KURSY ANGIELSKIEGO w USA USA Obóz letni dla młodzieży z angielskim w USA Wakacyjne kursy językowe (angielski) w USA Kurs angielski w turystyce hotelarstwie USA Kurs angielskiego Biznesowy w USA Kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu TOEFL TOEFIC Cambridge (FCE) Kursy angielskiego dla dorosłych USA

KURSY ANGIELSKIEGO DLA MŁODZIEŻY W USA

 

Kursy angielskiego dla młodzieży w USA

OBÓZ LETNI  z kursem angielskiego NA TERENIE KAMPUSU LYNN UNIVERSITY USA  Boca Raton

Dla uczestników w wieku 14 - 19 lat

Letni obóz młodzieżowy organizowany przez szkołę LAL na terenie Lynn University w Boca Raton na Florydzie to doskonałe miejsce do nauki angielskiego. Lynn University to prestiżowa prywatna uczelnia. Program przeznaczony jest dla uczestników w wieku 14-19 lat. Program składa się z 20 lekcji angielskiego tygodniowo, programu popołudniowych zajęć pozalekcyjnych oraz opcjonalnych wycieczek, które wykupuje się na miejscu.

Personel szkoły dołoży wszelkich starań aby dla dzieci pobyt na obozie okazał się niezapomnianym przeżyciem. Szkoła roztacza opiekę nad uczestnikami od momentu kiedy wysiądą z samolotu do momentu kiedy wsiądą na pokład samolotu lecącego do domu. Zajęcia pozalekcyjne są prowadzone przez doświadczonych animatorów.

Uczestnicy programu mogą doświadczyć jak wygląda nauka i spędzanie czasu wolnego na typowym campusie uniwersyteckim. Będą mieli wiele okazji do zaprzyjaźnienia się z personelem szkoły i  amerykańskimi studentami.

LOKALIZACJA:
Lynn University mieści się w Boca Raton na Florydzie, 30 min. samochodem od LAL Fort Lauderdale. Najbliższa plaża znajduje się około 3 km od Uniwersytetu, w pobliżu mieści się również duże centrum handlowe Town Center.

LOTNISKA:
Lynn University znajduje się 45 minut samochodem na północ od międzynarodowego lotniska w Fort Lauderdale i 2 godziny na północ od lotniska w międzynarodowego  Miami.

NAJWAŻNIEJSZE FAKTY:
Liczba tygodni: 2, 3 lub 4 tygodnie
Maksymalna liczba osób w klasie: 15 
Lekcja trwa: 45 minut
Poziomy: podstawowy do zaawansowanego (nie może być zupełnie od zera)
Daty
: 28 czerwca - 15 sierpnia 2009
Dniem przyjazdu jest niedziela, dniem wyjazdu jest sobota.

NAUKA:
Klasy mieszczą się w głównym budynku uniwersytetu oraz w jeszcze jednym budynku na terenie campusu. Testy kwalifikujące i spacer orientacyjny odbędą się pierwszego dnia nauki. Wszystkie zajęci odbywają się rano.

KURS GENERAL ENGLISH

Zakwaterowanie
Wiek
Lekcji / tydz.
Daty
2 tyg.
3 tyg.
4 tyg.
Dodatkowa noc
Na terenie kampusu
14-19 lat
20 lekcji
28 czerwca - 15 sierpnia
$1,950
$2,865
$3,780
$98

Soccer CAMP ( dodatek)

Wiek
Lekcji / tydz.
Daty
2 tyg.
3 tyg.
4 tyg.

14-19

5

28 czerwca - 15 sierpnia

$220

$330

$440

Cena zawiera:

  • Opłatę rejestracyjną
  • Opłatę za naukę
  • Zakwaterowanie na terenie campusu w pokoju 3-osobowym.
  • 19 posiłków tygodniowo
  • Materiały do nauki 
  • Transfer z lotniska w Miami lub Ft. Lauderdale i na lotnisko po zakończeniu kursu
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • 3  wycieczki tygodniowo

ZAKWATEROWANIE: 
Pokoje na terenie campusu są trzyosobowe, każdy ma własną łazienkę, pościel, ręczniki, obszerne szafy i darmowy bezprzewodowy Internet. Raz w tygodniu pokoje są sprzątane przez obsługę. W każdym akademiku jest: pokój telewizyjny, świetlica oraz pokój komputerowy z darmowym dostępem do Internetu.

WYPOSAŻENIE: 
Biblioteka i laboratorium komputerowe z dostępem do Internetu są otwarte dla uczniów  cały tydzień w wyznaczonych godzinach. Wszystkie udogodnienia sportowe:  sala gimnastyczna, basen, kort tenisowy, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej są dostępne dla uczniów codziennie od 17:00 i w weekendy w wyznaczonych godzinach.

POSIŁKI 
W cenę kursu wliczono 19 posiłków tygodniowo: od poniedziałku do piątku 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch i kolacja), w soboty i niedziele 2 posiłki: brunch (pełne śniadanie, ok. 11:00) oraz obiadokolacja. Posiłki są serwowane w stołówce uniwersyteckiej. Stołówka zapewnia wybór ciepłych przystawek, bar sałatkowy oraz różne desery.

Pon -  Pt.       
Śniadanie         7:00 - 7:45 AM
Lunch               1:15 - 2:00 PM
Kolacja             7:00 - 7:45 PM           
Sob & Niedz
Brunch                10:00 AM - 12 noon
Obiadokolacja    4:30 - 6:00 PM

BEZPIECZEŃSTWO:
Opieka 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

WYCECZKI: 
Przykładowe wycieczki wliczone w cenę:
Zabawa na plaży
Noc filmowa
Dżungla papug
Safari z lwami
Zakupy w największym centrum handlowym na Florydzie - Sawgrass Mills

Przykładowe opcjonalne wycieczki do wykupienia na miejscu: $65.00 każda

Nurkowanie w masce z rurką (snorkeling)
Park Narodowy Everglades 
Rapids Water Park (park wodny)
Boomers Arcade

Noc w Miami w limuzynie (ograniczona liczba miejsc. Rezerwować z wyprzedzeniem)

Przykładowe opcjonalne wycieczki całodniowe do wykupienia na miejscu: $135.00 każda
Disney World
Studio filmowe MGM 
Islands of Adventure (Wyspy Przygody)
Studio filmowe Universal Studios
Centrum kosmiczne NASA Kennedy Space Center
Busch Gardens

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE:
Oprócz wycieczek uczestnicy obozu biorą udział w różnych zajęciach pozalekcyjnych zorganizowanych przez personel szkoły. Np.: wieczór bingo, wieczory tematyczne, gry sportowe, wieczóe filmowy, itp.

 ** Każdy student zapisujący się na kurs obejmujący minimum 20 lekcji tygodniowo musi ubiegać się o wizę amerykańską dla uczących się w ambasadzie w swoim kraju.

Wtedy wystawiany jest dokument I-20. Jeśli student pragnie aby ten dokument został wysłany pocztą, to zmuszony jest pokryć koszty wysyłki Fedex.
Koszt - 60 USD

Wiza
Osoby, które wykupiły kurs o intensywności 20 i więcej lekcji tygodniowo wyjeżdżają na podstawie wizy studenckiej - wszelkie potrzebne dokumenty do uzyskana wizy otrzymasz w LEXIS. Jeśli wykupisz kurs o mniejszej intensywności niż 20 lekcji tygodniowo, to  wyjedziesz do USA na podstawie wizy turystycznej - 
w LEXIS otrzymasz dokumenty potrzebne do uzyskania takiej wizy. 

KURSY ANGIELSKIEGO dla młodzieży w Fort LAUDERDALE- Floryda

Dla uczestników w wieku 14 - 19 lat

Centrum Językowe na Florydzie ( The Florida Language Center - FLC ) jest dynamiczną, średniej wielkości szkołą otwartą w 1992 roku położoną w Imperial Mall przy autostradzie stanowej nr 1. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przed szkołą, co umożliwia łatwy dojazd do różnych miejsc zakwaterowania oraz plaży ( około 10 minut ). W Imperial Mall znajduje się szereg sklepów i kawiarenek oraz innych udogodnień, jak biblioteka, czy centrum fitness. Wszystkie sale są jasne i klimatyzowane oraz specjalnie przystosowane do prowadzenia zajęć w małych grupach.
 

LOKALIZACJA:
Floryda
nazywana jest Stanem Słońca i jeśli Państwo tam pojadą, przekonają się dlaczego: 1400 km plaż, ponad 30 000 jezior, Florida Keys - długi łańcuch wysp ciągnący się od południowego krańca po Park Narodowy Everglades. 
W okolicach Orlando można odwiedzić Disney World oraz Kennedy Space Center, gdzie można poznać dzieje programów kosmicznych NASA.
Dla entuzjastów sportu dostępne są pola golfowe, tenis, sporty wodne (surfing, windsurfing, narty wodne, nurkowanie).

Ft. Lauderdale, z setkami mil dróg wodnych, nazywany jest "Wenecją Ameryki". Miasto to leży w samym sercu złotego wybrzeża Florydy. Jest ono także sławne z egzotycznych restauracji, nocnych klubów, dyskotek, teatrów oraz przyjaznych, żyjących "na luzie" ludzi.
 

NAJWAŻNIEJSZE FAKTY:
Liczba tygodni: 2, 3 lub 4 tygodnie
Maksymalna liczba osób w klasie: 15 
Lekcja trwa: 45 minut
Poziomy: podstawowy do zaawansowanego
Daty
: program zimowy: każda niedziela od 04/01 do 14/02
         program wiosenny: każda niedziela od 29/03 do 18/04
Dniem przyjazdu jest niedziela, dniem wyjazdu jest sobota.
 

KURS GENERAL ENGLISH

Zakwaterowanie
Wiek
Lekcji / tydz.
2 tyg.
3 tyg.
4 tyg.
dodatkowa noc
 

rodzina

14-17

20

1280

1860 2440 65

* kurs 2 tyg zawiera 4 wycieczki krótsze i 1 całodniową.
* kurs 3 tyg. zawiera 6 wycieczek krótszych i 2 całodniowe.
* kurs 4 tyg. zawiera 8 wycieczek krótszych i 3 całodniowe.

Zakwaterowanie
Wszyscy studenci zostają zakwaterowani  w pokojach jedno- lub dwuosobowych, w domach uważnie dobranych rodzin, których to staja się członkami. Student powinien zabrać ze sobą ręczniki, pościel zostanie zapewniona przez gospodarzy.ZAJĘCIA

POZALEKCYJNE:
Oprócz wycieczek uczestnicy obozu biorą udział w różnych zajęciach pozalekcyjnych zorganizowanych przez personel szkoły. Np.: wieczór bingo, wieczory tematyczne, gry sportowe, wieczóe filmowy, itp.

WYCECZKI: 
Przykładowe wycieczki
Disney World
Busch Gardens
Universal Studios
Sea World
 

* Każdy student zapisujący się na kurs obejmujący minimum 20 lekcji tygodniowo musi ubiegać się o wizę amerykańską dla uczących się w ambasadzie w swoim kraju.

Wtedy wystawiany jest dokument I-20. Jeśli student pragnie aby ten dokument został wysłany pocztą, to zmuszony jest pokryć koszty wysyłki Fedex.
Koszt - 60 USD

Jak zostać studentem w LAL Torbay?

Wszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. załatwisz osobiście albo korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych "LEXIS" lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy "LEXIS". Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:

· potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów z przekroczeniem granicy,
· bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
· potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
· rachunek za zamówione świadczenia.

Poleć nas znajomemu     napisz  - prześlemy kalkulację kosztów