Kurs przygotowujące do matury Warszawa angielski. Kursy przygotowujące do matury Warszawa niemiecki. Kursy przygotowujące do matury Warszawa francuski, Kursy przygotowujące do matury Warszawa rosyjski.

MATURA 2019 JĘZYKOWE KURSY MATURALNE w WARSZAWIE
angielski, niemiecki, francuski, rosyjski

Sprawdzenie wiedzy ze znajomości języka obcego jest częścią Matury. Jeżeli chcecie przygotować się do zdania języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego bądź rosyjskiego zapraszamy na specjalne  językowe kursy maturalne w naszej szkole.

Zajęcia przygotowujące do tego egzaminu odbywają się w LEXIS od poniedziałku do piątku (jedno spotkanie to 4 godziny lekcyjne). By przygotować Was do tego egzaminu zapraszamy na zajęcia w mini grupach (od 4 do 8 osób). Zajęcia są prowadzone wyłącznie przez doświadczonych lektorów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na
bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom znajomości języka obcego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcję (oferujemy kursy maturalne na podstawowym lub rozszerzonym poziomie). Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na ul. Marszałkowskiej 2 lok. 6.

Pod koniec kursu uczniowie zdają w LEXIS maturę próbną według identycznych wymogów jak na prawdziwym egzaminie dojrzałości.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę:

Kursy maturalne z j. angielskiego Warszawa

Język angielski - kursy maturalne z języka angielskiego w Warszawie prowadzi doświadczony egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, wyspecjalizowany także w angielskiej terminologii medycznej.

Kursy maturalne z j. rosyjskiego Warszawa

Język rosyjski - kursy maturalne z języka rosyjskiego prowadzi doświadczony egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, wykwalifikowany pedagog, nauczyciel klas licealnych. Lektor może się pochwalić wysokimi wynikami na egzaminie maturalnym wśród swoich uczniów (średnia wyników osiągniętych na maturze 92%), w ostatnich latach przygotował 10 laureatów olimpiady z języka rosyjskiego, w tym jedna z nich zdobyła pierwsze miejsce na eliminacjach ogólnopolskich.

Kursy maturalne prowadzone są przez certyfikowanych egzaminatorów OKE

Kursy dla maturzystów z języka
ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, ROSYJSKIEGO, FRANCUSKIEGO


(4 lekcje + 10 min przerwy, razem 40 lekcji)

Poziom podstawowy i rozszerzony

Cena to 560,00 zł (14,00 zł za lekcję
Cena dla uczniów (z ważną legitymacją szkolną) 504,00 zł
 (12,60 zł za lekcję)

Zapraszamy!!!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania w następnym semestrze.

Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia.

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23

Zobacz - międzynarodowa matura w Anglii (IB). Program nauki finansowany w 100% przez UE

O egzaminie maturalnym

Egzamin potwierdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.
Składa się z 5 części:
1. Rozumienie teksty pisanego (75 min.)
2. Wypowiedź pisemna (90 min.)
3. Struktury i gramatyka (75 min.)
4. Rozumienie ze słuchu ( 40 min.)
5. Wypowiedź ustna - rozmowa z egzaminatorem ( 15 min.)
Egzamin jest zdany, jeżeli kandydat otrzyma jeden z trzech stopni: A, B oraz C. Stopnie D, E, oraz F oznaczają, że egzamin nie został zdany.

Gwarancja

Niemal 100% uczestników kursów w szkole LEXIS zgłaszanych na egzaminy Cambridge zdaje te egzaminy. Naszym uczniom dajemy gwarancję zwrotu kosztów w przypadku ewentualnego niepowodzenia na egzaminie. Koszty zostają im zwrócone w postaci dodatkowych lekcji o równowartości opłaty egzaminacyjnej.

Powrót do poprzedniej strony