Kursy angielskiego Londynie 2020

Kursy angielskiego w Anglii dla dorosłych - PROMOCJA - 2020
Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży

Kursy angielskiego w Torbay 2020

Szkoła LAL: sześć szkół zlokalizowanych w sześciu cudownych zakątkach na trzech kontynentach; piętnastoletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów językowych; cel - zapewnienie studentom idealnych warunków do nauki języka oraz poznawania unikalnych cech i stylu życia w każdym z krajów.


Wybór lokalizacji
Każda ze szkół LAL jest tak zlokalizowana, aby studenci w wolnym czasie, mieli możliwość poznawania piękna okolicy. Będąc studentem LAL możesz podziwiać: Torbay, z jego piękna linia brzegowa oraz wrzosowiskami; kilometry piaszczystych plaż Florydy; cudowny klimat Kapsztadu w kraju safari i egzotycznej scenerii, oraz śródziemnomorska wyspa - Malta.

Wybór zakwaterowania
LAL proponuje szeroki wybór zakwaterowania we wszystkich ośrodkach. Większość studentów wybiera zakwaterowanie u starannie dobranych przez LAL rodzin, zakwaterowanie to odgrywa znaczącą rolę w kształceniu studenta.
Zakwaterowanie w rodzinie umożliwia praktyczne wykorzystanie tego, czego student nauczył się na zajęciach oraz stwarza warunki, zarówno dla studenta, jak i rodziny, do zawarcia nowych przyjaźni oraz poznania innej kultury i stylu życia. Wszyscy studenci, przed wyjazdem z kraju, otrzymują informacje o rodzinach, u których będą mieszkać.
Niezależnie od tego czy student wybierze zakwaterowanie w rodzinie, w szkolnej rezydencji czy w hotelu, Dyrektor ds. Zakwaterowania będzie służył pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań ze strony studentów.

Wspaniały personel i udogodnienia
Każda szkoła LAL posiada najlepsze udogodnienia oraz wykwalifikowany i doświadczony personel. To wszystko, w połączeniu z najnowocześniejszymi materiałami dydaktycznymi i metodami nauczania, umożliwia studentom maksymalne wykorzystanie kursu językowego.

Dopracowane programy nauczania
LAL zapewnia szeroki wachlarz wysokiej jakości kursów językowych na wszystkich poziomach dla studentów z różnych środowisk i kultur. Każda indywidualna potrzeba studenta ma dla personelu LAL podstawowe znaczenie, co przy maksymalnej liczebności grup, wynoszącej od 5 do 12 osób, zapewnia osiągnięcie optymalnego postępu w czasie trwania kursu.
Indywidualna uwaga

Oprócz regularnych kontaktów z Dyrektorem ds. Nauczania oraz Dyrektorem ds. Zakwaterowania, Anglia - Nauka języka angielskiego i pobyt na Angielskiej Riwierze studenci są zawsze zachęcani do dyskutowania z personelem na temat jakiegokolwiek aspektu dotyczącego programu szkoły. Dzieje się tak, ponieważ dla LAL najważniejszy jest sukces studentów w opanowywaniu języka oraz ich zadowolenie z pobytu.

Interesujące zagospodarowanie wolnego czasu

Dewiza LAL jest stworzenie takich możliwości spędzania czasu wolnego, aby był on dla studentów równie interesujący jak zajęcia w szkole. Wszystkie szkoły LAL oferują bardzo ekscytujący i zróżnicowany wachlarz zajęć sportowych, kulturalnych i towarzyskich, które są nieodłączna częścią programu nauczania. W trakcie przerw w zajęciach studenci mogą odpocząć i nawiązać nowe znajomości z innymi studentami z wielu różnych krajów. Każda szkolna recepcja dysponuje wszystkimi informacjami na temat zajęć i możliwości spędzania czasu wolnego.

Opieka i usługi dodatkowe

Studenci są objęci staranna opieka od momentu przybycia do dnia wyjazdu. Przejawia się to, między innymi; zorganizowaniem przez szkoły transportu z, i na lotnisko. W wielu przypadkach koszty te są wliczone w cenę kursu.
Możliwe jest także wykupienie pełnego pakietu ubezpieczeniowego dla wszystkich studentów LAL, pokrywającego opłaty za leczenie, opiekę dentystyczna w nagłych wypadkach oraz wydatki medyczne w razie wypadku.

Zróżnicowana struktura wieku i narodowości

Szkoły LAL goszczą studentów wszystkich narodowości i grup wiekowych. LAL specjalizuje się w organizowaniu zajęć zaprojektowanych tak, żeby były adekwatne do poziomu wiedzy studenta. W ciągu ostatnich dwóch lat 26% osób dorosłych stanowiła młodzież w wieku 18 - 24 lat, w 25% były to osoby w przedziale 25 - 30 lat, 22% studentów ukończyło 30 lat, 15% - 40 lat, a 12 % stanowiły osoby po 50 roku życia.
To udowadnia, że programy LAL są tak samo popularne wśród osób starszych, jak i wśród młodzieży.

Specjalne ceny przy długich pobytach

Wszystkie szkoły LAL oferują specjalne upusty cenowe w przypadku długich pobytów. Już przy ośmiotygodniowym kursie płaci się tylko za siedem tygodni. Im dłuższy zamówiony kurs językowy tym większa zniżka. Wszystkie upusty zostały już wkalkulowane w ceny kursów, które są podane w cennikach.

Wiadomości o kursach w Torbay

Wszystkie programy językowe LAL zapewniają atmosferę i warunki sprzyjające szybkiemu postępowi oraz czerpaniu przyjemności z uczestnictwa w lekcjach. Każda szkoła oferuje zarówno kursy ogólne jak i specjalistyczne. Kursy rozpoczynają się co tydzień. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Szkoła prowadzi naukę języka na wszystkich poziomach, od początkującego po zaawansowany.
Poniższe opisy kursów stanowią podstawę programów językowych LAL.

Pierwszy dzień w szkole

Po przybyciu do szkoły studenci zostają ciepło przywitani, po czym podchodzą do wstępnego testu pisemnego i ustnego w celu dopasowania odpowiedniego kursu do indywidualnych umiejętności każdego studenta. Następnie odbywa się pełna sesja orientacyjna mająca na celu zapoznanie studentów ze szkoła, prezentację programów oraz przedstawienie Dyrektorowi ds. Nauczania i personelowi, który jest odpowiedzialny za udany pobyt studenta w szkole.

Poziomy znajomości języka:

1. Początkujący
Student zna kilka podstawowych słów, ale nie rozumie języka.
2. Podstawowy
Student posiada podstawowa wiedzę i jest w stanie porozumieć się w pewnych prostych, codziennych sytuacjach.
3. Ponad podstawowy
Student jest w stanie porozumieć się w większości prostych, codziennych sytuacji, jednak popełnia wiele błędów.
4. Średni
Student potrafi posługiwać się językiem wystarczająco dobrze, aby umieć porozumieć się bezproblemowo w codziennych sytuacjach oraz prowadzić rozmowy, jednakże popełnia pewne błędy i ma dość ograniczony zasób słów.
5. Średnio-zaawansowany
Student posługuje się językiem dosyć pewnie w większości normalnych sytuacji i dysponuje dosyć szerokim zasobem słów. Jednakże, od czasu do czasu popełnia błędy.
6. Zaawansowany
Student posługuje się językiem płynnie i pewnie, dysponuje szerokim zasobem słów i potrafi wyrażać się precyzyjnie zarówno w nieformalnych, jak i formalnych sytuacjach.
7. Wysoko-zaawansowany
Student potrafi posługiwać się językiem bardzo płynnie i precyzyjnie, prawie jak native speaker.

Materiały dydaktyczne

Opłaty za kurs obejmują cenę wszystkich Kursy języka angielskiego w Angliimateriałów dydaktycznych udostępnianych na czas trwania kursu, takich jak książki, zeszyty ćwiczeń oraz kserokopie. Ponadto w każdej szkole studenci mogą nabyć książki i słowniki do pracy samodzielnej.

Certyfikaty

Wszyscy studenci otrzymują Certyfikat Uczestnictwa zawierający dane na temat odbytego kursu. Szczegółowa ocena postępów studenta będzie również wydana na życzenie, jeśli szkoła zostanie o takiej prośbie powiadomiona przynajmniej na tydzień przed zakończeniem kursu.Spotkania student - nauczyciel

Nauczyciele starannie monitorują postęp studentów, a ci maja możliwość przedyskutowania spostrzeżeń nauczycieli podczas cotygodniowych spotkań w cztery oczy.

Komitet Akademicki LAL

Dyrektorzy ds. Nauczania oraz przedstawiciele nauczycieli tworzą Komitet Akademicki, który zajmuje się ciągłym monitorowaniem rozwoju i postępu w świecie nauczania języków obcych. Do tej działalności zaliczają się programy szkoleniowe dla nauczycieli oraz ciągłe rozwijanie programu kursów. Ma to zapewnić stałe utrzymywanie warunków sprzyjających efektywniejszej nauce.

Oferowane rodzaje kursówKurs angielskiego w Wielkiej Brytanii

Dostępne kursy w LAL Torbay w Anglii na 2020 r.
W Torbay dostępne są następujące kursy z opisanych w części ogólnej:
· Kurs ogólny
· Kurs intensywny
· Długotrwałe kursy akademickie
. Angielski w biznesie
· Kurs przygotowujące do egzaminów (FCE,CAE,CPE, IELTS)
· Nauka indywidualna
· Staż
· Kształcenie nauczycieli języka angielskiego
 

Dni rozpoczęcia kursu: Wszystkie kursy rozpoczynają się w poniedziałek chyba że postanowiono inaczej
Minimalny okres trwania kursu: 1 tydzień
Dni trwania kursu: od poniedziałku do piątku
Dni wolne od zajęć: 1 stycznia, 19 kwietnia, 6 maja, 27 maja, 23 - 27 grudnia, 1 stycznia 2020
Pora kursu: rano lub po południu
Długość 1 godziny lekcyjnej: 45 minut
Liczba osób w grupie: Standard= 12 (średnio 10 poza sezonem)
Minimalny wiek: 16
Sezon letni: 24 czerwiec - 23 sierpień 2020
Informacje na temat wizy: Studenci spoza UE lub EOG (Europejski Obszar Gospodarczy) będą musieli złożyć wniosek o odpowiednią wizę studencką odpowiednią do długości ich pobytu. Więcej szczegółów na stronie: www.ukba.homeoffice.gov.uk/studyingintheuk
Egzamin wstępny: Studenci chcący wziąć udział w kursach które wymagają minimalnego poziomu znajomości języka angielskiego przed przyjazdem będą musieli napisać test kwalifikacyjny.
Darmowy weekend: Studenci którzy chcą przyjechać wcześniej niż zaczyna się kurs mogą , umówiwszy się oraz pod warunkiem dostępu przyjechać 3 dni przed początkiem kursu z możliwością darmowego zakwaterowania (tylko Hunters Lodge- w zależności od dostępności oraz nie w sezonie letnim)
Opłaty za kurs zawierają: Naukę, test kwalifikacyjny, przyjęcie powitalne, wprowadzenie, wycieczkę po okolicy, darmowy dostęp do Internetu, korzystanie z biblioteki oraz świadectwo obecności.
Opłaty za kurs nie zawierają: Rejestracji, zakwaterowania, zmian kursu lub zakwaterowania, egzaminów, transferów z lotniska, podręczników i materiałów

Kurs ogólny

Jest to kurs odpowiedni dla wszystkich studentów potrzebujących porozumiewać się efektywnie w codziennych sytuacjach. Podczas dwóch rannych lekcji nacisk kładziony jest na praktyczne ustne komunikowanie się, ze specjalnym uwzględnieniem gramatyki i słownictwa, natomiast podczas dwóch lekcji popołudniowych grupa koncentruje się na nabywaniu wprawy w wypowiadaniu się w formie ustnej. Studenci zachęcani są do jak największego udziału i wkładu w zajęcia, a indywidualne potrzeby studentów są uwzględniane przy planowaniu zajęć.

Kurs Liczba godzin tygodniowo (h) Poziom Ilość osób w grupie (Maximum) Cena za 1 tydzień Opłata za naukę w sezonie 24.06- 23.08.2020
1-7 tyg. 8-20 tyg. 21 + tyg.
Standard 20 (15) wszystkie 12 220£ 210£ 200£ 15£
Premium 20 (15) wszystkie 12+1 300£ 290£ 280£ 15£
IELTS Plus 7,5 B1 12 65£ 65£ 65£ 15£
TOEFL Plus 7,5 B1 12 65£ 65£ 65£ 15£

Kurs intensywny

Jest to kurs o zwiększonej ilości zajęć. Podobnie jak w przypadku kursu ogólnego, podczas sesji rannych nacisk kładziony jest na gramatykę, słownictwo i techniki komunikowania się. Natomiast sesje popołudniowe to czas na indywidualne potrzeby grupy. Studenci uczą się i trenują język potrzebny do efektywnego porozumiewania się w ich życiu prywatnym i zawodowym. Podawane są informacje i realizowane są tematy związane z zainteresowaniami grupy.

Kurs Liczba godzin tygodniowo (h) Poziom Ilość osób w grupie (Maximum) Cena za 1 tydzień Opłata za naukę w sezonie 24.06- 23.08.2020
1-7 tyg. 8-20 tyg. 21 + tyg.
Standard 30(22,5) wszystkie 12 280£ 270£ 260£ 15£

Długotrwałe kursy akademickie

Ceny wszystkich kursów zawierają transfer przychodzący, usługę znajdowania miejsca na uczelni, testy sprawdzające, szkolenia.

Kurs Liczba godzin tygodniowo Poziom Ilość osób w grupie (Maximum) Cena za 1 moduł Daty trwania kursu
Academic Focus Diploma- 1,2 lub 3 moduły 20 + 10 (22,5) B1+ 12 w roku 2020 kurs jest niedostępny

Angielski w biznesie

Kurs Liczba godzin tygodniowo Poziom Ilość osób w grupie (Maximum) Cena za 1 tydzień Opłata za naukę w sezonie 24.06- 23.08.2020
1-7 tygodni
Standardowy ogólny +Biznesowy 20+10(22,5) Poziom B1+ 12 +6 345£ 15£
Biznesowy 20 (15) Poziom B1+ 6 65£ 15£

Studenci którzy potrzebują dłuższego kursu biznesowego mają możliwość uzyskania zakwaterowania.

Kursy przygotowujące do egzaminów

W przypadku tych kursów może zaistnieć potrzeba zakwaterowania na dodatkowy tydzień po to aby móc podejść do egzaminu w wyznaczonym terminie. Cena kursów nie zawiera opłat za dodatkowe materiały naukowe w wysokości £30 . Studenci którzy chcą uczęszczać na którykolwiek z kursów i są poniżej wymaganego poziomu językowego zostaną umieszczeni na Standardowym kursie Intensywnym dopóki nie uzyskają wymaganego poziomu językowego. Rezerwacji można dokonać nie później niż 10 tygodni przed datą egzaminu.

Kurs Liczba godzin tygodniowo Poziom Ilość osób w grupie (Maximum) Cena za kurs Długość trwania kursu Daty rozpoczęcia kursu Przewidywane daty egzaminów
Kurs CAE 30(22,5) Poziom B2 10 1650£ 6 tyg. informacja w szkole LEXIS informacja w szkole LEXIS
Poziom B2 2560£ 10 tyg.
Kurs CPE 30(22,5) Poziom C1 1650£ 6 tyg.
Poziom C1 2560£ 10 tyg.
Kurs FCE 30(22,5) Poziom B1 1650£ 6 tyg.
Poziom B1 2560£ 10 tyg.

Nauka indywidualna

Te lekcje mogą się odbywać poza standardowym planem zajęć oraz mogą być traktowane jako kurs lub funkcjonować jako dodatkowe zajęcia obok reszty kursów.

Kurs Liczba godzin tygodniowo Poziom Ilość osób w grupie (Maximum) Cena od osoby za lekcję
2-10 lekcji
Ogólna nauka indywidualna zmienna wszystkie 1 50£
Angielski dla dwojga zmienna wszystkie 2 30£

Staż

Dostępne wyłącznie dla studentów EEA/EU. Rezerwacja stażu musi zostać dokonana przy co najmniej 1 tygodniu kursu języka angielskiego. Okres nauki następuje przed stażem. Do opłaty za staż będzie doliczony podatek.

Kurs Poziom Długość stażu Opłata za staż Uwagi
Nauka i praktyka Poziom A2+ 4-12 tyg. 480£ -

Kształcenie nauczycieli języka angielskiego

W kursie mogą uczestniczyć osoby posiadające poziom 'native' czyli certyfikat IELTS 8, Cambridge CAE wynik A lub CPE wynik C. Ceny zawierają opłatę rejestracyjną.

Kurs Liczba godzin tygodniowo Poziom Ilość osób w grupie (Maximum) Długość trwania Daty rozpoczęcia kursu Cena za cały kurs
CELTA 22,5 native 12 4 tyg. 18.03-19.04
21.06-19.07
26.07-29.08
23.08-20.09
28.10-29.11
1350£
DELTA Moduł 1 22,5 - - - 18.11.2020-22.05.2020 Informacja w Szkole LEXIS
DELTA Moduł 2 22,5 - - - 11.01-22.02 Informacja w Szkole LEXIS
International Teacher Training 15 B1 12 1-4 tyg. 14.10-01.11 260£
TKT - przygotowanie do egzaminu 15 B1 12 1-2 tyg. 16.09-11.10 260£

1. Cena zawiera opłatę za egzamin Cambridge
2. Cena nie zawiera opłaty za egzamin Cambridge i podręczniki - 340£

Czas wolny
Centrum językowe Torbay oferuje szeroki wachlarz wycieczek własnymi minibusami po południowo-zachodniej Anglii. W programie wycieczek Anglia kursy dla dla dzieci, młodzieży i dla dorosłychregularnie znajdują się spacery po wspaniałym wybrzeżu, wycieczki do malowniczych miasteczek Dartmouth, Totnes i Brixham oraz do miast historycznych, takich jak Plymouth i Exeter. W weekendy organizowane sa także wyjazdy do Parku Narodowego Dartmoor z przepięknymi widokami oraz do Cornwall, znanego z malowniczych wiosek rybackich i spektakularnej linii brzegowej. Bardzo popularne są także wieczory w "starym wiejskim pubie", często z muzyka jazzowa lub folkowa. Organizowane są także wyjścia do teatru.
Wszystkie wycieczki minibusowe są prowadzone przez zawodowych kierowców i przewodników, którzy opowiadają o odwiedzanych miejscach i angielskim stylu życia.
Dla studentów uprawiających sporty, w okolicy znajdują się korty tenisowe i 9 pól golfowych. W odległości 10 minut spacerem od szkoły znajduje się Centrum Wypoczynkowe Torbay, umożliwiające uprawianie squash'a, badmintona, siatkówki i pływania. Informacje i rady na temat możliwości spędzania wolnego czasu można uzyskać w szkolnej recepcji.

Opłaty dodatkowe (w GBP)

Opłata za rejestrację 70£ dodatkowo do wszystkich rezerwacji
Podręcznik i materiały 30£ dodatkowo do wszystkich rezerwacji ponad 1 tydzień
Opłata za zmianę: 35£ za zmiany w zarezerwowanych kursach i zakwaterowaniu zamówionym po przyjeździe
Opłata za rezerwację zakwaterowania: 35£
Opłata za kuriera 70£
Rodzaje zakwaterowania (ceny podane w GBP)

Zakwaterowanie u rodziny

Od niedzieli lub soboty

 • Dodatkowe noclegi liczone proporcjonalnie. Brak dodatkowych noclegów od 24 czerwca do 23 sierpnia

 • W okresie od 24 czerwca do 23 sierpnia przyjazd i wyjazd tylko w niedziele

 • Minimalny czas pobytu: 1 tydzień

 • Studenci są umieszczani w dzielonych pokojach z innym studentem tej samej płci chyba, że postanowiono inaczej

Zakwaterowanie Pokój Nocleg, śniadanie i wieczorny posiłek. Za 1 tydzień Dodatkowe opłaty
1-7 tygodni 8+ tygodni Specjalna dieta 23 czerwca- 25 sierpnia 23 grudnia-30 grudnia
u rodziny jednoosobowy 110£ 105£ 20£ 15£ 50£
dwuosobowy 95£ 90£
jednoosobowy z oddzielną łazienką 145£ 140£

Zakwaterowanie w rezydencji

 • Rezerwacje zakwaterowania dostępne wyłącznie w niedziele wraz z dodatkowymi noclegami dostępnymi wyłącznie poza sezonem letnim oraz z cena naliczana proporcjonalnie do ceny zakwaterowania
 • We wszystkich pokojach jest wyżywienie we własnym zakresie oraz prywatne łazienki
 • Brak dodatkowych noclegów 24 czerwca- 23 sierpnia
 • W okresie od 24 czerwca do 23 sierpnia przyjazd i wyjazd tylko w niedziele
 • Minimalny wiek - 18 lat
 • Depozyt 50GBP
 • W okresie 23-30 grudnia rezydencja zamknięta
Zakwaterowanie Pokój Od osoby za 1 tydzień Dodatek za 1 tydzień
1-7 tyogdni 8+ tygodni 23 czerwca- 25 sierpnia 23-30 grudnia
Studencka Rezydencja Hunter's Lodge (10 min na pieszo do szkoły) pojedynczy 120£ 115£ 35£ zamknięte
dzielony 105£ 100£ 35£ zamknięte


Zakwaterowanie w Hotelu

 • Pokoje dzielone dostępne wyłącznie dla studentów składających rezerwację wspólnie
Zakwaterowanie Pokój Bed & breakfast
1-7 tygodni 8+ tygodni
Summerhill Hotel Pojedynczy z prywatną łazienką 470£ 470£
Dzielony z prywatną łazienką 395£ 395£
St Marguerite Guest House 1,2,3-os. z prywatną łazienką 242£ 242£
The Bronte 1,2,3-os. z prywatną łazienką 290£ 290£

Standardowe transfery z lotniska (niedziele)

 • Wszystkie standardowe transfery z lotniska są możliwe wyłącznie w niedzielę i są zapewnione jeśli rezerwacja na nie została złożona z 21-dniowym wyprzedzeniem
 • Studenci są odbierani z lotniska przez przedstawicieli szkoły w celu odwiezienia do miejsca zakwaterowania przez autobus, pojazd firmowy lub wynajęty prywatny samochód
 • Za każda godzinę lub pół godziny oczekiwania przez przedstawicieli szkoły naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30£
Lotnisko lub stacja Planowy przylot (czas brytyjski) Planowy odlot (czas brytyjski) Usługa powitalna razem z transferem Transfer powrotny
London Heathrow (LHR) 09.00-17-30 12.00-18.00 70£ 50£
London Gatwick (LGW) 10.00-14.00 14.00-18.00 135£ 65£
London Luton (LTN)
London Stansted (STN)
Bristol (BRS) 07.00-21.00 08.00-21.00 105£ 85£
Exter (EXT) 07.00-21.00 08.00-21.00 65£ 55£

Specjalne transfery z lotniska w soboty
Transfery z lotniska są dostępne na życzenie zarówno dla pojedynczych osób jak i dla grup w cenach zgodnych z indywidualnymi uwarunkowaniami. Zapewniamy również bezpośredni transport na lotnisko lub taksówkę.
Koszt transferu w jedną stronę to 80£, w stronę powrotną 40£ - przylot o godz. 10.00, wylot o godz. 18.00.


Ubezpieczenie
Uczestnicy kursów i obozów językowych powinni posiadać odpowiednie ubezpieczenie medyczne i na czas podróży i pobytu w Wielkiej Brytanii. Ubezpieczenie można zamówić w LEXIS. Ubezpieczamy w T.U. Allianz. Koszty ubezpieczenia wynoszą około 36zł /tydz.

Godzina lekcyjna trwa 45 minut

Wymagana jest obecność na wszystkich zajęciach.

Jak zostać studentem w LAL Torbay?

Wszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacja, przejazdem, itp. załatwisz osobiście albo korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych LEXIS lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy "LEXIS". Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:

·potwierdzenie przyjęcia na kurs,
· bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
· potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótka charakterystyka rodziny goszczącej,
· rachunek za zamówione świadczenia.

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów Poleć nas znajomemu Sprawdź oferty innych szkół w Anglii