KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SENIORÓW ZA GRANICĄ - dla osób w wieku 30+, 40+, 50+
Kursy angielskiego dla seniorów w Anglii, Irlandii, USA, na Malcie
Kursy francuskiego dla seniorów we Francji

Kursy angielskiego dla seniorów za granicą
 

Wielka Brytania kursy języka angielskiego

WIELKA BRYTANIA - Anglia kursy angielskiego dla seniorów

InLingua - Cheltenham - wiek uczestników 40+

InLingua Cheltenham została otwarta w 1990 roku i od tamtej pory cieszy się opinią miejsca o wysokim poziomie nauczania języka i obsługi klienta. Dużą wagę przywiązuje się do indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczestników kursów. W InLingua możesz poznać ludzi z całego świata i w pełni wykorzystać czas spędzony na kursie dla poszerzenia horyzontów. Cheltenham jest przepięknym miasteczkiem z tradycjami. Ma bardzo dobrą lokalizację na zachodzie Anglii, w centrum regionu Cotswolds, jednego z najpiękniejszych regionów Wielkiej Brytanii, w pobliżu innych miejsc  wartych zwiedzenia. InLingua Cheltenham posiada akredytację British Council na nauczanie języka angielskiego jako języka obcego (EFL).

IH-Torquay - wiek uczestników 50+

Kurs angielskiego dla osób w wieku 50+ (dwutygodniowy lub jednotygodniowy), prowadzony w klasach liczących maksymalnie 6 uczniów, z wciągającymi wycieczkami po najbardziej zróżnicowanym, pięknym i sugestywnym regionie Wielkiej Brytanii.

Światowej sławy pisarze, tacy jak Agatha Christie, Charles Darwin, Rudyard Kipling i Sir Arthur Conan Doyle, odwiedzali, mieszkali i kochali piękny region Riwiery Angielskiej. Zainspirowani tym, opracowaliśmy idealny program z zajęciami popołudniowymi, które odkrywają ulubione miejsca niektórych z największych angielskich pisarzy.

Kursy angielskiego dla seniorów w Wielkiej Brytanii

Anglo-Continental - Bournemouth - wiek uczestników 50+

Anglo-Continental jest jedną z najbardziej znanych organizacji zajmujących się nauczaniem języka angielskiego. Posiada akredytację British Council.                                                                               Bournemouth jest popularnym nadmorskim kurortem wypoczynkowym, który leży na północnym wybrzeżu Anglii. To miasteczko studenckie posiada 12 kilometrów plaży, morze oraz przepiękne widoki na wybrzeże. Bournemouth zapewnia również wiele lokalnych atrakcji, takie jak Wybrzeże Jurajskie, Poole Harbour - jeden z największych naturalnych portów, oraz Park Narodowy New Forest.

Kursy angielskiego saniorzy Anglia zagranica LSI - London Central, Cambridge i Brighton - wiek uczestników 40+

Zielony, malowniczy obszar Hampstead jest jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic Londynu. Znajduje się tu również największy park w Londynie - Hampstead Heath. Będąc położonym około 20 minut od Centrum Londynu, Hampstead jest doskonałym miejscem do nauki języka angielskiego. Szkoła mieści się w przestronnym, wiktoriańskim budynku z pięknym zacisznym ogrodem.
LSI Hampstead oferuje program różnorodnych zajęć zajęć dodatkowych, poprzez który będziesz mógł odkryć wszystkie bogactwa dziedzictwa kulturowego tego regionu oraz korzystać z bogatego zaplecza rekreacyjnego. Zajęcia obejmują spacery z przewodnikiem, wycieczki do kina, muzeum, wyjścia do pubów oraz weekendowe wycieczki do Oxfordu, Cambridge, a nawet do Paryża.

Kursy angielskiego saniorzy Anglia zagranica St. Giles - Anglia (Londyn, Brighton) oraz Stany Zjednoczone - wiek uczestników 30+
USA - Kursy j. angielskiego dla seniorów

Szkoła St. Giles powstała w 1955 r. i obecnie składa się z 5 ośrodków mieszczących się w Londynie, Brighton, Eastbourne i San Francisco. Szkoła jest członkiem stowarzyszenia ARELS, skupiającego najbardziej renomowane placówki zajmujące się nauczaniem cudzoziemców języka angielskiego. St. Giles Colleges jest szkołą rekomendowaną przez British Council. Ponadto, kursy dla nauczycieli, organizowane przez St. Giles w Londynie, Brighton i San Francisco posiadają rekomendację Królewskiego Towarzystwa Nauk w Cambridge.
Szkoła St.Giles oferuje Platinum Courses. Są to kursy ekskluzywne dopasowane do potrzeb ludzi biznesu oraz dojrzałych osób, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe w szybki i efektywny sposób. Przedział wiekowy na tych kursach wynosi od 33 do 55 lat.  

Kursy angielskiego dla seniorów na Malcie

MALTA kursy angielskiego

IELS - Malta - wiek uczestników 40+

Wyspa Malta to jeden z najatrakcyjniejszych letnich kurortów w basenie Morza Śródziemnego. Otoczona jest kryształowo czystymi wodami.           Szkoła IELS położona jest w sercu morza śródziemnomorskiego, pomiędzy Włochami i Afryką. Zapewnia ona szeroki wachlarz wysokiej jakości kursów językowych na wszystkich poziomach dla osób z różnych kultur i środowisk. Ponadto, szkoła oferuje bardzo ekscytujący i zróżnicowany program zajęć kulturalnych, towarzyskich oraz sportowych.

FRANCJA kursy francuskiego

  FRANCE LANGUE - Nicea - wiek uczestników 50+

Szkoła w Nicei, stolicy Francuskiej Riwiery jest usytuowana w sercu miasta. Oferuje ona kursy dla seniorów, które łączą naukę języka francuskiego ze zwiedzaniem Francuskiej Riwiery. Uczestnicy będą mogli odkryć najsławniejsze zabytki i miejsca na Francuskiej Riwierze biorąc udział w wielu wycieczkach, np: Cannes, Monaco, Menton czy Antibes.

Kursy angielskiego dla seniorów Dublin Irlandia

)

IRLANDIA kursy angielskiego

DSE - Dublin - wiek uczestników 50+

Dublin School of English jest jedną z najlepiej nauczających szkół języka angielskiego w Dublinie. Program nauczania, stworzony dla osób w dojrzałym wieku, kładzie nacisk na praktyczną naukę języka angielskiego z możliwością odkrycia kulturowego dziedzictwa stolicy Irlandii. Program jest przystosowany do indywidualnych zainteresowań, takich jak irlandzka muzyka, historia oraz architektura.

Na życzenie przedstawimy ofertę kursów angielskiego 40+ w:

  • USA (Nowy Jork) - Cena 750 USD / tydz.

  • w Kanadzie (Toronto) - Cena 705 CAD/ tydz.

  • w Nowej Zelandii (Ouckland) - Cena 865 $NZ/ tydz.

  • w Szwajcarii (Zurich) - niemiecki - Cena 795 CHF/tydz.

Zobacz też: Nauka angielskiego i wyjazdy językowe do USA

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów           Poleć nas znajomemu