Zakwaterowanie       strona główna Universpain    ceny    warunki

W chwili otrzymania twojego zgłoszenia na kurs, otrzymasz potwierdzenie kursu, zakwaterowania i innych zamówionych u nas usług wraz z pełną informacją o nich jak: pełny adres zakwaterowania, godziny rozpoczęcia kursu...

Wszystkie typy zakwaterowania są na bieżąco monitorowane przez „Universpain”. Jakiekolwiek zniszczenia powinny być zgłoszone natychmiast, aby mogły być na bieżąco zreperowane.

Wszystkie typy zakwaterowania oferowane przez „Universpain” znajdują się maksymalnie 15 minut na piechotę od naszej szkoły

Jeżeli zakwaterowanie nie odpowiada twoim wymaganiom, gwarantujemy zmianę go na inne w przeciągu 48 godzin. Robimy to gdy macie uzasadniony powód.

Możesz łączyć dwa lub nawet trzy typy zakwaterowania, w czasie twojego pobytu w Universpain (jeżeli są dostępne). W tym wypadku, powinieneś zaznaczyć to w chwili zgłoszenia.

Możesz wybrać spośród następujących typów zakwaterowania:

Kwatery prywatne (rodzina hiszpańska)

To idealny wybór dla uczniów, którzy chcą podczas pobytu w Salamance całkowicie zanurzyć się w kulturze hiszpańskiej. Rodziny goszczące zostały starannie dobrane ze względu na ich doświadczenie w kontaktach ze studentami z zagranicy oraz ciepłe podejście do goszczonych u siebie osób. Ten typ zakwaterowania wspomaga proces uczenia się hiszpańskiego oraz poznawania kultury - zwyczajów, tradycji, świąt rodzinnych.
W cenę wliczone jest: 

  1. Zakwaterowanie w pokoju pojedynczym lub podwójnym.
  2. Wyżywienie pełne lub półpełne (cena za pranie nie jest wliczona). 
  3. Pomoc ze strony rodziny goszczącej w przystosowaniu się do nowych warunków.
  4. Klucze do domu, do którego można wracać jak do swojego domu.

 

Dodatkowa opłata za pranie raz w tygodniu (bez prasowania): 36€ na miesiąc.

Akademiki

Jeżeli uczestnik preferuje większą swobodę, może wybrać zakwaterowanie w akademiku. Mieszkanie w akademiku składa się z 3 lub 4 pokoi (dwuosobowych lub pojedynczych), pokoju dziennego, kuchni (wyposażonej w naczynia i przybory do gotowania, mikrofalówkę, pralkę i lodówkę) oraz wspólnej łazienki. Pokoje dzieli się z innymi studentami Universpain, którzy pochodzą z całego świata, co pozwoli nawiązać międzynarodowe przyjaźnie i wzbogacić swój pobyt w Salamance. 

Każdy z mieszkańców akademika ma swoje obowiązki - sprząta swój pokój, pomaga w sprzątaniu wspólnych pomieszczeń. Studenci sami sobie gotują. Należy także pamiętać o zachowaniu szacunku do współlokatorów i sąsiadów. 
Na początku pobytu pobierany jest niewielki depozyt (na wypadek gdyby uczestnik kursu zniszczył lub zepsuł coś w mieszkaniu). Depozyt jest zwracany przed wyjazdem.

Zapewniona jest pościel i koce, w cenę wliczone są również opłaty za elektryczność, gaz, wodę, oraz sprzątanie raz w tygodniu kuchni, łazienki, pokoju dziennego i korytarza.
Ten typ zakwaterowania jest dostępny wyłącznie dla uczestników powyżej 18 roku życia.

Zakwaterowanie jest dostępne od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu do soboty po ostatnim dniu kursu. Opłata za dodatkowy dzień wynosi  25 €

Rezydencje

To najlepsze rozwiązanie dla uczestników chcących mieszkać niezależnie. Oferujemy wygodne rezydencje z przestronnymi pokojami (pojedynczymi lub podwójnymi), wspólną łazienką (dostępne są również pokoje z prywatną  łazienką), jadalnią, możliwością prania, telefonem, pokojem video i dostępem do Internetu.
W cenę wliczone jest: 

  1. Zakwaterowanie w pokoju pojedynczym lub podwójnym.
  2. Wyżywienie pełne lub półpełne.
  3. Codzienne sprzątanie pokoju.
  4. Pranie pościeli co tydzień (należy przywieźć własny ręcznik).

Zakwaterowanie w akademikach jest dostępne wyłącznie w okresie wakacyjnym - od 15 czerwca do 15 września. 

Zakwaterowanie 1
tydz.
2
tyg.
3
tyg.
4
tyg.
Rodzina, pokój 1-osobowy, 3 posiłki 170 € 340 € 540 € 680 €
Rodzina, pokój 1-osobowy, 2 posiłki 155 € 310 € 465 € 620 €
Rodzina, pokój 2-osobowy, 3 posiłki 155 € 310 € 465 € 620 €
Rodzina, pokój 2-osobowy, 2 posiłki 140 € 280 € 420 € 560 €
Mieszkanie studenckie, pok. 1-osobowy 145 € 215 € 290 € 365 €
Mieszkanie studenckie, pok. 2-osobowy 120 € 180 € 245 € 305 €
Rezydencja, pokój 1-osobowy, 3 posiłki 190 € 380 € 570 € 760 €
Rezydencja, pokój 1-osobowy, 2 posiłki 175 € 350 € 525 € 700 €
Rezydencja, pokój 2-osobowy, 3 posiłki 175 € 350 € 525 € 700 €
Rezydencja, pokój 2-osobowy, 2 posiłki 160 € 320 € 380 € 540 €
 

Napisz do nas, prześlemy ci kalkulację