Kurs Global Programme 2008
Jest to długoterminowy program zapewniający uczniom wszystkich narodowości możliwość połączenia Kursu Intensive English z płatną praktyką.

Program rozpoczyna się 8-tygodniowym kursem Intensive English. Po jego ukończeniu odbywa sie 5-miesięczna płatna praktyka. Kurs jest podstawą do przystąpienia do egzaminów Cambridge International Examinations Cerificate in Work Placement na poziomie zaawansowanym.

Program dostępny dla uczniów wszystkich narodowości. Kurs językowy odbywa się w Kings Bournemouth lub Kings Londyn. Płatna praktyka może odbywać się na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Cena obejmuje

8-tygodniowy Kurs Intensive English obejmuje

• 28 lekcji tygodniowo (21 godzin) w Kings Bournemouth oraz Kings Londyn przez 8 tygodni

• Lekcje języka angielskiego ogólnego w godzinach porannych

• Lekcje języka angielskiego z elementami przygotowania do egzaminów lub Business English

• Test kwalifikacyjny po przyjeździe, regularne testy kontrolne, prace domowe

• Folder Kings, materiały dydatkyczne, podręcznik do samodzielnego korzystania

• Dostęp do materiałów do samodzielnej nauki

• Darmowy dostęp do internetu

• Certyfikat ukończenia kursu

• 6-tygodniowe zakwaterowanie w rodzinie goszczącej

Program płatnych praktyk obejmuje:

• Płatną praktykę na cały etat (20-40 godzin tygodniowo) na minimalnie 20 tygodni
  • Pomoc w dokonywaniu formalności (podatek, ubezpieczenie)
  • Ewentualne szkolenie zapewniane jest przez pracodawcę
  • Pomoc w trakcie trwania praktyk
  • Cambridge CIE Advance Certificate in Work Placement
Sekcja1): 8-tygodniowy Kurs Intensive English Kurs Intensive English to 28 lekcji tygodniowo (21 godzin). Program obejmuje naukę języka angielskiego ogólnego oraz dodatkowe opcje, m.in.: Business English, przygotowanie do IELTS. Wszyscy uczniowie muszą uczestniczyć w zajęciach Business English przez 4 tygodnie
Sekcja 2): 5-miesięczna płatna praktyka Po ukończeniu Kursu Intensive English uczniowie rozpoczynają płatną praktykę. Pracują z reguły przez 20-40 godzin w tygodniu. W większości są to lokalne hotele, restauracje, supermarkety, itp. Uczniowie otrzymują wynagrodzenie za pracę.

Od uczniów oczekujemy uzyskania w trakcie praktyk CIE Cambridge Certificate in Work Placement na poziomie zaawansowanym.
Ważne Informacje
Liczba lekcji w tygodniu 28 lekcji tygodniowo (21 godzin) na Kursie Intensive English.
Dla kogo? Dostępne dla uczniów wszystkich narodowości. Dostępny przez cały rok, na początku każdego tygodnia. Więcej informacji w "Cenniku".
Czas trwania Minimum 7 miesięcy.
Poziom Od uczniów wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (IELTS 4.5 lub First Certificate). Uczniowie na niższym poziomie zaawansowania powinni wcześniej ukończyć dłuższy kurs intensywny. Wszyscy uczniowie muszą wypełnić test kwalifikacyjny przed rejestracją.
Minimalny wiek uczestników 20 (średnia wieku: 20-25 lat)
Liczebność grup 14 uczniów
Prace domowe Około 1 godzina dziennie (4-6 godzin tygodniowo).
Wycieczki Szkoła organizuje cotygodniowe weekendowe wycieczki do znanych miast i atrakcji turystycznych. Cena wyjazdu to £20 - £30. Więcej informacji w dziale Czas Wolny.
Atrakcje Szkoła organizuje zajęcia pozalekcyjne, między innymi: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, imprezy studenckie, projekcje DVD. Niektóre zajęcia są bezpłatne, za udział w pozostałych pobierana jest niewielka opłata. Więcej informacji w dziale Czas Wolny.
Uwagi Programy 'Praca i Nauka' przeznaczone są dla uczniów odpowiedzialnych zaangażowanych w pracę.

Większość studentów znajduje zatrudnienie w hotelach, restauracjach, a także centrach konferencyjnych, ogrodowych, firmach sprzątających, supermarketach, itp.

4-tygodniowe zakwaterowanie w rodzinie angielskiej jest wliczone w ceną kursu. Po zakończeniu kursu, zakwaterowanie jest zapewniane najczęściej przez pracodawcę (który odpowiedznio pomiejszy zarobek o średnio £40 - £70 tygodniowo). Jeśli pracodawca nie jest w stanie zapewnić zakwaterowania, pracownicy Kings pomogą w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania.

Uczniowie uczestniczą w rozmowach kwalifikacyjnych przez podjęciem pracy. Trwa to z reguły w granicach 1-2 tygodni.

Cena kursu nie obejmuje kosztów transportu ze szkoły / rodziny goszczącej do pracy, itp.
CENNIK
Daty 2008 Trwanie Ceny
Kod Kursu LGP (London Global Programme) lub
Kod Kursu BGP (Bornemouth Global Programme)