Wyjazdy językowe Niemcy, wyjazdy językowe do Niemiec, niemieckie wyjazdy językowe Niemcy, wyjazd językowy do Niemiec, obozy kolonie z językiem niemieckim, nauka języka niemieckiego w Niemczech, kurs niemieckiego w Niemczech, niemiecki w Niemczech, Obóz młodzieżowy lato w Niemczech

WYJAZDY JĘZYKOWE DO NIEMIEC, NIEMIECKIE WYJAZDY JĘZYKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY w NIEMCZECH


Wyjazdy językowe Niemcy - dla dorosłych

 

wyjazdy językowe Niemcy Instytut Humboldta - wyjazdy językowe do Niemiec dla dzieci (8-14 lat)

Instytut Humboldta jest ośrodkiem szkół prowadzących wyjazdy językowe do Niemiec. Wyjazdy niemieckie są prowadzone przez świetnie wykwalifikowanych i doskonale wykształconych nauczycieli, którzy w sposób profesjonalny potrafią połączyć naukę niemieckiego z zabawą.
Zajęcia dla dzieci odbywają się w ośrodkach takich jak Lindenberg, Affhöllerbach, Berlin-Lehnin, Schloss Wittgenstein, Bad Durkheim, Reimlingen. We wszystkich tych ośrodkach pracują świetnie przygotowani pedagodzy, którzy potrafią w sposób profesjonalny połączyć naukę niemieckiego z zabawą, dzieci uczą się i bawią pod czujnym okiem nauczycieli.

wyjazdy językowe do Niemiec Instytut Humboldta - wyjazdy językowe do Niemiec dla młodzieży (14-18 lat)

Instytut Humboldta jest ośrodkiem szkół prowadzących wyjazdy językowe do Niemiec. Wyjazdy niemieckie  są prowadzone przez świetnie wykwalifikowanych i doskonale wykształconych nauczycieli, którzy w sposób profesjonalny potrafią połączyć naukę niemieckiego z zabawą.
Zajęcia dla młodzieży odbywają się w ośrodkach takich jak: Meersburg, Kirchheim koło Teck, Berlin, Lindenberg, Schmallenberg - Bad Fredenburg, Fryburg, Monachium, Kolonia, Bad Schussenried. We wszystkich ośrodkach pracują doświadczeni i odpowiedzialni nauczyciele z wykształceniem akademickim, grupy liczą od 5 do 10 osób. Nastolatki w trakcie nauki niemieckiego i czasu wolnego znajdują się pod czujnym okiem opiekunów.

niemieckie wyjazdy językowe Niemcy GLS - wyjazdy językowe do Niemiec dla dzieci i młodzieży (8-17 lat)

Szkoła Językowa GLS SPRACHENZENTRUM została założona w 1983 roku i jest uznaną w świecie szkolą oferującą naukę języka niemieckiego. Została ona zarejestrowana w Senacie Berlińskim oraz jest członkiem Międzynarodowego Związku Szkół Językowych (IALC) oraz Fachverband Deutsch als Fremsprache e.V. Ponadto GLS jest założycielem IQ Deutsch. Szkoła oferuje różnorodne kursy języka niemieckiego, które łączą w sobie naukę niemieckiego i wypoczynek.
Nieważne, ile masz lat – my mamy odpowiedni dla Ciebie kurs języka niemieckiego. Oferujemy rożne interesujące letnie programy językowe dla dzieci i młodzieży. Miejsca kursów: Berlin, Monachium.

Obozy językowe młodzież

International House - wyjazdy językowe do Niemiec dla dzieci i młodzieży (10-18 lat)

Mamy wielkie szczęście, że nasza siedziba mieści się we Fryburgu. Miasteczko uniwersyteckie jest jednym z najprzyjemniejszych i najpiękniejszych miasteczek w Niemczech. Fryburg jest na tyle mały, że można się w czuć jak w domu od pierwszego dnia pobytu i na tyle duży, że by był międzynarodowy, ciekawy i żywy. 
Nasza zasada nauki niemieckiego: Uważamy, że różne typy klientów wymagają różnych podejść. W naszej szkole, menedżerom, studentom i nastolatkom oferuje się kursy niemieckiego najwyższej jakości, ale w różnych grupach. Jest tak z powodu różnic w potrzebach, wieku, zainteresowaniach i budżetach. Wyjazd językowy do Niemiec nigdy nie był przyjemniejszy!

 

 Zobacz też: Nauka niemieckiego i wyjazdy językowe do Austrii
                    Zimowiska z nauką niemieckiego w Niemczech

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów                           Poleć nas znajomemu