Wakacyjne Kursy Angielskiego dla Dzieci i Młodzieży na Florydzie
w
St Giles Letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży 2019

Letnie kolonie językowe z angielskim dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat kolonie z językiem angielskim w szkole St Giles w Orlando to szansa na rozwój swoich umiejętności językowych a jednocześnie okazja wzięcia udziału w niezwykłym i zróżnicowanym programie zajęć przewidzianym na czas kursu angielskiego.

Obozy językowe na FlorydzieObozy języka angielskiego na Florydzie Kolonie językowe USA

FLORYDA

Floryda od dawna jest ulubionym celem podróży językowych wielu ludzi. To doskonałe miejsce aby uczyć się i poznawać amerykańską kulturę, aby rozwijać sięw sporcie, w sztuce, oraz aby wspaniale spędzić wolny czas. Miasto otaczają spektakularne plaże, a żeglarstwo można uprawiać tu cały rok. Dzięki naszemu programowi dla dzieci i młodzieży, uczestnicy będą mieli również możliwość zobaczyć Universal Studios Orlando, Czarodziejski Świat Harrego Pottera, będący pierwszym na świecie parkiem tematycznym bohatera J.K. Rowling, Disney World Orlando czy park rozrywki Busch Gardens.

Kampus

Lekcje angielskiego, zakwaterowanie, wyżywienie, atrakcje sportowe i inne są zapewnione przez The Admiral Farragut Academy w St. Petersburgu. Miasteczko uniwersyteckie oferuje studentom przeróżne udogodnienia: basen, ogród rzeźb, jezioro, boisko do baseballa czy softballa.

Zakwaterowanie na Florydzie

Wszyscy uczestnicy zakwaterowani są w dwu-, trzy- lub czteroosobowych pokojach z łazienką dzieloną na 4 osoby. W każdym pokoju znajdują się biurka dla wszystkich uczniów.

Szkoła ma wysokiej jakości halę sportową siłownię, basen pod gołym niebem, prywatną zatokę gdzie odbywaj się szkoły żeglarstwa i całą masę otwartej przestrzeni.

Plaże Fort Desoto - uważane za jedne z najwspanialsze na świecie - są o rzut beretem.

Program językowy w USA

Uczestnicy programu uczestniczą w 20 lekcjach języka angielskiego tygodniowo (16.7h), uczą się w międzynarodowych grupach liczących nie więcej niż 15 osób.
Każda lekcja trwa 50 minut. Pierwszego dnia zajęć uczestnicy biorą udział w teście kwalifikacyjnym, który ma zagwarantować właściwy przydział do grup. Jest sześć poziomów, od początkującego do zaawansowanego. Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Nauczyciele

Wszyscy nauczyciele to wykwalifikowani specjaliści oraz umiejący dostosować program zajęć do potrzeb młodych miłośników języka angielskiego. Dzięki nowoczesnemu i funkcjonalnemu podejściu, uczniowie zapoznają się z żywym, używanym na co dzień językiem. Oprócz tradycyjnych lekcji języka, zajęcia obejmują również prace projektowe, gry, oglądanie filmów video. Nauczyciele korzystają również z szerokiego wachlarza źródeł do nauki języka angielskiego oferowanych przez grupę szkół St Giles.

Mniejsza szkoła oznacza bardzo zindywidualizowane podejście i opiekę wraz ze świetnym, aktywnym programem wypoczynkowym.

Program zajęć

Tygodniowo organizowane są dwie całodzienne wycieczki oraz popołudniowe wyjścia na zakupy lub na plażę. Wycieczki obejmują między innymi zwiedzanie Czarodziejskiego Świata Harrego Pottera, parku rozrywki Busch Garden, Universal Studios Orlando czy Disney World Orlando.

Lekcje żeglarstwa

Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia 5 godzin lekcji surfingu tygodniowo.
Cena: 300$

Terminy i opłaty

Obóz trwa od 23 czerwca do 21 lipca 2019 roku. Wszystkie przyjazdy i odjazdy są w niedzielę. Opłata za 1 tydzień to 1685 $.

Opłata obejmuje:

  • 20 zajęć lekcyjnych tygodniowo
  • Zakwaterowanie w pokojach dwu-, trzy- lub czteroosobowych ze wspólną łazienką
  • Pełne wyżywienie
  • 2 całodzienne wycieczki tygodniowo
  • Program zajęć pozalekcyjnych
  • Test kwalifikacyjny
  • Certyfikat ukończenia kursu

Można również wykupić sam kurs językowy wraz z zajęciami pozalekcyjnymi, bez zakwaterowania - 1005$ za 1 tydzień.

Aby uzyskać informacje dotyczące stawek grupowych prosimy skontaktować się ze Szkoła Języków Obcych LEXIS.

Transfer z/na lotnisko w jedną stronę
Lotnisko 1 osoba 2 osoby Grupowy przejazd autobusem
Orlando 120$ 90$ 40$

Językowe obozy letnie w USA

Zobacz też inne obozy językowe w USA:
- Letnie kolonie i kursy językowe w USA - LAL Floryda
- Letnie kolonie i kursy językowe w USA - LAL Nowy Jork
- Letnie kolonie i kursy językowe w USA - St Giles San Francisco
- Letnie kolonie i kursy językowe w USA - St Giles Nowy Jork
- Letnie kolonie i kursy językowe w USA - St Giles Boston

- Letnie kolonie i kursy językowe w USA - St Giles Filadelfia
- Letnie kolonie i kursy językowe w USA - St Giles San Diego, Kalifornia
- Letnie kolonie i kursy językowe w USA - St Giles Yale, New Haven

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów Poleć nas znajomemu