Kursy językowe w Anglii

KURSY ANGIELSKIEGO w ANGLII

Nauka języka angielskiego w Anglii

Szkoła St Giles ma rekomendacje British Council

ST GILES COLLEGES 2019

sprawdź oferty innych szkół

Kursy angielskiego w Anglii

LONDON CENTRAL, LONDON HIGHGATE, BRIGHTON, EASTBOURNE

Informacje ogólne

Kursy języka angielskiego w Anglii prowadzi Szkoła St Giles, która powstała w 1955 r. i Nauka języka angielskiego w Angliiobecnie składa się z 6 ośrodków mieszczących się w Londynie, Brighton, Eastbourne, Nowym Jorku, Vancouver i San Francisco. Szkoła jest członkiem stowarzyszenia ARELS, skupiającego najbardziej renomowane placówki zajmujące się nauczaniem cudzoziemców języka angielskiego. St Giles Colleges jest szkołą rekomendowaną przez British Council. Kursy angielskiego w Anglii dla nauczycieli (w Londynie, Brighton) i w San Francisco, organizowane przez St Giles posiadają rekomendację Królewskiego Towarzystwa Nauk w Cambridge.

Znakomite wyniki, osiągane przez studentów szkoły St Giles to przede wszystkim zasługa wysoko wykwalifikowanych i świetnie wyszkolonych lektorów. Sprawują oni troskliwą opiekę nad studentem już w momencie rozpoczęcia kursu: poprzez wstępny test mający sprawdzić poziom znajomości języka angielskiego u przyszłego słuchacza, regularną, indywidualną pomoc udzielaną studentom oraz organizowane co dwa tygodnie testy oceniające poczynione przez słuchaczy postępy w nauce.

Oprócz nauki języka szkoła St Giles oferuje swoim studentom możliwość bezpośredniego uczestnictwa w życiu codziennym Amerykanów lub Anglików w czasie wolnym od zajęć.

Możliwości zakwaterowania podczas nauki języka angielskiego w Anglii

Najczęściej wybieraną przez studentów formą zakwaterowania jest pobyt u rodziny. Jest to najlepszy sposób nie tylko na poznanie codziennego życia i zwyczajów Amerykanów lub Anglików, ale również na praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej w czasie lekcji. Rodziny, które goszczą studentów są troskliwie dobierane przez pracowników szkoły na podstawie informacji o studencie przekazanych przed przyjazdem na kurs. Rodzina goszcząca studenta troszczy się o jego potrzeby oraz przygotowuje posiłki - według preferencji i życzeń naszych studentów. Studentom i młodzieży szkolnej oferujemy również pobyt w akademikach, a osobom, które cenią sobie niezależność proponujemy zamieszkanie w hotelach, które znajdują się w pobliżu szkoły.

W celu zagwarantowania studentom możliwości wyboru preferowanej przez nich formy zakwaterowania prosimy o zawiadomienie nas o swoich wymaganiach co najmniej cztery tygodnie (Wielka Brytania) i osiem tygodni (USA) przed planowaną datą przyjazdu

Poziomy zaawansowania kursów angielskiego w Anglii

Pierwszego dnia kursu językowego każdy student zdaje test, który ma na celu sprawdzenie jego wiedzy i zakwalifikowanie go na odpowiedni poziom zaawansowania. Test składa się z części pisemnej i krótkiej rozmowy z nauczycielem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem szkoły.

Na każdym kursie angielskiego organizowane są grupy na następujących poziomach:
- początkujący
- podstawowy
- średnio zaawansowany I
- średnio zaawansowany II
- średnio zaawansowany III
- zaawansowany

Maksymalna ilość uczniów w grupie wynosi 12 osób, ale z reguły nie przekracza ona 8-9 uczestników. Wszystkie kursy językowe w Anglii organizowane przez St Giles są prowadzone w grupach międzynarodowych, przez co studenci mogą porozumiewać się w języku angielskim, nie tylko z nauczycielem, ale również między sobą.

Egzaminy i certyfikaty językowe w Anglii: (FCE, CAE, CPE. TOEFL, LCCI) Kwalifikacje językowe na studia w Anglii

Szkoła St Giles przygotowuje do wszystkich znanych na świecie egzaminów z języka angielskiego, między innymi do egzaminów: First Certificate in English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE), Certificate of Proficiency in English (CPE), Oxford Examinations, TOEFL i LCCI Examinations. Informacje o datach egzaminów i opłatach za nie można uzyskać w Szkole Języków Obcych LEXIS. Wyższe uczelnie w Anglii wymagają odpowiednich kwalifikacji językowych, potwierdzonych certyfikatem. Za pośrednictwem LEXIS znajdziesz odpowiedni kurs językowy w wybranym mieście Anglii oraz zarezerwujesz termin egzaminu. Kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu językowego przeprowadzane są także w siedzibie LEXIS.

Wszystkie ośrodki szkoły St Giles przeprowadzają egzaminy na wszystkich poziomach zaawansowania. Zdanie takiego egzaminu, potwierdzone wynikami kursu, uprawnia uczestnika kursu do otrzymania Certyfikatu Szkoły St Giles, będącego uwieńczeniem kursu na danym poziomie.

Charakterystyka poszczególnych kursów języka angielskiego w Anglii:

Kursy angielskiego w Anglii oferowane przez szkołę St Giles, o różnym stopniu intensywności prowadzone są tak, by przygotować studentów do realizacji założonych przez nich celów. Minimalny wiek uczestników kursów w Londynie i Brighton to 16 lat. Minimalny wiek uczestników kursów w Eastbourne to 14 lat (chyba że zaznaczono inaczej - kursy dla dzieci/ kursy dla seniorów) - sprawdź oferty kursów angielskiego dla seniorów

kursy angielskiego super intensywne w Anglii (28 godzin tygodniowo) przeznaczone są dla osób, które chcą przygotować się do egzaminów Cambridge. Zajęcia odbywają się w godzinach od 9.00 do 15.30 od poniedziałku do piątku;

intensywne kursy angielskiego w Anglii (20 lekcji tygodniowo) są przeznaczone dla tych studentów, którzy chcą spędzić co najmniej 2 tygodnie w Anglii i oprócz nauki języka chcą dowiedzieć się czegoś o życiu i kulturze Brytyjczyków. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 - 13.00 lub od 13.45 do 17.40;

kursy angielskiego ogólne w Anglii (15 lekcji tygodniowo) przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie. Zajęcia odbywają się po południu, po 3 godziny dziennie, w godzinach od 13.45 do 16.45

Lekcje są 50-minutowe.
Oprócz wyżej wymienionych kursów różne oddziały Szkoły St Giles proponują poszczególne kursy specjalistyczne:

kursy językowe przygotowujące do studiów w Anglii akademickie Kursy językowe w Anglii, przygotowawcze do studiów (28 godzin tygodniowo, czas trwania: 8 tygodni), przeznaczone dla studentów uniwersyteckich, którzy chcą przygotować się pod kątem przyszłych studiów uniwersyteckich w krajach anglojęzycznych. Wymagana znajomość angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym II lub wyższym.

kursy angielskiego dla kadry zarządzającej w Anglii (Platinum) - przeznaczone dla osób w wieku powyżej 21 lat, które chcą w krótkim czasie opanować słownictwo i umiejętności z zakresu angielskiego języka biznesu. Na kurs składają się zajęcia z prowadzenia negocjacji, prezentacji i analizy danych, z tym, że program nie jest z góry narzucony i może być każdorazowo dostosowywany do potrzeb i życzeń słuchaczy. Kursy trwają co najmniej tydzień i rozpoczynają się co tydzień przez cały rok. W ramach tego rodzaju kursów zajęcia obejmują od 15 do nawet 35 godzin tygodniowo. Wymagana znajomość angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym II .

kursy biznesowe w Anglii (Business English) (28 godzin tygodniowo, czas trwania: od 2 do 12 tygodni), na które składają się poranne zajęcia z ogólnego języka angielskiego i popołudniowe z języka biznesu. Główny nacisk jest położony na doskonalenie umiejętności prowadzenia ogólnych rozmów na tematy handlowe, korespondencji i rozmów telefonicznych, sporządzania raportów i wygłaszania przemówień. Kurs ten może zakończyć się zdaniem egzaminu LCCI. Wymagana znajomość angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym II lub wyższym

kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge lub TOEFL w Anglii - przeznaczone dla osób pragnących studiować na jednym z anglojęzycznych uniwersytetów lub podjąć pracę za granicą. Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym.

kursy angielskiego roczne w Anglii (20 godzin tygodniowo) przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się angielskiego Angielski w Angliimieszkając jakiś czas w Anglii, a w przyszłości planują znaleźć zatrudnienie lub rozpocząć studia w jednym z anglojęzycznych krajów. Dalszych informacji udziela Szkoła Języków Obcych LEXIS.

kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży w Anglii (w wieku 7 - 17 lat) przewidziane są w nowoczesnych ośrodkach wypoczynkowych. Oprócz nauki języka dzieci świetnie się bawią i uprawiają sporty, zwiedzają okolicę, a wszystko pod 24-godzinną opieką doświadczonych pracowników szkoły. Dalszych informacji udziela Szkoła Języków Obcych LEXIS.

kursy językowe (angielskiego) dla nauczycieli w Anglii - kursy metodyczne dla nauczycieli języka angielskiego w Anglii organizowane są dla osób, które w swoim kraju ojczystym chcą uczyć lub już uczą języka angielskiego, a pragną podnieść swoje kwalifikacje. Dalszych informacji udziela Szkoła Języków Obcych LEXIS.

nauka języka angielskiego w Anglii i praca - kursy językowe w Anglii przeznaczone jest są dla osób w wieku od 18 do 32 lat, które pragną jednocześnie uczyć się angielskiego i zdobywać doświadczenie zawodowe w wybranej przez siebie dziedzinie. Wymagana znajomość angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym  lub wyższym.

nauka języka angielskiego w Anglii i wypoczynek - oprócz nauki języka oferujemy naszym studentom specjalny program kulturalno-wypoczynkowy i możliwość uczestniczenia w codziennym życiu Anglików.

Program wypoczynkowo-kulturalny w Anglii

Każdy ośrodek St Giles oferuje ciekawy i bogaty program wypoczynkowy dla uczestników kursów. Są to między innymi wycieczki krajoznawcze, wizyty w muzeach, wyjścia do kin, teatrów i kręgielni. Można też uprawiać ulubione sporty, jak np. tenis, squash, badminton czy siatkówka. W każdym z ośrodków znajdują się: pracownia komputerowa z bogato wyposażoną biblioteką multimedialną, biblioteka z czytelnią i laboratorium językowe. Korzystanie z tych udogodnień jest zazwyczaj bezpłatne albo kosztuje niewiele.

Transport do Anglii

Osoby, które zechcą skorzystać z przejazdów za naszym pośrednictwem winny określić środek transportu w deklaracji zgłoszeniowej lub uzgodnić to z naszym Agentem.
Można skorzystać z:
ˇ samolotu
ˇ autokaru
ˇ pociągu
Bilet odbiera się w Szkole Języków Obcych LEXIS, u naszego Agenta lub otrzymuje się go pocztą.

Ubezpieczenie w podróży i na czas pobytu w Anglii

W czasie podróży student jest ubezpieczony przez przewoźnika (OC). Na czas pobytu za granicą dodatkowo można wykupić ubezpieczenie u wskazanego przez nas Agenta lub skorzystać z naszego bezpłatnego pośrednictwa.

OŚRODKI - OPISY KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO i CENY w ANGLII

KURSY ANGIELSKIEGO w ANGLII - w BRIGHTON

KURSY ANGIELSKIEGO w Anglii w EASTBOURNE

KURSY ANGIELSKIEGO w ANGLII w CENTRUM LONDYNU

KURSY ANGIELSKIEGO w ANGLII w LONDYNIE HIGHGATE

LETNIE OBOZY i KOLONIE z ANGIELSKIM DLA DZIECI i MŁODZIEŻY Obozy z j. angielskim w USA - Nowy Jork

Jak zostać studentem w Anglii, w St Giles Colleges?

Kurs języka angielskiego w Anglii z certyfikatemWszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. załatwisz osobiście albo korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy LEXIS. Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:

- potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów z przekroczeniem granicy,
- bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
- potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
- rachunek za zamówione świadczenia.

napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu
sprawdź oferty innych szkół
Szkoły angielskiego w Anglii

Obozy językowe w Anglii
Obozy językowe w Londynie z kursem angielskiego