KURSY ANGIELSKIEGO W HOTELARSTWIE I TURYSTYCE
KURSY INDYWIDUALNE I GRUPOWE - WARSZAWA

Angielski w hotelarstwie i turystyce Warszawa

ZAPISY TRWAJĄ!

Zapraszamy!

Nasza szkoła w Warszawie oferuje w pełni profesjonalne kursy języka angielskiego w zakresie turystyki i hotelarstwa na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych lektorów i native speakerów. Oferta przeznaczona jest zarówno dla tych, którzy pracują w wyżej wymienionych branżach jak i dla tych którzy pracę taką chcieliby dopiero podjąć. Znajomość angielskiego, najpopularniejszego języka na świecie jest rzeczą niezbędną zarówno w hotelarstwie jak i turystyce, dziedzinach które wymagają bezpośredniego, częstego i intensywnego kontaktu z ludźmi z całego świata.

Oferowane przez nas kursy angielskiego w hotelarstwie i turystyce pozwalają:

- zwiększyć zasób słownictwa związanego ze specyfiką branży

-zwiększyć swobodę komunikacji z klientem

- przygotować się na poziomie zdolności językowych do radzenia sobie w sytuacjach nietypowych

- pozwala rozwinąć w sobie umiejętność prowadzenia korespondencji firmowej.

Angielski w hotelarstwie i turystyce

Możemy zorganizować zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe. Ceny kursów zależą od ich długości, liczby uczestników, lokalizacji, wymagań klienta wobec lektorów i podręczników. Nasz Kurs może opierać się również na materiałach multimedialnych firmy Edusoft ''Hotelier learning'' i być przeprowadzony za pomocą metody blended learning, która charakteryzuje się zwiększoną efektywnością. Podręczniki Wydawnictwa Oxford ''Oxford English for careers - TOURISM'' z których korzystamy umożliwiają trafny dobór tekstów i materiałów do prowadzenia lekcji. Wyróżnia je :

-praktyczny, specjalistyczny język

-autentyczne postacie, firmy, cytaty znanych specjalistów

-powtórka materiałów w postaci prac badawczych wymagających inicjatywy studenta co zmusza go do poszerzania wiedzy we własnym zakresie

-duży wybór materiałów dodatkowych.

Równie dobre kursy na trzech różnych poziomach zaawansowania organizujemy posługując się książkami Longmann ''English for international Tourism'' Poziom: niższy średnio zaawansowany, średnio zaawansowany, wyższy średnio zaawansowany.
Komponenty:
- Coursebook
- Workbook
- Teacher's Book
- Audio Cassettes / CDs
- Workbook Cassette (poziom Upper Intermediate).

Nauka angielskiego w hotelarstwie

Trzypoziomowy kurs przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo turystyką oraz studentów szkół turystycznych i hotelarskich obejmuje następujące zagadnienia: pracę w biurze podróży, zarządzanie turystyką, relacje z klientami, pilotowanie wycieczek, podróże służbowe. Kurs kładzie szczególny nacisk na rozwijanie sprawności mówienia i pisania, które są niezbędne przy wykonywaniu zawodów związanych z turystyką.
Różnorodne, autentyczne teksty, wywiady z ekspertami w dziedzinie turystyki oraz zadania związane z charakterem wykonywanej pracy.
Angielski z dziedziny hotelarstwa i turystyki przedstawiony w konkretnych sytuacjach zawodowych.

1. Przykłady z przewodników turystycznych Dorling Kindresley Eyewitness Travel Guides.

2. Ćwiczenia wymowy i intonacji.

3. Specjalnie dobrane strategie nauczania pozwalające na maksymalne wykorzystanie czasu nauki.

Poziom Upper Intermediate jest rekomendowany przez London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board jako kurs przygotowujący do egzaminu English for the Tourism Industry.

Poza rozwijaniem zdolności językowych uczestnicy podczas kursów poszerzają swoją wiedzę na temat turystyki i hotelarstwa. Uczą się zachowań i branżowego savoire vivre-u. Czas spędzony na kursach o sprecyzowanej tematyce w LEXIS to czas podwójnie wykorzystany.

Dla osób, które chciałyby kontynuować swoją naukę poza granica kraju mamy bardzo ciekawą ofertę nauki języka i studium w Szwajcarii w szkole IHTTI oraz w szkole SHMS. kliknij

Nasze ceny są takie same jak ceny naszych zagranicznych partnerów.