Obozy językowe w Anglii

OBOZY JĘZYKOWE 2021 KOLONIE

Obozy językowe 2021
Młodzieżowy obóz językowy Anglia 2021
Obóz językowy w Austrii
Obozy językowe dla młodzieży Cypr
Francuski obozy językowe Francja
Tanie obozy językowe Hiszpania
Angielski obóz językowy w Irlandii
Wakacyjne obozy językowe na Malcie
Obóz językowy dla dzieci w Niemczech
Angielski obóz językowy w Szkocji
Włoski obóz językowy
Angielski obozy językowe w USA
Obozy młodzieżowe w Kanadzie
Obozy językowe dla dorosłych w Japonii
Angielski obozy językowe w RPA

OBOZY JĘZYKOWE 2021

Zagraniczne obozy językowe, kolonie i kursy na całym świecie dla osób w wieku 7 - 50+ lat. Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w takich krajach jak Wielka Brytania, USA, Irlandia, Malta, Cypr, Kanada, Niemcy, Austria, Francja, Hiszpania, Włochy, Japonia i wiele innych.

Tanie obozy językowe dla studentów, młodzieży i dzieci

Obozy językowe

KOLONIE JĘZYKOWE 2021

Angielski obozy językowe Anglia

MŁODZIEŻOWY OBÓZ JĘZYKOWY ANGLIA 2021

Tanie obozy językowe w Anglii dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Kursy językowe i kolonie letnie w Wielkiej Brytanii w takich miastach jak Londyn, Oxford, Cambridge, Manchester, Southampton, Nottingham i wielu innych.

Letnie obozy językowe Austria

OBÓZ JĘZYKOWY W AUSTRII

Obozy językowe w Austrii + język niemiecki w Wiedniu w dwóch renomowanych szkołach do wyboru: Humboldt Institut lub ActiLingua.

Obozy językowe Cypr

OBOZY JĘZYKOWE DLA MŁODZIEŻY CYPR

Kursy języka angielskiego na Cyprze to idealny sposób na wakacje z nauką angielskiego. Standardowe i intensywne kursy językowe, przygotowanie do egzaminów językowych, rodzinne kursy językowe lub kursy indywidualne - każdy znajdzie coś dla siebie! Tu inna propozycja kursów, koloni i obozów  językowych na Cyprze

Francuski obozy językowe Francja

FRANCUSKI OBOZY JĘZYKOWE FRANCJA

Obozy językowe we Francji dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Wakacyjne kursy francuskiego w Paryżu, Cannes i wielu innych miastach Francji, wśród których znajdują się także najsłynniejsze nadmorskie kurorty.

Tanie obozy językowe Hiszpania

TANIE OBOZY JĘZYKOWE HISZPANIA

Obozy językowe w Hiszpanii dla młodzieży i dzieci z nauką hiszpańskiego organizowane przez renomowane szkoły szkoły językowe na terenie całej Hiszpanii.

Angielski obóz językowy w Irlandii

ANGIELSKI OBÓZ JĘZYKOWY W IRLANDII

Językowe obozy w Irlandii dla młodzieży umożliwiają skuteczną naukę języka angielskiego z uczestnikami z całego świata. Nie ma lepszego sposobu na naukę angielskiego, niż stały kontakt z native speakers!

Letni obóz językowy na Malcie

WAKACYJNE OBOZY JĘZYKOWE NA MALCIE

Obozy językowe na Malcie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauka języka angielskiego podczas wakacji z doświadczonymi i wykwalifikowanymi lektorami to stuprocentowa skuteczność i świetna zabawa.

Obóz językowy w Niemczech

OBÓZ JĘZYKOWY DLA DZIECI W NIEMCZECH

Nauka języka niemieckiego na obozie językowym w Niemczech - do wyboru tylko najlepsze szkoły językowe na terenie całych Niemiec. Spotkaj się z użytkownikami języka niemieckiego z całego świata, zwiedzaj, uprawiaj sport i wypoczywaj - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Angielski obóz językowy Szkocja

ANGIELSKI OBÓZ JĘZYKOWY W SZKOCJI

Tanie obozy językowe w Szkocji dla studentów, dzieci i młodzieży z kursem angielskiego. Spędź wakacje w Wielkiej Brytanii, aktywnie ucząc się języka i zwiedzając Edynburg.

Tani obóz językowy Włochy

WŁOSKI OBÓZ JĘZYKOWY

Wakacyjne obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży z nauką języka włoskiego we wspaniałym resorcie wypoczynkowym Lignano położonym nad Adriatykiem. Połącz naukę z zabawą, wypoczynkiem, zwiedzaniem i plażowaniem!

Obozy językowe USA

ANGIELSKI OBOZY JĘZYKOWE W USA

Obozy językowe w USA dla dzieci i młodzieży na Florydzie, w Kalifornii, Nowym Jorku, San Francisco, Los Angeles, Bostonie, Malibu, Yale, San Diego, Filadelfii, Orlando i Berkeley w renomowanych szkołach języka angielskiego.

Letnie obozy językowe Kanada

OBOZY MŁODZIEŻOWE W KANADZIE

Obozy i kolonie językowe z angielskim w Kanadzie w Vancouver i Toronto w najlepszych szkołach językowych mających wieloletnie doświadczenie i zatrudniających tylko wykwalifikowanych lektorów - St. Giles i LCI.

Obozy językowe Japonia

OBOZY JĘZYKOWE DLA DOROSŁYCH W JAPONII

Kurs języka japońskiego w Tokio i Fukuoka. Do wyboru obozy wakacyjne lub pobyt długoterminowy w Międzykulturowym Instytucie Japońskim w Tokio lub w Szkole Języka Japońskiego i Kultury GENKI.

Angielski obozy językowe RPA

ANGIELSKI OBOZY JĘZYKOWE W RPA

Obozy języka angielskiego w RPA. Wakacyjny kurs angielskiego w Kapsztadzie został stworzony z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych pragnących pogłębić swoją znajomość języka angielskiego.

Zobacz też: Kolonie i obozy językowe za granicą Nauka języka angielskiego za granicą dla młodzieży i dorosłych Obozy językowe w Anglii Obozy językowe na Malcie

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu