Praca i Nauka w Anglii i w Irlandii

Praca w Londynie od zaraz + nauka j. angielskiego przez 4 tygodnie.
Po 4 tygodniach kursu
możesz nadal pracować w Londynie.

Programy "Praca i Nauka w Anglii", oferowane przez szkołę Twin z Anglii, są doskonałą okazją do pogłębiania umiejętności językowych, zyskania doświadczenia zawodowego oraz zarobienia dodatkowych pieniędzy! Program "Nauka i Praca" jest dostępny dla uczestników z krajów UE.

Twin oferuje także program praktyk, które obejmują płatną praktykę w brytyjskich firmach.

Program "Praca i Nauka" jest innowacyjnym projektem, łączącym naukę języka angielskiego, płatną praktykę oraz szereg egzaminów rozpoznawanych na całym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany programami "Praca i Nauka" musisz być odpowiedzialny, chętny do pracy oraz entuzjastycznie nastawiony - to wspaniała przygoda do zapamiętania na całe życie!

Proponowane programy:

Nauka języka angielskiego i doświadczenie zawodowe w Londynie
Program szkoleniowy ''Hotelarstwo''
Praca w Irlandii

Sprawdź oferty płatnej pracy z angielskim na całym świecie - portal Jooble

nauka i praca Anglia Anglia praca i nauka Anglia Irlandia praca z nauką angielskiego

ANGLIA - Londyn
Nowe możliwości w 2020 roku!

Nauka angielskiego i płatna praca
w Londynie - program "Praca i Nauka"
Opis

Program "English Plus+ Work Experience"

Program Praca i Nauka w Anglii "English Plus+ Work Experience" ("Angielski plus praktyka zawodowa"), oferowany przez szkołę Twin, jest doskonałą okazją do pogłębiania umiejętności językowych, zyskania doświadczenia zawodowego oraz zarobienia dodatkowych pieniędzy! Ten program jest dostępny dla uczestników z Unii Europejskiej.
Program "English Plus+ Work Experience" jest innowacyjnym projektem, łączącym naukę języka angielskiego, płatną praktykę oraz szereg egzaminów rozpoznawanych na całym świecie.
Kombinacja doświadczenia zawodowego oraz umiejętności porozumiewania się w języku angielskim często może być kluczem do rozwoju kariery. Ten kurs to świetna okazja, aby spędzić czas poprawiając swój poziom języka angielskiego. Będziesz mógł wzbogacić swoje CV o cenne doświadczenie zawodowe zdobyte w Londynie.
Aby rozwijać swoje umiejętności, można wykupić cztery tygodnie w szkole języka angielskiego w Londynie oraz drugiego dnia po przyjeździe, podjąć pracę, która wzbogaci twoje doświadczenie zawodowe.

Praca i nauka angielskiego w Anglii

Minimalny wiek 17
Maksymalny rozmiar grup 12,maksymalnie 15
Minimalny poziom angielskiego B1* (Lower intermediate)
Uprawnienia tylko studenci EU
Czas trwania kursu 16 tyg.
Lekcje angielskiego Poniedziałek - Piątek
09:00 - 12:30
Lokalizacja kursu Londyn

 

Przykłady miejsc pracy w Londynie
- Sprzedaż detaliczna
- Kelner/-ka / Pracownicy baru
- Kucharz
- Asystent w kuchni / Portier
- Gospodarstwo domowe
- Pracownik hotelu

Opcje zakwaterowania w Londynie
- Przy rodzinie [Homestay]
- Pokoje studenckie
- Dom studencki

Dlaczego program Nauka Angielskiego i Praca w Anglii to dobry wybór?
- Praca i studia w miejscu narodzin języka angielskiego
- Odwiedź wiele zabytków i miejscowości w Anglii, Szkocji i Walii.
- Poświęć nieco czasu i odkryj angielską wieś lub malowniczą Szkocję
- Udaj się na krótkie wycieczki do wielu europejskich sąsiadów w ciągu weekendów
- Ciesz się tradycyjnym angielskim pintem w jednym z wielu pubów w kraju

Co zawiera program "English Plus+ Work Experience"
- 4 tygodnie kursy angielskiego ogólnego (General English), 15 godzin tygodniowo - żeby polepszyć swoje podstawowe umiejętności z języka angielskiego
- 8 tygodni płatnego doświadczenia pracy w Londynie - praca jest aranżowana przez specjalistów z Londynu.
- Kurs przygotowujący do pracy (Work Preparation Course) - pomaga w rozumieniu szczegółów o miejscu pracy w Anglii, przygotowuje do rozmów (z potencjalnymi klientami i pracownikami) i rozwija umiejętności niezbędne w miejscu pracy.

Podczas pobytu w Londynie szkoła Twin zapewnia:
- Pomoc w nagłych wypadkach 24 godziny na dobę.
- Będziesz uczyć się w grupie odpowiadającej twojemu poziomowi języka. Podział na grupy odbywa się na podstawie testu.
- Twoje postępy w nauce będą regularnie monitorowane: co miesiąc jest przeprowadzany test i co dwa tygodnie możesz mieć bezpłatne konsultacje z nauczycielem.
- Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat osiągnięcia określonego poziomu znajomości języka angielskiego.
- Masz możliwość otrzymać indywidualną ocenę - będzie to raport przedstawiający ocenę postępów we wszystkich głównych obszarach nauczania.
- Masz dostęp do Twin E-learning - to spersonalizowane wirtualne środowisko nauczania, w którym można zobrazować informacje związane z progresem w nauczaniu oraz dotrzeć do niezbędnych materiałów używanych podczas szkolenia. Dostęp do platformy E-learningowej jest możliwy od momentu dokonania rezerwacji aż do trzech miesięcy po zakończeniu kursu.
- Możesz uczestniczyć w programie socjalnym szkoły Twin - różne imprezy, zajęcia i wycieczki co tydzień - większość z nich jest bezpłatna. Jako student Twin otrzymasz możliwość brania udziału w wielu programach na terenie szkoły oraz w Londynie. Międzynarodowe grupy sprzyjają w pozyskaniu nowych przyjaciół oraz przeżyciu niezapomnianych emocji. Proponowane są bezpłatne piesze spacery, wizyty w muzeach, oraz płatne atrakcje, jak np. London Eye, Madame Tussauds, Tower of London.

Informacja o kursie angielskiego ogólnego w Londynie
Kurs General English trwa cztery tygodnie, 20 lekcji tygodniowo. Nowoczesna szkoła angielskiego Twin (w London Greenwich) zapewnia możliwość rozwinięcia umiejętności językowych: czytania, pisania, mówienia i słuchania. Z dnia na dzień odczujesz komfort w posługiwaniu się językiem angielskim. Zwiększysz możliwości posługiwania się językiem angielskim, dzięki czemu będziesz w stanie lepiej wypełniać wszystkie zadania wymagane w pracy. Nauczysz się: jak mówić do klienta lub pisać e-mail. W szkole Twin poznasz szereg kluczowych zagadnień przygotowujących cię do pracy. Będziesz ćwiczyć techniki wywiadu, tworzyć CV i po prostu staniesz się niezależny w penetrowaniu rynku pracy w Londynie.

Płatne doświadczenie zawodowe
Jednocześnie z kursem języka angielskiego otrzymujesz doświadczenie zawodowe pracując w różnych obszarach gospodarki. Wykwalifikowany zespól szkoły Twin pomoże ci zdecydować jaki rodzaj pracy będzie dla ciebie najodpowiedniejszy i zorganizować swoje wywiady, aby maksymalizować szanse na szybkie uzyskanie miejsca pracy. Szkoła zorganizuje ci spotkania z pracodawcami. Będzie to świetna okazja, aby sprawdzić swój angielski w warunkach rzeczywistych. Będziesz pracować 20-40 godzin tygodniowo. Zarobione pieniądze pomogą ci pod czas pobytu w Wielkiej Brytanii. Możesz zarabiać do 288£ na tydzień.
Typowe miejsca docelowe obejmują:
- Sprzedaż detaliczna
- Kelner/-ka / Pracownicy baru
- Asystent w kuchni / Porter
- Gospodarstwo domowe
- Pracownik hotelu

Unikalna propozycja od szkoły Lexis: zorganizujemy rozmowę rekrutacyjną z członkiem szkoły Twin przed wyjazdem przez Skype. Podczas tej rozmowy zostaną sprawdzone umiejętności językowe kandydata.

Cena kursu - 940£ + 50£ opłata wpisowa.

Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie u rodziny pozwała praktykować angielski również w domowym środowisku i zobaczyć kulturę angielską. Oprócz tego można mieszkać w akademiku w komfortowym jednoosobowym pokoju z wyżywieniem lub bez.
U rodziny - od 155£ za tydzień. Wybrać rodzinę można na stronie Internetowej Homestay.com.
W rezydencji - od 180£ za tydzień
Zakwaterowanie w rezydencji
bez wyżywienia
1-osobowy pokój 2-osobowy pokój
Limehouse £190 £115
Tooting £190 N/A
Stratford £170 N/A
Opłata za rezerwacje £50
Mieszkanie dzielone
bez wyżywienia
1-osobowy pokój 2-osobowy pokój
Kilburn £190 N/A
Kitson £185 N/A
North London £199 N/A
Opłata za rezerwacje £50

Program "English Plus+ Work Experience" ("Angielski plus praktyka zawodowa") można rozpocząć w dowolny poniedziałek.
Zamówione zakwaterowanie trwa od niedzieli przed kursem do soboty po kursie + ewentualnie na odpowiednie liczbę tygodni jeśli zdecydujesz się na dalszą pracę po kursie.

Procedura uczestnictwa w programie "English Plus+ Work Experience" ("Angielski plus doświadczenie zawodowe")

Po telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu uczestnictwa otrzymasz od nas:
kalkulacje kosztów, umowę, druk zgłoszenia oraz test z j. angielskiego. Dokumenty te, po wypełnieniu wysyłasz do nas w formie skanu oraz wnosisz przedpłatę w wysokości 1000 zł na nasz rachunek bankowy. Wysyłasz także (w formie elektronicznej w j. angielskim) CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny skierowany do przyszłego pracodawcy. Będziesz miał maksymalnie 3 możliwości wyboru pracy i spotkań z pracodawcami o ile przedstawione wcześniej propozycje będą dla ciebie nieodpowiednie.

 Praca w Londynie Praca w Anglii i kurs angielskiego

Hotelarstwo, program szkoleniowy, Wielka Brytania

Chcesz przyjechać do Wielkiej Brytanii, aby ulepszyć swój angielski jak również wziąć udział w dodatkowo płatnej pracy dającej doświadczenie zawodowe w sektorze szkoleniowym? Jeśli tak, ten program jest idealny dla Ciebie. Otrzymasz dostęp do internetowej platformy służącej do nauki języka angielskiego, a także dodatkowo płatną pracę w sektorze szkoleniowym.

Twoje opcjonalne zatrudnienie w sektorze hotelarskim będzie miało miejsce w sektorze hotelarskim w renomowanej brytyjskiej firmie. Doświadczenie zawodowe będzie wspaniałym startem dla twojej kariery i jest doskonałą okazją do doświadczenia kultury, języka i stylu życia w Wielkiej Brytanii. Typowe stanowiska jakie możesz otrzymać obejmują: kelnera, barmana, dozorcę, obsługę kuchni oraz ogólnego pomocnika. Wszystko jedno czego się uczysz ani jakie są twoje cele w karierze ten program na pewno zapewni ci fantastyczne doświadczenie jakie możesz dodać do CV.

Osoby biorące udział w programie szkoleniowym z hotelarstwa w Cornwall, Devon i Somerset mogą zarobić do 9 funtów za godzinę u jednego z naszych zaufanych partnerów.
Program szkoleniowy z hotelarstwa w Wielkiej Brytanii zapewnia fantastyczne możliwości dla każdej osoby poszukującej płatnego miejsca pracy jak również okazję do poprawienia swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim w profesjonalnym środowisku hotelarskim. Wielka Brytania posiada ogromny niedobór pracowników w sektorze hotelarskim, szczególnie w wiejskich, naturalnie pięknych lokalizacjach jak:
- Coastal Wales
- Devon
- Cornwall
- The Shetland Islands
- The Lake District
- The Scottish Highlands
Nie oferujemy miejsc w lokalizacjach miejskich, w związku z tym jeśli wzięli państwo udział w programie powinni państwo spodziewać się, że zostaną umiejscowieni w wiejskiej lokalizacji turystycznej.
Ten program łączy naukę internetową języka angielskiego, dopasowuje do osoby chcącej poprawić umiejętności posługiwania się językiem angielskim, zyskując jednocześnie doświadczenie w płatnej pracy w sektorze hotelarskim.
Jeżeli jesteście państwo osobami mieszkającymi poza terenem Unii Europejskiej będziecie musieli posiadać wizę poziomu piątego Youth Mobility Scheme, która pozwoli Państwu żyć, pracować i podróżować przez ponad dwa lata. Mogą państwo starać się o wizę na rządowej stronie Wielkiej Brytanii.

Co zawiera program?
-Podwójny dostęp do internetowego kursu od momentu zapisania się do trzech miesięcy po ukończeniu programu.
- Płatną pracę od 6-12 miesięcy (opcjonalnie).
-Wielojęzyczną grupę uczestników.
-List referencyjny (po ukończeniu stażu).
-Podwójny certyfikat osiągnięć (po ukończeniu stażu).
-Umowę gwarantującą mieszkanie u gospodarzy, aczkolwiek dodatkowo płatne (zwykle w zakresie od 40 do 80 funtów za tydzień).

Czego nie zawiera program?
-Przelotów (ani żadnej innej formy przejazdu).
-Wiz.

Masz możliwość pracować w:
- Pubie
- Hotelu
- Baru
- Restauracji
- Caravan park
- B&B itd.

Jeżeli nie masz doświadczenia możesz pracować jako:
- Kelner/-ka
- Pracownik baru
- Asystent w kuchni
- Portier

Jeżeli masz doświadczenie możesz pracować jako:
- recepcjonista
- szef

Zajęcia z angielskiego odbywają się w trybie online, masz dostęp do bazy e-learningowej szkoły TWIN, program zajęć jest dopasowany do twoich potrzeb i poziomu. Masz 45 zajęć, trwałość jednego zajęcia wynosi 50 minut. Zajęcia mają charakter specjalizowany do branży turystycznej.

Warunki:
Wiek 18+ (Maksymalny wiek rekomendowany 30)
Obywatele EU lub osoby, posiadające odpowiednią wizę
Dobry poziom angielskiego
Może być wymagane doświadczenie dla niektórych stanowisk

Ceny programu

Program szkoleniowy ''Hotelarstwo''

HTP £450 opłata za jednorazowe zapewnienie pracy
HTP + 4 tygodnie £1670 opłata za jednorazowe zapewnienie pracy + HB Homestay + 15 godzin angielskiego tygodniowo
HTP + 8 tygodnie £2770 opłata za jednorazowe zapewnienie pracy + HB Homestay + 15 godzin angielskiego tygodniowo
HTP + 12 tygodnie £3790 opłata za jednorazowe zapewnienie pracy + HB Homestay + 15 godzin angielskiego tygodniowo
HTP + 24 tygodnie £6860 opłata za jednorazowe zapewnienie pracy + HB Homestay + 15 godzin angielskiego tygodniowo

* miejsce pracy jest zapewnione tylko raz dla każdego studenta, w przypadku, gdy student chce zmienić pracę, pobierana jest od niego za każdym razem opłata 75 GBP.

Procedura uczestnictwa w programie "Hospitality Training Programme"

Po telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu uczestnictwa otrzymasz od nas:
kalkulacje kosztów, umowę, druk zgłoszenia oraz test z j. angielskiego. Dokumenty te, po wypełnieniu wysyłasz do nas w formie skanu oraz wnosisz przedpłatę w wysokości 1000 zł na nasz rachunek bankowy. Wysyłasz także (w formie elektronicznej w j. angielskim) CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny skierowany do przyszłego pracodawcy. Będziesz miał maksymalnie 3 możliwości wyboru pracy i spotkań z pracodawcami o ile przedstawione wcześniej propozycje będą dla ciebie nieodpowiednie.

IRLANDIA - DUBLIN

Irlandia staż i nauka w Dublinie

Wybierz kurs angielskiego w Irlandii i przekonaj się, jak ciepło powita Cię ten przyjazny kraj

Plaże i góry, historyczne zamki i nowoczesne miasta, Oskar Wilde i U2... - Irlandia to niezwykle ciekawy i zróżnicowany kraj. Możesz pojechać na kurs języka angielskiego, a jednocześnie wziąć tam udział w hucznych obchodach Dnia Św. Patryka, zjeść typowe irlandzkie śniadanie, nauczyć się tradycyjnego irlandzkiego tańca, odkryć niezwykłe zakątki tamtejszej prowincji, napić się w pubie prawdziwego Guinness’a albo wybrać się na jeden z niezliczonych festiwali celebrujących wszystko, od różnych rodzajów jedzenia po literaturę. Irlandia - bogata w kulturowe dziedzictwo i zapierające dech w piersiach widoki to wymarzone miejsce do nauki angielskiego!

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego właśnie w Irlandii?

Irlandzki system edukacyjny należy do najlepszych w Europie a Irlandia to przyjazny i gościnny kraj, w którym można zdobyć unikalne doświadczenia językowe i kulturowe. Zagraniczni studenci już po krótkim pobycie w Irlandii bardzo doceniają uroki tamtejszego życia studenckiego, jak również niezwykłą życzliwość Irlandczyków, piękne krajobrazy i znakomite możliwości rozwoju. Kraj ten ma swoje bogate dziedzictwo w zakresie języka (własny język - celtycki), muzyki czy sportu. Od jakiegoś czasu przeżywa też fazę szybkiego rozwoju gospodarczego. Ucz się angielskiego z Kaplan International Colleges i dołącz do rosnącej każdego roku rzeszy studentów międzynarodowych przyjeżdżających do Irlandii, aby doskonalić znajomość języka angielskiego i odkrywać uroki Irlandii!

Klimat w Irlandii

Podczas nauki angielskiego w Irlandii możesz doświadczyć umiarkowanego, morskiego klimatu z łagodnymi zimami i niezbyt upalnymi miesiącami letnimi. Chociaż opady deszczu mogą występować przez cały rok w całym kraju, są lżejsze na wschodzie i silniejsze na zachodzie. Miasta położone centralnie są w porównaniu z nadmorskimi znacznie mroźniejsze zimą i cieplejsze w ciągu lata. Ucz się angielskiego w naszej szkole w Dublinie i ciesz się łagodnym klimatem tego miasta.

Nauka i praca w Irlandii

Dostępne programy pacy i nauki angielskiego w szkole DSE w Irlandii

Angielski + Staż
kod: INTN

Program jest przeznaczony dla studentów uniwersyteckich i młodych ludzi chcących zdobyć doświadczenie zawodowe w firmie.
Otrzymasz możliwość pracować w różnych branżach takich jak: marketing, bankowość, turystyka, IT, inżynieria, sekretariat, administracja. Kandydaci muszą mieć co najmniej poziom średnio-zawaansowany z języka angielskiego.

Cena w EUR: 1000 / 4 tyg. + 400 za posadę
W cenę wliczono:
- 4 tyg. ogólnego angielskiego
- 8 tygodni pracy
- praca w firmie
- dostęp do Internetu
- książki, materiały do nauki i pakiet informacyjny
- pełny program wycieczek i zajęć kulturalnych

Zakwaterowanie (cena w euro):
- u rodziny, 2 posiłki, pokój dzielony- 190 /tydz.

 

Angielski + opieka nad dziećmi
kod: AP6

Inaczej "Program "Au Pair" w Dublinie. Kurs dostępny WYŁĄCZNIE dla dziewczyn w wieku 18-24 lat.
Programu "Au Pair" polega na nauce i jednoczesne poznaniu innej kultury. Zajęcia są 2 razy w tygodniu (6 lekcji na tydzień). Dziewczyna dostaje kieszonkowe od rodziny goszczącej - minimum 80 EUR na tydzień. Wolne są wieczory + 1 dzień (zwykle sobota lub niedziela).

Cena w EUR:
800 (3 miesiące)
880 (4 miesiące)
1050 (5 miesięcy)
1260 (6 miesięcy)
1800 (9 miesięcy)
2400 (12 miesięcy)
3 miesiące w okresie Czerwiec-Sierpień 1050

W cenę wliczono:
- wybranie odpowiedniej rodziny
- pokój z pełnym wyżywieniem
- 6 lekcji angielskiego na tydzień
- Gwarantowany czas wolny
- Kieszonkowe
- Odebranie z lotniska
- książki, materiały do nauki i pakiet informacyjny
- pełny program wycieczek i zajęć kulturalnych
- pomoc w razie problemów
- dostęp do Internetu.

 

Kurs akademicki: nauka i praca
kody: AC15, AC24X

Taki kurs daje możliwość zdobycia zatrudnienia. Wszystkie kursy trwają przez cały rok oraz zawierają 25 tygodni prowadzących do oficjalnej certyfikacji.
Studenci decydujące się na te kursy dzielą apartament lub mieszkanie z innymi studentami. Wybierają oni 2-4 tygodni pobytu w DSE.
Studenci mogą skorzystać z naszego wsparcia: służymy radą co do znajdowania dalszego zakwaterowania, doradztwa zawodowego, technik stosowanych podczas rozmowy o pracę oraz przygotowywania CV.

Cena w EUR:
2590 (kurs AC15),
4620 (kursAC24X)

Zakwaterowanie:
-u rodziny w pokoju dzielonym, 2 posiłki - 190 EUR/ tydz.
-w akademiku ze śniadaniem 165 EUR/ tydz.

W cenę wliczono:
- 52 tygodnie nauki
- opłatę egzaminacyjną 70 EUR
- 20 lekcji angielskiego na tydzień (kurs AC15)
- 30 lekcji angielskiego na tydzień (kursAC24X)

Dostępne programy i kursy - Program stażowy Kaplan International

Zobacz też inne programy z nauką i pracą w Anglii

Poleć nas znajomemu