KURSY ANGIELSKIEGO dla rodziców i dzieci w Anglii

w Moreton Hall - Szkoła Kings

Rodzinne kursy angielskiego w Anglii. Ten wyjątkowy kurs zaprojektowany został by pozwolić rodzicom i ich pociechom na wspólny wakacyjny wypoczynek, i jednocześnie pobyt w Brytyjskiej szkole z internatem. Kurs oferuje oddzielne programy edukacyjne dla dzieci i rodziców, jak również zajęcia na które uczęszczać będą razem.

Angielski dla rodziców i dzieci w Anglii i za granicą

Szczegółowe informacje:
Dostępne w: Moreton Hall
Wiek dziecka: 3-7, 8-13
Długość kursu: 1 lub 2 tygodnie
Maksymalna liczba osób w grupie: 12
Początek kursu: 10 lipca 2022
Koniec kursu: 24 lipca 2022
Minimalny poziom umiejętności językowych:
Dzieci: początkujący
Rodzice: początkujący
Program kursu angielskiego dla rodziców
Program kursu angielskiego dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat
Program kursu angielskiego dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat

Podobne rodzinne kursy językowe za granicą z angielskim:
Wielka Brytania - rodzinny kurs j. angielskiego
Irlandia - rodzinny kurs j. angielskiego
Malta - rodzinny kurs angielskiego
Cypr - rodzinny kurs j. angielskiego
USA - rodzinny kurs j. angielskiego

Cena 1100£/tydz. za osobę

Opłata wpisowa: 85£

Nauka angielskiego dla rodziców i dzieci Kursy języka angielskiego dla dzieci i rodziców

Program kursu angielskiego dla rodziców:

Letni kurs angielskiego z elementami kulturowymi

Ten kurs został zaprojektowany specjalnie dla dorosłych i łączy 15 godzin nauki angielskiego w tygodniu z interesującym programem społeczno kulturalnych wydarzeń.

Lekcje mają miejsce w małych grupach, z maksymalną liczbą 12 studentów na grupę. Dostępne są na poziomie podstawowym. Zajęcia pokrywają wszystkie aspekty praktycznej nauki języka angielskiego, takie jak czytanie ze zrozumieniem, pisanie, konwersacje i rozumienie ze słuchu. Lekcje skupiają się na zdolnościach komunikacyjnych oraz rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych, szczególnie w zakresie słownictwa obejmującego zakresem podróże i sytuacje społeczne.

Za dodatkową opłatą możliwe są również indywidualne lekcje ogólnego lub biznesowego angielskiego.
Popołudniami zorganizowano opcjonalne zajęcia dodatkowe i sposoby spędzania wolnego czasu, w których skład wchodzą co najmniej 2 wycieczki w ciągu tygodnia (przykładowo: wizyta w salonie SPA, w historycznym Chester, tradycyjna popołudniowa angielska herbatka, Shrewsburry, Llangollen, spływ łodzią po rzece, lunch w pubie). Inne zajęcia mają miejsce w szkole, i pozwalają między innymi na korzystanie z basenu, kortów tenisowych, sal gimnastycznych i fitness. W programie będzie można także znaleźć kurs gotowania, warsztaty mody, kurs jogi i Pilates, zajęcia ze sztuki, etc. Dzieci mogą dołączyć do rodziców podczas niektórych wycieczek i zajęć dodatkowych.

W weekendy dzieci i rodzice spędzają czas razem na wyjazdach kulturalnych i konsumpcyjnych. Miejsca wyjazdów mogą stanowić: Liverpool, Muzeum Beatlesów, Galerie sztuki, Manchester, oraz wybrzeża i zamki północnej Walii.
Zajęcia wieczorne dla rodziców odbywają się od 3 do 4 razy w tygodniu, i mogą zawierać wykłady, uczęszczanie na debaty i udział w grupach dyskusyjnych, wizyty w lokalnym pubie, kręgle, wieczorne przyjęcia. Proszę zauważyć, że dorośli powinni zajmować się dziećmi w wieku od 4 do 9 lat w trakcie 3 do 4 wieczorów w tygodniu.
Za dodatkową opłatą dostępna też będzie weekendowa wycieczka do Londynu (dwie noce).

Program kursu angielskiego dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat:

Dzieci uczęszczają na Kurs Dla Dzieci Moreton Hall każdego ranka, gdzie spędzają do dwóch godzin na nauce języka angielskiego z doświadczonym nauczycielem dla dzieci a następnie udają się na zajęcia na basenie (dzieci nie umiejące pływać są pod czujną opieką instruktora pływania).
Popołudniami dzieci spędzają czas w Wakacyjnym Klubie Moreton Hall, lub dołączają do swoich rodziców podczas wycieczek Wakacyjny Klub oferuje szeroki wachlarz zajęć dla dzieci, takich jak pływanie, tenis, gry zespołowe, piłkę nożną, zajęcia ze sztuki, etc.

Podczas zajęć wieczornych, takich jak nauka tańca, grupa teatralna, wieczorów filmowych lub gier, dzieci są pod pełnym nadzorem opiekunów. Dodatkowo dzieci będą również brały udział w zajęciach dodatkowych razem ze swoimi rodzicami, ponadto rodzice powinni zajmować się dziećmi (w wieku od 3 do 7 lat) podczas kilku wieczorów w tygodniu.

Program kursu angielskiego dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat

Dzieci uczęszczają na Kurs Dla Dzieci Moreton Hall każdego ranka, gdzie spędzają do dwóch godzin na nauce języka angielskiego z doświadczonym nauczycielem dla dzieci a następnie udają się na zajęcia na basenie (dzieci nie umiejące pływać są pod czujną opieką instruktora pływania).
Popołudniami dzieci spędzają czas w Wakacyjnym Klubie Moreton Hall, lub dołączają do swoich rodziców podczas wycieczek Wakacyjny Klub oferuje szeroki wachlarz zajęć dla dzieci, takich jak pływanie, tenis, gry zespołowe, piłkę nożną, zajęcia ze sztuki, etc.

Podczas zajęć wieczornych, takich jak nauka tańca, grupa teatralna, wieczorów filmowych lub gier, dzieci są pod pełnym nadzorem opiekunów. Dodatkowo dzieci będą również brały udział w zajęciach dodatkowych razem ze swoimi rodzicami, ponadto rodzice powinni zajmować się dziećmi (w wieku od 8 do 13 lat) podczas kilku wieczorów w tygodniu.

Odbywają się również trzy wycieczki w tygodniu (jedna jednodniowe w sobotę i dwie trwające pół dnia).
Wieczorami odbywają się dyskoteki, wieczory filmowe, wycieczki do kina i na kręgielnię.

Kursy angielskiego dla dzieci i rodziców - rodzinne

W cenie:
- lekcje angielskiego i pełny program zajęć dodatkowych dla rodziców i dzieci
- pełne wyżywienie i zakwaterowanie w rezydencji
- przyjęcie powitalne i zapoznawcze
- testy wstępne i cykliczne sprawdzające poziom wiedzy
- opieka świetnie wyszkolonego zespołu
- dwie całodniowe wycieczki na tydzień
- wycieczki do wybranych szkół z internatem w Anglii, Szkocji i Walii
- dostęp do pralni dla osób wyjeżdżających na minimum 3-tygodniowy kurs
- 24 godzinny nadzór
- certyfikat na zakończenie kursu

 

Transfer z lotniska

Transfer z lotniska (cena za transfer w jedną stronę) Cena za rodzinę
Liverpool/Manchester 125
Birmingham 180
East Midlands 175
Heathrow 360

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów                                        Poleć nas znajomemu