Nauka języka angielskiego za granicą dla młodzieży, dorosłych i dzieci. Nauka angielskiego za granicą w USA, w UK (Wielkiej Brytanii), w Australii, Irlandii, Kanadzie, na Malcie

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZA GRANICĄ
DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY i DZIECI
SZKOŁA KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGES 2021

Nauka angielskiego za granicą
Nauka angielskiego Anglia
Nauka angielskiego USA
Nauka angielskiego Irlandia
Nauka angielskiego Nowa Zelandia
Nauka angielskiego Australia
Nauka angielskiego Malta
Nauka angielskiego Kanada
Nauka angielskiego Singapur

Nauka angielskiego za granicą

NAUKA ANGIELSKIEGO ZA GRANICĄ

Nauka angielskiego za granicą dla młodzieży dzieci w: Anglii, Szkocji, USA, Irlandii, na Malcie, na Cyprze, w Nowej Zelandii, Australii, Kanadzie, w Singapurze, w RPA w najlepszych szkołach, w atrakcyjnych miejscach na całym świecie. Nauka angielskiego za granicą w wakacje i w ferie zimowe. Dla dorosłych nauka angielskiego za granicą możliwa jest w ciągu całego roku. Dla młodzieży i dzieci roczny program nauki angielskiego szkołach Anglii, Irlandii i USA. Programy przygotowujące do studiów za granicą. Dla studentów program studia z nauką angielskiego za granicą: w USA, Anglii, na Malcie i w Irlandii i w Australii. Nauka angielskiego dla seniorów za granicą w Anglii, na Malcie, w USA, w Irlandii.

Nauka języka angielskiego w Anglii

ANGLIA

Wybierz kurs języka angielskiego w Anglii w jednej ze szkół językowych Kaplan i odkryj fascynującą historię oraz kulturę Wielkiej Brytanii. W czasie pobytu w Anglii spróbujesz słynnego "fish and chips", będziesz jeździł piętrowym autobusem, pójdziesz na mecz krykieta oraz zwiedzisz niezwykłe muzea.
Możesz również odwiedzić spokojną angielską prowincję, romantyczne zamki czy wybrać się nad morze. Szkoła Kaplan w Anglii oferuje naukę angielskiego w następujących miastach: Londyn, Bath, Salisbury, Cambridge, Oksford, Bournemouth, Torquay, Manchester oraz Edynburg.

Nauka języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych za granicą

STANY ZJEDNOCZONE USA

Dzięki niezwykłej różnorodności kulturowej, społecznej i geograficznej Stanów Zjednoczonych, kurs języka angielskiego w tym kraju to fantastyczna przygoda. Słoneczne plaże, parki narodowe, piękne górskie pasma, malownicze miasteczka i tętniące życiem wielkie miasta. Wybierz kurs angielskiego w jednej z amerykańskich szkół językowych Kaplan i przekonaj się, jakie możliwości otwiera przed Tobą nauka w Stanach Zjednoczonych! Szkoła Kaplan w USA oferuje naukę angielskiego w następujących miastach: Boston, Harvard, Nowy Jork Nowy Jork, Filadelfia, Waszyngton, Miami, Chicago, Illinois, Seattle, Portland, San Francisco, Berkeley, San Diego, Santa Barbara, Irvine Valley, Whittier oraz Los Angeles.

Nauka angielskiego zagranica w Irlandii w Dublinie

IRLANDIA

Szkoła Kaplan w Irlandii znajduje się w samym centrum niepowtarzalnego Dublinu. Urocze uliczki, sklepy i typowe irlandzkie puby znajdują się tuż za rogiem!
Poczuj niesamowita atmosferę Zielonej Wyspy! Poznaj irlandzki styl życia!

Nauka angielskiego za granicą w Nowej Zelandii

NOWA ZELANDIA

Nowa Zelandia to niezwykle inspirujące miejsce. Spektakularne krajobrazy, kosmopolityczne miasta, starodawne tradycje Maorysów sprawiają, że Nowa Zelandia to wspaniałe miejsce do nauki języka angielskiego oraz odkrywania w sobie ducha przygody! Nowozelandzkie lodowce i zbocza wysokich gór oferują znakomite warunki do uprawiania narciarstwa, podczas gdy długie piaszczyste plaże sprzyjają uprawianiu takich dyscyplin jak kajakarstwo morskie. Szkoła Kaplan w Nowej Zelandii oferuje kursy językowe w Auckland – mieście żaglowców oraz w Christchurch – szkole z największymi tradycjami w tym mieście.

Za granicą Nauka angielskiego w Australii

AUSTRALIA

Kursy w szkołach językowych Kaplan w Australii to efektywna nauka angielskiego a jednocześnie zabawa i relaks w niezwykłej scenerii pięknych plaż i malowniczych nadmorskich miejscowości. Od zwiedzania miejsc związanych z historią i kulturą Aborygenów, poznawania prawdziwie kosmopolitycznych metropolii, po jazdę na nartach w australijskich Alpach i nurkowanie w największej na świecie rafie koralowej – w Australii jest tyle do zrobienia! Wybierz kurs angielskiego w jednej ze szkół językowych Kaplan w Australii i przekonaj się, jak wiele niezwykłych przygód możesz przeżyć, ucząc się języka w tym kraju! Szkoła oferuje naukę w następujących miastach: Perth, Sydney, Melbourne, Adelaide, Brisbane oraz Cairns.

Angielski nauka za granicą na Malcie

MALTA
Przez ponad 160 lat Malta była częścią Imperium Brytyjskiego i jest idealnym miejscem do nauki języka angielskiego. Ucz się angielskiego na malowniczej wyspie o łagodnym klimacie, otoczonej przez krystalicznie czyste wody Morza Śródziemnego. Na Malcie, której historia liczy 7000 lat, znajdują się muzea z wieloma pałacami, zamkami, katedrami i fortami jak również teatry. Dzięki ciepłemu śródziemnomorskiemu klimatowi, Malta sprzyja spacerom, pływaniu, sportom wodnym, plażowaniu, nurkowaniu, jeździe konnej czy golf. Podczas kursu angielskiego możesz też spróbować tradycyjnych dyscyplin maltańskich, na przykład kręgli na trawie. A wszystko to jest dostępne w mieście Sliema.

Nauka języka angielskiego zagranica Kanada

KANADA

Kanada - ogromne, geograficznie i etnicznie zróżnicowane państwo – jest bogate w naturalne piękno i unikalną kulturę. W tym kraju jest wszystko: piękna, spokojna prowincja z małymi miasteczkami i wsiami, wielkie metropolie oraz nadmorskie kurorty. Możesz tu żeglować, wybrać się na mecz hokeja, zobaczyć Wodospad Niagara lub pójść na festiwal syropu klonowego. Szkoła Kaplan oferuje naukę angielskiego w Vancouver i Toronto.

Angielski zagranica nauka Singapur

SINGAPUR

Singapur to wspaniałe miejsce do nauki i wypoczynku. Różnorodność krajobrazu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedź park rozrywki na wyspie Sentosa, oceanarium, muzeum motyli czy krokodylarium.

Zobacz też: Inne propozycje kursów zagranicznych oraz obozów młodzieżowych w USA

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów Poleć nas znajomemu