Testy z języka niemieckiego - multimedialne i interaktywne
Sprawdź rozumienie ze słuchu i znajomość niemieckiej gramatyki

Instrukcja:
Jeżeli w raporcie po rozwiązaniu testu uzyskałeś wynik o wartości 75% lub więcej - przejdź do poziomu wyżej.
Gdy wynik testu będzie się wahać między 50 a 75% to test ten określa Twój poziom znajomości języka. Jeżeli z testu otrzymałeś wynik mniejszy niż 50%, oznacza to że nie zaliczyłeś tego poziomu i powinieneś rozwiązać test o niższym poziomie. Pytania zawarte w teście mogą mieć kilka prawidłowych opcji do wyboru.
Oczywiście niektóre frazy w instrukcji nie mają zastosowania dla poziomu pierwszego i najwyższego.

Po otwarciu aplikacji proszę wpisać dane w puste pola. Po zakończeniu testu prosimy wydrukować raport. Poza Twoimi danymi wydrukuje się wynik testu oraz czas, który potrzebny Ci był na rozwiązanie. Pytania zawarte w teście mogą mieć kilka prawidłowych opcji do wyboru.

Jeśli test nie uruchamia się, najprawdopodobniej nie masz zainstalowanego programu Flash Player. Bezpłatną wersję programu ściągniesz klikając na przycisk ze strzałką. Po połączeniu ze stroną producenta proszą wcisnąć również klawisz ze strzałką. wróć do wyboru testów (z dzwiękiem lub bez)     
 

 

Testy zaprojektowano i wykonano w LEXIS.
Wszystkie prawa zastrzeżone
All rights reserved

Takie lub podobne testy możemy wykonać dla Państwa firmy. - Solche und ähnliche Tests fertigen wir auch für Ihre Firma an. Zamów - Bestellen