USA Kurs angielskiego w Miami na Florydzie 2018

powrót do poprzedniej strony

CENNIK; DATY ROZPOCZĘCIA

RENNERT MIAMI OFERUJE WIELE PROGRAMÓW, SPOŚRÓD KTÓRYCH MOGĄ PAŃSTWO WYBRAĆ NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI DLA SWOICH POTRZEB

OBOZY ZIMOWE MIAMI FLORYDA USA 2018 (KLIK)

INTENSYWNY PROGRAM NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO (30 godzin tygodniowo)

Ten dynamiczny program uczy podstaw amerykańskiej odmiany języka angielskiego koncentrując się na indywidualnych potrzebach studenta. Po przejściu egzaminu orientacyjnego i po wywiadzie ustnym, każdy z Państwa dołączy do 7-10 osobowej grupy studentów w klasie o poziomie odpowiadającym swoim aktualnym możliwościom językowym. Szkoła oferuje 10 poziomów zaawansowania. Poziom 1, grupa początkujących, rozpoczyna zajęcia w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca, natomiast poziom 2 i wyższe mogą zaczynać zajęcia w jakikolwiek poniedziałek. Popołudniami studenci uczestniczą w zajęciach nadobowiązkowych (Elective Class) przez 2 godziny w celu doskonalenia innych umiejętności językowych. Ogólna liczba 30 godzin zapewnia optymalny czas nauki pozostawiając Państwu jednocześnie wieczory i weekendy na doświadczenie tego, co Nowy Jork ma do zaoferowania.

Zajęcia nadobowiązkowe mogą obejmować:
Konwersacje zajęcia praktyczne dla początkujących (Początkujący)
Zajęcia z fonetyki, wymowa;
Konwersacje zajęcia praktyczne (Średnio zaawansowani)
Zajęcia z pisania i korespondencji biznesowej (Średnio zaawansowani, Zaawansowani)
Kultura Amerykańska (Średnio zaawansowani, Zaawansowani)
Dyskusje na temat aktualnych wydarzeń (Zaawansowani )
Przemawianie publiczne (Zaawansowani)
zajęcia nadobowiązkowe stanowią ważną część intensywnego programu nauki angielskiego. Na zajęcia te mogą również uczęszczać studenci z innych programów.

Kursy języka angielskiego MajamiPÓŁ INTENSYWNY PROGRAM NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO w USA (20 godzin tygodniowo)

Program ten przeznaczony jest dla studentów odwiedzających Miami, którzy oprócz planowych zajęć w szkole, chcieliby mieć więcej czasu na indywidualne zwiedzanie miasta i inne atrakcje. Grupy 7-10 osobowe spotykają się 4 godziny dziennie rano, od 9:30 do 1:30, lub każdego popołudnia od 1:30 do 5:30 (od poniedziałku do piątku).
Reszta dnia a także wieczory i weekendy pozostają do dyspozycji studentów- czas na odkrywanie miasta, jego atrakcji kulturalnych, jak i również znakomitej kuchni licznych restauracji.

KURS "WAKACYJNY" (16 godzin tygodniowo)

Ten nieco mniej intensywny kurs pozwala na jednoczesną naukę angielskiego i poznawanie miasta. Wbrew nazwie jest on dostępny cały rok dla studentów na wszystkich poziomach zaawansowania. Pisemny i ustny test, który odbywa się w dniu przyjazdu studenta do szkoły, pomoże w zakwalifikowaniu do właściwej grupy. Zajęcia odbywają sie w grupach liczących od 7 do 10 osób. Codziennie od poniedziałku do czwartku odbywają się cztery 55-minutowe zajęcia w godzinach porannych (9:30 - 13:30) lub popołudniowych (14:00 - 16:00). Resztę dnia, a także trzydniowe weekendy można poświęcić na zwiedzanie Nowego Jorku. Minimalny wiek studentów to 17 lat.

EGZAMIN TOEFL I PROGRAM PRZYGOTOWAWCZY w USA (20 godzin tygodniowo)

Egzamin TOEFL przeznaczony jest dla studentów starających się o przyjęcie na uniwersytety w USA i Kanadzie. Celem jego jest sprawdzenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w środowisku uniwersyteckim. Egzamin ten uznawany jest przez wszystkie uniwersytety i instytucje pokrewne w procesie naboru nowych studentów. Rennert Bilingual oferuje specjalny program przygotowawczy do egzaminu TOEFL dla studentów średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Te małe grupy przygotowujące się egzaminu TOEFL (7-10 osobowe) spotykają się na 4 godziny każdego popołudnia studiując gramatykę, ćwicząc słuchanie i czytanie konieczne do zdania tego egzaminu. Teksty praktyczne odbywają się każdego tygodnia i omawiane są obszernie z instruktorami. Udzielamy pomocy w rejestracji do egzaminów TOEFL odbywających się raz na miesiąc w wielu punktach na obszarze Nowego Jorku.

EGZAMIN CAMBRIDGE FCE, CAE w USA Miami (28 godzin tygodniowo)

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge są bardzo popularne na całym świecie. Proponujemy kursy trwające 10 i 12 tygodni. W każdym przypadku należy przewidzieć dodatkowe dni zakwaterowania ze względu na egzaminy, które to przeprowadzane są już po zakończeniu kursu. Studenci uczą się przez 28h tygodniowo w grupach nie większych niż 12 osób.

KURSY ANGIELSKIEGO w USA DLA PROFESJONALISTÓW Miami

Kurs angielskiego w Miami USAINTENSYWNA NAUKA ANGIELSKIEGO w USA DLA KADRY KIEROWNICZEJ (30 godzin tygodniowo)

Program ten gwarantuje profesjonalne podejście do nauki języka angielskiego w działalności gospodarczej. Małe, 3-5 osobowe grupy studentów, spotykają się każdego ranka i 3 godziny każdego popołudnia co w sumie daje 30 godzin tygodniowo. Wszyscy instruktorzy są absolwentami uniwersytetów, angielski jest ich językiem rodzinnym i posiadają oni doświadczenie w konkretnych dziedzinach biznesu. Dyskusje klasowe oraz scenki odgrywane na żywo przez studentów dają próbki prawdziwych sytuacji, w których mogą oni ćwiczyć odpowiednie słownictwo i umiejętność mówienia. W zajęciach biorą udział zaproszeni goście omawiający tematy biznesu, finansów, marketingu, polityki, administracji rządowej, etc. Wycieczki do miejsc tematycznie związanych z treścią programu, takich jak: sądy kryminalne, Komitet do spraw Papierów Wartościowych (Securities Exchange Commission), giełda nowojorska oraz uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych znakomicie poszerzają i uzupełniają program nauczania.

NAUKA ANGIELSKIEGO w USA DLA KADRY KIEROWNICZEJ Miami (15 godzin tygodniowo)

Program ten gwarantuje profesjonalne podejście do nauki języka angielskiego w działalności gospodarczej. Małe, 3-5 osobowe grupy studentów, spotykają się każdego ranka. Wszyscy instruktorzy są absolwentami uniwersytetów, angielski jest ich językiem rodzinnym i posiadają oni doświadczenie w konkretnych dziedzinach biznesu. Dyskusje klasowe oraz scenki odgrywane na żywo przez studentów dają próbki prawdziwych sytuacji, w których mogą oni ćwiczyć odpowiednie słownictwo i umiejętność mówienia.

Program mieszany (30 godzin tygodniowo)

Ta unikalna kombinacja pozwala studentom z kursu dla kadry kierowniczej na uczestniczenie w spotkaniu w nielicznej grupie a następnie odbycie prywatnych, popołudniowych zajęć z instruktorem koncentrujących się na indywidualnych potrzebach danego studenta. Program zajęć indywidualnych określony jest przez potrzeby studenta i może obejmować rozmaite tematy, począwszy od wzbogacenia słownictwa i ćwiczeń poprawnego akcentu, skończywszy na marketingu i zagadnieniach finansowych.

Kurs Part-Time Prywatny

W sytuacjach kiedy szybkość i jakość nauki jest celem, program ten jest najlepszym rozwiązaniem. Oferuje on 15 godzin tygodniowo zajęć w układzie student - prywatny instruktor, jeden na jeden.
Zajęcia, odbywające się w ciągu dnia skupiają się na potrzebach językowych studenta i jego konkretnych zainteresowaniach, jest to najlepsza z najlepszych możliwości nauki amerykańskiej odmiany języka angielskiego. Program ten pozostawia równocześnie wystarczającą ilość wolnego czasu dla studenta na indywidualne zwiedzanie ośrodków biznesowych Nowego Yorku.

Kurs Full-Time Prywatny

W sytuacjach kiedy szybkość i jakość nauki jest celem, program ten jest najlepszym rozwiązaniem. Oferuje on 30 godzin tygodniowo zajęć w układzie student - prywatny instruktor, jeden na jeden.
6 - godzinne zajęcia, odbywające się w ciągu dnia skupiają się na potrzebach językowych studenta i jego konkretnych zainteresowaniach, jest to najlepsza z najlepszych możliwości nauki amerykańskiej odmiany języka angielskiego. Program ten pozostawia równocześnie wystarczającą ilość wolnego czasu dla studenta na indywidualne zwiedzanie ośrodków biznesowych Nowego Yorku.

Kurs Part-Time prywatny + wycieczki

Lekcje prywatne (opis powyżej) w połączeniu ze zwiedzaniem.

Kurs Redukcja akcentu

Kurs dla osób, których angielski jest na wysokim poziomie, jednak wciąż zależy im na doskonaleniu akcentu i poprawnej wymowy angielskiej.

Daty rozpoczęcia kursów

Każdy poniedziałek z wyjątkiem kursów dla osób początkujących

Przerwy świąteczne w 2018

Rennert Bilingual będzie zamknięte od 24 do 28 grudnia 2018 i 1 stycznia 2019.
Szkoła będzie również zamknięta w czasie świąt narodowych. Nie odbywają się wtedy żadne zajęcia. Nie przewiduje się odrabiania zajęć, które się wtedy nie odbyły. Szkoła nie zwraca opłat za godziny lekcyjne, które przepadną z powodu świąt.
19 lutego - Dzień Prezydenta
28 maja - Memorial Day
4 lipca - Święto Niepodległości (środa)
3 września - Święto Pracy
22 i 23 listopada - Święto Dziękczynienia

Program angielski ogólny Miami

Ceny kursów angielskiego w USA Miami w 2018 - w dolarach amerykańskich
Kusy dla osób w wieku 17+
Nazwa kursu

Max ilość osób w grupie

Liczba godz./tyg.

1 - 6 tyg.
(cena za tyg.)
7 - 11 tyg.
(cena za tyg.)
12 - 19 tyg.
(cena za tyg.)
20 - 23 tyg.
(cena za tyg.)
24 - 30 tyg. (cena za tyg.)
Rapid Progress 30
Przyspieszony 30
Max 10 30

425

410

390

330 -
Rapid Progress 25
Przyspieszony 25
Max 10 25 380 365 350 310 -
Rapid Progress 20
Przyspieszony 20
Max 10 20

340

320

305

280 -
VACATION 'N LEARN®
Wakacyjny
Max 10 16

325

300

-

- -
Angielski akademicki Max 10 20 340 320 305 280 275
Angielski biznesowy Max 10 20 340 320 305 - -
Przedmioty fakultatywne Max 10 10 120 110 - - -
Absolute Beginners
Kurs dla początkujących
Max 5 5 300 - - - -
TOEFL Success
przygotowanie do egz. poziomy - 6+
Max 10 20

340

320

- - -
Cambrige CAE
CAE - przygotowanie do egz. poziomy - 8+
Max 10 30 -

-

za 12 tygodni 4650

- -
Cambrige CAE 12 tygodni: kurs rozpoczyna się 26.02, 03.06 i 17.09 - egzaminy 12 i 19.05, 18 i 24.08 oraz 01 i 05.12
Dodatkowe kursy 4 - 10 tyg. (cena za tydzień) 11 - 14 tyg. (cena za tydzień)
Angielski biznesowy w akcji
Można go dodać do dowolnego programu American English składającego się z 20 lekcji
550 670
4 tyg. (cena za tydzień) 5 - 8 tyg. (cena za tydzień)
Wakacje i wolontariat
Można go dodać do programu Vacation 'N Learn trwającego maksimum 8 tygodni
550 670

Angielski biznesowy w akcji: można go dodać do dowolnego programu American English.

Wakacje i wolontariat: można go dodać do programu Vacation 'N Learn trwającego maksimum 8 tygodni.

Wszystkie kursy rozpoczynają się w poniedziałek.

Angielski akademicki może trwać od 2 do 30 tygodni.

Poziom kompetencji językowych uczestników kursu Angielski biznesowy w akcji i kursu Wakacje i wolontariat musi wynosić minimum B2. Każdy z uczestników odbywa wstępną rozmowę kwalifikacyjną telefonicznie lub za pośrednictwem Skype'a. Kursy te są przeznaczone dla przyszłych profesjonalistów z małym lub zerowym doświadczeniem.

Uczestnicy Kursu dla początkujących mogą wykupić specjalny tutorial podczas 2 pierwszych tygodni pobytu w szkole Rennert. Poniższy program musi być połączony z programem 16-, 20- lub 30-lekcyjnym.

Uczestnicy Kursu przygotowującego do egzaminu CAE są zobowiązani do rezerwacji zakwaterowania na okres między zakończeniem kursu a datą egzaminu.

PROMOCJA DLA UCZESTNIKÓW KURSU W MIAMI I NOWYM JORKU 2018

Obowiązuje przy minimum 2-tygodniowym pobycie w każdym z miast. Rezerwacja musi zostać dokonana przed wyjazdem:

2 tygodnie w Nowym Jorku + 2 tygodnie w Miami: 5% zniżki na kurs angielskiego
4 tygodnie w Nowym Jorku + 4 tygodnie w Miami: 8% zniżki na kurs angielskiego
6 tygodni w Nowym Jorku + 6 tygodni w Miami: 10% zniżki na kurs angielskiego
Rezerwacja w Nowym Jorku i Miami na łącznie 12+ tygodni: 10% zniżki na kurs angielskiego i brak opłaty rejestracyjnej

Kurs angielskiego przygotowujący do studiów w Miami 2018

Kurs Liczba osób w grupie Liczba godzin tygodniowo Cena za 1 tydzień
24-35 tyg. 36-47 tyg. 48+ tyg.
Akademicki Max 10 20 275 265 255
Max 10 25 300 290 280
Max 10 30 320 310 295

Początek kursu w każdy poniedziałek.

Cena zawiera:

  • Przygotowanie do egzaminu TOEFL (minimum 4 tygodnie)

  • Przygotowanie do egzaminu Cambridge

  • Angielski biznesowy

Kurs akademicki dla poziomów 5+ może trwać maksimum 30 tygodni.

Kurs angielskiego dla kadry kierowniczej Miami 2018

Kurs Kurs
Full-time
Grupowy
Kurs Part-time
Grupowy
Kurs Part-time Grupowy + 3 godziny konwersacji i pisania dla zaawansowanych tygodniowo Kurs
grupowy + lekcje indywidualne
Kurs
Full-time
Prywatny
Kurs Full-time
Prywatny
+ wycieczki
Kurs Part-time
Prywatny
Liczba zajęć / tydzień 30 15 18 15+15 30 30 15
1-5 tygodni 1125 642 798 1990 2755 2955 1410
6+ tygodni 945 566 735 1850 2625 - 1345

Poziom kompetencji językowych uczestników kursów dla profesjonalistów musi wynosić minimum B1. Każdy z uczestników odbywa wstępną rozmowę kwalifikacyjną telefonicznie lub za pośrednictwem Skype'a.

Wszystkie kursy rozpoczynają się w poniedziałek.

Kurs angielskiego dla profesjonalistów 2018

Kurs Redukcja akcentu Prywatny Kurs Prywatny Kurs Prywatny Kurs Prywatny
Liczba zajęć / tydzień 10 5-10 godz. 11+ godz. 20+ godz.
1-5 tygodni 1365 105/godz. 90/godz. 85/godz.
6+ tygodni 1365 - - -

Kursy angielskiego indywidualne Miami 2018

Angielski ogólny Cena w USD
10 lekcji 840
20 lekcji 1545
35+ lekcji 69/h
Angielski dla dzieci Cena w USD
10 lekcji 840
20 lekcji 1545
35+ lekcji 69/h
Hiszpański Cena w USD
10 lekcji 840
20 lekcji 1545

Lekcje indywidualne nie są ograniczone do 1 tygodnia i mogą być rozłożone na cały czas pobytu.

Kurs angielskiego plus sztuka Miami 2018

Kurs Długość trwania kursu Cena w USD Terminy rozpoczęcia kursu
Paddleboarding 2 tygodnie 499 / 6 godz. w każdy poniedziałek
Surfing dla początkujących 2 tygodnie 80 / godz. w każdy poniedziałek
Kickboxing lub Boot Camp/cross-training minimum 2 tygodnie 300 / 10 lekcji w każdy poniedziałek
Nauka nurkowania 3 dni + kurs on-line 480 w każdy poniedziałek
Miami City Balet minimum 2 tygodnie 90 / tydz. w każdy poniedziałek
Lekcje salsy na Lincold Road minimum 1 tydzień 65 / tydz. w każdy poniedziałek
Yoga minimum 2 tygodnie 100 / tydz. w każdy poniedziałek

GAP YEAR Miami 2018

Kurs Długość trwania kursu Cena w USD Terminy rozpoczęcia kursu
Program 24-tygodniowy zimowy 24 tygodnie Rapid Progress 20 - 3960/12 tyg
Berkeley College - 8300/12 tygodni
Rennert: 4 stycznia
Berkeley College: 21 marca
Program 24-tygodniowy wiosenny 24 tygodnie Rapid Progress 20 - 3960/12 tyg
Berkeley College - 8300/12 tygodni
Rennert: 7 marca
Berkeley College: 6 czerwca
Program 24-tygodniowy letni 24 tygodnie Rapid Progress 20 - 3960/12 tyg
Berkeley College - 8300/12 tygodni
Rennert: 20 czerwca
Berkeley College: 19 września

Zakwaterowanie

Długoterminowy pobyt u rodziny goszczącej
Rezerwacja na minimum 25 tygodni, pokój 1-osobowy, śniadanie 7 dni w tygodniu, obiad 5 dni w tygodniu, tydzień przerwy między kursem angielskiego a kursem Berkeley
25 tygodni 8000

Uczniowie muszą być absolwentami liceum.
Aby studiować w Berkeley College, należy być na poziomie minimum B1.
Wymagany jest minimum 12-tygodniowy pobyt.
W cenie nie są zawarte opłaty rejestracyjne, materiały dydaktyczne oraz opłata administracyjna za zakwaterowanie.

Obozy wakacyjne dla młodzieży (13-17 lat) 2018

Miejscowość Nazwa programu Daty Możliwa liczba tyg. Liczba lekcji w tyg. Cena
All-Inclusive Cały dzień Dzień
Rennert South Beach Letni program (Summer Plus!) 1 lipca - 11 sierpnia 2-6 20 $1680 $1050 $500
Miami Beach Program zimowy (Winter Adventures) 1 stycznia - 27 stycznia 2-4 20 Cena za tydzień przy zamówieniu 2 tyg. pobytu Cena za tydzień przy zamówieniu 3-4 tyg. pobytu $900 $390
$1535 $1500

ALL-INCLUSIVE PROGRAM:
W cenie zajęcia, zakwaterowanie, wyżywienie, wszystkiej aktywności i wycieczki. Zaczyna się w niedziele, wyjazd w sobotę.

Całodniowy PROGRAM:
Od poniedziałku do piątku, w cenie: zajęcia, obiad, aktywności popołudniowe.

Dzienny PROGRAM:
Od poniedziałku do piątku, w cenie: zajęcia, obiad  i jedna wycieczka popołudniu w tygodniu.

Opłaty dodatkowe:
$125 - opłata wpisowa
$240 - transfer z lotniska
$250 - dodatkowy nocleg

Inne opłaty w USD (dotyczy kursów dla dorosłych)
Wpisowe 155 Opłata standardowa, nie podlega zwrotowi.
Materiały do nauki 69 Opłata standardowa, obejmuje pierwszy zestaw materiałów, nieograniczony dostęp do Internetu, (stałe łącze lub bezprzewodowo) oraz kartę studenta.
Wpisowe za kurs Sztuka plus angielski 125 Dodatkowa opłata rejestracyjna w przypadku wszystkich kursów typu: ...+ angielski.
Ekspresowe dostarczenie dokumentów 85 Opcjonalna opłata za ekspresowe dostarczenie formularza I-20 i innych dokumentów.
Opłaty egzaminu Cambridge 350

Kwota obejmuje egzaminy z FCE lub CAE

Zmiana kursu 65 Opłata administracyjna za zmianę kursu.
Opłata za zakwaterowanie 95 Opłata administracyjna za zakwaterowanie.
Zmiana pokoju 85 Dotyczy rezydencji i apartamentów.
Dodatkowa noc
(pokój 1-os.)
95 Dotyczy wszystkich miejsc zakwaterowania.
Dodatkowa noc
(pokój 2-os.)
85 Dotyczy wszystkich miejsc zakwaterowania.
Transfer z lotniska
(cena w 1 stronę)
130
170
Możliwe transfery z/na lotnisko w Miami
lub Fort Lauderdale

3 dodatkowe noce lub więcej będą liczone jako pełny tydzień. Uczniowie mogą ponieść dodatkowe koszty za sprzątanie pokoju.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej w czasie Świąt Bożego Narodzenia - koszt wyższy o 50 USD. Dodatkowe noce poza sobotą/niedzielą liczone są jako pełny tydzień.

Zakwaterowanie Miami 2018

Zakwaterowanie u rodziny w Miami USA (min 2 tygodnie)
Studenci mieszkają w pokojach jednoosobowych. Łazienkę zazwyczaj dzieli się z rodziną goszczącą.
Mieszkanie max. 30 min autobusem od uniwersytetu. Śniadanie w cenie podawane od poniedziałku do niedzieli.
350$/ 1 tydzień
obiady +90$/ 1 tydzień
Apartamenty
Zakwaterowanie w apartamentach (wiek min. 18 lat)
Apartamenty gwarantują prywatność i komfort. Odległość 10-15min spacerem od szkoły, w cenie jest sprzątanie, basen, darmowy odbiór z lotniska, TV, WIFI, depozyt, pościel zmieniana co tydzień.
South Beach ApartHotel - pokój 1 -os - od 615$/ 1 tydz., pokój 2 os. - 360$/ 1 tydz.
West Avenue Apartments - pokój 1-os. - 560$/ 1 tydz., pokój 2 os. - 370$/ 1 tydz.
Hostele
Hostelling International Miami Beach - cena za łóżko, pokoje ośmioosobowe, dostępne opcje na pokoje wyłącznie męskie lub damskie
cały rok - 260$/1 tydz
Freehand Hostel - prywatna łazienka, dostęp do kuchni i basenu
styczeń - maj, pokój 4 os. - 260 - 460$/1 tydz.
czerwiec - październik, pokój 4 os. - 260$/1 tydz.
listopad - grudzień, pokój 4 os. - 260 - 360$/1 tydz.

Warunki
* Studenci kursów języka angielskiego w Rennert Miami nie mogą być native speakerami jęz. angielskiego i muszą mieć ukończone 17 lat.
* Studenci będą zapisywani na zajęcia poranne lub popołudniowe na podstawie swojego poziomu i dostępności miejsc o danej porze.
* Ceny i warunki mogą ulec zmianie.

Rezygnacje i zwroty
* Opłata rejestracyjna wysokości 155 $jest bezzwrotna, ale może zostać potraktowana jako rejestracja na inny kurs dokonana w tym samym roku kalendarzowym.
* Opłaty za lekcje indywidualne i materiały do nauki są zwrotne, jeżeli odwołanie nastąpi nie później niż 2 tyg. przed datą rozpoczęcia kursu.
* Opłata 65 $ zostanie zatrzymana za wszystkie inne odwołania, włącznie z tymi, którzy nie dotarli na czas rozpoczęcia kursu.
* Opłata za umieszczenie na stażu zawodowym jest bezzwrotna.
* Żadne opłaty za lekcje indywidualne nie zostaną zwrócone, jeżeli odwołanie nastąpi po rozpoczęciu kursu.
* Odwołanie musi mieć formę pisemną. Rennert Miami zwróci pieniądze w ciągu 30 dni osobie lub agencji, która wpłacała pieniądze. Studenci, którzy płacili za pośrednictwem agencji powinni się zwrócić do agencji po odbiór należności.

Warunki - zakwaterowanie
*
Podanie o zakwaterowanie należy przesłać najpóźniej 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.
*
Okres zakwaterowania jest równy okresowi kursu. Studenci mogą przyjechać w niedzielę, poprzedzającą termin rozpoczęcia kursu i odjechać w sobotę, po jego zakończeniu.
* Dostępność zakwaterowania zależy od ilości studentów i nie może być zagwarantowana dłużej niż do zakończenia kursu.
* Nie gwarantujemy miejsca w wybranym przez klienta miejscu.
* Z wyjątkiem St. Thomas University Residence Halls podwójne pokoje są dla studentów przyjeżdżających razem.
* Ceny mogą ulec zmianie, chociaż zdarza się to niezmiernie rzadko w trakcie roku kalendarzowego.

Odwoływanie i zwroty - zakwaterowanie.
*
Powinieneś zawiadomić Rennert Bilingual o zamiarze zmiany Twojego zakwaterowania z 4 tygodniowym uprzedzeniem.
* W przypadku kursów trwających 4 tygodnie lub krócej nie ma możliwości zmiany zakwaterowania, ani zwrotu wpłaconej kwoty.
* Opłata wysokości 85$ będzie pobrana za zmianę zakwaterowania po przyjeździe.
* Bezzwrotna opłata wysokości 85$ musi zostać uiszczona wraz z opłatą wpisową za kurs.

* Rennert Bilingual zwróci pieniądze w ciągu 30 dni osobie lub agencji, która wpłacała pieniądze. Studenci, którzy płacili za pośrednictwem agencji powinni się zwrócić do agencji po odbiór należności.
* Za odwołanie lub zmianę zakwaterowania w okresie krótszym niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu nakładana będzie opłata wysokości 200$.

REJESTRACJA
Teraz, gdy już zdecydowali Państwo w którym z czterech oferowanych przez nas kursów chcą wziąć udział, należy się zarejestrować. Proces ten jest prosty, jednakże należy go dokonać możliwie szybko. Wszystkie formalności załatwisz korespondencyjnie lub osobiście w szkole LEXIS.
Po wybraniu kursu i zakwaterowania, wypełnisz formularz zgłoszenia, podpiszesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na rachunek bankowy "LEXIS".
- Formularz zgłoszenia, 1 egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty prześlesz nam pocztą lub faksem tak abyśmy mogli je dostać minimalnie na 5 tygodni przed rozpoczęciem kursu.

PRZED WYJAZDEM OTRZYMASZ OD NAS
- potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem. do władz granicznych USA
- bilet na przejazd (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski niż Warszawy kontaktują się z agentem)
- potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej.
- rachunek za zamówione świadczenie.
Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania chętnie udzielimy odpowiedzi.

ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA KURSU
Po zakończeniu wymaganych szkoleniem prac i regularnym uczestnictwie w zajęciach, każdy ze studentów otrzyma świadectwo ukończenia kursu (Certificate of Course Completion).

UBEZPIECZENIE
Koszty leczenia w Stanach Zjednoczonych mogą być bardzo wysokie i niejednokrotnie zdarza się, że szpitale odmawiają przyjęcia pacjenta nie posiadającego wymaganego ubezpieczenia. Z tego względu wymaga się, aby każdy ze studentów posiadał ubezpieczenie podczas podróży i pobytu w Ameryce. Ubezpieczenie takie można wykupić w szkole "LEXIS".

Zobacz też inne kursy języka angielskiego w USA:
Kursy języka angielskiego w USA - LAL Floryda
Kursy języka angielskiego w USA - St. Giles California
Kursy języka angielskiego w USA - Bodi Balance

powrót do poprzedniej strony
góra dokumentu