Angielski w Londynie

Angielski w Londynie. Kursy angielskiego w Londynie

Kursy językowe w Londynie 2019

Szkoła języka angielskiego w Londynie
Angielski Londyn zakwaterowanie
Kurs angielskiego w Londynie z mieszkaniem u rodziny
Kursy angielskiego w Londynie z zakwaterowaniem w rezydencji studenckiej
Kursy angielskiego w Londynie i zakwaterowanie w hotelu
Rodzaje kursów angielskiego w Londynie
Nauka j. angielskiego w Londynie dla młodzieży i dorosłych Londyn - Cennik

Zobacz - Kursy językowe angielskiego w Londynie, oraz obozy językowe, kolonie i młodzieżowe kursy językowe w Londynie w innych szkołach językowych

Londyńska szkoła LAL Language Centres (LALLC) to grupa szkół języka angielskiego oferujące kursy dla dorosłych i młodzieży uczących się w Anglii, na Malcie (pod marką IELS), w Afryce Południowej i w Stanach Zjednoczonych. Placówki LAL oferują szeroki wachlarz kursów i zajęć pozalekcyjnych, by zaspokoić potrzeby studentów w każdym wieku. Szkoła proponuje kursy od ogólnego angielskiego, biznesowego czy prywatnych lekcji dla dorosłych, po kolonie i letnie obozy dla młodzieży. LAL ma ponad 25 lat doświadczenia w organizowaniu profesjonalnych kursów językowych dla młodzieży i dorosłych. Wszystkie szkoły są akredytowane przez krajowe organizacje weryfikacji. LAL ma ponadto ogromne doświadczenie w szkoleniu nauczycieli, szkoły na Malcie i w Torbay są organizatorami programów DELTA.

Szkoła j. angielskiego LONDYN

Szkoła angielskiego w Londynie LAL to placówka, która prowadzi kursy od stycznia 2010. Szkoła mieści się w zmodernizowanym budynku w Twickenham na południowym zachodzie miasta, w samym centrum dzielnicy Richmond nad Tamizą. Szkoła prowadzi zajęcia przez cały rok, dysponuje 12 salami lekcyjnymi oraz salami informatycznymi. Maksymalna liczba studentów na każdych zajęciach to 12 osób. Uczniowie mogą w szkole korzystać z darmowego Internetu. Tuż przy wejściu do szkoły znajduje się kafejka, w której można zjeść obiad lub coś przekąsić. W budynku mieści się księgarnia i biblioteka, gdzie studenci mogą wypożyczać się w książki i kontynuować naukę po lekcjach.
Najbliższa stacja kolejowa znajduję się około 5 minut pieszo od szkoły, stacja Twickenham należy do piątej strefy (Zone 5). Dojazd do centrum miasta zajmuje 25 minut pociągiem a do lotniska jest 40 minut.

Zajęcia pozalekcyjne podczas trwania obozu językowego w szkole LAL Londyn

Szkoła angielskiego w LondynieKiedy myśli się o Anglii, od razu na myśl przychodzą charakterystyczne punkty Londynu: Big Ben, Stonhedge, czerwone budki telefoniczne czy osobliwy zwyczaj picia herbaty. Nie jest możliwe opisanie wszystkich walorów i atrakcji Londynu. Miasto oferuje szeroki wachlarz, znanych na cały świat atrakcji turystycznych, zaczynając od historycznych, jak na przykład Tower of London, po współczesne między innymi London Eye. Twickenham leży w samym centrum dzielnicy Richmond, 10 mil (16 km) od centrum. Znajdują się tam między innymi muzeum i galeria sztuki usytuowana w malowniczym ogrodzie nad Tamizą. Warty uwagi jest również barokowy "Octagon Room" zaprojektowany przez Jamesa Gibbsa w 1721 roku. Południowo-zachodnia dzielnica Twickenham to miejsce pełne sklepów, galerii sztuki, muzeów, słynie również ze znanego na całym świecie - stadionu rugby. Ten londyński obiekt jest dziś narodowym stadionem angielskiej drużyny, a także największym na świecie stadionem rugby. W pobliżu znajduje się również wart odwiedzenia pałac Hampton Court, wokół którego rozciągają się piękne ogrody. Inną atrakcją jest Strawberry Hill (Wzgórze Truskawkowe). Gotycki pałac na tym wzgórzu został wybudowany przez syna premiera i znajdują się w nim wytworne pokoje z kwiecisto zdobionymi sufitami i witrażami w oknach. Częścią Twickenham jest również Eel Pie Island ( Wyspa Placka z Węgorza). Ta mała malownicza wyspa, na którą nie można się dostać samochodem, stała się słynna po wybudowaniu na niej hotelu Eel Pie Hotel. W latach 60-tych koncertowały na tej maleńkiej wyspie największe gwiazdy muzyki pop i rock, m. in. Rod Stewart, Eric Clapton czy Pink Floyd. W latach 70-tych na miejscu hotelu powstał klub muzyczny, gdzie koncertowały Black Sabbath i Led Zeppelin. Tym samym Eel Pie Island zyskała status muzycznego zagłębia. Twickenham, jak i cały Londyn, posiada doskonałe połączenia komunikacyjne do centrum miasta - to tylko 25 minut pociągiem do Waterloo, do stacji metra.

Dlaczego właśnie LAL?
Szkoła języka angielskiego w Londynie LAL

Szkoła języka angielskiego w Londynie LAL to sieć szkół, które są również Kursy angielskiego w Londyniezlokalizowane w sześciu cudownych zakątkach świata na trzech kontynentach; piętnastoletnie doświadczenie w organizowaniu kursów językowych; cel - zapewnienie studentom idealnych warunków do nauki języka oraz poznawania unikalnych cech i stylu życia w każdym z krajów. Jeden z oddziałów szkoły mieści się w Londynie.

Wybór lokalizacji
Każda ze szkół LAL jest tak zlokalizowana, aby studenci w wolnym czasie, mieli możliwość poznawania piękna okolicy. Będąc studentem LAL możesz podziwiać: Torbay, z jego piękną linią brzegową oraz wrzosowiskami; kilometry piaszczystych plaż Florydy; cudowny klimat Cape Town w kraju safari, atrakcje turystyczne w Londynie i egzotycznej scenerii, oraz śródziemnomorską wyspę - Maltę.

Wybór zakwaterowania w Londynie

LAL proponuje szeroki wybór zakwaterowania we wszystkich ośrodkach. Większość studentów wybiera zakwaterowanie u starannie dobranych przez LAL rodzin, zakwaterowanie to odgrywa znaczącą rolę w kształceniu studenta.
Zakwaterowanie w rodzinie umożliwia praktyczne wykorzystanie tego, czego student nauczył się na zajęciach oraz stwarza warunki, zarówno dla studenta, jak i rodziny, do zawarcia nowych przyjaźni oraz poznania innej kultury i stylu życia. Wszyscy studenci, przed wyjazdem z kraju, otrzymują informacje o rodzinach, u których będą mieszkać.
Niezależnie od tego czy student wybierze zakwaterowanie w rodzinie, w szkolnej rezydencji czy w hotelu, Dyrektor ds. Zakwaterowania będzie służył pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań ze strony studentów.

Wspaniały personel i udogodnienia
Każda szkoła LAL posiada najlepsze udogodnienia oraz wykwalifikowany i doświadczony personel. To wszystko, w połączeniuz najnowocześniejszymi materiałami dydaktycznymi i metodami nauczania, umożliwia studentom maksymalne wykorzystanie kursu językowego.

Dopracowane programy nauczania angielskiego w Londynie
LAL zapewnia szeroki wachlarz wysokiej jakości kursów językowych na wszystkich poziomach dla studentów z różnych środowisk i kultur. Każda indywidualna potrzeba studenta ma dla personelu LAL podstawowe znaczenie, co przy maksymalnej liczebności grup, wynoszącej od 6 do 12 osób, zapewnia osiągnięcie optymalnego postępu w czasie trwania kursu.

Indywidualna uwaga
Oprócz regularnych kontaktów z Dyrektorem ds. Nauczania oraz Dyrektorem ds. Zakwaterowania, Nauka angielskiego w Londyniestudenci są zawsze zachęcani do dyskutowania z personelem na temat jakiegokolwiek aspektu dotyczącego programu szkoły. Dzieje się tak, ponieważ dla LAL najważniejszy jest sukces studentów w opanowywaniu języka oraz ich zadowolenie z pobytu.

Interesujące zagospodarowanie wolnego czasu
Dewizą LAL jest stworzenie takich możliwości spędzania czasu wolnego, aby był on dla studentów równie interesujący jak zajęcia w szkole. Wszystkie szkoły LAL oferują bardzo ekscytujący i zróżnicowany wachlarz zajęć sportowych, kulturalnych i towarzyskich, które są nieodłączną częścią programu nauczania. W trakcie przerw w zajęciach studenci mogą odpocząć i nawiązać nowe znajomości z innymi studentami z wielu różnych krajów. Każda szkolna recepcja dysponuje wszystkimi informacjami na temat zajęć i możliwości spędzania czasu wolnego.

Opieka i usługi dodatkowe
Uczestnicy są objęci staranną opieką od momentu przybycia do dnia wyjazdu. Przejawia się to, między innymi; zorganizowaniem przez szkoły transportu z, i na lotnisko. W wielu przypadkach koszty te są wliczone w cenę kursu.
Możliwe jest także wykupienie pełnego pakietu ubezpieczeniowego dla wszystkich studentów LAL, pokrywającego opłaty za leczenie, opiekę dentystyczną w nagłych wypadkach oraz wydatki medyczne w razie wypadku.

Zróżnicowana struktura wieku i narodowości.
Szkoły LAL goszczą studentów wszystkich narodowości i grup wiekowych. LAL specjalizuje się w organizowaniu zajęć zaprojektowanych tak, żeby były adekwatne do poziomu wiedzy studenta. W ciągu ostatnich dwóch lat 26% osób dorosłych stanowiła młodzież w wieku 18 - 24 lat, w 25% były to osoby w przedziale 25 - 30 lat, 22% studentów ukończyło 30 lat, 15% - 40 lat, a 12 % stanowiły osoby po 50 roku życia. To udowadnia, że programy LAL są tak samo popularne wśród osób starszych, jak i wśród młodzieży.

Specjalne ceny przy długich pobytach
Wszystkie szkoły LAL oferują specjalne upusty cenowe w przypadku długich pobytów. Już przy ośmiotygodniowym kursie płaci się tylko za siedem tygodni. Im dłuższy zamówiony kurs językowy tym większa zniżka. Wszystkie upusty zostały już wkalkulowane w ceny kursów, które są podane w cennikach.

Informacje o kursach angielskiego w Londynie

Wszystkie programy językowe LAL zapewniają atmosferę i warunki sprzyjające szybkiemu postępowi oraz czerpaniu przyjemności z uczestnictwa w lekcjach. Każda szkoła oferuje zarówno kursy ogólne jak i specjalistyczne. Kursy rozpoczynają się co tydzień. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Szkoła prowadzi naukę języka na wszystkich poziomach, od początkującego po zaawansowany.
Poniższe opisy kursów stanowią podstawę programów językowych LAL.

Pierwszy dzień w szkole
Po przybyciu do szkoły studenci zostają ciepło przywitani, po czym podchodzą do wstępnego testu pisemnego i ustnego w celu dopasowania odpowiedniego kursu do indywidualnych umiejętności każdego studenta. Następnie odbywa się pełna sesja orientacyjna mająca na celu zapoznanie studentów ze szkołą, prezentację programów oraz przedstawienie Dyrektorowi ds. Nauczania i personelowi, który jest odpowiedzialny za udany pobyt studenta w szkole.

Poziomy znajomości języka:

1. Początkujący
Student zna kilka podstawowych słów, ale nie rozumie języka.
2. Podstawowy
Student posiada podstawową wiedzę i jest w stanie porozumieć się w pewnych prostych, codziennych sytuacjach.
3. Ponad podstawowy
Student jest w stanie porozumieć się w większości prostych, codziennych sytuacji, jednak popełnia wiele błędów.
4. średni
Student potrafi posługiwać się językiem wystarczająco dobrze, aby umieć porozumieć się bezproblemowo w codziennych sytuacjach oraz prowadzić rozmowy, jednakże popełnia pewne błędy i ma dość ograniczony zasób słów.
5. średnio zaawansowany
Student posługuje się językiem dosyć pewnie w większości normalnych sytuacji i dysponuje dosyć szerokim zasobem słów. Jednakże, od czasu do czasu popełnia błędy.
6. Zaawansowany
Student posługuje się językiem płynnie i pewnie, dysponuje szerokim zasobem słów i potrafi wyrażać się precyzyjnie zarówno w nieformalnych, jak i formalnych sytuacjach.
7. Wysoko zaawansowany
Student potrafi posługiwać się językiem bardzo płynnie i precyzyjnie, prawie jak native speaker.

Materiały dydaktyczne
Opłaty za kurs obejmują cenę wszystkich Londyn Nauka angielskiegomateriałów dydaktycznych udostępnianych na czas trwania kursu, takich jak książki, zeszyty ćwiczeń oraz kserokopie. Ponadto w każdej szkole studenci mogą nabyć książki i słowniki do pracy samodzielnej.

Certyfikaty
Wszyscy studenci otrzymują Certyfikat Uczestnictwa zawierający dane na temat odbytego kursu. Szczegółowa ocena postępów studenta będzie również wydana na życzenie, jeśli szkoła zostanie o takiej prośbie powiadomiona przynajmniej na tydzień przed zakończeniem kursu.

Spotkania student - nauczyciel
Nauczyciele starannie monitorują postęp studentów, a ci mają możliwość przedyskutowania spostrzeżeń nauczycieli podczas cotygodniowych spotkań w cztery oczy.

Komitet Akademicki LAL
Dyrektorzy ds. Nauczania oraz przedstawiciele nauczycieli tworzą Komitet Akademicki, który zajmuje się ciągłym monitorowaniem rozwoju i postępu w świecie nauczania języków obcych. Do tej działalności zaliczają się programy szkoleniowe dla nauczycieli oraz ciągłe rozwijanie programu kursów. Ma to zapewnić stałe utrzymywanie warunków sprzyjających efektywniejszej nauce.


Oferowane rodzaje kursów angielskiego w Londynie

W Londynie dostępne są następujące kursy z opisanych w części ogólnej:
Kurs ogólny
· Kurs intensywny
· Kurs ogólny w mini grupie
. Kurs intensywny w mini grupie
· Kurs przygotowujące do egzaminów Cambridge lub LCCI
· Kursy jeden na jeden
· Kurs biznesowego angielskiego
· Kursy długoterminowe
. Kurs rodzinny
· Programy dla dzieci i młodzieży

Cennik - nauka j. angielskiego w Londynie dla młodzieży i dorosłych (ceny podane w GBP)

Kursy j. angielskiego w Londynie dla młodzieży i dorosłych rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Dzień przyjazdu to niedziela a odjazdu sobota.
Minimalny okres trwania kursu to 1 tydzień
Kursy trwają od poniedziałku do piątku w godzinach rannych lub popołudniowych.
1 lekcja =45 minut
Minimalny wiek uczestnika: 16 lat
Ilość osób w grupie: 12 (Standard), 6 (Premium)
Cena kursu zawiera: opłaty za kurs, test wstępny, przyjęcie powitalne, wprowadzenie, wycieczka po okolicy, bezprzewodowy Internet, korzystanie z biblioteki, certyfikat.
Opłaty muszą zostać dokonane na 14 dni przed przybyciem uczestnika na obóz językowy. Przyjmujemy płatność czekiem, przelewem bankowym, kartą kredytową/debetową (oprócz American Express) oraz gotówką. Limit płatności gotówką wynosi 1000 GBP za 1 dzień. W przypadku kart kredytowych oraz kart debetowych spoza Wielkiej Brytanii naliczana jest opłata administracyjna w wysokości 3%.

Kurs angielskiego Londyn - ogólny


Jest to kurs odpowiedni dla wszystkich studentów potrzebujących porozumiewać się efektywnie w codziennych sytuacjach. Podczas dwóch rannych lekcji nacisk kładziony jest na praktyczne ustne komunikowanie się, ze specjalnym uwzględnieniem gramatyki i słownictwa, natomiast podczas dwóch lekcji popołudniowych grupa koncentruje się na nabywaniu wprawy w wypowiadaniu się w formie ustnej. Studenci zachęcani są do jak największego udziału i wkładu w zajęcia, a indywidualne potrzeby studentów są uwzględniane przy planowaniu zajęć.

Program Liczba lekcji w tygodniu Poziom Liczba osób w klasie

Cena na tydz.

Dodatek w okresie 24/06 - 23/08 Uwagi
1-7 tyg. 8-20 tyg. 21 +
Standard 15 wszystkie do 12 250 225 200 15 -
Standard + 2PT 18,5 wszystkie  12+1 350 325 310 15 -
IELTS 15 min B1 10 260 260 260 15 -
Mini-Grupa 15 wszystkie 6 355 335 315 15 -
English 30+ 15 min B1 12 410 - - 15 1*
Intensywny 22,5 wszystkie 12 310 285 270 15 -

  1*. 22 marca; 15-26 lipca; 07-18 października

Dodatkowe kursy angielskiego  w Londynie


Są to kursy dodatkowe, które można wybrać jako uzupełnienie kursów przedstawionych powyżej. Jedynie kurs popołudniowy może zostać wybrany jako jedyny kurs. Podobnie jak w przypadku kursu ogólnego, podczas sesji rannych nacisk kładziony jest na gramatykę, słownictwo i techniki komunikowania się. Natomiast sesje popołudniowe to czas na indywidualne potrzeby grupy. Studenci uczą się i trenują język potrzebny do efektywnego porozumiewania się w ich życiu prywatnym i zawodowym. Podawane są informacje i realizowane są tematy związane z zainteresowaniami grupy.

Program Liczba godzin w tygodniu Poziom Liczba osób w klasie

Cena na tydz.

Czas trwania
1-7 tyg. 8-20 tyg.

21 +

Kurs popołudniowy 75 wszystkie do 12 115 105 95 cały rok

Angielski Biznesowy Plus

75 min B1 6 70 - - os 1 do 7 tygodni
Kultura angielska 75 min B1 12 80 - - 08.07-19.07

IELTS Plus

75 min A2 10 70 70 70 -
Angielski finansowy i Biznesowy 75 min B1 12 80 - - 04.02-01.03
01.04-26.04
28.05-21.06
22.07-16.08
16.09-11.10
11.11-06.12

TOEIC Plus

70 min A2 10 70 70 70 Początek: pierwszy poniedziałek każdego miesiąca

Angielski prawniczy

75 min B1 12 80 - - od 1 do 4 tygodni
07.01-01.02
04.03-29.03
29.04-24.05
24.06-19.07
19.08-13.09
14.10-08.11
 

Kursy angielskiego w Londynie przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, IELTS

Uczestnicy londyńskich kursów angielskiego nabywają wszystkie potrzebne umiejętności, techniki i strategie potrzebne do zdania uznanych na arenie międzynarodowej egzaminów, czyli do otrzymania certyfikatów potwierdzających językowe kwalifikacje studenta.
Wszystkie szkoły LAL oferują kursy przygotowawcze do egzaminów, Cambridge trwające od 8 do 12 tygodni. Centrum na Florydzie prowadzi także miesięczny kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL, a szkoła w Torbay, dwa razy w roku, do egzaminu LCCI. Ponieważ opłaty egzaminacyjne różnią się w zależności od kraju oraz poziomu egzaminu, nie są one wliczone w cenę kursu, lecz muszą zostać uiszczone na miejscu. Centrum w Londynie oferuje ośmio- i dwunastotygodniowe kursy przygotowawcze do FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate of Advanced English) oraz CPE (Certificate of Proficiency in English).

Program Liczba lekcji w tygodniu Poziom Liczba osób w klasie Cena za kurs Czas trwania kursu (liczba tygodni) Terminy kursu Wstępne terminy egzaminów
Cambridge B2 First 22,5 B2  10 1800 6 04.02-15.03,
15.07-23.08
15.03, 22.08
B1 2950 10 07.01-15.03,
17.06-23.08
Cambridge C1 Advanced 22,5 C1 1800 6 04.02-15.03,
15.07-23.08
16.03, 23.08
B2 2950 10 07.01-15.03,
17.06-23.08

1. Rezerwacje muszą być wykonane nie później niż 10 tygodni przed egzaminem.

Kursy angielskiego jeden na jeden - nauka indywidualna angielskiego w Londynie

Jest to kurs, który w całości odbywa się w formie lekcji indywidualnych, co pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów, ponieważ program kursu jest całkowicie dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta. Potrzeby te są identyfikowane za pomocą specjalnego kwestionariusza, który każdy student wypełnia przed kursem, dzięki czemu nauczyciel może zaplanować lekcje przed przybyciem studenta.
Kursy 20h i 30h możliwe jako kurs indywidualny trwający od jednego tygodnia wzwyż. Kursy 10h możliwe wyłącznie jako kursy dodatkowe przy wykupionym innym kursie długoterminowym.

Program Liczba lekcji w tygodniu Poziomy Liczba osób w grupie

Cena za lekcję od osoby (45 minut lekcji)

Zajęcia indywidualne ogólne różna wszystkie 1 60
Angielski dla dwojga różna wszystkie 2 35

1. Uczniowie, którzy odbyli już 2 tyg. kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymają zniżkę 5GBP/ lekcję
2. Zajęcia te można zarezerwować z kolegą z wyprzedzeniem lub na miejscu - poziom znajomości języka musi być zbliżony

Staż zawodowy w Londynie

Kursy skierowane do osób chcących nauczyć się języka angielskiego oraz zdobyć doświadczenie w jednej z firm angielskich. Doskonała okazja do wymiany kulturowej oraz wzbogacenia swojego CV. Dostępne tylko dla studentów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Program Poziom Czas trwania stażu Cena stażu Dodatkowa opłata za kurs Uwagi
Specjalistyczny Przedłużony
Nauka i praca A2-B1 4-12 tygodnie 510 niedostępne -

Rodzaje zakwaterowania

Kurs angielskiego w Londynie z mieszkaniem u rodziny

Mieszkanie u rodziny w Londynie stwarza niepowtarzalną możliwość poznania angielskiego stylu życia. Znajomość języka angielskiego nabyta na zajęciach, praktykowana jest w domu. LAL umieszcza studentów w starannie dobranych rodzinach, gdzie mają oni własny pokój lub dzielą go z inną osobą, oraz otrzymują śniadanie i kolację. Zamieszkanie z rodziną pozwala poznać angielską kulturę i obyczaje. Studenci stają się częścią rodzin, dostają swoje klucze od domu, co zapewnia im niezależność. Domy rodzin goszczących znajdują się nie dalej niż 30 minut od od szkoły komunikacją miejską. Dostępność zakwaterowania u rodziny goszczącej w okresie między 22 - 31 grudnia jest ograniczone. Zakwaterowanie na kurs rozpoczyna się w niedzielę przed kursem, a kończy się w sobotę po kursie. Dodatkowe dni są ekstra płatne, za uzgodnieniem. Pokoje dzielone są dostępne tylko dla studentów jadących razem. Dodatkowe noce są niedostępne od 26.06 do 28.08.

Londyn Zakwaterowanie u rodziny -cena za tydzień w funtach

Zakwaterowanie + śniadanie Opłaty dodatkowe (za 1 tydz.)
1-7 tyg. 8+ tyg. Specialna dieta Kolacja 23.06-25.08 22.12-29.12
Pokój dzielony Łazienka dzielona 140 135 15 35 10 50
Pokój jednoosobowy Łazienka wspólna 160 155
Pokój dzielony Łazienka prywatna 160 155
Pokój jednoosobowy Łazienka prywatna 185 180

Kursy angielskiego w Londynie z zakwaterowaniem w rezydencji studenckiej


Zakwaterowanie w Rezydencji Studenckiej Londyn LAL Allied House

Zakwaterowanie znajduje się w budynku szkoły. Rezydencja zawiera 3 pokoje 2-os. i jeden pokój 1-os, kuchnie, dostęp do Internetu. Allied House jest bardzo popularna wśród studentów.

Zakwaterowanie w Rezydencji Studenckiej w Londynie Grosvenor Hall

Rezydencja Grosvenor Hall jest położona w pobliżu szkoły (2 min. spacerem) i jest idealnym miejscem dla studentów, którzy chcą pozostać w kontakcie z innymi studentami, zachowując niezależność. Rezydencja oferuje przytulne studia 2-os oraz pokoje 1-os ( 9 pokoi w dwóch mieszkaniach). Mieszkania posiadają apartamenty z 5-7 sypialniami i dzielonymi łazienkami oraz kuchnią. Rezydencja zapewnia również dostęp do Internetu, TV, telefon.

Dopłata za sezon 23.06- 25.08 - £15
Dopłata za sezon 22.12-29.12 - £50

Zakwaterowanie w rezydencji Londyn - nazwa rezydencji i rodzaj pokoi Pokój Łazienka Cena za tydzień od osoby
1 - 7 tyg. 8 + tyg.
Allied House
(w budynku szkoły)
Dzielony Dzielona 180 175
Double Dzielona 145 140
Jednoosobowy Dzielona 250 245
Jednoosobowy Przylegająca 285 280
Double Przylegająca 160 155
Twin Przylegająca 195 190
Twickenham Residence
(15 minut do szkoły autobusem)
Twin Dzielona 170 165
Single Dzielona 190 185
Twin Przylegająca 190 185
Triple Przylegająca 190 185
Grosvenor Hall
(na przeciewko szkoły)
Jednoosobowy Dzielona 240 235

Kursy angielskiego w Londynie i zakwaterowanie w hotelu

Zakwaterowanie w St Giles Hotel
Rezydencja St Giles znajdująca się w bliskiej odległości od szkoły, oferuje 303 przestronnych, klimatyzowanych pokoi dla pojedynczych osób, grup i rodzin. Pokoje są wyposażone w telewizory, telefony, suszarki do włosów, istnieje także możliwość zrobienia kawy/herbaty. W hotelu znajdują się dodatkowo: spa i klub fitness, bar hotelowy i restauracja gdzie można wykupić kolacje, bezprzewodowy Internet (£10 za dzień lub £25 za tydzień). Dojazd do szkoły pociągiem zajmuje ok. 20 minut, do centrum Londynu 25 minut, natomiast do najbliższego sklepu pieszo 3 minuty. Śniadania są wliczone w cenę.

Zakwaterowanie w Alexander Pope Hotel
Hotel Alexander Pope oferuje 32 komfortowe pokoje z łazienką ( maksymalna ilość osób w jednym pokoju to 4). Wszystkie pokoje są klimatyzowane, w każdym z nich znajduje się telefon, darmowy bezprzewodowy Internet, telewizor plazmowy, kącik do prasowania, suszarka, a także jest możliwość zrobienia sobie kawy i herbaty. W hotelu znajduje się barek hotelowy, gdzie można wykupić śniadanie. Dodatkowe udogodnienie to parking dla gości. Dojazd do szkoły zajmuje 5 minut autobusem lub 10 minut pieszo. Hotel jest oddalony od centrum o 25 minut, a najbliższy sklep znajduje się w odległości 5 minut pieszo.

Zakwaterowanie w Richmond Hill Hotel
Richmond Hill Hotel jest miejscem historycznym, z wielkim charakterem i urokiem, jego najstarsza część datowana jest na XVIII wiek. Wiele z pierwotnego charakteru w tym zabytkowym budynku zostało zachowane. Jego wielkość, elegancja i komfort ustawia go w roli jednego z najlepszych hotel w Richmond. Hotel oferuje szeroki wybór pokoi, wszystkie z klimatyzacją, dostępem do Internetu, i dodatkowymi korzyściami - chociażby pościelą. Odległość od szkoły - 25 minut

Zakwaterowanie w Park Hotel Teddington
Park Hotel to zmodernizowana rezydencja w tradycyjnym budownictwie znajdująca się w samym sercu dzielnicy Teddington, co umożliwia doskonałe połączenie zarówno ze szkołą, jak i z centrum Londynu. Studenci mają do dyspozycji 43 duże, wygodne i nowoczesne pokoje (pojedyncze lub podwójne) z łazienkami. Pokoje mogą być rezerwowane ze śniadaniami, inne posiłki można wykupić w restauracji hotelowej. Dojazd do szkoły zajmuje 20 minut pociągiem lub autobusem, do centrum 25 minut.

Zakwaterowanie w Travelodge Twickenham
Wysoki standard noclegów. Każde studio jest wyposażone w aneks kuchenny, telewizor, darmowe wi-fi. Dostępne są także pokoje z pralkami. Hotel znajduje się w odległości 5 min. spacerem od szkoły. Oferuje pokoje 1-, 2-os. oraz pokoje rodzinne.

 

Rodzaj pokoju Rodzaj łazienki Cena za tydzień
(od1-7 tygodni)
Śniadanie Obiad
St Giles
(15 minut pociągiem)
Jednoosobowy Przylegająca 355 W cenie -
Twin/Double 200 -
Alexander Pope
(15 minut na pieszo)
Twin 490 -
Jednoosobowy 880 -

Transfery z i na lotnisko Londyn

Nazwa lotniska lub stacji kolejowej Czas podróży do szkoły Transfer z lotniska Transfer na lotnisko Godziny przylotu i wylotu (czas UK) Cena dla drugiej osoby
( w jedną stronę)
Cena dla 1 osoby Cena dla 1 osoby
London Heathrow 30minut £75 £50 7.00-21.00 £40
London Gatwick 1 godzina £105 £85 8.00-20.00
London Luton 1 godzina £150 £130
London Stansted 1,5 godziny £160 £140
St Pancras Eurostar Terminus 45 minut £80 £60

Wiza
Uczestnicy spoza Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego będą musieli złożyć odpowiedni wniosek o wizę studencką.

Jak zostać studentem LAL w Londynie?
Wszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. załatwisz osobiście albo korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy LEXIS. Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:
· potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów z przekroczeniem granicy,
· bilet na przejazd - jeśli bilet wykupisz w LEXIS ,
· potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
· fakturę za zamówione świadczenia.


Napisz - prześlemy kalkulację kosztów Poleć nas znajomemu sprawdź oferty innych szkół w Anglii (Londyn)

Kings- Londyn, Bournemouth, Oksford (kursy dla dorosłych i obozy językowe)
St.Giles - Londyn, Eastbourne, Brighton (kursy dla dorosłych i obozy językowe)
Concord - Acton Burnel (obok Sherwsbury) (obozy językowe i szkoła średnia)
LAL - Londyn, Torbay (obok Torquay) (kursy dla dorosłych i obozy językowe dla dzieci i młodzieży)
inlingua - Cheltenham (kursy językowe i obozy językowe)
Hastings College - Szkoła średnia w Anglii dla gimnazjalistów
Hastings - szkoła średnia - Międzynarodowa matura (IB)
Exsportise - Anglia (obozy i kolonie sportowe z nauką j. angielskiego)
St Giles - Anglia, Nottingham, Oxford, Canterbury, Southampton, Kingston koło Londynu, (wyjazdy językowe angielski - dzieci młodzież)
Select - Londyn, Somerset, Suffolk, Norfolk, Cambridge (kursy języka angielskiego)
Regent - Cambridge i Edynburg (kursy języka angielskiego)
Szkoły angielskiego Anglia