Kursy językowe USA kolonie letnie dla dzieci z angielskim Kolonie językowe USA Młodzieżowe obozy kolonie USA KOLONIE dla dzieci w USA  z nauką angielskiego USA Kursy angielskiego dla dzieci w USA Obozy młodzieżowe DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W USA Obóz młodzieżowy lato w Ameryce

KURSY JĘZYKOWE KOLONIE LETNIE, OBOZY JĘZYKOWE, KURSY w USA


Kursy językowe w USA dla dorosłych Work & Travel USA 2015 Płatny staż USA Praktyka

Kursy językowe USA

LAL Floryda (13-18 lat) - Boca Raton - sprawdź promocję

Letnie kolonie organizowane przez szkołę LAL na terenie Lynn University w Boca Raton na Florydzie to doskonałe miejsce do nauki angielskiego. Lynn University to prestiżowa prywatna uczelnia. Kurs językowy przeznaczony jest dla uczestników w wieku 13-18 lat. Program obozu językowego składa się z 20 lekcji angielskiego tygodniowo, programu popołudniowych zajęć pozalekcyjnych oraz opcjonalnych wycieczek, które wykupuje się na miejscu.

Obozy kolonie kursy językowe USA Kalifornia LAL Kalifornia (13-18 lat) - Santa Cruz

Letnie kolonie organizowane przez szkołę LAL na terenie UC Santa Cruz University w Santa Cruz to doskonałe miejsce do nauki angielskiego.  Kurs językowy przeznaczony jest dla uczestników w wieku 13-18 lat. Program obozu językowego składa się z 20 lekcji angielskiego tygodniowo, programu popołudniowych zajęć pozalekcyjnych oraz opcjonalnych wycieczek, które wykupuje się na miejscu.

LAL Nowy Jork (15-18 lat) - Uniwersytet Fordham

Fordham University Kolonie letnie na Uniwersytecie Fordham zaczynają się 2 lipca do 31 lipca. Studenci mogą uczestniczyć w kursie w zależności od preferencji, od 1 do 4 tygodni. W każdy tygodniu kursu językowego na obozie językowym odbędzie się 20 godzin lekcyjnych wraz z bogatym programem pozalekcyjnym i wycieczkami.

Kolonie obozy językowe USA

St Giles Floryda (9-17 lat) - Tampa Bay

Akademia Farraguta jest wiodącą szkołą żeglarstwa założoną w 1933 roku. Szkoła mieści się w St. Petersburgu w Tampa Bay i mieści się na 33-akrowym kampusie. Szkoła ma wysokiej jakości halę sportową siłownię, basen pod gołym niebem, prywatną zatokę gdzie odbywaj się szkoły żeglarstwa i całą masę otwartej przestrzeni. Plaże Fort Desoto - uważane za jedne z najwspanialsze na świecie - są o rzut beretem.

USA kolonie letnie językowe w USA

St Giles San Francisco (10-17 lat) - Kalifornijski Uniwersytet Stanowy

San Francisco od dawna jest ulubionym celem podróży językowych wielu ludzi. Dzięki dobrej pogodzie przez cały rok, wspaniałym zabytkom, sklepom, restauracjom, a także niektórym z najpiękniejszych widoków w Stanach Zjednoczonych. Kursy językowe, zakwaterowanie, wyżywienie, atrakcje sportowe i inne są zapewnione przez Kalifornijski Uniwersytet Stanowy. Zamknięty campus oferuje studentom przeróżne udogodnienia.

USA obozy językowe dla młodzieży

St Giles Nowy Jork (14-17 lat) - Uniwersytet Kolumbia

St Giles New York organizuje językowe obozy młodzieżowe w campusie miasteczka uniwersyteckiego Columbia University w Nowym Jorku. Uniwersytet ten został założony w 1754 i jest jedną z najstarszych instytucji zajmujących się szkolnictwem wyższym na terenie Stanu Nowy Jork.

kolonie letnie i obozy językowe w USA

Obozy języka angielskiego w USA Yale

obozy języka angielskiego w USA San Diego

obozy języka angielskiego w USA Filadelfia

St Giles Boston (14-17 lat) - Uniwersytet Harvard

Założona w 1636, Harvard jest najstarszym ze wszystkich uniwersytetów amerykańskich, jest na pierwszym miejscu Ligi Bluszczowej. Cieszy się globalnym uznaniem za swoje wyniki naukowe, innowacje, jak i również prowadzone kursy językowe.
Nauczanie i zakwaterowanie usytuowane są obok, sławnego na cały świat, parku Cambridge Common, parę minut od Harvard Yard w bezpiecznym i ładnym miasteczku Cambridge w Massachusetts. Historyczne miasto Boston jest oddalone tylko o 15 minut drogi.

St Giles Yale (13 - 17 lat) - Uniwersytet Yale

Nowe miasteczko studenckie ulokowane w New Haven to nie tylko nauka w murach jednego z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych, ale również szereg atrakcji.
Kampus uniwersytecki położy jest w jednym z najbardziej urokliwych miasteczek w Ameryce - New Haven.

St Giles San Diego (10 - 17 lat) - Uniwersytet Stanowy w San Diego

Nowe miasteczko studenckie ulokowane w San Diego to nie tylko nauka w murach jednej z najstarszych i największych instytucji edukacyjnej w tym rejonie, ale również szereg atrakcji, z których uczniowie mogą korzystać na kampusie, m.in. odkryty basen, tor do gry w kręgle dziesięcioma kręglami (ten-pin bowling) czy boiska sportowe.

St Giles Filadelfia (12 - 17 lat) - Uniwersytet Pensylwania

Założony w 1740 roku przez Benjamina Franklina, Uniwersytet Pensylwania jest jednym z najstarszym uniwersytetów amerykańskich. Uniwersytet ten znajduje się na liście siedmiu najpopularniejszych uniwersytetów Ligi Bluszczowej. Cieszy się globalnym uznaniem za swoje wyniki naukowe i innowacje.
Na obszarze miasteczko studenckiego nie brak obszarów zieleni stwarzających idealną przestrzeń rekreacyjną. Kampus to również 187 budynków uniwersyteckich wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt pomocny przy nauce języka.

obozy językowe w USA Orlando

Kings Orlando (10-16 lat) - Windermore Peparatory School

Obóz letni w Orlando organizowany jest w Windermore Preparatory School, która położona jest 20 kilometrów od Orlando, na pięknym 48 akrowym kampusie. Na terenie szkoły znajdują się fantastyczne obiekty służące do nauki i uprawiania sportów, takich jak piłka nożna, football amerykański, tenis i siatkówka. Szkoła położona jest też blisko międzynarodowego lotniska i kilka minut drogi od Walt Disney World Resort, gdzie organizowane są cotygodniowe wycieczki. Kursy: Vacation Exta Plus.

Obóz młodzieżowy USA zagranica

Kaplan San Diego (14-18 lat) - Kaplan International College

Kaplan jest znany na całym świecie z wysokich standardów kształcenia oraz skrupulatnej i wnikliwej uwagi, jaką przywiązuje do swoich uczniów. Zapewnia pełne wyżywienie, zakwaterowanie, całodobową opiekę, oraz, przede wszystkim, wysokiej jakości kurs angielskiego. Nieodłączną częścią kursów są liczne zajęcia pozalekcyjne - wycieczki, zabawy i imprezy integracyjne. Grupy dobierane są tak, by uczniowie nie mieli możliwości posługiwania się językiem ojczystym - wszystko po to, aby mogli jak najlepiej opanować język angielski.

obozy językowe w USA Los Angeles


Kings Los Angeles (powyżej 12-17 lat) - Rezydencja studencka w Hollywood

Wakacyjny ośrodek w Los Angeles dla dorosłych mieści się w centrum Hollywood, między Sunset Boulevard a Hollywood Boulevard, w stylowym, dobrze wyposażonym budynku. rezydencja zapewnia zakwaterowanie w jedno i dwuosobowych pokojach. Dostępne kusy: Vacation Couse (powyżej 16 lat), English Plus Film (powyżej 16 lat), Intensive Course (powyżej 16 lat), Compact Course (powyżej 16 lat).


Kings Malibu (10-16 lat) - Pepperdine University

Letni obóz w Malibu dla odbywa się na terenie kampusu Pepperdine University, jednego z łądniejszych kampusów w Kalifornii. Miasteczko studenckie znajduje się u podnóża góe Santa Monica skąd rozciąga się niesamowity widok na ocean. Dodatkową atrakcją są sławne plaże Los Angeles znajdujące się na wyciagnięcie ręki, wzgórze Holywood czy Beverly Hills. Dostępne kursy: Active English.

 

Kursy obozy językowe letnie młodzież

LSI San Francisco/ Berkeley (14-17 lat)

Szkoła LSI w San Francisco/Berkeley (miasto należące do zespołu miejskiego San Francisco) oferuje młodzieżowe kursy wakacyjne i zimowe. Zajęcia odbywają się w szkole LSI w samym sercu Berkeley, w okolicy kampusu Uniwersytetu Kalifornia Berkeley. Nasze kursy stworzone dla młodzieży w wieku 14-17 lat oferują naukę języka angielskiego połączoną z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych i wycieczkami, co pozwala uczniom poprawić wymowę angielską podczas wspólnych zajęć z rówieśnikami.

 

Zobacz też: kursy językowe i kolonie letnie w Wielkiej Brytanii

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu