Kursy angielskiego w Nowym Jorku

Warunki i ceny kursów angielskiego - Rennert Bilingual w Nowym Jorku 2021

powrót do poprzedniej strony

OBOZY WAKACYJNE NOWY YORK USA 2021 (13-17 lat) (KLIK)

Minimalny wiek studentów to 17 lat.

ZAKWATEROWANIE tutaj
Uczestnicy obozów językowych mogą wybrać różne, ale zawsze wygodne opcje zakwaterowania. Homestay Program (zakwaterowanie w domu prywatnym) pozwala mieszkać i czuć się jak prawdziwy nowojorczyk. Residence Halls (zakwaterowanie w akademikach na terenie Manhattanu) oferują wygodne i czyste, jedno lub dwuosobowe pokoje z różnorodnymi usługami. W pobliżu szkoły znajduje się wiele hoteli, jeśli życzą sobie Państwo mieszkać w hotelu.
Niezależnie od miejsca zakwaterowania, do szkoły można dojść pieszo lub skorzystać ze środków komunikacji miejskiej. Każde z tych miejsc zapewnia idealne warunki do nauki poprzez kontakty, współżycie i spotkania towarzyskie z ludźmi z całego świata.

LABORATORIUM AUDIOWIZUALNE
Rennert Bilngual's Media Center (laboratorium audiowizualne Rennert Bilingual) wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia do nauki języka. Studenci chcący polepszyć zrozumienie języka mówionego lub udoskonalić swój akcent mają dostęp do magnetofonów. Ponadto, centrum wyposażone jest w magnetowidy dla studentów chcących oglądać filmy w wersji oryginalnej- wszystkie filmy zrobione są w technice 'closed captions' (napisy na ekranie). Oprócz tego, w centrum znajdują się terminale komputerowe dla studentów chcących doskonalić swoją znajomość języka z wykorzystaniem interaktywnych programów komputerowych sprawdzających gramatykę, wymowę oraz programów przygotowujących do egzaminów TOEFL I TOEIC.

PIERWSZY DZIEŃ W RENNERT BILINGUAL
Po przybyciu o godzinie 9: 15 zostaną Państwo powitani u wejścia przez przedstawiciela personelu Rennert Bilingual przyjmującego nowych studentów. Po napisaniu wstępnego egzaminu orientacyjnego oraz krótkim wywiadzie mającym na celu zakwalifikowanie studenta do grupy odpowiadającej jego poziomowi znajomości języka, otrzymają Państwo rozkład zajęć i udadzą się na swoje pierwsze zajęcia. Po zajęciach odbędzie się spotkanie informacyjne, na którym otrzymają Państwo karty identyfikacyjne studenta, poinformowani zostaną o ponadplanowych zajęciach, możliwościach zakupów, komunikacji miejskiej, a także będą Państwo mogli uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

ZAJĘCIA POZAKLASOWE
Wszystko co dzieje się w Nowym Jorku jest atrakcją. Każda minuta pobytu tam intensyfikuje i przyśpiesza proces nauki języka amerykańskiego. Koordynator zajęć pozaklasowych planuje kilka wycieczek tygodniowo do miejsc takich jak Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych, studia telewizyjne, kluby jazzowe, mecze baseballu, muzea. Na niektóre z tych wycieczek pójdzie tylko jedna klasa, inne będą organizowane dla całej szkoły - można się przyłączać jeśli temat wycieczki będzie Państwa interesował. Każda wycieczka prowadzona będzie przez przewodnika z Rennert Bilingual. Poznawanie nowych ludzi i miasta jest najlepszym sposobem na przetrenowanie nowo nabytych umiejętności językowych.

CZŁONKOSTWO W STOWARZYSZENIACH
Rennert Bilingual jest członkiem-założycielem IALC, International Association of Language Centers (Międzynarodowe Stowarzyszenie Ośrodków Językowych). Członkostwo to jest potwierdzeniem jakości urządzeń i obiektów oraz doskonałych kwalifikacji wykładowców . Szkoła spełnia także wymogi AAIEP, American Association of Intensive English Programs i jest członkiem NAFSA - National Association of Foreign Student Advisors Szkoła Rennert Bilingual jest akredytowana przez Stanowy Wydział Oświaty w stanie Nowy Jork i autoryzowana przez władze federalne do przyjmowania studentów ze statusem nie-emigracyjnym (Form I-20/Wiza Studencka)

RENNERT BILINGUAL OFERUJE WIELE PROGRAMÓW, SPOŚRÓD KTÓRYCH MOGĄ PAŃSTWO WYBRAĆ NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI DLA SWOICH POTRZEB

INTENSYWNY PROGRAM NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO
(30 godzin tygodniowo)

Ten dynamiczny program uczy podstaw amerykańskiej odmiany języka angielskiego koncentrując się na indywidualnych potrzebach studenta. Po przejściu egzaminu orientacyjnego i po wywiadzie ustnym, każdy z Państwa dołączy do 7-10 osobowej grupy studentów w klasie o poziomie odpowiadającym swoim aktualnym możliwościom językowym. Szkoła oferuje 10 poziomów zaawansowania. Poziom 1, grupa początkujących, rozpoczyna zajęcia w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca, natomiast poziom 2 i wyższe mogą zaczynać zajęcia w jakikolwiek poniedziałek. Popołudniami studenci uczestniczą w zajęciach nadobowiązkowych (Elective Class) przez 2 godziny w celu doskonalenia innych umiejętności językowych. Ogólna liczba 30 godzin zapewnia optymalny czas nauki pozostawiając Państwu jednocześnie wieczory i weekendy na doświadczenie tego, co Nowy Jork ma do zaoferowania.

Zajęcia nadobowiązkowe mogą obejmować:
Konwersacje zajęcia praktyczne dla początkujących (Początkujący)
Zajęcia z fonetyki, wymowa,
Konwersacje zajęcia praktyczne (Średnio zaawansowani)
Zajęcia z pisania i korespondencji biznesowej Średnio -zaawansowani, Zaawansowani)
Kultura Amerykańska (Średnio-zaawansowani, Zaawansowani)
Dyskusje na temat aktualnych wydarzeń (Zaawansowani)
Przemawianie publiczne (Zaawansowani)
zajęcia nadobowiązkowe stanowią ważną część intensywnego programu nauki angielskiego. Na zajęcia te mogą również uczęszczać studenci z innych programów.

Nauka języka angielskiego w NY i MiamiPÓŁ INTENSYWNY PROGRAM NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO
(16 godzin tygodniowo)

Program ten przeznaczony jest dla studentów odwiedzających Nowy Jork, którzy oprócz planowych zajęć w szkole, chcieliby mieć więcej czasu na indywidualne zwiedzanie miasta i inne atrakcje. Grupy 7-10 osobowe spotykają się 4 godziny dziennie rano, od 9:30 do 1:30, lub każdego popołudnia od 1:30 do 5:30 (od poniedziałku do piątku).
Reszta dnia a także wieczory i weekendy pozostają do dyspozycji studentów- czas na odkrywanie miasta, jego atrakcji kulturalnych, jak i również znakomitej kuchni licznych restauracji.

KURS WAKACYJNY ANGIELSKIEGO W NOWYM JORKU
(16 godzin tygodniowo)

Ten nieco mniej intensywny kurs pozwala na jednoczesną naukę angielskiego i poznawanie Nowego Jorku. Wbrew nazwie jest on dostępny cały rok dla studentów na wszystkich poziomach zaawansowania. Pisemny i ustny test, który odbywa się w dniu przyjazdu studenta do szkoły, pomoże w zakwalifikowaniu do właściwej grupy. Zajęcia odbywają się w grupach liczących od 7 do 10 osób. Codziennie od poniedziałku do czwartku odbywają się cztery 55-minutowe zajęcia w godzinach porannych (9:30 - 13:30) lub popołudniowych (14:00 - 16:00). Resztę dnia, a także trzydniowe weekendy można poświęcić na zwiedzanie Nowego Jorku. Minimalny wiek studentów to 17 lat.

INTENSYWNY KURS JĘZYKA BIZNESOWEGO W NOWYM JORKU
(20 lub 22 godziny tygodniowo)

Kurs ten, oferowany studentom średnio lub wysoko zaawansowanym, rozwija umiejętności językowe koniecznych do skutecznej komunikacji w świecie międzynarodowego biznesu. Przygotowuje on studentów do podjęcia studiów w innych szkołach biznesowych, jak również w "Intensywnym kursie angielskiego dla kadry kierowniczej". Nacisk jest położony na słownictwo i sytuacje związane ze środowiskiem biznesu. Grupy te spotykają się na 4 godziny każdego ranka, od poniedziałku do piątku.
Zalecamy dodatkowe uczestnictwo w popołudniowych zajęciach nadobowiązkowych tzn. pisanie oraz korespondencja handlowa.

EGZAMIN TOEFL I PROGRAM PRZYGOTOWAWCZY
(20 lub 22  godziny tygodniowo)

Egzamin TOEFL przeznaczony jest dla studentów starających się o przyjęcie na uniwersytety w USA i Kanadzie. Celem jego jest sprawdzenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w środowisku uniwersyteckim. Egzamin ten uznawany jest przez wszystkie uniwersytety i instytucje pokrewne w procesie naboru nowych studentów. Rennert Bilingual oferuje specjalny program przygotowawczy do egzaminu TOEFL dla studentów średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Te małe grupy przygotowujące się egzaminu TOEFL (7-10 osobowe) spotykają się na 4 godziny każdego popołudnia studiując gramatykę, ćwicząc słuchanie i czytanie konieczne do zdania tego egzaminu. Teksty praktyczne odbywają się każdego tygodnia i omawiane są obszernie z instruktorami. Udzielamy pomocy w rejestracji do egzaminów TOEFL odbywających się raz na miesiąc w wielu punktach na obszarze Nowego Jorku.

KURS PRZYGOTOWAWCZY DLA KANDYDATÓW NA STUDIA NA UNIWERSYTECIE

Program przygotowujący do wstępu na Uniwersytety Amerykańskie. Grupa liczy max. 12 osób. Zajęcia prowadzone są przez 12 tygodni, po 30 godzin w każdym tygodniu.

PROGRAMY DLA PROFESJONALISTÓW
Cennik

Kursy angielskiego dla młodzieży i dla dorosłych Angielski

INTENSYWNA NAUKA ANGIELSKIEGO DLA KADRY KIEROWNICZEJ
(30 godzin tygodniowo)

Program ten gwarantuje profesjonalne podejście do nauki języka angielskiego w działalności gospodarczej. Małe, 3-5 osobowe grupy studentów, spotykają się każdego ranka i 3 godziny każdego popołudnia co w sumie daje 30 godzin tygodniowo. Wszyscy instruktorzy są absolwentami uniwersytetów, angielski jest ich językiem rodzinnym i posiadają oni doświadczenie w konkretnych dziedzinach biznesu. Dyskusje klasowe oraz scenki odgrywane na żywo przez studentów dają próbki prawdziwych sytuacji, w których mogą oni ćwiczyć odpowiednie słownictwo i umiejętność mówienia. W zajęciach biorą udział zaproszeni goście omawiający tematy biznesu, finansów, marketingu, polityki, administracji rządowej, etc. Wycieczki do miejsc tematycznie związanych z treścią programu, takich jak: sądy kryminalne, Komitet do spraw Papierów Wartościowych (Securities Exchange Commission), giełda nowojorska oraz uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych znakomicie poszerzają i uzupełniają program nauczania.

KURS SKRÓCONY. NAUKA ANGIELSKIEGO DLA KADRY KIEROWNICZEJ
(15 godzin tygodniowo)

Program ten gwarantuje profesjonalne podejście do nauki języka angielskiego w działalności gospodarczej. Małe, 3-5 osobowe grupy studentów, spotykają się każdego ranka. Wszyscy instruktorzy są absolwentami uniwersytetów, angielski jest ich językiem rodzinnym i posiadają oni doświadczenie w konkretnych dziedzinach biznesu. Dyskusje klasowe oraz scenki odgrywane na żywo przez studentów dają próbki prawdziwych sytuacji, w których mogą oni ćwiczyć odpowiednie słownictwo i umiejętność mówienia.

KURS SPECJALISTYCZNY. NAUKA ANGIELSKIEGO DLA KADRY KIEROWNICZEJ
Kursy Specjalistyczne dla osób zainteresowanych językiem finansów, marketingu i prawa. Zajęcia w grupach do 5 osób, przez 15h w tygodniu.

PROGRAM MIESZANY
(30 godzin tygodniowo)

Ta unikalna kombinacja pozwala studentom z kursu dla kadry kierowniczej na uczestniczenie w spotkaniu w nielicznej grupie a następnie odbycie prywatnych, popołudniowych zajęć z instruktorem koncentrujących się na indywidualnych potrzebach danego studenta. Program zajęć indywidualnych określony jest przez potrzeby studenta i może obejmować rozmaite tematy, począwszy od wzbogacenia słownictwa i ćwiczeń poprawnego akcentu, skończywszy na marketingu i zagadnieniach finansowych.

Kurs skrócony. Prywatny kurs angielskiego z zakresu specjalności
Lekcje prywatne 15h
W sytuacjach kiedy szybkość i jakość nauki jest celem, program ten jest najlepszym rozwiązaniem. Oferuje on 15 godzin tygodniowo zajęć w układzie student - prywatny instruktor, jeden na jeden.
Zajęcia, odbywające się w ciągu dnia skupiają się na potrzebach językowych studenta i jego konkretnych zainteresowaniach, jest to najlepsza z najlepszych możliwości nauki amerykańskiej odmiany języka angielskiego. Program ten pozostawia równocześnie wystarczającą ilość wolnego czasu dla studenta na indywidualne zwiedzanie ośrodków biznesowych Nowego Yorku.

Prywatny kurs angielskiego z zakresu specjalności
Lekcje prywatne 30h

W sytuacjach kiedy szybkość i jakość nauki jest celem, program ten jest najlepszym rozwiązaniem. Oferuje on 30 godzin tygodniowo zajęć w układzie student - prywatny instruktor, jeden na jeden.
6 - godzinne zajęcia, odbywające się w ciągu dnia skupiają się na potrzebach językowych studenta i jego konkretnych zainteresowaniach, jest to najlepsza z najlepszych możliwości nauki amerykańskiej odmiany języka angielskiego. Program ten pozostawia równocześnie wystarczającą ilość wolnego czasu dla studenta na indywidualne zwiedzanie ośrodków biznesowych Nowego Yorku.

 Prywatny kurs angielskiego z zakresu specjalności + zwiedzanie
Lekcje prywatne 30h + wycieczki

Lekcje prywatne (opis powyżej) w połączeniu ze zwiedzaniem.

KURS ANGIELSKIEGO I SZTUKA

TANIEC/ KURS ANGIELSKIEGO (angielski plus 8/5 godzin tańca tygodniowo)
zobacz: szkoła Broadway Dance Center znana z programu You Can Dance oraz inne a także warsztaty taneczne
Cóż może być bardziej ekscytującego niż nauka angielskiego połączona z tańcem w Nowym Jorku?
4-tygodniowy kurs taneczny angielskiego zorganizowany we współpracy z Dance Forum oferuje unikalną możliwość nauki angielskiego. Zajęcia z języka odbywają się przez 4 godziny rano, a zajęcia taneczne popołudniami. W trakcie warsztatów tanecznych w Body Balance prowadzonych przez tancerkę i choreografkę Carol Fonda, studenci poznają najnowsze techniki tańca.
Nabyte umiejętności taneczne można sprawdzać w trakcie następnych zajęć. Studenci mogą wybrać z pośród prestiżowych szkół tańca, takich jak:
Joffrey Ballet School
Alvin Ailey American Dance Center
Merce Cunnigham Studio
Martha Graham School of Conteporary Dance
Eric Hawkins School of Dance
Jose Limon Institute
Dance Space ( Lynn Simonson's Jazz Technique)

To niezwykłe doświadczenie jest wzbogacone o uczestnictwo w profesjonalnych przedstawieniach w Lincoln Center oraz w teatrach Broadwayu.

MODA/ KURS ANGIELSKIEGO
kurs 2-tygodniowy

Czy marzyłeś aby zostać projektantem mody, stylistą, zobaczyć jak wyglądają wybiegi "od kuchni"? Teraz masz szansę spełnić swe marzenia i to w Nowym Jorku! Uczestnicy Rennert Bilingual swoje zajęcia z mody będą mięć w LIM( Laboratory Institute of Merchandising).

FILM/ KURS ANGIELSKIEGO
kursy 8 tygodniowe

Zajęcia z języka angielskiego połączone z lekcjami aktorstwa lub reżyserii. Czy można sobie wyobrazić coś bardziej przyjemnego niż przyswajanie wiedzy z języka połączone z rozwijaniem swojej pasji? Nasza szkoła przewidziała właśnie takie potrzeby i proponuje kurs 8 tygodniowy.

DATY: Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Początkujący powinni zacząć w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca.

Przerwy świąteczne w 2021

Rennert Bilingual będzie zamknięte od 23 do 27 grudnia 2021, 1 stycznia 2021
Szkoła będzie również zamknięta w czasie świąt narodowych. Nie odbywają się wtedy żadne zajęcia. Nie przewiduje się odrabiania zajęć, które się wtedy nie odbyły. Szkoła nie zwraca opłat za godziny lekcyjne, które przepadną z powodu świąt.
18 lutego - Dzień Prezydenta
27 maja - Memorial Day
4 lipca - Dzień Niepodległości
2 września - Święto Pracy
28 i 29 listopada - Święto Dziękczynienia

KURS ANGIELSKIEGO OGÓLNEGO NOWY JORK 2021 (dla dorosłych) - ceny mogą ulec zmianie

Ceny kursów - w $
Kursy dla osób w wieku 17+
Nazwa kursu

Max ilość osób w grupie

Liczba godz./tyg.

1- 3 tyg.
(cena za tydz.)
4-7 tyg.
(cena za tydz.)
8-11 tyg.
(cena za tydz.)
12 -23 tyg.
(cena za tydz.)
24- 35 tyg. (cena za tydz.) 36+ (cena za tydz.)
Intensive English 30
Przyspieszony 30
Max 10 30

540

475 451 406 325 286
Intensive English 22
Przyspieszony 22
Max 10 22 451 406 386 366 311 274
Intensive English 20
Przyspieszony 20
Max 10 20

410

390

370 352 - -
Kurs pół intensywny Max 10 16

360

342

325

309 - -
Electives
Zajęcia wyspecjalizowane
Max 10

10

180

162

143

121 - -
Angielski akademicki Max 10 22 451 406 386  366 311 274
Angielski biznesowy Max 10 20 410 390 370 352 - -
Max 10 22 451 406 386 366 311 274
TOEFL Success
(max 12 tyg.)
Max 12 20

410

390

370 12 tyg. -  352 - -
Max 12 22 451 406 386 12 tyg. -  366 - -
Lekcje dla osób początkujących Max 5 5 315 - - -   -
Cambrige CAE 12 tygodni: kurs rozpoczyna się 26 marca i 10 września - egzamin 13, 16 czerwca i 1, 5 grudnia.
Uczestnicy kursu TOEFL mogą rozpocząć zajęcia w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca. Egzaminy odbywają się w każdy ostatni piątek miesiąca.
 

KURSY TESOL + CERTYFIKAT

Kurs Długość Cena w $ Opłata wpisowa w $ Opłata za materiały w $
SIT TESOL Intensywny 4 tyg. 2, 595 100 100
SIT TESOL Poszerzony 15 tyg. 2, 595 100 100
SIT Best Practices 6 tyg. 3, 750 100 100

KURSY SPECJALNOŚCI + CERTYFIKAT

Kurs Długość Cena w $ Opłata wpisowa   w $
Kurs nauki j. angielskiego biznesowego 1 tydz. 650 65
Kurs nauki młodych uczniów 2 tyg. 950 95
Odświeżający kurs dla nauczycieli j. angielskiego (kurs A lub B) 2 tyg. 850 85
Odświeżający kurs dla nauczycieli j. angielskiego (kurs A i B) 4 tyg. 1, 700 85
TESOL/TEFL Practicum 1 tydz. 650 65

KURSY TESOL 2021

  Długość Ilość godzin Daty mogą ulec zmianie
SIT Best Practices in TESOL 6 tyg. 210 14.01-22.02          01.07-09.08
01.04-10.05          28.10-06.12
SIT TESOL Intensywny 4 tyg. 160 07.01-01.02          08.07-02.08
04.03-29.03          09.09-04.10 29.04-24.05          21.10-15.11 03.06-28.07           
SIT TESOL  Weekendowy 15 tyg. 160 17.05-17.08          07.09-14.12
Kurs nauki j. angielskiego biznesowego 1 tydz. 30 04.02-08.02          05.08-09.08
01.04-05.05          14.10-18.10
Kurs nauki młodych uczniów 2 tyg. 35 25.02-08.03          12.08-23.08
13.05-24.05          14.10-18.10
Odświeżający kurs dla nauczycieli j. angielskiego  2-4 tyg. 35-70 15.04-26.04          22.07-02.08
08.07-19.07          09.12-20.12
Practicum (początek w każdą niedzielę) 1 tydz. 48 10.02-15.02          25.08-30.08
07.04-12.04          06.10-11.10 09.06-14.06          01.12-06.12

Angielski kurs biznesowy w Nowym Yorku

Dodatkowe kursy 4 - 10 tyg. (cena za tydzień) 11 - 14 tyg. (cena za tydzień)
Angielski biznesowy w akcji
Można go dodać do dowolnego programu American English składającego się z 20 lekcji
980 1230
4 tyg. (cena za tydzień) 5 - 8 tyg. (cena za tydzień)
Wakacje i wolontariat
Można go dodać do programu Vacation 'N Learn trwającego maksimum 8 tygodni
980 1230

Angielski biznesowy w akcji: można go dodać do dowolnego programu American English.

Wakacje i wolontariat: można go dodać do programu Vacation 'N Learn trwającego maksimum 8 tygodni.

Wszystkie kursy rozpoczynają się w poniedziałek.

Angielski akademicki może trwać od 2 do 30 tygodni.

Poziom kompetencji językowych uczestników kursu Angielski biznesowy w akcji i kursu Wakacje i wolontariat musi wynosić minimum B2. Każdy z uczestników odbywa wstępną rozmowę kwalifikacyjną telefonicznie lub za pośrednictwem Skype'a. Kursy te są przeznaczone dla przyszłych profesjonalistów z małym lub zerowym doświadczeniem.

Uczestnicy Kursu dla początkujących mogą wykupić specjalny tutorial podczas 2 pierwszych tygodni pobytu w szkole Rennert. Poniższy program musi być połączony z programem 16-, 20- lub 30-lekcyjnym.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO STUDIÓW W NOWYM JORKU

Kurs Liczba osób w grupie Liczba godzin tygodniowo Cena za 1 tydzień w $
24-35 tyg. 36-47 tyg. 48+ tyg.
Akademicki Max. 10 20 295 285 275
Max. 10 25 335 315 305
Max. 10 30 360 345 335

Początek kursu w każdy poniedziałek.

Cena zawiera:

  • Przygotowanie do egzaminu TOEFL (minimum 4 tygodnie)

  • Przygotowanie do egzaminu Cambridge

  • Angielski biznesowy

Kurs akademicki dla poziomów 5+ może trwać maksimum 30 tygodni.

KURSY ANGIELSKIEGO SPECJALISTYCZNEGO W NOWYM JORKU

Angielski dla kadry zarządzającej intensywne programy dla profesjonalistów Max. l. os. w grupie Liczba godzin w tygodniu

Cena za tydzień w $

1-5 tyg.

6+ tyg.

Part Time Professional Group

Max 5

15

748

668

Part-Time Professional Group plus 3
(3 godziny konwersacji i pisania dla zaawansowanych tygodniowo)
Max 5 18 898 790
Full Time Professional Group

Max 5

30

1185

1035

Professional English for Specific Purposes: Finanse, Marketing, Prawo, Sprzedaż

Max 5 15 za tydzień 945 -

Part Time Professional Private

1 na 1

15

1620

1450

Full Time Professional Private

1 na 1

30

3195

2890

Professional Combination Kurs grupowy + lekcje indywidualne

1 na 1/Max 5

30 (15/15)

2335

2045

Full Time Professional Private with excursions

1 na 1

30

3390

-

Accent Reduction - poprawa akcentu (paczka 10 lekcji) 1 na 1 10 1785 1785
International Networking Meetings 1 na 1 4 - 6 godz. / tydzień 625 615
Studenci muszą być na poziomie średniozaawansowanym aby uczestniczyć w kursie
Wymagany poziom kursów Professional English for Special Purposes to od upper-intermediate do advanced
Finanse (1 tydzień):daty rozpoczęcia: 9 kwietnia, 9 lipca, 30 lipca, 10 września / 1 tydzień, 15 godzin, 945
Marketing i Sprzedaż (1 tydzień): daty rozpoczęcia: 16 kwietnia, 16 lipca, 6 sierpnia, 17 września / 1 tydzień, 15 godzin, 945
Prawo (1 tydzień): daty rozpoczęcia: 23 kwietnia, 23 lipca, 13 sierpnia, 24 września / 1 tydzień, 15 godzin, 945

KURSY ANGIELSKIEGO INDYWIDUALNE W NOWYM JORKU

Angielski ogólny Cena w USD
5-10 lekcji 125/godz.
11+ 110/godz.
20+ 100/godz.

Lekcje indywidualne odbywać się będą popołudniami w dni powszednie (po godzinie 16:00).

Lekcje indywidualne nie są ograniczone do 1 tygodnia i mogą być rozłożone na cały czas pobytu.

KURS ANGIELSKIEGO I SZTUKI W NOWYM JORKU

Opis kursu

Liczba tyg.

Cena w $

Terminy rozpoczęcia
2021

Kurs tańca Steps On Broadway

+ 5 godz./tyg. tańca

min. 2 tyg.

117
za tydzień

każdy poniedziałek
Fashion Intensive
Intensywny kurs mody
16 - 20 godzin angielskiego + 15 godz./tyg. mody 4 tyg. Cena zostanie ogłoszona 1 lipca
Muzyka: lekcje prywatne + 2 godz./tyg. prywatnej nauki min. 2 tyg. 190
za tydzień
każdy poniedziałek

Akademia filmowa/Digital Filmmaking + angielski - kurs intensywny

Angielski + 4 tyg. lekcji filmu

8 tyg.

3528+  8 stycznia, 4 lutego, 4 marca, 8 kwietnia, 6 maja, 10 czerwca, 8 lipca, 5 sierpnia, 2 września, 30 września
Akademia aktorstwa + angielski - kurs intensywny Angielski + 4 tyg. lekcji aktorstwa 4 tyg. 100 za lekcję pierwszy poniedziałek każdego miesiąca
Fotografia cyfrowa dla początkujących kurs fotografii plus podstawy programu Mac 6 tyg. 390 za 6 tyg. 4 lutego, 4 marca, 1 kwietnia, 6 maja, 3 czerwca, 9 sierpnia, 30 sierpnia, 4 listopada
Fotografia cyfrowa dla początkujących - kurs intensywny kurs fotografii plus podstawy programu Mac 3 tyg. 390 za 3 tyg. 8 lipca, 5 sierpnia

KURSY ANGIELSKIEGO DLA NAUCZYCIELI TESOL New York

Tylko w Nowym Jorku. Studenci muszą mieć poziom upper -intermediate z języka angielskiego oraz z powodzeniem zakończyć proces rekrutacji. O szczegółowe informacje pytaj w Szkole Języków Obcych LEXIS.

KURSY ANGIELSKIEGO DŁUGOTERMINOWE W NOWYM JORKU 2021

Kurs Długość trwania kursu Cena w USD Terminy rozpoczęcia kursu
Program 24-tygodniowy zimowy min 12 tyg Berkeley College 12,100+  Berkeley College: 2 stycznia - 15 kwietnia
Program 24-tygodniowy wiosenny min 12 tyg Berkeley College 12,100+ Berkeley College: 30 kwietnia - 12 sierpnia
Program 24-tygodniowy letni min 12 tyg  Berkeley College 12,100+ Berkeley College: 3 września - 16 grudnia

Zakwaterowanie

Długoterminowy pobyt u rodziny goszczącej
Rezerwacja na minimum 25 tygodni, pokój 1-osobowy, śniadanie 7 dni w tygodniu, obiad 5 dni w tygodniu, tydzień przerwy między kursem angielskiego a kursem Berkeley
25 tygodni 8000

Uczniowie muszą być absolwentami liceum.
Aby studiować w Berkeley College, należy być na poziomie minimum B1.
Wymagany jest minimum 12-tygodniowy pobyt.
W cenie nie są zawarte opłaty rejestracyjne (50 USD), zaliczka za czesne (300 USD) oraz opłata administracyjna (400 USD) za zakwaterowanie.

Obozy wakacyjne dla młodzieży (13-17 lat) Nowy Jork 2021

Zakwaterowanie Nazwa programu Daty Możliwa liczba tyg. Liczba lekcji w tyg. Cena
All-Inclusive Cały dzień Dzień
1760 Residence Manhattan Academy Plus! Dance 23 czerwca - 17 sierpnia 2-8 20 $1700 $1075 -
College Campus in NY Summer Plus! 23 czerwca - 10 sierpnia 2-4 20 $1700 $1075 $500
1760 Residence Manhattan Academy Plus! Coding 1 lipca - 11 sierpnia 2-6 20 4 tyg. (1.07-28.07) - $8320 $5600 -
2 tyg. - $4160 $2800
1760 Residence Manhattan Summer English Adventures 24 czerwca - 18 sierpnia 2-8 20 $1600 $1000 $400
$1500 $1535

 

$1500 $65        

* 2 zajęcia z tańcu po 90 min. 3 godziny tygodniowo.

ALL-INCLUSIVE PROGRAM:
W cenie zajęcia, zakwaterowanie, wyżywienie, wszystkiej aktywności i wycieczki. Zaczyna się w niedziele, wyjazd w sobotę.

Całodniowy PROGRAM:
Od poniedziałku do piątku, w cenie: zajęcia, obiad, aktywności popołudniowe.

Dzienny PROGRAM:
Od poniedziałku do piątku, w cenie: zajęcia, obiad  i jedna wycieczka popołudniu w tygodniu.

Opłaty dodatkowe: $125 - opłata wpisowa
$350 - transfer z lotniska (New York Program)
$275 - transfer z lotniska w dwie strony (New York City Program)
$250 - dodatkowy nocleg

INNE OPŁATY 2021 (Kursy dla dorosłych)

Ceny w $
Wpisowe 155

Opłata standardowa, nie podlega zwrotowi.

Materiały edukacyjne 69

Opłata standardowa, obejmuje pierwszy zestaw materiałów, nieograniczony dostęp do internetu, (stałe łącze lub bezprzewodowo) oraz kartę studenta.

Wpisowe za kurs Sztuka plus 125

Dodatkowa opłata rejestracyjna w przypadku wszystkich kursów typu: ...+ angielski.

Ekspresowe dostarczenie dokumentów 85

Opcjonalna opłata za ekspresowe dostarczenie formularza I-20 i innych dokumentów.

Zmiana programu 65

Opłata administracyjna za zmianę programu po rozpoczęciu kursu.

Transport, lotnisko LaGuardia lub JFK Airport 205 Możliwość transferu w jedną stronę z lub do Brooklynu, Manhattanu i Queens
Transport, lotnisko Newark Airport 250 Możliwość transferu w jedną stronę z lub do Brooklynu, Manhattanu i Queens

ZAKWATEROWANIE NOWY JORK

Uczniowie mogą wykupić bony na posiłki, które nie mogą być wymieniane na jedzenie w jadłodajniach blisko Rennerta. Bony nie podlegają zwrotowi.
Śniadanie: $40/tydzień
Lunch: $65/tydzień

Wszystkie ceny zakwaterowania podane są w $.

Zakwaterowanie u rodziny (min. 2 tyg.)

Pokój jednoosobowy Pokój dwuosobowy
Manhattan Pokój ze śniadaniem (7 dni) 540 / tydzień -
+ Obiadokolacja (5 dni)  645 / tydzień -
Queens/Brooklyn Pokój ze śniadaniem (7 dni) 350 / tydzień 245 / tydzień
 Śniadanie + Kolacja (5 dni) 425 / tydzień 325 / tydzień
 Śniadanie + Kolacja (7 dni) 455 / tydzień 355 / tydzień

Zakwaterowanie w rezydencji

Pokój jednoosobowy Pokój dwuosobowy

Rezydencja ekonomiczna - Vanderbilt YMCA/West Side Y (przy szkole)
Pobyt maksymalny to 90 dni, dwójki dla osób podróżujących razem (poza sezonem letnim). W cenie basen, siłownia i dostęp do internetu.

565 / tydzień 415 / tydzień / osobę
Dodatkowa opłata w sezonie od 30 czerwca do 21 września + 25 / tydzień/ osobę

Rezydencja De Hirsch 92nd Street Y
Opłata zawiera dostęp do biblioteki, siłowni i internetu.

525 / tydzień -
Dodatkowa opłata w sezonie od 30 czerwca do 21 września + 35 / tydzień/ osobę

Rezydencja 1760 (dostępna tylko od 30 czerwca do 10 sierpnia )
Dwójki z prywatną łazienką w nowoczesnej rezydencji zlokalizowanej na Upper East Side Manhattan, niedaleko od szkoły

- 515 / tydzień / osobę

Apartamenty na Manhattanie

Pokój jednoosobowy Pokój dwuosobowy
Upper Manhattan East Apartments
795 / tydzień -
Dodatkowa opłata w sezonie od 30 czerwca do 21 września + 25 / tydzień/ osobę + 25 / tydzień/ osobę

Depozyt w wysokości 300$ płatny obowiązkowo.
Minimalny wiek zakwaterowanych uczestników: 18 lat.
Zakwaterowanie w niedzielę, wykwaterowanie w sobotę. Maksimum jedna możliwa dodatkowa noc. Naliczone zostaną dodatkowe opłaty za sprzątanie.
Nie zezwala się na przyjmowanie gości w godzinach nocnych.

Inne opłaty
Opłata za rezerwację zakwaterowania 95$ nie podlega zwrotowi
Zmiana pokoju 85$ dotyczy akademików i mieszkań
Dodatkowa noc (pokój 1-osobowy) 95$ dotyczy wszystkich typów zakwaterowania
Dodatkowa noc (pokój 2-osobowy) 85$ dotyczy wszystkich typów zakwaterowania

3 dodatkowe noce lub więcej będą liczone jako pełny tydzień. Uczniowie mogą ponieść dodatkowe koszty za sprzątanie pokoju.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej w czasie Świąt Bożego Narodzenia - koszt wyższy o 50 USD.

Zakwaterowanie - Warunki
- Podanie o zakwaterowanie należy przesłać najpóźniej 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.
- Okres zakwaterowania jest równy okresowi kursu. Studenci mogą przyjechać w niedzielę, poprzedzającą termin rozpoczęcia kursu i odjechać w sobotę, po jego zakończeniu.
- Dostępność zakwaterowania zależy od ilości studentów i nie może być zagwarantowana dłużej niż do zakończenia kursu.
- Nie gwarantujemy miejsca w wybranym przez klienta miejscu.
- Z wyjątkiem de Hirsh Residence, podwójne pokoje są dla studentów przyjeżdżających razem.
- Ceny mogą ulec zmianie, chociaż zdarza się to niezmiernie rzadko w trakcie roku kalendarzowego.

Odwoływanie i zwroty - zakwaterowanie
- Powinieneś zawiadomić Rennert Bilingual o zamiarze zmiany Twojego zakwaterowania z 4 tygodniowym uprzedzeniem.
- W przypadku kursów trwających 4 tygodnie lub krócej nie ma możliwości zmiany zakwaterowania, ani zwrotu wpłaconej kwoty.
- Opłata wysokości $80 będzie pobrana za zmianę zakwaterowania po przyjeździe.
- Bezzwrotna opłata wysokości $80 musi zostać uiszczona wraz z opłatą wpisową za kurs.
- Rennert Bilingual zwróci pieniądze w ciągu 30 dni osobie lub agencji, która wpłacała pieniądze. Studenci, którzy płacili za pośrednictwem agencji powinni się zwrócić do agencji po odbiór należności.
- Za odwołanie lub zmianę zakwaterowania w okresie krótszym niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu nakładana będzie opłata wysokości 200 $.

REJESTRACJA
Teraz, gdy już zdecydowali Państwo w którym z oferowanych przez nas kursów chcą wziąć udział, należy się zarejestrować. Proces ten jest prosty, jednakże należy go dokonać możliwie szybko. Wszystkie formalności załatwisz korespondencyjnie lub osobiście w szkole LEXIS.
Po wybraniu kursu i zakwaterowania, wypełnisz formularz zgłoszenia, podpiszesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na rachunek bankowy "LEXIS".
- Formularz zgłoszenia, 1 egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty prześlesz nam pocztą lub faksem tak abyśmy mogli je dostać minimalnie na 5 tygodni przed rozpoczęciem kursu.

Przed wyjazdem otrzymasz od nas
- potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem. do władz granicznych USA
- bilet na przejazd (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski niż Warszawy kontaktują się z agentem)
- potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej.
- rachunek za zamówione świadczenie.

Jeśli mają państwo jakieś dodatkowe pytania chętnie udzielimy odpowiedzi.

ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA KURSU
Po zakończeniu wymaganych szkoleniem prac i regularnym uczestnictwie w zajęciach, każdy ze studentów otrzyma świadectwo ukończenia kursu (Certificate of Course Completion).

UBEZPIECZENIE
Koszty leczenia w Stanach Zjednoczonych mogą być bardzo wysokie i niejednokrotnie zdarza się, że szpitale odmawiają przyjęcia pacjenta nie posiadającego wymaganego ubezpieczenia. Z tego względu wymaga się, aby każdy ze studentów posiadał ubezpieczenie podczas podróży i pobytu w Ameryce. Ubezpieczenie takie można wykupić w szkole "LEXIS".

Zobacz też inne kursy języka angielskiego w USA:
Kursy języka angielskiego w USA - LAL Floryda
Kursy języka angielskiego w USA - St. Giles California
Kursy języka angielskiego w USA - Bodi Balance

powrót do poprzedniej strony
powrót do góry dokumentu