Angielski dla dzieci i młodzieży Anglia 2019

Kursy angielskiego dla dorosłych w szkole LAL

Wyjazdowe kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży (10-17 lat) w Torbay, Paignton

Ceny

Szkoła w Torbay posiada ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu kursów dla dzieci i młodzieży. Wszyscy kursanci od chwili przybycia otoczeni są troskliwa opieka. Zajęcia organizowane i nadzorowane są przez wykwalifikowana kadrę.

Wakacyjny kurs języka angielskiego i wakacyjny kurs języka angielskiego PlusAngielski dla dzieci i młodzieży Anglia
Kursy ten powstały z myślą o nastolatkach. Oferujemy zajęcia na wszystkich poziomach. Kursanci ćwiczą swoje umiejętności językowe podczas konwersacji (z konkretnymi rolami, dyskusjami), ćwiczeń gramatycznych, ćwiczeń ze słuchu ora z z rozumienia tekstów angielskich, a także pisząc eseje i listy. W grupach zaawansowanych studenci zapoznawani są także z angielska literatura oraz tematami, takimi jak polityka i bieżące wydarzenia. Kurs ten obejmuje 20 lekcji tygodniowo ( 45 minut każda lekcja), od poniedziałku do piątku. Zajęcia odbywają się w grupach liczących nie więcej niż 15 osób. Wszystkie dzieci maja zorganizowany całodzienny program zajęć sportowych, gier oraz wycieczek po okolicy, a także 5 całodniowych wycieczek (takich jak Brixham, czy Torquay, do znanej groty Kents Cavern oraz do Paignton Zoo, trzeciego, co do wielkości Z.O.O w Anglii). Wakacyjny kurs języka angielskiego Plus wzbogacony jest o dodatkowe zajęcia wieczorne od poniedziałku do piątku.

Kurs angielskiego w praktyce
Celem tego kursu jest umożliwienie uczniom polepszenie umiejętności porozumiewania się angielskim. W pierwszej połowie kursu uczniowie poznają zwroty umożliwiające załatwienie codziennych spraw, a następnie wraz z nauczycielem odwiedzają wiele miejsc na miejscu by sprawdzić nabyta wiedzę i umiejętności w praktyce.

Zakwaterowanie u rodziny angielskiej
Zamieszkanie z rodzina to świetna okazja dla młodych ludzi, aby w bardzo szybkim tempie podszkolić znajomość angielskiego, a także bliżej poznać kulturę i styl życia w Anglii. Wszyscy studenci zostają zakwaterowani w pokojach jedno- lub dwuosobowych, w domach uważnie dobranych rodzin, których to staja się członkami. Rodziny zapewniają śniadanie, pakowany lunch oraz obiad. Jedzenie wspólnych posiłków umożliwia poznanie się lepiej, jak i ćwiczenie języka. Student powinien zabrać ze sobą ręczniki, pościel zostanie zapewniona przez gospodarzy. Rodziny zwykle goszczą dwoje lub troje studentów, przy czym studenci mogą życzyć sobie być zakwaterowanymi w innych rodzinach, niż ich koledzy z ich własnego kraju. Studenci zwykle otrzymują własne klucze do domu.

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży (7-16 lat) w Mount Kelly College, Tavistock

Ceny

Kelly College to prywatna szkoła, która znajduje się w malowniczym miasteczku Tavistock, tuż przy Parku Narodowym Dartmoor, 20 km od Plymouth. Tradycyjne sale lekcyjne i centrum sztuki zapewniają atmosferę idealna do nauki języka angielskiego i rozwoju różnych innych zdolności artystycznych.

Letnia szkoła języka angielskiego
Kurs ten przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które oprócz nauki angielskiego pragną dokładnie poznać klimat angielskiej szkoły. Kurs trwa od 1 do 4 tygodni. Student bierze udział w 20 zajęciach po 45 minut tygodniowo. Wielkość grup nie przekracza 15 osób. Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania. Poza nauka organizowane są codziennie gry i zabawy oraz 2 wycieczki na tydzień. Kelly College udostępnia siłownię, boisko do piłki nożnej, siatkówki, krykieta, hale sportowe, basen i wiele innych.Kursy języka angielskiego w Anglii

Zakwaterowanie
Kelly College posiada 5 rezydencji studenckich. Studenci zakwaterowani są w pokojach 2-6 osobowych i do ich dyspozycji pozostają szafa i komoda i pościel. Student powinien posiadać własne ręczniki. W cenę wliczone są także posiłki. W celu zapewnienia jak najlepszej komunikacji z rodzinami, pokoje wyposażone są w telefony, z których dzwonić można po wykupieniu specjalnych kart.

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży (9-17 lat) w St Swithun's School, Winchester

Ceny

Szkoła St. Swithun znajduje się w Winchester, starożytnej stolicy Anglii, mieście słynnym z wzniesionej w XI wieku katedry. Lokalizacja jest idealna dla studentów, zaledwie godzinę drogi od Londynu, Stonehenge i innych wartych obejrzenia miejsc w Anglii.

Wakacyjny kurs języka angielskiego
Letni kurs języka angielskiego trwa od 1 do 4 tygodni i odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania dla młodzieży w wieku od 11 do 17 lat. Tygodniowo odbywa się 20 zajęć po 45 minut. Studenci biorą udział także w wieczornych zajęciach pozalekcyjnych, grach, zabawach oraz w 2 wycieczkach na tydzień.

Zakwaterowanie w rezydencji studenckiej lub u rodziny
Kursanci zostają zakwaterowani w rezydencjach studenckich lub u rodzin goszczących. Pokoje w rezydencji studenckiej są jednoosobowe, ale istnieje także możliwość pokoi kilkuosobowych dla młodszych uczniów. Kursanci mogą korzystać dodatkowo z hali sportowej, basenu, kortu do tenisa.

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży (11-17 lat) w Taunton School, Tauton

Ceny

Szkoła Taunton została założona w 1847. Położona zaledwie 5 minut drogi od centrum miasta, 2 godziny od Londynu, jest idealnym miejscem do odbywania wakacyjnego kursu. Szkoła umożliwia studentom z wielu krajów naukę w trakcie lata, zapewniają świetne zakwaterowanie oraz ciekawy program pozalekcyjny.

Letnia szkoła języka angielskiego
Szkoła oferuje kursy letnie 1, 2, 3  tygodniowe po 20 lekcji 45 minutowych na tydzień. Ilość uczestników kursu nie przekracza 15 osób. W cenę kursu wliczone są także zajęcia wieczorne i 2 wycieczki na tydzień.

Zakwaterowanie dla dzieci w Anglii podczas kursu angielskiego
Szkoła w Taunton dysponuje sześcioma rezydencjami. Pokoje w studenckiej rezydencji są 2-6 osobowe. Student powinien zabrać ze sobą ręczniki, pościel zostanie zapewniona przez gospodarzy. do ich dyspozycji pozostają szafa i komoda i pościel. W celu zapewnienia jak najlepszej komunikacji z rodzinami, pokoje wyposażone są w telefony, z których dzwonić można po wykupieniu specjalnych kart.

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży (12-17) w St Mary's University College Twickenham, Londyn

Ceny

St Mary's College to nowoczesna, zmodernizowana szkoła założona w 1850 roku. Szkoła jest usytuowana na Truskawkowym Wzgórzu, niedaleko stadionu rugby Twickenham, w okolicy jest również ruchliwa ulica z wieloma sklepami i kawiarniami, skąd można łatwo dojechać do centrum.

Letnia szkoła języka angielskiego
Szkoła oferuje kursy językowe 1-4 tygodniowe. W tygodniu odbywa się 20 lekcji po 45 minut każda. Liczba uczestników kursu nie przekracza 15 osób. W cenę kursu wliczone są również codzienne zajęcia pozalekcyjne oraz 3 wycieczki, włącznie ze zwiedzaniem Londynu. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek.

Zakwaterowanie dla uczestników kursu w Londynie
Studenci zostają zakwaterowani w rezydencjach studenckich w pokojach pojedynczych z własna łazienka lub wieloosobowych, z dzielona łazienka. Domy studenckie są w pełni umeblowane, w niektórych rezydencjach są kuchenki elektryczne, lodówki. Na terenie szkoły studenci maja możliwość korzystania z hali sportowej, kortu tenisowego. Student powinien zabrać ze sobą ręcznik.

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży (9-17 lat) w Berkhamsted School, Berkhamsted

Ceny

Szkoła Berkhamsted znajduje się w historycznym miasteczku na północ od Londynu. Jest to prywatna szkoła z internatem założona w 1541 roku. Szkoła zachowała swój oryginalny wygląd z XVI wieku, jednocześnie jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, przestronne sale lekcyjne. Na terenie obozu językowego w Berkhamsted znajduje się basen, hala sportowa i korty tenisowe.

Letnia szkoła języka angielskiegoKursy języka angielskiego dla dzieci Anglia
Szkoła oferuje kursy językowe 1-4 tygodniowe. W tygodniu odbywa się 20 lekcji po 45 minut każda. Liczba uczestników kursu nie przekracza 15 osób. W cenę kursu wliczone są również codzienne zajęcia pozalekcyjne oraz 2 wycieczki, włącznie ze zwiedzaniem Londynu. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek np. do Cambridge, Stratford-Upon Avon. Obóz językowy oferuje również pakiet ''Director's Cut'' czyli warszataty z tworzenia i reżyserowania filmów. Cena pakietu zawiera wycieczkę do studia Warner Brothers Harry Potter i London Movie Museum.

Zakwaterowanie w rezydencji studenckiej lub u rodziny
Kursanci zostają zakwaterowani w rezydencjach studenckich lub u rodzin goszczących. Pokoje w rezydencji studenckiej są 1-2 lub 10- osobowe. Pokoje u rodzin są dzielone z innymi uczestnikami obozu.

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży (12-17 lat) w Brighton

Ceny

Wakacje językowe dla dzieci - nowy ośrodek szkoły LAL, znajdujący się w Brighton, mieści się na terenie stadionu American Express Community Stadium oraz University of Sussex.

Letnia szkoła języka angielskiego
Szkoła oferuje kursy językowe 1-4 tygodniowe. W tygodniu odbywa się 20 lekcji po 45 minut każda. Liczba uczestników kursu nie przekracza 15 osób. W cenę kursu wliczone są również codzienne zajęcia pozalekcyjne oraz 2 wycieczki. Poza standardowymi zajęciami, szkoła oferuje także pakiet 4 treningów piłki nożnej oraz zwiedzanie stadionu oraz miejsc związanych z piłką nożną. Zajęcia odbywają się na stadionie wewnątrz pokojów dla VIP'ów.

Wakacje językowe dla dzieci AngliaZakwaterowanie w rezydencji szkolnej
Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych lub dzielonych na University of Sussex. Na czterech studentów przypada jedna łazienka. Istnieje możliwość zakwaterowania z prywatną łazienką.

Daty rozpoczęcia kursów: Różne - patrz poniżej
Minimalna długość trwania kursu: różnie
Dni kursu: Różne - patrz poniżej
Daty zamknięcia szkoły: 19.04; 06.05; 27.05.2019 r.
Pora lekcji: rano lub popołudniu
Długość 1 lekcji: 45 minut
Ilość osób w grupie: 15
Minimalny wiek: patrz poniżej:
Sezon letni: nie dotyczy
Opłaty za kurs zawierają: zajęcia z General English, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem (oprócz miejsc gdzie wskazane), ubezpieczenie medyczne i na czas podróży, opłatę za rejestrację, transfer powrotny z usługa powitalna i pożegnalna wraz z osoba towarzyszącą (prosimy o zapoznanie się z planem transferów), pełen program zajęć i wycieczek (oprócz Wakacyjnego kursu języka angielskiego), podręcznik i materiały szkoleniowe LAL, świadectwo obecności oraz raport.
Opłaty za kurs nie zawierają: Lotów, opłat za małoletnich uczestników bez opieki, opcjonalnych wycieczek i zajęć, kieszonkowego, zmian w kursach językowych, opłat za kuriera, egzaminów oraz dodatkowych podręczników do kursu.

Cennik kursów języka angielskiego w LAL Torbay 2019 (w GBP)

Kurs Wiek Terminy przyjazdów  zakwaterowanie u rodziny goszczącej:  dzielona łazienka i pokój

  Hotel, dzielony pokój
            (2-4) łóżka,
      dzielona łazienka

Wakacyjny kurs języka angielskiego (20 lekcji w tyg. / 15 godzin) 10-11 lat


07.04-05.05
16.07-01.09
29.09-27.10

715 £/tyg.                      -
14-17 lat

07.04-05.05
16.07-01.09
29.09-27.10

 -                660 £/tyg.
 

12-17 lat

 

07.04-05.05
16.06-01.08
29.08-27.10
595 £/tyg.                      -
Wakacyjny kurs języka angielskiego Plus
(20 lekcji w tyg. / 15 godzin)
14-17 lat 23.04-18.08 -

              695 £/tyg.

 13-17 lat 23.04-18.08 635 £/tyg.

                     -

Abitur
(30 lekcji w tyg. / 22,5 godzin)
16+ lat 07.04-05.05
16.06-01.08
29.09-27.10
670 £/tyg.

                715£/tyg.

* 20 lekcji w tyg.; pełen program dziennych zajęć i wycieczek (oprócz niedzieli); bez zakwaterowania transferów; obiad tylko w Letniej szkole.
** 20 lekcji w tyg.; pełen program zajęć i wycieczek (oprócz niedzieli); bez zakwaterowania transferów; obiad i kolacja tylko w Letniej szkole.

Letnie szkoły języka angielskiego w Anglii 2019 (ceny w GBP)

  • Opcjonalne wycieczki są dostępne na terenach szkół za opłata nie większa niż 60 £ od wycieczki
Kurs Miejsce Zakwaterowanie Wiek Daty przyjazdów Nazwa kursu 1 tydz. z zakwate-rowaniem 1 tydz. Tylko lekcje 1 tydz. Day time*  1 tydz. Full day**
Letnia szkoła języka angielskiego Kelly College, Tavistock Rezydencja: pokoje 2-6 os.
łazienka dzielona
7-16 lat 11 lipca - 15 sierpnia Classic  680 £  210 £  340 £ 365 £
Action 770 £ - 430 £ 455 £
King Artur Tour 730 £ - 420 £ 445 £
Letnia szkoła języka angielskiego Taunton School, Taunton pokoje 2-6 os.
łazienka dzielona
11-17 lat Nie prowadzony w 2018 roku
Letnia szkoła języka angielskiego St Swithun's School, Winchester Rezydencja: pokoje 1-os.,
łazienka dzielona
9-17 lat 16 lipca - 13 sierpnia Classic 780 £ 210 £ 340 £ 365 £
Tenis 855 £ - 415 £ 440 £
Piłka nożna 855 £ - 415 £ 440 £
Sightseeing 860 £ - 420 £ 445 £
Letnia szkoła języka angielskiego St Mary's University College, London Rezydencja: pokoje 1-os.,
łazienka dzielona
12-17 lat 01 lipca - 19 sierpnia Classic 895 £ 210 £ 360 £ 410 £
Rezydencja: pokoje 1-os.,
łazienka prywatna
975 £
Letnia szkoła języka angielskiego z zakwaterowaniem u rodziny U rodziny: pokoje 2-os., łazienka dzielona 780 £
(tylko dla dzieci od 14 lat)
Letnia szkoła języka angielskiego Berkhamsted School, Berkhamsted Rezydencja: pokoje 6-os.,
łazienka dzielona (1)
9-17 lat 08 lipca - 12 sierpnia Classic 740 £ (1) 210 £ 340 £ 365 £
810 £ (2)
760 £ (3)
Rezydencja: pokoje 2-4-os.,
łazienka dzielona
(2)
Film-making 830 £ (1) - 430 £ 455 £
900 £ (2)
850 £ (3)
Letnia szkoła języka angielskiego z zakwaterowaniem u rodziny U rodziny: pokoje 2-os., łazienka dzielona
(3)
Sightseeing 820 £ (1) - 420 £ 445 £
890 £ (2)
840 £ (3)
Letnia szkoła języka angielskiego Amex Stadium/ University of Sussex, Brighton Rezydencja: pokoje 1-os.,
łazienka dzielona (1)
12-17 lat 01 lipca - 12 sierpnia Classic 860 £ (1) 210 £ 340 £ 365 £
910 £ (2)
Sightseeing 940 £ (1) - 420 £ 445 £
90 £ (2)
Arbitur 20 Rezydencja: pokoje 1-os.,
łazienka prywatna
(2)
16-17 lat Arbitur 20 870 £ (1) - - 365 £
920 £ (2)
Letnia szkoła akademicka 15-17 lat Academic Summer School 940 £ (1) - 340 £ 445 £
990 £ (2)

* 20 lekcji w tyg.; pełen program dziennych zajęć i wycieczek (oprócz niedzieli); bez zakwaterowania transferów; obiad tylko w Letniej szkole.
** 20 lekcji w tyg.; pełen program zajęć i wycieczek (oprócz niedzieli); bez zakwaterowania transferów; obiad i kolacja tylko w Letniej szkole.

Opcjonalne dodatki (cena w GBP)

Dodatek Cena za tydzień Dostępne miejsca

Angielski intensywny - 4,5 dodatkowych lekcji (3 godzin/tydzień), wymagany poziom A2

50£ / tydz. wszystkie letnie szkoły oprócz St. Mary's, Londyn, Torbay

Nauka indywidualna - jeden na jeden - 1 dodatkowa lekcja (0,75 godzin/tydzień), każdy poziom

60 £ /godz. wszystkie letnie szkoły, oprócz Torbay

London Finale* - całodniowy pogram zwiedzania + 1 noc

- -
Rozszerzenie programu Kelly College (Outdoor Actiom) - -
Jazda konna (1-godzinna sesja łącznie z transportem do stajni, zależy od dostępności) 65 £ (netto) Tavistock
Wycieczka do studia Harry Potter* 60 £ (netto) St. Mary's Londyn, Berkhamsted, St Swithun's Winchester

* można zamówić do 31 maja 2018

Standardowe transfery (cena w GBP)

  • Wszystkie standardowe transfery odbywają się wyłącznie w dniach i w czasie określonym poniżej.

  • Studenci są odbierani z lotniska w celu odwiezienia do miejsca zakwaterowania przez autobus, pojazd firmowy lub prywatnie wynajęty samochód

  • Za każda godzinę lub połowę godziny oczekiwania przez przedstawicieli szkoły naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 £ w celu wyjścia na spotkanie klientom spóźnionym o więcej niż 2 godziny względem planowego czasu przylotu

Szkoła Lotnisko, Port lub Stacja Dzień transferu Planowy przylot (czas brytyjski) Planowy wylot
(czas brytyjski)

transfer w jedną stronę
transfer w dwie strony
LAL Torbay London Heathrow (LHR)
terminal 1, 2 i 3
niedziela 09.00-17.30 12.00-18.00 275£ wliczony w cenę
London Heathrow (LHR)
terminal 4
09.00-16.00 13.00-18.00 275£ wliczony w cenę
London Heathrow (LHR)
terminal 5
09.00-17.00 12.00-18.00 275£ wliczony w cenę
London Gatwick (LGW), Luton (LTN), Stansted (STN) 10.00-14.00 14.00-18.00 140 £ 310 £
Bristol (BRS) 09.00-18.00 10.00-18.00 - 100 £
Exeter (EXT) 09.00-18.00 10.00-18.00 - 70 £

Opłaty (w funtach brytyjskich)

Opłata za zmianę: 35 £ za zmiany wprowadzone do rezerwacji kursów i zakwaterowania na prośbę klienta po jego przyjeździe
Opłata za kuriera - przesyłka dokumentów: 70 £ - dla osób, które występują o wizę
Pozostawienie małoletniego bez opieki: 30 £ każdorazowo
Opóźniony lot: 30 £
Specjalna dieta: 20 £ tygodniowo

Ubezpieczenie
Wszyscy studenci kursów dla najmłodszych posiadają darmowe ubezpieczenie medyczne i na czas podróży. Prosimy sprawdzić czy to ubezpieczenie odpowiada Państwa osobistym potrzebom. Szkoła LAL nie może być odpowiedzialna za to, że ubezpieczenie jest poniżej Państwa wymagań: dodatkowe ubezpieczenie musi być zarezerwowane przez klienta.

Poziom: wszystkie

Uwagi: Do tego programu mogą zostać przyjęci uczestnicy na każdym poziomie języka angielskiego, dlatego uczniowie zostaną przetestowani przed zapisaniem na kurs. Uczestnicy musza potwierdzić na piśmie, że wiedzą, że będą szkoleni częściowo przez nauczycieli a częściowo przez praktykantów.

Lekcje trwają 45 minut.

Wymagane jest uczestnictwo we wszystkich lekcjach angielskiego.

Jak zostać uczestnikiem szkolenia językowego w LAL Torbay?

Wszystkie formalności związane z wyjazdem, rezerwacja, przejazdem, itp. załatwisz osobiście albo korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych "LEXIS" lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednia kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy "LEXIS". Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam poczta lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:

- potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów z przekroczeniem granicy,
- bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
- potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótka charakterystyka rodziny goszczącej,
- rachunek za zamówione świadczenia.

Kurs angielskiego w Londynie

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów
Poleć nas znajomemu
Sprawdź oferty innych szkół w Anglii