Egzamin Dojrzałości

MATURA - JĘZYKOWE KURSY MATURALNE w WARSZAWIE

Sprawdzenie wiedzy ze znajomości języka obcego jest częścią Matury. Jeżeli chcecie przygotować się do zdania języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego bądź rosyjskiego zapraszamy na specjalne kursy w naszej szkole.

Nowa grupa (kurs maturalny angielskiego - program rozszerzony) rozpoczyna zajęcia
w 4 tygodniu października 2009. ZAPRASZAMY

Zajęcia przygotowywujące do tego egzaminu odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne(4 tygodniowo). By przygotować Was do tego egzaminu zapraszamy na zajęcia w mini grupach (od 4 do 8 osób). Nauka trwa przez 2 semestry, pierwszy składa się z 60-ciu,
a drugi z 40-dziestu lekcji
. Zajęcia są prowadzone wyłącznie przez doświadczonych lektorów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom znajomości j. angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcję (oferujemy kursy maturalne na podstawowym lub rozszerzonym poziomie). Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 60.
Planowane rozpoczęcie semestru to drugi lub trzeci tydzień października.
kończy się na dwa tygodnie przed egzaminami maturalnymi.
Pod koniec kursu uczniowie zdają w LEXIS maturę próbną według identycznych wymogów jak na prawdziwym egzaminie dojrzałości.

Cena to 840  złotych za pierwszy semestr i ok. 504 zł za drugi!

Jedyne 14 i 12,6 zł. za lekcję!
Zapraszamy!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze.
Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: (22) 625 72 98
625 53 86
622 25 23

Zobacz - międzynarodowa matura w Anglii (IB). Program nauki finansowany w 100% przez UE

O egzaminie maturalnym

Egzamin potwierdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.
Składa się z 5 części:
1. Rozumienie teksty pisanego (75 min.)
2. Wypowiedź pisemna (90 min.)
3. Struktury i gramatyka (75 min.)
4. Rozumienie ze słuchu ( 40 min.)
5. Wypowiedź ustna - rozmowa z egzaminatorem ( 15 min.)
Egzamin jest zdany, jeżeli kandydat otrzyma jeden z trzech stopni: A, B oraz C. Stopnie D, E, oraz F oznaczają, że egzamin nie został zdany.

Gwarancja

Niemal 100% uczestników kursów w szkole LEXIS zgłaszanych na egzaminy Cambridge zdaje te egzaminy. Naszym uczniom dajemy gwarancję zwrotu kosztów w przypadku ewentualnego niepowodzenia na egzaminie. Koszty zostają im zwrócone w postaci dodatkowych lekcji o równowartości opłaty egzaminacyjnej.

Powrót do poprzedniej strony