Angielski w Anglii dla dzieci (obozy, kolonie w wakacje), młodzieży i dorosłych

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO w Anglii KINGS 2022

Kursy angielskiego dla młodzieży w Anglii
Kursy językowe dla młodzieży Anglia
Kursy angielskiego w Londynie dla młodzieży
Kursy językowe dla młodzieży w Londynie

Kursy angielskiego w Anglii: LONDYN, OXFORD, BOURNEMOUTH - Kurs angielskiego w Anglii dla młodzieży, dzieci i dorosłych

SPECJALNA OFERTA W KINGS LONDON I KINGS BOURNEMOUTH

Kursy językowe w Londynie dla młodzieży
Obozy językowe w Londynie

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO w ANGLII - KINGS powstała w 1957 roku. Szkoła KINGS jest rekomendowana przez British Council i jest członkiem ARELS. Szkoła oferuje naukę języka angielskiego w Anglii dla dzieci od lat 9, dla dorosłych i studentów. Kursy angielskiego w Anglii: w Londynie, Oxfordzie i Bournemouth. Kursy przewidziane są dla wszystkich stopni zaawansowania i oferują poznanie języka angielskiego ogólnego oraz specjalistycznego (z zakresu prawa, marketingu, medycyny, dziennikarstwa, kultury, itp.). Szkoła oferuje kursy standardowe, intensywne, super-intensywne oraz wakacyjne (w programie znajdują się wycieczki, zajęcia sportowe, zwiedzanie i odpoczynek połączony z nauką). Istnieje również możliwość uczestnictwa w kursach Business English. Szkoła oferuje zakwaterowanie u rodzin lub w akademiku.

Szkoła Języka Angielskiego KingsLONDYN
Szkoła położona jest w Beckenham, miłej dzielnicy w południowo-wschodnim Londynie, zaledwie 20 minut jazdy pociągiem (kolejką) od centrum Londynu. W pobliżu szkoły znajdują się wspaniałe ośrodki sportowe, restauracje i wiele atrakcji londyńskich.

OXFORD
Oxford jest jednym z najbardziej znanych miast uniwersyteckich w Europie. Może się ono pochwalić bogatą tradycją oraz wyjątkowo piękną architekturą. Studenci mogą tam korzystać z ogromnej liczby kin, teatrów, muzeów, dyskotek i pubów oraz centrów handlowych. Dotarcie do Londynu zajmuje około godziny (pociągiem bądź samochodem). Szkoła organizuje wycieczki po okolicy i do Londynu oraz zapewnia program rekreacyjno - sportowy.

BOURNEMOUTH
Bournemouth jest znanym kurortem wypoczynkowym na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii (1 godzinę 30 min. jazdy samochodem z londyńskiego lotniska lub 1 godzinę i 40 minut pociągiem z centrum Londynu). Jest to idealne miejsce na naukę i wypoczynek.
W Bournemouth można spędzać czas na pięknej, piaszczystej plaży. Znajduje się tam wiele obiektów rozrywkowych, centrów handlowych oraz wypoczynkowych. Istnieje dobre połączenie z Londynem. Szkoła organizuje wycieczki po okolicy i do Londynu oraz zapewnia program rekreacyjno - sportowy.

RODZAJE KURSÓW ANGIELSKIEGO

Szkoła KINGS oferuje kursy angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dla różnych grup wiekowych. Nauka odbywa się w grupach międzynarodowych. W pierwszym dniu pobytu w szkole każdy uczeń poddawany jest testowi kwalifikacyjnemu. Szkoła KINGS oferuje następuje kursy językowe w Anglii:
- kursy angielskiego dla dzieci (9-16 lat) i kursy angielskiego dla młodzieży (12-17 lat) - połączone z bogatym programem sportowym i rekreacyjnym
- wakacyjne - standardowe (20 lub 21 lekcji tygodniowo), intensywne (27 lekcji tygodniowo), połączone z jedną całodniową wycieczką raz w tygodniu
- egzaminacyjne kursy angielskiego - przygotowują do egzaminów FCE, CAE, IELTS, GCE, GCSE
- specjalistyczne - Business English i inne
- długoterminowe kursy angielskiego - 24 lub 48 tygodni (20 lub 28 lekcji tygodniowo)


MOŻLIWOŚCI ZAKWATEROWANIA w Anglii

Szkoła KINGS oferuje następujące rodzaje zakwaterowania:
A -
zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym u rodziny angielskiej + częściowe wyżywienie (śniadanie i obiad kolacja od poniedziałku do piątku, w weekendy wyżywienie pełne)

Rodziny goszczące są bardzo starannie dobierane. "Rodzina" - oznacza małżeństwo bez dzieci lub z dziećmi albo osoby samotne. Dom rodziny goszczącej jest położony w pobliżu szkoły KINGS (od 15 do 25 minut drogi spacerem). Rodzina goszcząca przygotowuje dla studenta śniadanie oraz gorącą obiadokolację, a w weekendy są to trzy posiłki. Zakwaterowanie u rodziny niesie ze sobą korzyści w postaci ciągłej możliwości prowadzenia rozmów w języku angielskim oraz przysłuchiwania się rozmowom gospodarzy.

B - zakwaterowanie w akademikach - ten rodzaj zakwaterowania oferują szkoły w Bournemouth i Oxfordzie. Akademiki są położone w niewielkiej odległości od szkoły (kilka minut spacerem). Studenci mieszkają w pokojach jedno- lub dwuosobowych, śniadania jedzą w akademickiej stołówce, a dzięki dostępowi do kuchni mogą sami przygotowywać ulubione potrawy. Na terenie akademika znajduje się świetlica z telewizorem i samoobsługowa pralnia. Osoby, które wybiorą zakwaterowanie w akademiku, mają zapewnioną całodobową opiekę ze strony wychowawców szkoły KINGS.

PROGRAM WYPOCZYNKOWO-ROZRYWKOWY

Kursy języka angielskiego KingsLondyn, Oxford i Bournemouth są miastami, w których znajduje się wiele zabytków historycznych, muzeów, teatrów, słynnych budowli, galerii, itp. W wolnym czasie studenci mogą wziąć udział w wycieczkach organizowanych przez pracowników szkoły KINGS. Na każdej wycieczce obecny jest przewodnik, który prowadzi konwersacje z uczestnikami wycieczki. Dzięki temu studenci mają możliwość ciągłego kontaktu z językiem angielskim. Studenci nie płacą za organizację wycieczki, przewodnika, itp. Płacą natomiast za wstęp do zwiedzanych obiektów oraz za podróż. Organizowane są wycieczki m.in. do: Brighton, Stratford-upon Avon, Canterbury, Bath, Stonehenge, Cardiff, Windsor i in.. Po południu szkoła KINGS organizuje zabawy, gry zespołowe, ogniska, quizy, grę w tenisa, squasha, wyjścia na basen, dyskusje w grupach międzynarodowych, seminaria gramatyczne, itp. Większość zajęć sportowych jest wliczona w cenę kursu. Wieczory można spędzić w jednej z dyskotek, polecanych przez szkołę KINGS. Studenci mogą również korzystać z bogato wyposażonej biblioteki, laboratorium komputerowego, pracowni multimedialnej (poczta elektroniczna, Internet). Każdy ośrodek posiada dodatkowo indywidualny program zajęć rekreacyjno-sportowych. Każdy uczestnik kursu może otrzymać przed wyjazdem szczegółowy program tych imprez.

TRANSPORT

Przyjazd przewidziany jest na sobotę, wyjazd w pierwszą sobotę po zakończeniu kursu. Przyjazd lub wyjazd w każdy inny dzień musi być uprzednio uzgodniony ze Szkołą Języków Obcych LEXIS. W Szkole Języków Obcych LEXIS można wykupić bilet autobusowy lub lotniczy. Za dodatkową opłatą można zamówić dojazd z lotniska lub dworca do miejsca zakwaterowania.

UBEZPIECZENIE

Zalecamy ubezpieczyć się na czas podróży i pobytu za granicą. LEXIS oferuje studentom ubezpieczenie Allianz w zakresie choroby i wypadków. Wszelkich formalności, związanych z ubezpieczeniem na czas podróży i pobytu, można dokonać w Szkole Języków Obcych LEXIS.

Jak zostać studentem w KINGS?
Wszystkich formalności związanych z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. można dokonać osobiście lub korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy LEXIS. Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:
ˇ potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów przy przekraczaniu granicy,
ˇ bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
ˇ potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
ˇ rachunek za zamówione świadczenia.

Kursy językowe w Londynie dla młodzieży i obozy językowe w Londynie cieszą się wielkim zainteresowaniem - Kursy angielskiego dla młodzieży w Londynie znajdziesz je tu - wejdziesz na stronę przedstawiającą propozycje wielu szkół językowych z Londynu. Obozy językowe i kursy angielskiego w całej Anglii otworzysz tu

KURSY ANGIELSKIEGO i OBOZY JĘZYKOWE W SZKOLE KINGS

Kursy angielskiego w Londynie

Kursy angielskiego w Oxfordzie

Kursy angielskiego w Bournemouth

Kursy angielskiego w Moreton Hall dla rodziców i dzieci

Obozy i kolonie dla dzieci w Anglii - Kings

Nauka i praca w Anglii - Kings

Szkoły angielskiego Anglia

Skorowidz anglojęzycznych kursów, obozów, kolonii w Anglii (dla dzieci i młodzieży) oferowanych przez LEXIS

poleć nas znajomemu    napisz  - prześlemy kalkulację kosztów zobacz oferty innych szkół
Zobacz ofertę kursów angielskiego dla seniorów