tygodniowo
zajęcia pozalekcyjne po południu i wieczorem*
opiekę nad uczestnikami kursu 24 godziny na dobę
torbę na książki
podręcznik
test kompetencyjny pierwszego dnia kursu
certyfikat ukończenia kursu
*niektóre zajęcia są dodatkowo płatne na miejscu, np. wypożyczenie rowerów górskich lub opcjonalne dodatkowe wycieczki.

Transfer z lotniska 2022 (ceny w jedną stronę w niedziele)

Miejsce obozu Lotnisko/ Stacja kolejowa Cena w GBP dla 1 osoby Cena w GBP dla 2 osób (za 1 osobę)
Cena w GBP transfer grupowy bus
(za 1 osobę)
Bournemouth Gatwick 130 90 -
Heathrow 120 75 40
Brighton Gatwick 70 45 -
Heathrow 120 70 40
Canterbury Gatwick 100 75 -
Heathrow 120 90 40
Londyn Gatwick 100 75 -
Heathrow 80 60 40
St Pancras Eurostar 40 30 -
Windsor Gatwick 100 75 -
Heathrow 55 30 -
Oxford Gatwick 130 95 -
Heathrow 90 70 40

Przyjazd i wyjazd z obozu w niedziele. Jeśli transfer zamawiany jest innego dnia doliczana jest opłata 100 GBP za transfer w jedną stronę.

Dzieci posiadające status osoby małoletniej podróżującej pod opieką stewardesy tzw. "Unaccompanied Minor UM" muszą dopłacić 50 GBP za transfer w jedną stronę.

Jak zostać uczestnikiem kursu w St Giles Colleges?

Wszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. załatwisz osobiście albo korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy LEXIS. Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas

- potwierdzenie przyjęcia na kurs
- bilet na przejazd - jeśli bilet jest wykupiony przez LEXIS
- potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
- fakturę za zamówione świadczenia.

kursy angielskiego w Anglii dla dorosłych - St Giles

Inne kursy angielskiego w Wielkiej Brytanii: Obozy językowe w Anglii
King's - Londyn, Bournemouth, Oksford
St.Giles - Londyn, Eastbourne, Brighton
LAL - Londyn
Concord* - Acton Burnel (obok Sherwsbury)
Torbay - Torbay (obok Torquay)
inlingua - Cheltenham
Hastings College - Szkoła średnia w Anglii dla gimnazjalistów Kursy angielskiego w Hastings
Obozy kolonie sportowe z nauką j. angielskiego - Wielka Brytania
Kursy języka angielskiego w szkole Select - Londyn, Somerset, Suffolk, Norfolk, Cambridge
Kursy języka angielskiego w Anglii i Szkocji w szkole Regent - Cambridge i Edynburg
Wyjazdy językowe do Anglii (angielski - dzieci młodzież) Anglia Nottingham, Southampton, Reading, Kingston koło Londynu - szkoła angielskiego St Giles

napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu
sprawdź oferty innych szkół