Irlandia - nauka języka angielskiego w Irlandii
Kursy językowe w Irlandii dla dorosłych i młodzieży Galway
Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Irlandii Obozy językowe 12-17 lat
Kurs języka angielskiego dla rodziny Irlandia Galway

ATLANTIC LANGUAGE SCHOOL 2019 Cennik kursów angielskiego w Irlandii

Szkoła została założona w 1993 przez Johna Daly'ego i zawdzięcza swoją reputację przyjacielskiej i bezpośredniej atmosferze, połączonej z wysokim standardem nauczania języka angielskiego. Jednakże jej celem jest dać studentom coś więcej niż zwykłe lekcje angielskiego.
Nauczyciele i personel spotykają się ze studentami w szkole i poza szkołą, co pozwala studentom doświadczyć prawdziwej irlandzkiej gościnności w ekscytującym i barwnym mieście na zachodnim wybrzeżu Irlandii.


nauka języka angielskiego w Irlandii

W lipcu 2003 szkoła została przeniesiona do nowego budynku specjalnie przystosowanego do prowadzenia zajęć. Umieszczona jest w centrum Galway obok głównego punktu informacji turystycznej i dworca autobusowego i w odległości 1 min. od Eyre Square - Atlantic School ma najlepsze położenie z wszystkich szkół w Galway.
Z trzeciego piętra budynku szkoły rozciągają się widoki na Zatokę Galway i miasto. Budynek szkoły robi wrażenie ze względu na front pokryty szkłem. Został zaprojektowany tak, było zapewnić szereg ułatwień dla szkoły, na dachu znajduje się duży taras/ogród z widokami na zatokę i miasto.

W Atlantic Language School uczą się osoby z Hiszpanii, Korei, Polski, Włoch, Francji, Niemiec, Meksyku, Japonii, Szwajcarii, Chin, Rosji, Libii, Estonii, Arabii Saudyjskiej, Brazylii, Austrii.

Atlantic jest uznany przez Wydział Edukacji jako Szkoła Językowa do Wykładania Angielskiego jako Języka Obcego. Szkoła jest także członkiem MEI/RELSA, certyfikowanym centrum testowym TOEIC i akredytowanym centrum przygotowania i przeprowadzania testów dla ECDL (Europejska Licencja Obsługi Komputera).

 

Udogodnienia

  18 sal lekcyjnych
  Recepcja
  4 komputery z dostępem do internetu/poczty elektronicznej
  10 komputerów do nauki multimedialnej słuchania języka
  Biblioteka dla dodatkowej nauki i wypożyczania książek.
  Pokój do nauki własnej.
  Kafeteria
  Brak barier dla niepełnosprawnych
  Taras na dachu z widokiem na zatokę.
Irlandia

Gdzie znajdziesz lepsze miejsce do nauki języka angielskiego jak nie w Irlandii, kraju znanym z gościnnych i przyjaznych ludzi, oszałamiającego piękna krajobrazów i wybrzeży, bogactwa muzyki, teatru i tradycji literackich?
George Bernard Shaw twierdził że najlepszym angielskim mówi się w Irlandii. Z wieloma najsłynniejszymi nazwiskami anglojęzycznej literatury będących Irlandczykami Yeats, Beckett, OCasey, Joyce i z Irlandczykami słynącymi ze sztuki konwersacji ... łatwo więc zrozumieć dlaczego.
Dziś współczesny i kwitnący europejski kraj, Irlandia, wciąż ceni wysoko swoje silne kulturalne i historyczne tradycje. W rzeczywistości, tradycja i współczesność idą w parze. Irlandia jest bezpiecznym, nie zatłoczonym krajem z czystymi wodami i czystym powietrzem. To czyni ją idealnym miejscem dla wielu różnorodnych sportów i rozrywek na świeżym powietrzu, jak wędkarstwo, jazda konna, żeglowanie, golf i spacery po wzgórzach. Dla mniej aktywnych jest też szereg aktywności towarzyskich i kulturalnych, odbywających się po dachem.

Galway

Gallway, Irlandia, nauka języka angielskiego
Galway, kulturalna stolica Irlandii, jest położone na zachodnim wybrzeżu Irlandii. Tylko trzy godziny podróży z Dublina i znajdziesz się w barwnym, młodym miasteczku uniwersyteckim, z rozwijającym się też biznesem. Galway jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Irlandii z 66,000 mieszkańców. Wraz z rozwojem lokalnej gospodarki, sektora turystyki i edukacji na poziomie wyższym, Galway wkrótce stanie się trzecim największym miastem w Irlandii.
W 1988 roku Galway obchodziło rocznicę pięćsetlecia, chociaż jego początki sięgają o wiele wcześniej. średniowieczna część miasta była niedawno odnowiona i wiele ulic zamknięto dla samochodów, co nadało miastu cygańską, artystyczną atmosferę. Ten rejon miasta jest bardzo popularny wśród młodych ludzi z całej Irlandii i Europy. Główna ulica, Shop Street, ciągnie się przez centrum, zmieniając - gdy dociera do średniowiecznej części miasta - swój charakter z ulicy pełnej współczesnych modnych sklepów na taką, gdzie możesz znaleźć sklepy z osobliwościami, przytulne kawiarnie, bary i małe restauracyjki.

Galway oferuje wszystkie uroki współczesnego miasta, ale także intymny, przyjazny klimat i bezpieczeństwo małego miasta, jest określane jako najbardziej europejskie, a jednak typowo irlandzkie ze wszystkich irlandzkich miast. Galway ożywa szczególnie w lipcu i sierpniu, ze względu na znany na całym świecie Festiwal Sztuki (Arts Festival) i Festiwal Wyścigów Konnych (Horse Racing Festival). Jednak wydarzeń muzycznych i teatralnych nie brakuje przez cały rok. Miasto chlubi się kilkoma najlepszymi w Irlandii restauracjami, tradycyjnymi pubami i sklepami. W całym mieście dostępne są kursy golfa, centra jazdy konnej, baseny, centra rozrywki, kina, tor bowlingowy i szkoła wędkowania. Rzeka Corrib, słynna ze względu na połowy łososia, płynie przez samo centrum miasta.
Galway jest jak most do Brama do Connemara. W bardzo niewielkiej odległości od Galway możesz podziwiać dramatyczne morskie pejzaże i klify Moher (Cliffs of Moher). Trzy wyspy Aran przy wybrzeżu Galway są unikalnym miejscem ze względu na dziedzictwo języka irlandzkiego, wczesnego chrześcijaństwa oraz skarby archeologiczne - miejscem, gdzie czas się zatrzymał, miejscem, gdzie możesz doświadczać przeszłości. I oczywiście nie zapomnij, że tradycyjna irlandzka gościnność dotyczy także przyjezdnych - w szkole, w mieście i w rodzinach, z którymi mieszkają studenci, którzy już gdy wyjeżdżając z Galway, chcą tu kiedyś wrócić.

Bilety autobusowe do poruszania się po Galway kosztują około: tygodniowy: 12 Euro; dwutygodniowy: 26 Euro, miesięczny: 42 Euro.
Pierwszego dnia studenci powinni sami dotrzeć do szkoły z miejsca zakwaterowania. Zajęcia rozpoczynają się o 9.00. Studenci przejdą pisemny i ustny test kwalifikacyjny, zostaną oprowadzeni po szkole i otrzymają kartę studenta oraz pakiet powitalny.

KURSY JĘZYKOWE w Irlandii dla dorosłych i młodzieży starszej

Cennik kursów angielskiego dla dorosłych w Irlandii

Kursy angielskiego dla osób w wieku 18+ lat

Ogólny angielski 1 Kod: GE1

Doskonali praktyczną wiedzę o strukturach gramatycznych
Wzbogaca zasób słownictwa
Zachęca do jak najczęstszych interakcji komunikacyjnych poprzez pracę w parach, odgrywanie scenek itp.
Nacisk na umiejętności w zakresie wymowy, słuchania ze zrozumieniem i pisania
6 poziomów, od podstawowego do zaawansowanego
Grupy: maks. 12 osób, zwykle jest to od 7 osób zimą do 9 latem
10.30-11.00: przerwa. O tej porze czas na kawę i pogaduszki z nauczycielami i studentami.

Ogólny angielski 2 (intensywny) Kod: GE2

Nauka angielskiego w IrlandiiGE2 jest idealny do intensywnej nauki języka angielskiego i jest uznany jako Bildungsurlaub w Niemczech.
Jest to intensywny kurs angielskiego dla dorosłych, oferuje również dodatkowe godziny konwersacji.
Doskonali praktyczną wiedzę o konstrukcjach gramatycznych
Wzbogaca zasób słownictwa
Zachęca do jak najczęstszych interakcji komunikacyjnych poprzez pracę w parach, odgrywanie scenek itp.
Nacisk na umiejętności w zakresie wymowy, słuchania ze zrozumieniem i pisania w j. angielskim.
6 poziomów, od podstawowego do zaawansowanego
Grupy: maks. 12 osób, zwykle jest to od 7 osób zimą do 9 latem
10.30-11.00: przerwa. O tej porze czas na kawę i pogaduszki z nauczycielami i studentami.

Ogólny angielski 1 + 5 Lekcji prywatnych Kod: GE15P

Kurs języka angielskiego w Irlandii
 


Pozwala studentowi pracować w nad poszczególnymi obszarami nauki języka angielskiego. Prywatne lekcje: elastyczny program i rozkład zajęć przystosowane do potrzeb studenta.
Grupy: maks. 12 osób, zwykle jest to od 7 osób zimą do 9 latem
6 poziomów, od początkującego do zaawansowanego
10.30-11.00: przerwa. O tej porze czas na kawę i pogaduszki z nauczycielami i studentami.

Przygotowanie do Egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE w IrlandiiKod: FCE, CAE ,CPE

FCE: Pierwszy Certyfikat z Języka Angielskiego
CAE: Certyfikat Zaawansowanej Znajomości Języka Angielskiego
CPE: Certyfikat Biegłej Znajomości Języka Angielskiego

Egzaminy Cambridge są znane na całym ¦wiecie i uznawane przez uniwersytety, pracodawców i narodowe resorty edukacji w wielu krajach. Egzamin obejmuje wszystkie cztery grupy umiejętności w zakresie znajomości języka: słuchanie, mowa, czytanie i pisanie. Składają się z szeregu zadań, które mają sprawdzić zdolność kandydata do używania angielskiego w praktyce, tak więc w przygotowaniu do egzaminów, kandydat rozwija swoje umiejętności tak, by mógł wykorzystywać znajomość języka w praktyce w wielu sytuacjach i kontekstach. Egzaminy Cambridge sprawdzają zdolność kandydata do efektywnego komunikowania się w języku angielskim.

Egzaminy odbywają się w Cork w marcu (tylko FCE), czerwcu (FCE, CAE, CPE) i grudniu (FCE, CAE, CPE)

Ogólny angielski - Lekcje prywatne

Kurs przygotowawczy FCE CAE CPE w Irlandii

Pozwala studentowi pracować nad poszczególnymi obszarami nauki języka, jak wymowa, słuchanie ze zrozumieniem, pisanie, listy prywatne i formalne, konwersacja, przygotowanie życiorysu.
Elastyczny program i rozkład zajęć przystosowane do potrzeb studenta.
8 poziomów, od początkującego do zaawansowanego
10.30-11.00: przerwa.

Zaawansowany angielski i BUSINESS w Irlandii Kod: GE1B

Celem kursu językowego w Irlandii jest poszerzenie praktycznej wiedzy o strukturach gramatycznych oraz rozbudowanie zasobu słownictwa. Uczestnicy doskonalą umiejętność komunikacji poprzez pracę w parach, odgrywanie scenek, itp. Dużą uwagę przywiązuje się również do wymowy, słuchania i pisania.
Grupa: maksymalnie 12 osób (zazwyczaj ok. 7 osób zimą i 9 osób latem).
Zajęcia popołudniowe skupiają się na zagadnieniach biznesowych.

CENY KURSÓW ANGIELSKIEGO w IRLANDII 2019

UWAGA!
> Wszystkie ceny kursów angielskiego w Irlandii podane są w Euro
> Podane ceny nie zawierają opłat za zakwaterowanie (zakwaterowanie - patrz niżej)
> Pełna opłata musi być uiszczona najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu
> Maksymalna liczba uczestników w grupie - 12
> Opłata wpisowa - 50 Euro, dotyczy każdego kursu
> Opłata za podręczniki - 50 Euro
> Opłata za podręczniki do kursów przygotowujących do egzaminów (IELTS, Cambidge) - 60€
> Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek
> Opłata dodatkowa za pobyt w czasie sezonu (25 czerwiec - 16 wrzesień)
25€/tydz.

Ogólny kurs języka angielskiego

Nazwa i kod kursu Szczegóły

Rozkład zajęć

Cena za tydzień
1-11 12-24 25-35 35+
Ogólny angielski 20 lekcji 13:30-16:45 135€ 120€ 110€ 105€
Ogólny angielski
GE1
20 lekcji 09:00-12:30 205 190 180 175

Ogólny angielski intensywny
GE2

30 lekcji 09:00-12:30 i 13:30-15:00 255 230 215 205
Kurs Kombinowany
GE1 + 5P
20 lekcji (jak w kursie GE1) oraz 5 lekcji "One to one". Tylko poza sezonem 09:00-12:30 +
5 zajęć popołudniowych
 455

Kurs języka angielskiego biznesowego w Irlandii

Angielski biznesowy
GE1B
30 lekcji
(20 ang. ogólnego i 10 biznesowego)
09:00-12:30 i 13:30-15:00     270€
BULATS Opłata rejestracyjna za egzamin    25€
Kurs języka angielskiego biznesowo korporacyjnego w Irlandii
Angielski biznesowo korporacyjny 20 lekcji (min 6 - max 8 studentów na klasę, wymagany poziom minimalny B) 9:00-12:30                                305€
Wakacyjny kurs dla studentów powyżej trzydziestego roku życia
Ogólny angielski 20 lekcji 9:00-12:30                               230€
Ogólny angielski intensywny  30 lekcji 9:00-12:30 & 13:30-15:00                               280€

Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS

Przygotowanie do egzaminów IELTS w Irlandii

Kurs standardowy
IELTS

20 lekcji 09:00-12:30      205€
Kurs intensywny
IELTS
30 lekcji 09:00-12:30 i 13:30-15:00      255€
IELTS Opłata rejestracyjna za egzamin      215€
Przygotowanie do egzaminów INTENSIVE 4 WEEK COURSE Cambridge FCE/CAE
FCE - CEP4F 30 lekcji tygodniowo
2 lipca - 24 lipca (4 tygodnie)
30 lipca - 22 sierpnia (4 tygodnie)
09:00-12:30 i 13:30-15:00      1220€
CAE - CEP4A 30 lekcji tygodniowo
2 lipca - 24 lipca (4 tygodnie)
30 lipca - 23 sierpnia (4 tygodnie)
09:00-12:30 i 13:30-15:00      1220€
FCE / CAE Opłata rejestracyjna za egzamin      180€

Szkoła otwarta jest od poniedziałku do piątku, od 1 stycznia do 31 grudnia z wyłączeniem świąt państwowych. Zajęcia, które nie odbędą się ze względu na święta, nie są odrabiane.

Kursy Akademickie - roczny kurs angielskiego w Irlandii

Kod i nazwa kursu Szczegóły Plan Zajęć (godziny lekcyjne) Opłata za kurs
Rok akademicki program standartowy, angielski ogólny 20 lekcji 25 tygodni nauki + 8 tygodni wakacji                 13:30-16-45

                 2400€

AYGE1 (Rok akademicki program standartowy, angielski ogólny) 20 lekcji
25 tygodni nauki + 8 tygodni wakacji
09.00-12.30

                 3300€

AYGE2 (Rok akademicki program standartowy, angielski intensywny) 30 lekcji
25 tygodni nauki + 8 tygodni wakacji
09.00-12.30 oraz 13.30-15.00

                 3875€

Kursy szkoleniowe dla nauczycieli języka angielskiego w Irlandii

Kod i nazwa kursu Szczegóły Plan Zajęć (godziny lekcyjne) Opłata za kurs
TR
Kurs odnawiający
25 lekcji

Poniedziałek-Piątek 09:00-12:30 i 13.30-14.30
 

890€
CLIL
Nauczanie angielskiego dla początkujących
25 lekcji 890€
YLTTC
Nauczanie angielskiego dla dzieci
25 lekcji 890€

ZAKWATEROWANIE

Mieszkanie z irlandzką rodziną jest integralną częścią nauki języka. Atlantic Language School ma stałą grupę starannie wybranych rodzin, które przez cały rok zawsze ciepło witają studentów. Umożliwia osobie uczącej się angielskiego możliwość "życia" tym językiem oraz doświadczenia irlandzkiego sposobu życia i zwyczajów.

Zakwaterowanie w rodzinach irlandzkich dla dorosłych studentów

- Dorosłym studentom zapewniamy pojedynczy pokój, standardowy lub z łazienką (tj. z lub bez prywatnej łazienki).
- Dwuosobowe pokoje dla dorosłych również są dostępne.
- Półpełne wyżywienie: śniadanie i wieczorny posiłek/ pełne wyżywienie w soboty i niedziele: śniadanie, lunch i wieczorny posiłek.
- Tylko jeden student z danego kraju (tzn. nigdy dwóch z tego samego kraju) może mieszkać z rodziną.
- Przyjaciele, rodzina itd. mogą mieszkać ze studentem po uzgodnieniu.
- Zakwaterowanie jest dostępne od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli.

ZAKWATEROWANIE U RODZINY Irlandia (2019) - cena za tydzień w Euro

Rodzaj zakwaterowania

Cena (Dublin/Galway)

Pokój jednoosobowy u rodziny 195€
Pokój jednoosobowy o podwyższonym standardzie u rodziny (z prywatną łazienką) 260€
Pokój dwuosobowy u rodziny 180€
Pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie u rodziny (z prywatną łazienką) 245€
Dodatkowa noc u rodziny w pokoju standardowym 35€
Dodatkowa noc u rodziny w pokoju z podwyższonym standardem 45€
Opłata dodatkowa za pobyt w czasie sezonu u rodziny (30.06-15.09.2019) 25€
Opłata za rezerwację zakwaterowania u rodziny 60€

Zakwaterowanie w rodzinach irlandzkich dla młodzieży szkolnej

-Młodzieży szkolnej zapewnione jest zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju. Pokoje pojedyncze lub z łazienką dostępne są na prośbę studenta.
- Pełne wyżywienie od poniedziałku do niedzieli: śniadanie, zapakowany lunch i wieczorny posiłek.
-Tylko jeden student z danego kraju (tzn. nigdy dwóch z tego samego kraju) może mieszkać z rodziną, chyba że student poprosi o zakwaterowanie z kolegą/ koleżanką.
- Przyjaciele, rodzina itd. mogą mieszkać ze studentem po uzgodnieniu.
Student będzie miał zapewnione następujące rzeczy:
-Czysty pokój z biurkiem do nauki, miejscem do przechowywania ubrań i wygodnym łóżkiem z cotygodniową wymianą pościeli.
- Rodzina powinna zadbać o drobne pranie rzeczy studenta raz na tydzień albo student powinien mieć dostęp do pralki.
- Możliwość codziennego korzystania z prysznica z gorącą wodą oraz ręczników.
- Wystarczające światło i ogrzewanie.

Zakwaterowanie w apartamentach

Apartamenty są dostępne od soboty do soboty, nie można dokupić dodatkowej nocy zakwaterowania. Pokoje dzielone są dostępne dla osób przyjeżdżających razem.

ZAKWATEROWANIE w apartamencie (2019) - cena w Euro za tydzień

Rodzaj zakwaterowania

Cena Dublin/Galway
/tydzień

pokój jednoosobowy w apartamencie -/215
pokój jednoosobowy o podwyższonym standardzie w apartamencie (z prywatną łazienką)

265/240

pokój dwuosobowy w apartamencie -/145
pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie w apartamencie (z prywatną łazienką) -/165
Opłata dodatkowa za pobyt w sezonie (30 czerwca - 15 września 2017)

40

TRANSFER Z LOTNISKA

Szczegóły Kod Cena w € w 1 stronę

Z lotniska w Dublinie: przedstawiciel szkoły lub kierowca autokaru czeka na lotnisku. Cena nie zawiera spotkania i odebrania z lotniska w Galway

DAM 150€
Z lotniska w Dublinie: przedstawiciel szkoły lub kierowca taksówki czeka na lotnisku. Cena zawiera transfer do miejsca zakwaterowania w Galway. 50% zniżki za drugą osobę DAT 350€
Z lotniska w Shannon: przedstawiciel szkoły lub kierowca taksówki czeka na lotnisku. Cena zawiera transfer do miejsca zakwaterowania w Galway. 50% zniżki za drugą osobę SAT 160€
Z lotniska w Knock: przedstawiciel szkoły lub kierowca taksówki czeka na lotnisku. Cena zawiera transfer do miejsca zakwaterowania w Galway. 50% zniżki za drugą osobę KAT 160€


Przyjazd do miejsca zakwaterowania

Studenci zazwyczaj przyjeżdżają do Galway w weekend poprzedzający rozpoczęcie kursu. Szkoła powinna otrzymać daty i godziny przyjazdu, żeby uprzedzić rodzinę o przyjeździe ucznia. Rodziny goszczące zazwyczaj spotykają się z uczestnikami kursu na stacji autobusów i autokarów. Wielu studentów woli dojechać taksówką do rodziny. Koszt dojazdu taksówką ze stacji autobusów i autokarów to ok. 7 - 10 €.

Transport w Galway

Wszystkie rodziny goszczące mieszkają w promieniu 20 min jazdy autobusem od szkoły i centrum miasta. Wiele z nich znajduje się o 10-20 min. na piechotę od budynków szkoły.
Ceny biletów sieciowych na przejazdy autobusem: około
€30 dwutygodniowy bilet na autobus; około €40 3 tygodniowy bilet na autobus; około €50 4 tygodniowy bilet na autobus. Autobusy kursują pomiędzy 7:00 a 23:30.
Wypożyczenie roweru kosztuje ok. 40 € tygodniowo. Niektórzy studenci długoterminowi kupują używany rower i odsprzedają go po ukończeniu kursu angielskiego. Niepełnoletni studenci muszą wykupić bilet sieciowy.

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA RODZINY IRLANDIA GALWAY KURSY RODZINNE ANGIELSKIEGO w IRLANDII

Kursy angielskiego dla rodziny w Dublinie

Kod Kursu Szczegóły

Plan Zajęć
Pn - Pt

Cena w €/tydzień
Pakiet rodzinny A / Kurs językowy + Rekreacja + Wycieczka weekendowa
ECPA
Angielski dla dzieci + dodatkowe zajęcia
(5-11 lat)
- 20 lekcji tygodniowo
- 5 popołudniowych zajęć
- Jedna wycieczka całodniowa w weekend
09:00-10:30 /
11:00-12:30 oraz 13:30-15:00
505
ETPA
Angielski dla młodzieży + dodatkowe zajęcia
(12-17 lat)
- 30 lekcji tygodniowa
- 4 wieczorne zajęcia
- Jedna wycieczka całodniowa w weekend
09:00-10:30 /
11:00-12:30 oraz 13:30-15:00
20:00-22:00 (4 wieczory)
505
EPPA
Angielski dla rodziców plus wycieczka w weekend (powyżej 18-stu lat)
- 30 lekcji tygodniowa
- Jedna wycieczka całodniowa w weekend
09:30-10:30 /
11:00-12:30
310
Pakiet rodzinny B / Kurs językowy
EC
Angielski dla dzieci (5-11 lat)
20 lekcji tygodniowo

09:00-10:30 / 11:00-12:30

285
ET
Angielski dla nastolatków (13-17 lat)
20 lekcji tygodniowo 09:00-10:30 / 11:00-12:30 285
EP
Angielski dla dorosłych (18+ lat)
20 lekcji tygodniowo 09:00-10:30 / 11:00-12:30 235
Dodatkowe opłaty
FREG
Jednorazowa opłata rejestracyjna za kurs dla całej rodziny
55
FAPF
Jednorazowa opłata za uzyskanie miejsca noclegowo (na rodzinę)
55

CENY UWZGLĘDNIAJĄKurs językowy w Irlandii dla rodziny
- Lekcje angielskiego - liczba uczniów w grupie waha się między 8 a 15 osób (15 dla rodziców)
- Zajęcia pozalekcyjne i wycieczka
- Materiały do nauki
- Certyfikat ukończenia kursu angielskiego
Zalecamy wybranie tego samego wariantu dla całej rodziny

Rodzice od poniedziałku do piątku uczęszczają na odpowiednie zajęcia z angielskiego. Zajęcia pozalekcyjne i wycieczki weekendowe są organizowane tylko dla rodzin, które wykupiły wariant A.

Zakwaterowanie


Zamieszkajcie w jednym z apartamentów, poznajcie irlandzkie życie, mieszkając u miejscowej rodziny, albo zatrzymajcie w jednym z polecanych przez nas hoteli.

Apartament
- 1 zestaw pościeli i ręczników na sypialnię. Radzimy wziąć dodatkowe ręczniki
- rezerwacje od soboty do soboty
Miejscowa rodzina
- wyżywienie 7 dni w tygodniu: śniadanie, pakowany lunch, kolacja
- gospodarze robią pranie raz w tygodniu
- rezerwacje od soboty do soboty, albo od niedzieli do niedzieli, możliwość przedłużenia rezerwacji

U rodziny w Irlandii

Kod Opcja Cena €
FHF Standardowy pokój (cena za tydzień na osobę) 250
FHFn Cena za dodatkową noc 36
FHFe Pokój En-Suite - z oddzielną łazienką i prysznicem (cena za tydzień na osobę) 280
FHNen Cena za dodatkową noc 40
FHFch Standardowy pokój dla dziecka/nastolatka (cena za tydzień na osobę) 180
FHFche Cena za dodatkową noc 26
FHFech En-Suite pokój dla dziecka/nastolatka - z prywatną łazienką i toaletą (cena za tydzień na osobę) 240
FHFeche Cena za dodatkową noc 35

 

Prywatne mieszkania bez wyżywienia Irlandia

Kod Szczegóły Cena €
FSA3 apartament dla trzech osób, cena za tydzień na osobę 700
FSA4 apartament dla czterech osób, cena za tydzień na osobę 850
FSA5 apartament dla pięciu osób, cena za tydzień na osobę 950
FSA6 apartament dla sześciu osób, cena za tydzień na osobę 1050-1150
FSA7 apartament dla siemiu osób, cena za tydzień na osobę 1250

Transfer rodzin z lotniska w Dublinie

Kod Opcja transportu (dla rodziny 4-osoby+) Dorosły Dziecko
FDAM Odbiór z Lotniska w Dublinie (w dwie strony) Bilet autobusowy Dublin - Galway 30 20
Opłata manipulacyjna 65
1-2 osoby 3-6 osób
FDPT Prywatna Taksówka Dublin - Galway 350 450
Cork - Galway zapytaj szkoły
Shannon - Galway
Knock - Galway

* cena na rodzinę, nie osobę
** dla rodzin 2-3 osobowych ceny pozostają te same, zmianie ulega cena opłaty manipulacyjnej : Dublin: 50 euro, Shannon 150 euro, Cork 170 euro

Kursy angielskiego dla młodzieży Dublin i Galway

OBÓZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MŁODZIEŻY w Dublinie i Galway- niezapomniane doświadczenie edukacyjne w stolicy Irlandii dla młodzieży w wieku 12-17 lat

Kurs angielskiego dla młodzieży w Irlandii

Młodzieżowy, wakacyjny kurs językowy w Dublinie, przeznaczony dla młodzieży w wieku 12-17 lat, stanowi idealne
połączenie intensywnych kursów języka angielskiego z wypoczynkiem, aktywnością sportową oraz wycieczkami
po Dublinie. Jego celem jest zapewnienie uczniom warunków do nauki angielskiego, zawierania nowych znajomości z rówieśnikami z całego świata, a także doświadczenia historii, widoków, dźwięków oraz bogactwa kulturowego oferowanego przez nowoczesną europejską stolicę, jaką jest Dublin.

LOKALIZACJA
Placówka szkoły ALS znajduje się w jednej z najpiękniejszych części Dublina – centralnym Southside, oferującej doskonałe połączenia komunikacji miejskiej. Zajęcia odbywają się w doskonale wyposażonym budynku prywatnej szkoły, oferującej przestronne klasy, darmowe Wi-Fi , kryty basen, stołówkę oraz halę sportową.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ATLANTIC LANGUAGE
Szkoła jest zlokalizowana w stolicy Irlandii, blisko centrum Dublina w St. Michaels College, Ballsbridge Dublin 4. Oferuje intensywny kurs języka angielskiego, doskonałe warunki mieszkaniowe, rozbudowany program zajęć pozalekcyjnych, wycieczek i spotkań towarzyskich. Każda grupa liczy maksymalnie 15 osób. Każdy uczeń zostanie przydzielony do odpowiedniej grupy - 5 poziomów nauczania od podstawowego do zaawansowanego.

CO OFERUJE SZKOŁA ALS

- zakwaterowanie z irlandzką rodziną lub w rezydencji szkolnejKursy językowe młodzież Dublin
- transport z miejsca zamieszkania do szkoły
- 24 lekcje angielskiego w tygodniu
- test poziomujący, materiały do nauki i certyfikat ukończenia kursu
- 2 zajęcia popołudniowe w tygodniu
- 2 półdniowe wycieczki w tygodniu
- 4 zajęcia wieczorne w tygodniu
- 1 całodniowa wycieczka w każdy weekend
- 1 przewodnik na 20 uczniów, bez dodatkowej opłaty
CENA KURSU UWZGLĘDNIA
- opłatę rejestracyjną
- test poziomujący
- materiały do nauki
- czesne
- zajęcia pozalekcyjne, wycieczki
- zakwaterowanie i pełne wyżywienie
PRZYKŁADOWY PLAN DNIA
- lekcje poranne - 09:30 – 11:00/11:30 – 13:00
- 4 lekcje popołudniowe -14:00 – 15:30 (2 popołudnia w tygodniu)
- 2 zajęcia popołudniowe - 16:00 – 17:00 (2 popołudnia w tygodniu)
- 2 półdniowe wycieczki - 20:00 – 22:00 (2 popołudnia w tygodniu)
- 4 zajęcia wieczorne - 20:00 – 22:00
Kursy językowe dla młodzieży Irlandia
- 1 wycieczka weekendowa


ZAKWATEROWANIE

Irlandzka rodzina
- pełna immersja w irlandzkiej rodzinie
- dobry dojazd do kwater
- 2-3 uczniów na rodzinę
- Pełne wyżywienie: śniadanie, pakowany lunch, kolacja
Rezydencja szkolna
- pełne wyżywienie: śniadanie, lunch, kolacja
- 4 uczniów na 1 apartament
- pojedyncze sypialnie
- 1 łazienka na 2 uczniów
- sprzątanie i wymiana ręczników – 2 razy w tygodniu, wymiana pościeli – 1 raz na tydzień
- całodobowa opieka przez cały czas trwania kursu


Ceny kursów angielskiego dla młodzieży w Galway

Kod i tytuł Szczegóły kursu Opcje zakwaterowania

Opłaty

2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie

JSSG
25 czerwca do
3 sierpnia 2019

24 lekcje
09:30-13:00 (pn - pt) oraz
14:00-15:30 (2 razy w tygodniu)
4x zajęcia wieczorne 20:00 - 22:00
1x weekendowa wycieczka

nocleg u rodziny 1496 € 2244 € 2992 €
nocleg w rezydencji 1720 € 2580 € 3440 €
dodatkowa noc + posiłki 65 €
Bilety na autobus 34 € 51 € 68 €

Ceny kursów angielskiego dla młodzieży w Dublinie

Kod i tytuł Szczegóły kursu Opcje zakwaterowania

Opłaty

2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie


25 czerwca do
13 sierpnia 2017

20 lekcji
09:30-13:00
4x 14:00-16:00
1x zajęcia popołudniowe 14.00-16.00
2x zajęcia wieczorne 20:00 - 22:00
1x weekendowa wycieczka
1x wycieczka na pół dnia

nocleg u rodziny 1592 € 2388 € 3184 €
nocleg w rezydencji 1992 € 2988 € 3984 €
dodatkowa noc + posiłki 50 €

Lekcje prywatne angielskiego w Irlandii - Dublin

Kod i tytuł Szczegóły kursu

Cena za tydzień

HTP

20 lekcji tygodniowo w domu nauczyciela 09:00-12:30
8 lekcji 14:00-15:30 (pn - czw)
4x zajęcia popołudniowe 16:00-17:00
4x zajęcia wieczorne 20:00 - 22:00
2x weekendowa wycieczka

informacja na życzenie klienta

Roczny program licealny

Kod i tytuł

Szczegóły kursu

Długość

Cena

HSPPR

Szkoła Prywatna Koedukacyjna

Semestr 1
Semestr 2
Semestr 3
Cały rok
Prosimy o kontakt z LEXIS
HSPPU Publiczna Szkoła Koedukacyjna/Tylko dla chłopców/Tylko dla dziewczynek

Niemalże identyczny program kursów języka angielskiego możliwy jest w oddziale szkoły Atlantic Dublin.

UBEZPIECZENIE

Zalecamy ubezpieczyć się na czas podróży i pobytu za granicą. "LEXIS" oferuje studentom ubezpieczenie Allianz w zakresie choroby i wypadków. Wszelkich formalności, związanych z ubezpieczeniem na czas podróży i pobytu, można dokonać w Szkole Języków Obcych "LEXIS".

Jak zostać studentem w Atlantic Language Schools?
Wszystkich formalności związanych z wyjazdem, rezerwacją, przejazdem, itp. można dokonać osobiście lub korespondencyjnie w Szkole Języków Obcych "LEXIS" lub u naszego Agenta. Po wyborze kursu, zakwaterowania i innych świadczeń wypełniasz formularz zgłoszenia, podpisujesz umowę i wpłacasz odpowiednią kwotę w złotych na nasz rachunek bankowy "LEXIS". Formularz zgłoszenia, jeden egzemplarz umowy i potwierdzenie wpłaty przesyłasz nam pocztą lub faksem, tak abyśmy mogli dostać przesyłkę na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (osoby z innych miast kontaktują się z Agentem).

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas:
·
potwierdzenie przyjęcia na kurs wraz ze stosownym listem dla władz granicznych w Wielkiej Brytanii - po to, aby nie mieć problemów przy przekraczaniu granicy,
· bilet na przejazd - jeśli wyjazd będzie z Warszawy (osoby wyjeżdżające z innych miast Polski kontaktują się z Agentem),
· potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z adresem, telefonem i krótką charakterystyką rodziny goszczącej,
· rachunek za zamówione świadczenia.


Zobacz też:
Nauka angielskiego w Anglii Londyn, Cambridge, Brighton

Napisz do nas, prześlemy kalkulację kosztów Sprawdź jakie mamy kursy angielskiego w Dublinie

Poleć nas znajomemu