ANGLIA OBOZY, KOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2017

Angielski w Anglii dla dzieci i młodzieży

Obóz językowy Anglia LATO 2017

Miejsce kursu Krótki opisLondyn (Farringtons)

Obóz Letni Farringtons to połączenie wysokiej jakości kursu z doskonałym programem zajęć sportowych, artystycznych oraz wycieczek. To gwarancja wypełnionego czasu, która sprawi, że uczniowie będą mieli pełne ręce roboty! Kurs w w Szkole w Farrington (15 km od Centralnego Londynu) dla dzieci w wieku 10-16 lat, od 1 do 5 tygodni. Rezerwacje na tydzień są akceptowane jedynie dla 30.07 i 07.8)

Miejsce kursu Krótki opis


Pangbourne

Pangbourne Summer Camp (koło Reading) to doskonałe miejsce dla dzieci, które kochają sport i przygody ! Cena kursu obejmuje: naukę, zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia sportowe, wycieczki. Wiek 10-16 lat, od 1 do 6 tygodni.- niedostępny w 2017

Miejsce kursu Krótki opis


Moreton Hall

Obóz językowy dla dzieci i młodzieży z rodzicami w lato. Szkoła położona w pięknym historycznym parku. Poza kursem języka angielskiego liczne atrakcje połączone ze sportem. Możliwość gry w golfa i tenisa. Wiek od 3 do 7 lub od 8 do 13 lat.

Miejsce kursu Krótki opis

Cheltenham

Obóz językowy znajduje się na terenie Cheltenham College, najbardziej prestiżowej, koedukacyjnej, szkoły z internatem w Wielkiej Brytanii. Szkoła zajmuje zabytkowe budynki miasta o tej samej nazwie, w pobliżu jego centrum. Samo miasto zlokalizowane jest w niewielkiej odległości od miast Bath, Bristol i Oksford. Wiek uczestników 12-17 lat.

Miejsce kursu Krótki opis

Oxford (Christ Church)
University of Oxford

Kurs organizowany jest przez Christ Church College, jeden z najbardziej prestiżowych wydziałów Uniwersytetu, zlokalizowanego w samym centrum Oxfordu. College został założony w 1524r., a w poczet jego absolwentów zalicza się 13 brytyjskich premierów. Na każdym kroku, czy to podczas posiłków w Wielkiej Sali (znanej z serii filmów o Harrym Potterze), czy spacerów po dziedzińcu, studenci doświadczają unikalnej atmosfery. Wiek: od 16 do 19 lat, czas trwania min 2 tyg.: od 5 lipca do 18 lipca. Szkoła oferuje intensywny kurs języka angielskiego akademickiego - niedostępny w 2017.

Miejsce kursu
Oxford St. Josephs

Obóz letni St. Josephs Oxford odbywa się na kampusie akademickim św. Józefa. To właśnie tutaj uczniowie mają dostęp do wszelkich udogodnień oferowanych przez szkołę, w tym obszerną stołówkę, zewnętrzny taras, świetnie wyposażone klasy i materiały naukowe, bibliotekę, basen, siłownię i sklepy. Kampus akademicki św. Józefa mieści się w tętniącej życiem dzielnicy miasta, zaledwie 20 minut od centrum Oxfordu.

Miejsce kursu Krótki opis

Londyn (Beckenham)

Obóz językowy w Beckenham jest świetną opcją na spędzenie wakacji w Anglii. Kampus mieści się w bezpiecznych przedmieściach Londynu (zaledwie 20 minut do ścisłego centrum). Oferta skierowana jest dla młodzieży w przedziale wiekowym 14-17 lat.

Miejsce kursu Krótki opis

Bournemouth

Obóz językowy w Bournemouth jest idealną opcją wyjazdu dla starszej młodzieży. Piękne piaszczyste plaże, urokliwe parki oraz mnóstwo ciekawych propozycji wycieczek sprawiają, że Bournemouth staje się nie tylko miejscem nauki ale również miejscem wypoczynku i relaksu. Obóz dedykowany jest młodzieży w przedziale wiekowym 13-17 lat.

Miejsce kursu Krótki opis

Bath (Downside)

Obóz językowy w Bath to możliwość nauki w prestiżowej szkole niczym z Harrego Pottera. Miasteczko studenckie zajmuje powierzchnię 500 akrów, z czego około 100 akrów przeznaczonych jest na boiska do piłki nożnej, rugby czy krykieta. Cały kampus położony jest zaledwie 2 godziny od Londynu. Obóz dla dzieci w wieku od 8 do 12 i od 13 do 17 lat.

Zobacz skorowidz obozów językowych w Anglii

Obóz letni Farringtons (koło Londynu)

Letnie kolonie i obozy dla dzieci w Anglii

Obóz letni Farringtons organizowany jest w Farringtons School, która zlokalizowana jest na bezpiecznym i dobrze prosperującym przedmieściu Bromley w południowo- wschodnim Londynie (około 15 km od centralnego Londynu). W niewielkiej odległości od szkoły znajduje się malownicza wieś Chislehurstl. Farringtons daje możliwość zakwaterowania w rezydencji znajdującej się na terenie kampusu. Większość pokoi jest dwuosobowych jednak jest możliwość zakwaterowania w pokojach trzy- oraz czteroosobowych. Łazienka dzielona pomiędzy 6 osób.
Farringtons jest reprezentacyjną i przestronną szkołą z pięknymi ogrodami i wspaniałym wyposażeniem. Znajduje się tam basen, hala sportowa, sale do tańca, korty tenisowe, boisko i pomieszczenie, gdzie prowadzone są zajęcia artystyczne. Farringtons oferuje smaczne jedzenie i miejsca zakwaterowania o wysokim standardzie.
Obóz letni Kings to połączenie wysokiej jakości kursu języka angielskiego z doskonałym programem zajęć sportowych, artystycznych oraz wycieczek. To gwarancja wypełnionego czasu, który sprawi, że uczniowie będą mieli pełne ręce roboty i będą zachwyceni!!! Bogaty program naszych obozów letnich sprawia, że studenci potrzebują jedynie niewielkiego kieszonkowego by móc zakupić pamiątki...

Cena zawiera:Letni obóz dla dzieci w LondynieAnglia kolonie i obozy w Anglii z angielskim

 • 20 lekcji w tygodniu (15 godzin)
 • regularne testy sprawdzające postępy w nauce oraz test na początku kursu
 • certyfikat ukończenia kursu oraz ceremonia wręczenia świadectw
 • materiały do nauki, materiały szkoleniowe
 • całodniowe wycieczki i pół dniowe wycieczki
 • cotygodniowe wycieczki na zakupy
 • bogaty program sportowy i artystyczny
 • zakwaterowanie w internacie
 • pełne wyżywienie
 • pralnia
 • dostęp do Internetu
 • 24-godzinny numer alarmowy
 • na 10 uczniów przypada 1 osoba z personelu
 • Impreza powitalna

Rano - 20 lekcji / tydz.

Lekcje są tak zorganizowane aby przynosiły uczestnikom radość i satysfakcję z osiąganych postępów w nauce. Program zajęć zawiera niezbędną gramatykę lecz głównie, nacisk kładzie się na mówienie, rozumienie ze słuchu i wymowę. Zajęcia są bardzo urozmaicone (projekty, zadania realizowane w grupach i parach , filmy, gry, piosenki)

Południe - program sportowy i artystyczny

Po południu istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty zajęć sportowych i artystycznych (tenis, piłka nożna, siatkówka, pływanie, gry zespołowe, zajęcia artystyczne, zajęcia teatralne, DVDs, itp.).

Wieczór - różne zajęcia

Korzystaj w pełni z pobytu w Wielkiej Brytanii, rozmawiając do wieczora w języku angielskim. Zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w zajęciach wieczornych, takich jak międzynarodowe imprezy, bale przebierańców, kabaret, quizy, wspólne śpiewanie, pokaz talentów, pokazy mody, wieczorne pływanie, itp.


Informacje w skrócie

ilość lekcji w tygodniu

20 lekcji w tygodniu (15 godzin) w klasach międzynarodowych.

terminy

9, 16, 23, 30 lipca, 6 sierpnia 2017 ( 1 tydz. tylko od 30 lipca)

długość kursu

od 1 do 4 tygodni

stopnie zaawansowania

wszystkie poziomy (od początkujących do zaawansowanych)

wiek uczestników

10-16 lat

maksymalna liczebność klasy

15 studentów

obozy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Londynie

WYCIECZKI

Tygodniowy program kursu obejmuje 1 całodniową wycieczkę, 1 wycieczkę na 3/4 dnia, 1 krótką wycieczkę lub wyjazd na zakupy. Bilety wstępu w przypadku wycieczki całodniowej i krótszej wliczone są w cenę kursu. Przykładowe wycieczki:
Thorpe Park (park rozrywki), Pałac Hampton Court, Brighton, London (Knightsbridge i Harrods), London (West i Piccadilly Circus, Royal London (królewski pałac i parki), Greenwich, zakupy

Letnie obozy i kolonie dla dzieci w Anglii

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Wspaniały program zajęć dodatkowych oferujący wiele popołudniowych i wieczornych atrakcji, takich jak:

Zajęcia artystyczne, Tenis, Pływanie, Water polo, Piłka Nożna, Piłka Siatkowa, Badminton, Gry zespołowe, Mini Olimpiada, Międzynarodowe turnieje sportowe, Dyskoteki, Imprezy międzynarodowe, Karaoke, Barbecue, Pokazy talentów, Wieczory filmowe, Wspólne śpiewanie, Ognisko, Kabaret, Randka w ciemno

Uwagi

Transfer z/na lotnisko nie jest wliczony w cenę.

Pangbourne obóz językowy + sport Anglia. Sports and English Summer Camp - niedostępny w 2017

Wielka Brytania Nauka angielskiego dla dzieci w Anglii

Pangbourne jest imponującą i prestiżową szkołą usytuowaną niedaleko wioski Pangbourne na brzegu Tamizy. Łatwy dojazd do Reading, Bath oraz Londynu. Uczestnikami obozu letniego, oprócz uczniów ze wszystkich stron świata, są także dzieci angielskie!

Pangbourne jest doskonałym miejscem dla dzieci kochających sport i przygody! Program zajęć pozalekcyjnych obejmuje jazdę kładami, wspinaczkę linową, zajęcia na ściance wspinaczkowej, łucznictwo oraz wiele innych, tradycyjnych sportów, jak np. tenis, piłka nożna, siatkówka, pływanie, itd.

Pangbourne oferuje doskonałe wyposażenie dodatkowe, m.in. ogrzewany zewnętrzny basen, duża, nowoczesna sala gimnastyczna, korty tenisowe, boiska sportowe, pracownia artystyczna, sala multimedialna, duża sala wykładowa, nowocześnie wyposażone sale lekcyjne.

Zakwaterowanie w Pangbourne to 6 oddzielnych domków studenckich. Większość sypialni jest 1-os lub 2-os z dzielonymi łazienkami.

Letni obóz językowy to połączenie wysokiej jakości nauczania języka angielskiego oraz świetnego programu zajęć sportowych, artystycznych i wycieczek, które sprawią, że Państwa dzieci nie będą narzekały na nudę! Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę kursu, a Twoje dziecko będzie potrzebowało jedynie minimalnej kwoty kieszonkowego!


Cena obejmuje:

Letni obóz dla dzieci w Anglii
kolonia dla dzieci w Anglii
 • letni kurs angielskiego dla dzieci i młodzieży20 lekcji (15 godzin) w grupach międzynarodowych
 • Test kwalifikacyjny po przyjeździe i regularne testy kontrolne
 • Świadectwo ukończenia kursu oraz ceremonia wręczenia świadectw
 • Folder Kings, materiały dydaktyczne, podręcznik do samodzielnego korzystania
 • Cotygodniowa wycieczka całodniowa (bilety wstępu wliczone)
 • Krótka cotygodniowa wycieczka (bilety wstępu wliczone)
 • Cotygodniowy wyjazd na zakupy
 • Fantastyczny program zajęć sportowych i rekreacyjnych
 • Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej
 • Wszystkie posiłki (śniadanie, lunch, obiadokolacja, deser)
 • Pranieobóz letni dla dzieci w Anglii
 • Darmowy dostęp do Internetu
 • Pełna opieka przez cały czas
 • 24-godzinny numer alarmowy
 • Na 10 uczniów przypada 1 osoba z personelu
 • Impreza pożegnalna

Godziny poranne - 20 lekcji tygodniowo

Lekcje prowadzone w sposób ciekawy i efektywny. Program nauczania obejmuje ważne tematy gramatyczne ale szczególny nacisk kładzie na umiejętności komunikacyjne. Na lekcjach praca odbywa się w grupach, a uczniowie korzystają z wielu materiałów dodatkowych, m.in. z filmów, magazynów, itp.

Godziny popołudniowe - zajęcia sportowe i rekreacyjne

Wybór co najmniej 4 rodzajów zajęć popołudniowych każdego dnia, w tym tradycyjne dyscypliny sportowe takie jak tenis, piłka nożna, siatkówka, itp. oraz zajęcia pełne przygód takich jak wspinaczka, łucznictwo, jazda kładami, rowerami górskimi, itp. Ponadto organizujemy zajęcia artystyczne, teatralne, projekcje filmów DVD, zawody sportowe.

Godziny wieczorne - zajęcia pozalekcyjne

Korzystaj w pełni z pobytu w Wielkiej Brytanii, rozmawiając do wieczora w języku angielskim. Zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w zajęciach wieczornych, takich jak międzynarodowe imprezy, bale przebierańców, kabaret, quizy, wspólne śpiewanie, pokaz talentów, pokazy mody, wieczorne pływanie, itp.

Informacje w skrócie

Liczba lekcji

20 lekcji tygodniowo (15 godzin) w grupach międzynarodowych)

Terminy -
Czas trwania

1-6 tygodni

Poziomy zaawansowania

Wszystkie poziomy zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego

Wiek uczestników

Wiek: 10-17

Maksymalna liczba uczniów w grupie

15 uczniów

Wycieczki

Program obejmuje jedną całodniową wycieczkę, jedną wycieczkę na 3/4 dnia oraz jedną krótką wycieczkę raz w tygodniu (wszystkie koszty wstępów wliczone). Co tydzień organizujemy wyjazd na zakupy. Miejsca docelowe wycieczek to m.in. Londyn, Oksford, Bath, Cheltenham, Gloucester, plaża oraz park przygód.

Atrakcje

Kurs oferuje pełny, fantastyczny program zajęć sportowych, rekreacyjnych i artystycznych każdego popołudnia i wieczoru. Zajęcia dodatkowe to m.in.: łucznictwo, strzelanie z wiatrówki, zajęcia artystyczne, jazda kładami, rowery, pływanie, tenis, piłka nożna, piłka wodna, badminton, mini-olimpiady, gry planszowe, siatkówka, gry zespołowe, szkolny teatr i kursy tańca, dodatkowe konwersacje, międzynarodowe imprezy, karaoke, grill, imprezy tematyczne, show talentów, DVDs, wspólne śpiewanie, ognisko, kabaret.

Organizatorzy

Program jest prowadzony przez Kings oraz Kids Klub (brytyjską firmę specjalizującą się w organizowaniu obozów letnich). Personel Kings zapewnia prowadzenie lekcji języka angielskiego, a pracownicy Kids Klub zapewniają ekscytujące i pełne przygód zajęcia rekreacyjne oraz wycieczki.

Nauka angielskiego dla dzieci i rodziców w Moreton Hall

Letni obóz znajduje się w Moreton Hall, prestiżowej szkole o wspaniałych budynkach, położonych na pięknym, 100-akrowym parku. Szkoła stwarza doskonałe warunki do nauki i uprawiania sportu, znajduje się blisko miasta Oswestry, mieszczącego się na granicy Anglii i Walii, i będącego tylko godzinę drogi od lotnisk w Manchesterze, Liverpoolu i Birmingham.

Zakwaterowanie obozy językowe Anglia Obozy Angielskiego w Anglii
Oferujemy:
- Małe pole golfowe (9 dołków)
- kryty, 25 metrowy, ogrzewany basen
- hala sportowa
- boiska sportowe
- korty tenisowe
- teatr
- dostęp do Internetu
- program zajęć pozalekcyjnych i wycieczki
- lekcje pływania w cenie

Zakwaterowanie: kampus - pokoje 2 i 3-os. pokoje z łazienką, pełne wyżywienie
Czas trwania: od 1 do 7 tygodni
Terminy rozpoczęcia kursu: 2, 9, 16, 23, 30 lipca, 6, 13, 20 sierpnia 2017
Kursy:
- Rodzinny dla dzieci z rodzicami - Parent and Child (wiek dzieci od 3 do 7 i od 8 do 13 lat)
- grupy do 15 osób
- 15 godzin zajęć j. ang. / tydz. (2 godziny dziennie)

Obóz językowy Anglia Cheltenham English Summer Camp


Obóz językowy w Anglii w Cheltenham
Obóz letni dla młodzieży Anglia

Miejsce: kampus
Czas trwania: 1-6 tygodni (możliwość wyjazdu na tydzień tylko w terminie 2, 9 sierpnia 2017)
Terminy rozpoczęcia: 5, 12, 19, 26 lipca, 2,9 sierpnia 2017
Termin zakończenia: 16 sierpnia 2017
Minimalny poziom znajomości języka angielskiego: początkujący
Wiek: od 12 do 17 lat
Kursy językowe:
- standardowy - 15h zajęć w tygodniu
- intensywny - 21h zajęć w tygodniu, przygotowanie do egzaminu językowego GESE
Zakwaterowanie:
- kampus, pokoje 1, 2-os. oraz 4-8-os.
- pełne wyżywienie - na prośbę również wegetariańskie
Oferujemy:
- Wyposażenie do wszystkich sportów wodnych
- Hale do tenisa, squash'a, badmintonu oraz wielu innych
- podgrzewany basen z dachem
- sale do fitnesu i siłownie
- Teatr
- dostęp do Internetu, kafeterie
-bezpłatny dostęp do pralni raz w tygodniu

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
-
Londyn
- Oxford
- Bath
- Cardiff
- Windsor

Półdniowe
-
Bath
- Bristol
-Gloucester
- Worcester
- Stratford-upon-Avon-
- Cirencester
Przykładowe zajęcia pozalekcyjne:
badminton, basen, gotowanie, imprezy towarzyskie, koszykówka, krykiet, nocny maraton filmowy, piłka nożna, pokaz talentów, quizy, rugby, siatkówka, squash, taniec, tenis ziemny i stołowy)
Dodatkowe zajęcia:
- sztuka filmowa – uczestnicy uczą się wszystkich aspektów pracy przy produkcji filmów.
- sztuka teatralna – uczestnicy uczą się wszystkich aspektów pracy przy produkcjach teatralnych i wystawiają sztukę przed resztą kursantów.

Obóz językowy Anglia Oxford, Christ Church University of Oxford - program nie jest dostępny w 2017

Obóz językowy Oxford

Szczegółowe informacje:
Miejsce: kampus
Wiek: 16-19 lat
Czas trwania: 2 tygodnie
Termin rozpoczęcia:
Termin zakończenia:
Liczebność grup: 15 osób

Wymogi: minimalne wymagania wstępne – ukończone 10 lat obowiązkowej nauki, uprawniające do rozpoczęcia studiów (wymagane dokumenty potwierdzające odpowiednio wys. średnią ocen)
poziom angielskiego – IELTS 5.0/średnio-zaawansowany.

Kurs językowy:
Intensywny kurs angielskiego na poziomie akademickim, został przygotowany z myślą o osobach chcących podjąć studia w Wielkiej Brytanii. Każdy tydzień kursu składa się z 22.5 godzin zajęć angielskiego w małych grupach oraz 4.5 godzin wykładów na tematy takie jak: ekonomia, muzyka, sztuka, literatura i bieżąca sytuacja społeczno-polityczna. Zajęcia uwzględniają: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i komunikację ustną na poziomie akademickim, a także rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia.

Zakwaterowanie:
- na terenie kampusu w Christ Church College
- pokoje 1-os. z prywatną łazienką
- 2 posiłki dziennie.
Zajęcia pozalekcyjne:
- 3 aktywności dziennie np. spacery, sport wodny - punting.

Oferujemy:
- piękne, historyczne otoczenie
- urokliwe i sprzyjające odpoczynkowi ogrody
- położenie w centrum Oxfordu
- blisko do wszystkich znajdujących się w Oxfordzie atrakcji
Na wyposażeniu:
· Sale wykładowe
· Sale lekcyjne
· Zabytkowa jadalnia
· Świetlica z telewizorem
· Wspólny salon do zajęć grupowych
· Kwatery przy dziedzińcu głównym
· Dostęp do Internetu
· Tereny zielone

Obóz językowy Oxford St. Josephs

Obóz letni w Anglii w Londynie
Fakty kluczowe:
Daty przyjazdu: 25 czerwca*,2*,9, 16, 23, 30* lipca, 6*, 13*, 20* sierpnia 2017
(tylko Vacation Extra)
Data zakończenia: 27 sierpnia 2017
Czas trwania: 1-8 tygodni (Vacation Extra) lub 2-4 tygodnie (kurs akademicki intensywny)
Polecany przedział wiekowy: 14-17 (15-17 dla kursu intensywnego akademickiego)

Nasze Vacation Extra i intensywne akademickie kursy w Oksfordzie będą się odbywały w Królewskim Kampusie im. Świętego Józefa czynnym cały rok. Tutaj studenci mają dostęp do wielu udogodnień na miejscu. Kampus im. Świętego Józefa jest zlokalizowany w cichej, mieszkalnej dzielnicy miasta ale z lokalnymi ułatwieniami w tym z biblioteką, basenem, siłownią i sklepami a to wszystko w niewielkiej odległości do pokonania pieszo. Oraz około dwadzieścia minut autobusem od Oksfordzkiego centrum.
Akredytacja
Kings Oxford jest akredytowane przez British Council.
Najbliższe lotniska: London Heathrow, London Gatwick, Luton Airport
Udogodnienia:
Wielkie, dobrze wyposażone klasy z interaktywnymi tablicami.
Dwa centra komputerowe
Rozległa kawiarenka i słoneczne patio do spożywania posiłku na zewnątrz
Aula
Sala sztuki
Laboratorium naukowe oraz darmowy dostęp do Internetu.

Możliwe wycieczki:
Całodniowe wycieczki: jedna całodniowa wycieczka co tydzień. Cele wycieczek mogą zawierać Bath, Londyn i Windsor.
Wycieczki trwające pół dnia: jedna taka wycieczka tygodniowo- może zwierać wizyty w Cotswold Wildlife Park i pałacu Blenheim.
Zajęcia:
Całkowicie zajmujące dzienne programy. 3-4 wieczorne zajęcia takie jak imprezy, sporty i quizy.
Nocleg:
Do wyboru mamy dwie opcje- zakwaterowanie u rodziny lub w rezydencji.
U rodzin: pokoje jedno- lub dwuosobowe. Maksymalny czas pobytu trzy tygodnie dla uczniów poniżej 16-ego roku życia.
Letnia rezydencja w Crescent Hall jest w odległości mniej niż pięciominutowego spaceru do szkoły i zawiera pojedyncze pokoje z łazienkami dzielonymi na 3 lub 4.
Czas powrotu do domu lub rezydencji:
poniżej 16-ego roku życia: do 21:30
 16-17 lat: do 22:30
Internet- szkoła posiada dostęp do Internetu i emaili.
Pralnia:
Pościel jest zmieniana co tydzień. Płatna pralnia dla studentów jest dostępna w rezydencji. U rodziny bezpłatna możliwość zrobienia prania raz w tygodniu.
 

Obóz młodzieżowy w Anglii Londyn

Kurs Intensywny Akademicki:
Ten specjalistyczny program proponuje 27 godzin tygodniowo akademickiego angielskiego , różne akademickie przedmioty oraz przygotowania do egzaminu IELTS. Studenci mają także w programie wycieczki oraz sesje uniwersyteckiego poradnictwa.
Czas trwania: 2-4 tygodnie
Daty rozpoczęcia: 25 czerwca, 2, 9, 30 lipca 2017, 6, 13, 20 sierpnia.
Data zakończenia: 27 sierpnia.
Minimalny poziom z jakim przyjmujemy kandydatów: średniozaawansowany (B1) (wymagamy napisania testu przed przyjęciem)
Zakres wieku kandydatów: 15-17 lat.

Vacation Extra:
Te wakacje są nastawione na młodzież i składają się z 15 godzin języka angielskiego w tygodniu plus programu sportów, innych zajęć i wycieczek.
Czas trwania: 1-8 tygodni
Daty rozpoczęcia: 25 czerwca, 2, 9, 30 lipca 2017, 6, 13, 20 sierpnia.
Data zakończenia:  27 sierpnia 2017
Minimalny poziom z jakim przyjmujemy kandydatów: Początkujący
Zakres wieku kandydatów: 14-17 lat.

 

Cena 2017:

- za tydzień kursu: 675 GBP
 - za zakwaterowanie: 190-304 GBP
(zależy od daty i rodzaju zakwaterowania)

 
 

Ceny 2017:

- za tydzień kursu: 400 GBP
- za zakwaterowanie: 147-304  GBP
(zależy od daty i rodzaju zakwaterowania)

Obóz językowy Anglia Londyn Beckenham

Obozy językowe w Anglii, Londyn

Szczegółowe informacje:
Czas trwania: 2-11 tygodni
Termin rozpoczęcia: 11, 18, 25  czerwca, 2, 9, 16, 23, 30  lipca, 6, 13 sierpnia 2017
Termin zakończenia: 27 sierpnia 2017
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 14 do 17 lat
Ilość osób w grupie:  15
Ilość godzin angielskiego: 15h/tydz.(20 lekcji)
Oferujemy:
- jasne i przestronne klasy
- dużo terenów zielonych umożliwiających aktywne spędzanie czasu wolnego
- dostęp do bezprzewodowego Internetu, kafeteria
- jedna całodniowa wycieczka i jedna wycieczka trwająca pół dnia.
-wieczorne zajęcia takie jak sport, imprezy, quizy- 3-4 razyw tygodniu
Zakwaterowanie:
-pełne wyżywienie
- u rodziny w pokojach 1 i 2-os
- łazienki dzielone
Uwagi:
-maksymalny czas pobytu dla osób poniżej 16-ego roku życia to 3 tygodnie.
Czas powrotu do domu:

poniżej 16-ego roku życia: do 21:30
 16-17 lat: do 22:30


-.

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
 • Brighton
 • Oxford
 • Windsor
Półdndniowe
 • Greenwich
 • Bluewater Shopping Centre
 • Quasar
 • Natural History Museum
 • Science Museum
 • Harrods and Knightsbridge
 • London's West End
 • Oxford Street shopping
 • Covent Garden
 • Piccadilly Circus
 • London Eye
Obóz języka angielskiego w Londynie AngliaObóz językowy w Anglii Bournemouth

Obóz angielskiego w Anglii Bournemouth

Szczegółowe informacje:
Czas trwania: 1-11 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 11, 18, 25 czerwca, 2, 9, 16, 23, 30 lipca, 6, 13, 20 sierpnia 2017
Termin zakończenia: 27 sierpnia 2017
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 13 do 17 lat
Liczebność grup: 15 osób
Oferujemy:
- przestronne, dobrze wyposażone sale wykładowe
- przestrzenie przeznaczony do gry w koszykówkę, siatkówkę, badmintona czy tenis stołowy
- dostęp do bezprzewodowego Internetu
- jedna całodniowa wycieczka i jedna wycieczka trwająca pół dnia i wiele innych atrakcji
-mnóstwo zajęć w ciągu dnia i wieczorami (co najmniej 3 razy w tygpdniu) takich jak:gry, kino, wyjścia na plaże, filmy, guizy, imprezy
Kurs językowy:
- 15 godzin tygodniowo (20 lekcji)
Zakwaterowanie:
-13-17lat- zakwaterowanie u rodziny, pokoje jedno- lub dwuosobowe
-wiek:16+ (13+ jeżeli grupowo)- letnia rezydencja, pokoje jednoosobowe z łazienką; dostępne w terminie 2.07-20.08
Czas powrotu do domu:

poniżej 16-ego roku życia: do 21:30
 16-17 lat: do 22:30

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
 • Brighton
 • Bath
 • Portsmouth
 • Oxford
 • Windsor
 • Londyn

Półdniowe
 • New Forest
 • Poole Quay i stare miasto
 • Corfe Castle i Swanage
 • Weymouth
 • Winchester
 • Christchurch
Kolonie języka angielskiego w Anglii Bournemouth


Obóz językowy w Anglii Bath

Obozy języka angielskiego w Anglii Bath

Opcje dodatkowe:
- fotografia cyfrowa
- lekcje gotowania - tradycyjna kuchnia brytyjska

Kolonie języka angielskiego w Anglii

Szczegółowe informacje

Kurs Wakacyjny : 20  lekcji/ tydz.

Miejsce: kampus
Czas trwania: 1 - 7 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 5, 12, 19, 26 lipca, 2, 9, 16,  sierpnia 2017 (jednotygodniowy dostępny tylko w terminie: 9 i 16 sierpnia)
Termin zakończenia: 23 sierpnia 2017
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 8 do 12 i od 13 do 17 lat

Intensywny Kurs Akademicki: 20 lekcji/ tydz. + 12 przedmioty akademickie
Miejsce: kampus
Czas trwania: 1 - 7 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 5, 12, 19, 26 lipca, 2, 9, 16, 23 sierpnia 2017 (jednotygodniowy dostępny tylko w terminie: 9 i 16 sierpnia)
Termin zakończenia: 6 września 2017
Minimalny poziom znajomości angielskiego: to średniozaawansowany (test)
Wiek: od 13 do 17 lat

Oferujemy:
- 100 akrów boisk do piłki nożnej, rugby czy krykieta
- korty tenisowe, przystosowane do różnych warunków pogodowych boiska do netballu czy hokeja
- squash, koszykówka, siatkówka, badminton
- basen o długości 25 metrów
- teatr z 600-osobową publicznością
- dostęp do Internetu
- wycieczki: jednodniowa, półdniowa

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe (każdy wtorek i czwartek)
 • Cardiff
 • Oxford
 • Bristol
 • Londyn
 • Longleat Safari Park
 • Stonehenge

Półdniowe
 • Bristol Zoo
 • Bath
 • Wookey Hole
 • Cheddar George
 • Wells


CENNIK LETNICH OBOZÓW JĘZYKOWYCH W ANGLII

CENNIK OBOZY JĘZYKOWE - FARRINGTONS, MORETON HALL

Nazwa kursu Cena kursu za 1 tydzień Czas trwania kursu Cena zawiera Dodatkowe informacje Daty rozpoczęcia

Obóz letni w szkole Farringtons k./Londynu

815 GBP

1-5 tygodnie wiek uczestników 10-16 lat, 20 lekcji tyg. (15h), zajęcia poranne) zakwaterowanie w rezydencji szkolnej + wyżywienie + opcjonalnie zajęcia pozalekcyjne, sport, wycieczki szkoła oddalona o 15 km od centrum Londynu, dodatkowo lekcje mody 9, 16, 23, 30 lipca 6 sierpnia 2017 ( 1 tydz. tylko od 31 lipca lub 6 sierpnia)
Obóz Bath (Downside)

+ tenis (6 godz/tydz.)

+ jazda konna (6 godz./tydz.)

+ intensywny kurs akademicki (12 godz./tydz.)

815 GPB
 

+ 135 GBP

+ 230 GBP

+ 165 GBP

1-6 tygodni wiek uczestników od 8 do 17 lat dla kursu 20 lekcji tygodniowo (15h) lub 13-17 lat dla kursu 27h tygodniowo, dostęp do Internetu, basen, korty tenisowe, teatr, zakwaterowanie 2 godziny do Londynu, idealny dla miłośników sportu i kultury (teatr, musicale) 5, 12, 19, 26 lipca, 2, 9, 16, 23(tylko intensywny kurs) sierpnia 2017 (1 tydz. tylko od 9 i 16 sierpnia)
Obóz letni w Cheltenham

+ zajęcia ze sztuki filmowej (9 godz./tydz.)

+ zajęcia ze sztuki pokazowej (9 godz./tydz.)

+ tenis (6 godz./tydz.)

+ intensywny kurs (6 godz./tydz.)

815 GBP

+ 45 GBP

+ 45 GBP

+135 GBP

+ 45 GBP

1- 6 tygodni wiek od 12 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h) lub 21h tygodniowo, dostęp do Internetu, hala sportowa, boisko do hokeja, korty tenisowe, teatr, basen Niedaleko miasta Bath i Bristol 5, 12, 19, 26 lipca, 2, 9 sierpnia 2017 (1 tydz. tylko dla 2, 9 sierpnia)
kurs letni Oxford St. Josephs 400 GBP (15h/tydz)
675 GBP (27h/tydz)
1-8 tyg.
2-4 tyg.
wiek 14-17  kurs 15h; 15-17 lat - kurs 27h, zajęcia pozalekcyjne, 1 całodniowa wycieczka tygodniowo Niedaleko miasta Bath i Bristol 25*  czerwca, 2*, 9, 16, 23, 30*  lipca, 6*, 13*, 20* sierpnia  2017
(*kurs 15h/tydz.)
Kurs angielskiego dla rodziców i dzieci
Parent and Child
w Moreton Hall
900 GBP(2-23.07) 850GBP(30.07-20.08) 1-8 tygodni wiek dzieci w przedziałach od 3-7, 8-13 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h) dla rodziców, 10h dla dzieci,  dostęp do Internetu, hala sportowa, boisko golfowe, korty tenisowe, teatr, wycieczki, zakwaterowanie w rezydencji Niedaleko miasta Oswestry, na granicy Anglii i Walii 2, 9, 16, 23, 30 lipca, 6, 13, 20 sierpnia 2017
Kurs Bournemouth

zakwaterowanie:

u rodziny goszczącej, pokój 1-os., 11.06 - 6.08.2017

u rodziny goszczącej, pokój 1-os., 6.08 - 27.08.2017

u rodziny goszczącej, pokój 2-os., 11.06 - 6.08.2017

u rodziny goszczącej, pokój 2-os., 6.08 - 27.08.2017

w rezydencji pokój 1-os. z łazienką, 2.07 - 20.08.2017

380 GBP

+ 174 GBP

+ 145 GBP

+ 145 GBP

+ 130 GBP

 

+ 298 GBP

1 - 11 tygodni Wiek od 13 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h), piaszczyste plaże, urokliwe parki, szeroki wachlarz aktywności sportowych, nie jest wliczona opłata za zakwaterowanie Summer Centre położone w niewielkiej odległości od centrum miasta i plaży 11, 18, 25 czerwca, 2, 9, 16, 23, 30 lipca, 6, 13, 20 sierpnia 2017
Kurs Londyn (Bechenham)

u rodziny goszczącej, pokój 1-os., 11.06 - 6.08.2017

u rodziny goszczącej, pokój 1-os., 6.08 - 27.08.2017

u rodziny goszczącej, pokój 2-os., 11.06 - 6.08.2017

u rodziny goszczącej, pokój 2-os., 6.08 - 27.08.2017

400 GBP

+ 213 GBP

+ 190 GBP

+ 190 GBP

+ 147 GBP

 

2 - 11 tygodni Wiek od 14 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h), dostęp do Internetu, szeroki wachlarz aktywności sportowych, nie jest wliczona opłata za zakwaterowanie 20 minut od centrum Londynu 11, 18, 25 czerwca, 2, 9, 16, 23, 30 lipca, 6, 13 sierpnia 2017

Zakwaterowanie - kursy w Bournemouth, Londynie (Beckenham)

Obóz Zakwaterowanie u rodziny (pełne wyżywienie) Rezydencja (pełne wyżywienie, pokój 1-os)
pokój jednoosobowy
11 czerwca - 6  sierpnia
pokój jednoosobowy
6 sierpnia - 27 sierpnia
pokój dzielony
Bournemouth 174 GBP/ tydz. 145 GBP/tydz. 130-145 GBP/tydz. 298 GBP/tydz. 2.07-20.08
Oxford St. Josephs 213 GBP / tydz. 190 GBP/ tydz. 147-190 GBP/ tydz. 304 GBP / tydz. 25.06-13.08
London (Beckenham) 213 GBP/tydz.25.06-6.08 190 GBP/tydz.6.08-27.08 147-190 GBP/tydz. -

Pozostałe opłaty
- opłata rejestracyjna w szkole Kings wynosi 75,00 GBP
- transfer z/na lotnisko.

Powrót do poprzedniej strony

Poleć nas znajomemu napisz - prześlemy kalkulację kosztów