ANGLIA OBOZY, KOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2014 

Angielski w Anglii dla dzieci i młodzieży

Symbol Kursu Krótki opis
Londyn (Farringtons) Obóz Letni Farringtons to połączenie wysokiej jakości kursu z doskonałym programem zajęć sportowych, artystycznych oraz wycieczek. To gwarancja wypełnionego czasu, która sprawi, że uczniowie będą mieli pełne ręce roboty! Kurs w w Szkole w Farrington (15 km od Centralnego Londynu) dla dzieci w wieku 10-15 lat, 2, 3 lub 4 tygodnie.
Symbol Kursu Krótki opis
Pangbourne Pangbourne Summer Camp (koło Reading) to doskonałe miejsce dla dzieci, które kochają sport i przygody ! Cena kursu obejmuje: naukę, zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia sportowe, wycieczki. Wiek 10-16 lat, 2-6 tygodni.
Symbol Kursu Krótki opis
Moreton Hall Obóz językowy dla dzieci (3+) i młodzieży z rodzicami. Szkoła położona w pięknym historycznym parku. Poza kursem języka angielskiego liczne atrakcje połączone ze sportem. Możliwość gry w golfa i tenisa.
Symbol Kursu Krótki opis
Sherborne Obóz letni ma miejsce w Leweston School. Obejmuje ona 46 akry kampusu oraz doskonałe wyposażenie. Obóz leży 3 km od Sherborne w Dorset. Ten piękny obszar znajduje się na południowym wybrzeżu. Oferta dla dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat.
Symbol Kursu Krótki opis
Oxford Założony w 1263 roku, Ballioli College jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych placówek Uniwersytetu w Oxfordzie. Wiek: od 15 do 17 lat, czas trwania: od 7 lipca do 15 sierpnia.
Symbol Kursu Krótki opis
Londyn (Beckenham) Obóz językowy w Beckenham jest świetną opcją na spędzenie wakacji w Anglii. Kampus mieści się w bezpiecznych przedmieściach Londynu (zaledwie 20 minut do ścisłego centrum). Oferta skierowana jest dla młodzieży w przedziale wiekowym 14-17 lat.
Symbol Kursu Krótki opis
Bournemouth Obóz językowy w Bournemouth jest idealną opcją wyjazdu dla starszej młodzieży. Piękne piaszczyste plaże, urokliwe parki oraz mnóstwo ciekawych propozycji wycieczek sprawiają, że Bournemouth staje się nie tylko miejscem nauki ale również miejscem wypoczynku i relaksu. Obóz dedykowany jest młodzieży w przedziale wiekowym 14-17 lat.
Symbol Kursu Krótki opis
Bath Obóz językowy w Bath to możliwość nauki w prestiżowej szkole niczym z Harrego Pottera. Miasteczko studenckie zajmuje powierzchnię 500 akrów, z czego około 100 akrów przeznaczonych jest na boiska do piłki nożnej, rugby czy krykietu. Cały kampus położony jest zaledwie 2 godziny od Londynu.

Zobacz skorowidz obozów językowych w Anglii

Obóz letni Farringtons  (koło Londynu)

Letnie kolonie i obozy dla dzieci w Anglii

Obóz letni Farringtons organizowany jest w  Farringtons School, która zlokalizowana jest na  bezpiecznym i dobrze prosperującym przedmieściu  Bromley w południowo- wschodnim Londynie (około 12 km od centralnego  Londynu). W niewielkiej odległości od szkoły znajduje się malownicza wieś  Chislehurstl. Farrington daje możliwość zakwaterowania w rezydencji znajdującej się na terenie kampusu. Większość pokoi jest dwuosobowych jednak jest możliwość zakwaterowania w pokojach trzy- oraz czteroosobowych.
Farringtons jest reprezentacyjną  i przestronną  szkołą z pięknymi ogrodami i wspaniałym wyposażeniem. Znajduje się tam basen, hala sportowa, sale do tańca, korty tenisowe, boisko i pomieszczenie,  gdzie prowadzone są zajęcia artystyczne. Farringtons oferuje smaczne jedzenie i miejsca zakwaterowania o wysokim standardzie. Pokoje są nowoczesne i przestronne (4-6 łóżek w pokoju).
Obóz letni Kings to połączenie wysokiej jakości kursu języka angielskiego z  doskonałym programem zajęć sportowych, artystycznych oraz wycieczek. To gwarancja wypełnionego czasu, który sprawi, że uczniowie będą mieli pełne ręce roboty i będą zachwyceni!!! Bogaty program naszych obozów letnich sprawia, że studenci potrzebują jedynie niewielkiego kieszonkowego by móc zakupić pamiątki...  

Cena zawiera:

 • 20 lekcji w tygodniu (15 godzin)
 • regularne testy sprawdzające postępy w nauce  oraz test na początku kursu 
 • certyfikat ukończenia kursu oraz ceremonia wręczenia świadectw
 • materiały do nauki,  materiały szkoleniowe
 • całodniowe wycieczki i pół dniowe wycieczki
 • cotygodniowe wycieczki na zakupy 
 • bogaty program sportowy i artystyczny
 • zakwaterowanie w internacie
 • pełne wyżywienie
 • pralnia
 • School bank service
 • dostęp do internetu
 • 24-godzinny numer alarmowy
 • Na 10 uczniów przypada 1 osoba z personelu
 • Impreza powitalna

Struktura kursu

Anglia kolonie i obozy w Anglii z angielskim

Rano - 20 lekcji w tygodniu 

Lekcje są tak zorganizowane aby przynosiły uczestnikom radość i satysfakcję z osiąganych postępów w nauce. Program zajęć zawiera niezbędną gramatykę lecz głównie, nacisk kładzie się na mówienie, rozumienie ze słuchu i wymowę. Zajęcia są bardzo urozmaicone (projekty, zadania realizowane w grupach i parach , filmy, gry, piosenki)

Południe - program sportowy i artystyczny

Po południu istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty zajęć sportowych i artystycznych (tenis, piłka nożna, siatkówka, pływanie, gry zespołowe,  zajęcia  artystyczne, zajęcia teatralne, DVDs, itp).

wieczór - zajęcia

Korzystaj w pełni z pobytu w Wielkiej Brytanii, rozmawiając do wieczora w języku angielskim. Zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w zajęciach wieczornych, takich jak międzynarodowe imprezy, bale przebierańców, kabaret, quizy, wspólne śpiewanie, pokaz talentów, pokazy mody, wieczorne pływanie, itp.


Informacje w skrócie
 

ilość lekcji w tygodniu

20 lekcji w tygodniu (15 godzin) w klasach międzynarodowych.

terminy

6, 13, 20 lipca (13 lipca rozpoczyna się tylko obóz 3-tygodniowy)

długość kursu

2, 3 lub 4 tygodnie

stopnie zaawansowania

wszystkie poziomy (od początkujących do zaawansowanych)

wiek uczestników

10-15 lat

maksymalna liczebność klasy

15 studentów

prace domowe

brak

wycieczki

obozy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Londynie

Tygodniowy program kursu obejmuje 1 całodniową wycieczkę, 1 wycieczkę na 3/4 dnia, 1 krótką wycieczkę lub wyjazd na zakupy. Bilety wstępu w przypadku wycieczki całodniowej i krótszej wliczone są w cenę kursu. Przykładowe wyjazdy:
Thorpe Park (park rozrywki)
Pałac Hampton Court
Brighton
London (Knightsbridge i Harrods)
London (West i Piccadilly Circus
Royal London (królewski pałac i parki)
Greenwich
Zakupy

Po lekcjach

Letnie obozy i kolonie dla dzieci w Anglii   

Wspaniały program zajęć dodatkowych oferujący wiele popołudniowych i wieczornych atrakcji, takich jak:

Zajęcia artystyczne, Tenis, Pływanie, Water polo, Piłka Nożna, Piłka Siatkowa, Badminton, Gry zespołowe, Mini Olimpiada, Międzynarodowe turnieje sportowe, Dyskoteki, Imprezy międzynarodowe, Karaoke, Barbecue, Pokazy talentów, Wieczory filmowe, Wspólne śpiewanie, Ognisko, Kabaret, Randka w ciemno

Uwagi

Transfer z / na Heathrow dla lotów przylatujących / odlatujących nie jest wliczone w cenę.

Pangbourne obóz językowy + sport Anglia. Sports and English Summer Camp

Wielka Brytania Nauka angielskiego dla dzieci w Anglii

Pangbourne jest imponującą i prestiżową szkołą usytuowaną niedaleko wioski Pangbourne na brzegu Tamizy. Łatwy dojazd do Reading, Bath oraz Londynu. Uczestnikami obozu letniego, oprócz uczniów ze wszystkich stron świata, są także dzieci angielskie!

Pangbourne jest doskonałym miejscem dla dzieci kochających sport i przygody! Program zajęć pozalekcyjnych obejmuje jazdę kładami, wspinaczkę linową, zajęcia na ściance wspinaczkowej, łucznictwo oraz wiele innych, tradycyjnych sportów, jak np. tenis, piłka nożna, siatkówka, pływanie, itd.

Pangbourne oferuje doskonałe wyposażenie dodatkowe, m.in. ogrzewany zewnętrzny basen, duża, nowoczesna sala gimnastyczna, korty tenisowe, boiska sportowe, pracownia artystyczna, sala multimedialna, duża sala wykładowa, nowocześnie wyposażone sale lekcyjne.

Zakwaterowanie w Pangbourne to 5 oddzielnych domków studenckich. Większość sypialni jest jedno lub dwuosobowa, ale oferujemy także kilka sypialni 4-5 osobowych.

Letni obóz językowy to połączenie wysokiej jakości nauczania języka angielskiego oraz świetnego programu zajęć sportowych, artystycznych i wycieczek, które sprawią, że Państwa dzieci nie będą narzekały na nudę! Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę kursu, a Twoje dziecko będzie potrzebowało jedynie minimalnej kwoty kieszonkowego!


Cena obejmuje:

Letni obóz dla dzieci w Anglii
kolonia dla dzieci w Anglii
 • 20 lekcji (15 godzin) w grupach międzynarodowych
 • Test kwalifikacyjny po przyjeździe i regularne testy kontrolne 
 • Świadectwo ukończenia kursu oraz ceremonia wręczenia świadectw
 • Folder Kings, materiały dydaktyczne, podręcznik do samodzielnego korzystania
 • Cotygodniowa wycieczka całodniowa (bilety wstępu wliczone)
 • Krótka cotygodniowa wycieczka (bilety wstępu wliczone)
 • Cotygodniowy wyjazd na zakupy
 • Fantastyczny program zajęć sportowych i rekreacyjnych
 • Zakwaterowanie w internacie
 • Wszystkie posiłki (śniadanie, lunch, obiadokolacja, deser)
 • Pranie
 • Darmowy dostęp do Internetu 
 • School bank deposite 
 • Pełna opieka przez cały czas
 • 24-godzinny numer alarmowy
 • Na 10 uczniów przypada 1 osoba z personelu
 • Impreza pożegnalna

Struktura kursu

letni kurs angielskiego dla dzieci i młodzieży

Godziny poranne - 20 lekcji tygodniowo

Lekcje prowadzone w sposób ciekawy i efektywny. Program nauczania obejmuje ważne tematy gramatyczne ale szczególny nacisk kładzie na umiejętności komunikacyjne. Na lekcjach praca odbywa się w grupach, a uczniowie korzystają z wielu materiałów dodatkowych, m.in. z filmów, magazynów, itp.

Godziny popołudniowe - zajęcia sportowe i rekreacyjne

Wybór co najmniej 4 rodzajów zajęć popołudniowych każdego dnia, w tym tradycyjne dyscypliny sportowe takie jak tenis, piłka nożna, siatkówka, itp. oraz zajęcia pełne przygód takich jak wspinaczka, łucznictwo, jazda kładami, rowerami górskimi, itp. Ponadto organizujemy zajęcia artystyczne, teatralne, projekcje filmów DVD, zawody sportowe.

Godziny wieczorne - zajęcia pozalekcyjne

Korzystaj w pełni z pobytu w Wielkiej Brytanii, rozmawiając do wieczora w języku angielskim. Zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w zajęciach wieczornych, takich jak międzynarodowe imprezy, bale przebierańców, kabaret, quizy, wspólne śpiewanie, pokaz talentów, pokazy mody, wieczorne pływanie, itp.

Informacje w skrócie

Liczba lekcji

20 lekcji tygodniowo (15 godzin) w grupach międzynarodowych)

Terminy

6, 20, 27 lipca, 3 sierpnia 2014

Czas trwania

2-6 tygodni

Poziomy zaawansowania

Wszystkie poziomy zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego

Wiek uczestników

Wiek: 10-16 

Maksymalna liczba uczniów w grupie

15 uczniów

Prace domowe

Program nie przewiduje prac domowych.

Wycieczki

Program obejmuje jedną całodniową wycieczkę, jedną wycieczkę na 3/4 dnia oraz jedną krótką wycieczkę raz w tygodniu (wszystkie koszty wstępów wliczone). Co tydzień organizujemy wyjazd na zakupy. Miejsca docelowe wycieczek to m.in. Londyn, Oksford, Bath, Cheltenham, Gloucester, plaża oraz park przygód.

Atrakcje

Kurs oferuje pełny, fantastyczny program zajęć sportowych, rekreacyjnych i artystycznych każdego popołudnia i wieczoru. Zajęcia dodatkowe to m.in.: łucznictwo, strzelanie z wiatrówki, zajęcia artystyczne, jazda kładami, rowery, pływanie, tenis, piłka nożna, piłka wodna, badminton, mini-olimpiady, gry planszowe, siatkówka, gry zespołowe, szkolny teatr i kursy tańca, dodatkowe konwersacje, międzynarodowe imprezy, karaoke, grill, imprezy tematyczne, show talentów, DVDs, wspólne śpiewanie, ognisko, kabaret.

Organizatorzy

Program jest prowadzony przez Kings oraz Kids Klub (brytyjską firmę specjalizującą się w organizowaniu obozów letnich). Personel Kings zapewnia prowadzenie lekcji języka angielskiego, a pracownicy Kids Klub zapewniają ekscytujące i pełne przygód zajęcia rekreacyjne oraz wycieczki.

Obóz Letni Pangbourne przeznaczony jest dla dzieci z całego świata, w tym także dla dzieci z Wielkiej Brytanii. Ich wiek to z reguły 8-12 lat i przyłączają się do kursu zazwyczaj pod koniec lipca i w sierpniu.

 

Moreton Hall
Nauka angielskiego dla dzieci i rodziców.

Letni obóz znajduje się w Moreton Hall, prestiżowej szkole o wspaniałych budynkach, położonych na pięknym, 100-akrowym parku. Szkoła stwarza doskonałe warunki do nauki i uprawiania sportu, znajduje się blisko miasta Oswestry, mieszczącego się na granicy Anglii i Walii, i będącego tylko godzinę drogi od lotnisk w Manchesterze, Liverpoolu i Birmingham.
Zakwaterowanie obozy językowe Anglia Obozy Angielskiego w Anglii
Oferujemy:
- Małe pole golfowe (9 dołków)
- kryty, 25 metrowy, ogrzewany basen
- hala sportowa
- boiska sportowe
- korty tenisowe
- teatr
- dostęp do Internetu
Szczegółowe informacje:
Miejsce: kampus
Czas trwania: od 1 do 6 tygodni
Terminy rozpoczęcia kursu: 6, 13, 20, 27 lipca, 3, 10 sierpnia 2014
Kursy:
- Parent and Child (wiek dzieci od 3 do 13 lat)
Obóz językowy Anglia Sherborne English Summer CampObóz językowy Anglia Sherborne English summer camp

Szczegółowe informacje:
Miejsce: kampus
Czas trwania: 1-4 tygodni (możliwość wyjazdu na tydzień tylko w terminie 23 lipca 2014)
Termin rozpoczęcia: 2, 9 lipca 2014 (3 tyg.), 23 lipca 2014 (1 tydz.), 16, 23 lipca 2014
Termin zakończenia: 30 lipca 2014
Minimalny poziom znajomości języka angielskiego: początkujący
Wiek: od 9 do 16 lat

Oferujemy:
- Wyposażenie do wszystkich sportów wodnych
- Hale do tenisa, squash'a, badmintonu oraz wielu innych
- podgrzewany basen z dachem
- sale do fitnesu i siłownie
- Teatr
- dostęp do Internetu, kafeterie
 

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
-
Londyn
- Oxford
- Bath
- Bristol
- Bournemouth
- Salisbury / Stonehenge
- Weymouth
- Cheddar Gorge / Wookey Hole

Półdniowe
-
Plaża Swanage
- Kręgle Yeovil
- Monkey World
- Zamek Corfe
- Plaża w Bournemouth
- Wrotki
Przykładowe aktywności:
Sztuka, badminton, baseball, koszykówka, krykiet, taniec, disco, dodgeball, piłka nożna, noc filmów, rugby, salsa, squash, pływanie, ping-pong, tenis, talent show, siatkówka, karaoke, dyskoteki

Szkoła ta specjalizuje się również z nauce jazdy konnej.
Obóz językowy Anglia Oxford, Balliol College
Obóz językowy Oxford Szczegółowe informacje:
Miejsce: kampus
Czas trwania: 2 lub 4 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 7, 21 lipca 2014, 4 sierpnia 2014 (21 lipca i 4 sierpnia tylko obozy 2 tyg.)
Termin zakończenia: 15 sierpnia 2014
Minimalny poziom znajomości języka angielskiego: intermediate

Oferujemy:
- piękne, historyczne otoczenie
- urokliwe i sprzyjające odpoczynkowi ogrody
- położenie w centrum Oxfordu
- blisko do wszystkich znajdujących się w Oxfordzie atrakcji
- The Great Hall - piękna, historyczna jadalnia Balliol College
- klasy i zakwaterowanie na terenie kampusu

Koszt zakwaterowania liczony jest oddzielnie.

Obóz językowy Anglia Londyn Beckenham
 

Obozy językowe w Anglii, Londyn

Szczegółowe informacje:
Miejsce: kampus
Czas trwania: 2-11 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 16, 23, 30 czerwca, 7, 14, 21, 28 lipca, 4, 11, 18 sierpnia 2014
Termin zakończenia: 31 sierpnia 2014
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 14 do 17 lat

Oferujemy:
- jasne i przestronne klasy
- dużo terenów zielonych umożliwiających aktywne spędzanie czasu wolnego
- dostęp do bezprzewodowego Internetu, kafeteria
- jedna całodniowa wycieczka i jedna wycieczka trwająca pół dnia

Koszt zakwaterowania liczony jest oddzielnie.

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
 • Brighton
 • Canterbury
 • Cambridge
 • Oxford
 • Windsor

Półdniowe
 • Greenwich
 • Bluewater Shopping Cetre
 • Quasar
 • Natural History Museum
 • Science Museum
 • Harrods and Knightsbridge
 • London's West End
 • Oxford Street shopping
 • Covent Garden
 • Piccadilly Circus
 • London Eye
Obóz języka angielskiego w Londynie Anglia

 

Obóz językowy w Anglii Bournemouth

 

Obóz angielskiego w Anglii Bournemouth

Szczegółowe informacje:
Miejsce: kampus
Czas trwania: 2-11 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 16, 23, 30 czerwca, 7, 14, 21, 28 lipca, 4, 11, 18 sierpnia 2014
Termin zakończenia: 31 sierpnia 2014
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 14 do 17 lat

Oferujemy:
- przestronne, dobrze wyposażone sale wykładowe
- przestrzenie przeznaczony do gry w koszykówkę, siatkówkę, badmintona czy tenis stołowy
- dostęp do bezprzewodowego Internetu
- jedna całodniowa wycieczka i jedna wycieczka trwająca pół dnia i wiele innych atrakcji

Koszt zakwaterowania liczony jest oddzielnie.

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
 • Brighton
 • Bath
 • Portsmouth
 • Oxford
 • Windsor
 • Salisbury i Stonehenge
 • Bristol
 • Londyn

Półdniowe
 • New Forest
 • Poole Quay i stare miasto
 • Corfe Castle i Swanage
 • Weymouth
 • Winchester
 • Christchurch
Kolonie języka angielskiego w Anglii Bournemouth
Obóz językowy w Anglii Bath

 

Obozy języka angielskiego w Anglii Bath

Szczegółowe informacje:
Miejsce: kampus
Czas trwania: 1 - 6 tygodnie
Termin rozpoczęcia: 2, 9, 16, 23, 30 lipca, 6 sierpnia 2014 (jednotygodniowy dostępny tylko w terminie: 30 lipca i 6 sierpnia)
Termin zakończenia: 13 sierpnia 2014
Minimalny poziom znajomości angielskiego: początkujący
Wiek: od 10 do 17 lat

Oferujemy:
- 100 akrów boisk do piłki nożnej, rugby czy krykieta
- korty tenisowe, przystosowane do różnych warunków pogodowych boiska do netballu czy hokeja
- squash, koszykówka, siatkówka, badminton
- basen o długości 25 metrów
- teatr z 600-osobową publicznością
- dostęp do Internetu
- wycieczki: jednodniowa, 3/4 dnia, półdniowa

Przykładowe wycieczki:
Całodniowe
 • Bournemouth
 • Bath
 • Cardiff
 • Oxford
 • Windsor
 • Cheddar Gorge/Wookey Hole
 • Bristol/Bristol ZOO
 • Londyn (również możliwość 2-dniowej wycieczki)
 • Weston-super-Mare

Półdniowe
 • Warwick Castle
 • Monkey World
 • Longleat House i Safari Park
 • Salisbury/Stonehenge
 • Weymouth Beach
 • Yeovil Bowling
 • Cheltenham shopping
Kolonie języka angielskiego w Anglii

CENNIK         OBOZY JĘZYKOWE - FARRINGTONS, PANGBOURNE, MORETON HALL

Nazwa kursu Cena kursu za 1 tydzień Czas trwania kursu Cena zawiera: Dodatkowe informacje Daty rozpoczęcia

Obóz letni w szkole Farringtons k./Londynu 

 

775 GBP

 

2, 3 lub 4 tygodnie wiek uczestników 10-15 lat, 20 lekcji tyg.(15h), zajęcia poranne)  zakwaterowanie u rodziny (pokoje dla dwóch osób)  + opcjonalnie zajęcia pozalekcyjne, sport. szkoła oddalona o 12 km od centrum Londynu, możliwość zakwaterowania u rodziny lub w rezydencji 3, 13, 20 lipca
Obóz  Pangbourne 775 GBP (6-27 lipca)
745 GBP (27 lipca - 17 sierpnia)
2-6 tygodni wiek uczestników 10-16 lat, 20 lek/tyg.(15h)10-15 lat+ wycieczka/tyg.+ mini-wycieczka, zajęcia pozalekcyjne, sport (m.in. do dyspozycji kryty basen, hala sportowa), zakwaterowanie, posiłki, Internet  niedaleko Londynu i Oxfordu, idealny dla miłośników sportu (do dyspozycji m.in.: korty tenisowe, ściana wspinaczkowa, basen)

6, 20, 27 lipca,
3 sierpnia

Obóz Bath 825 GBP 1-6 tygodnie wiek uczestników od 10 do 17 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h), dostęp do Internetu, basen, korty tenisowe, teatr 2 godziny do Londynu, idealny dla miłośników sportu i kultuy (teat, musikale) 2, 9, 16, 23, 30 lipca, 6 sierpnia
Obóz letni w Sherborne 720 GBP (2-16 lipca)
690 GBP (16-30 lipca)
1- 4 tygodni wiek od 9 do 16 lat, 20 lekcji tygodniowo (15h), dostęp do Internetu, hala sportowa, boisko do hokeja, korty tenisowe, teatr, basen Niedaleko miasta Bournemouth, na południowym wybrzeżu  2, 9, 16, 23 lipca
Kurs Oxford 945 GBP (za tydzień) 2 tygodnie wiek od 15 do 17 lat, 20 godzin tygodniowo seminariów, debat, dyskusji oraz kulturowych i akademickich wycieczek. Niedaleko Londynu. Oxford słynie z światowej sławy absolwentów, co gwarantuje wysoki poziom kursu. 7, 21 lipca, 4 sierpnia
Kurs angielskiego dla rodziców i dzieci
Parent and Child
w Moreton Hall
800 GBP (rodzic)
800 GBP (pierwsze dziecko)
500 GBP (każde kolejne dziecko)
1 do 6 tygodni wiek dzieci w przedziałach od 3 do 7 i od 8 do 13 lat), 20 lekcji tygodniowo (15h), dostęp do Internetu, hala sportowa, boisko golfowe, korty tenisowe, teatr, wycieczki Niedaleko miasta Oswestry, na granicy Anglii i Walii 6, 13, 20, 27 lipca, 3, 10 sierpnia
Kurs Bournemouth 360 GBP/tydz. 2 - 11 tygodni Wiek od 14 do 17 lat,  20 godzin tygodniowo (15h), piaszczyste plaże, urokliwe parki, szeroki wachlarz aktywności sportowych, nie jest wliczona opłata za zakwaterowanie Summer Centre położone w niewielkiej odległości od centrum miasta i plaży 16, 23, 30 czerwca, 7, 14, 21, 28 lipca, 4, 11, 18 sierpnia
Kurs Londyn (Bechenham) 380 GBP/tydz. 2 - 11 tygodni Wiek od 14 do 17 lat,  20 godzin tygodniowo (15h), dostęp do Internetu, szeroki wachlarz aktywności sportowych, nie jest wliczona opłata za zakwaterowanie 20 minut od centrum Londynu 16, 23, 30 czerwca, 7, 14, 21, 28 lipca, 4, 11, 18 sierpnia

 Zakwaterowanie na kursy w Bournemouth i Londynie (Beckenham)

  Zakwaterowanie u rodziny (pełne wyżywienie) Rezydencja (pełne wyżywienie)
pokój jednoosobowy
15 czerwca - 10 sierpnia
pokój jednoosobowy
10 - 31 sierpnia
pokój dzielony
Bournemouth 158 GBP/ tydz. 131 GBP/tydz. 131 GBP/tydz. 250 GBP/tydz.
dostępny 6 lipca - 31 sierpnia
London (Beckenham) 193 GBP/tydz. 172 GBP/tydz. 172 GBP/tydz. 290 GBP/tydz.
dostępny 29 czerwca - 10 sierpnia


UWAGA Opłata rejestracyjna w szkole Kings wynosi 75,00 GBP -  należy doliczyć do zamówionego obozu.

 Powrót do poprzedniej strony

Poleć nas znajomemu     napisz  - prześlemy kalkulację kosztów