Warunki      strona główna Universpain          ceny         zakwaterowanie

1.Minimalny wiek uczestników kursów to 16 lat.

2. ZAKWATEROWANIE: Pranie i prasowanie nie jest zawarte w cenie zakwaterowania. Pobierane są za nie dodatkowe opłaty. Nie trzeba przywozić własnej pościeli, ale należy zabrać własny ręcznik. Każda nieuzasadniona zmiana zakwaterowania będzie kosztowała 30 Euro.

3. Wszystkie opłaty za kurs i zakwaterowanie powinny zostać uiszczone 15 dni przed rozpoczęciem kursu.
ZAPISANIE SIĘ NA KURS WIĄŻE SIĘ Z OBOWIĄZKIEM WPŁACENIA DEPOZYTU WYSOKOŚCI 200 EURO.

4. Jeżeli uczestnik kursu zdecyduje się zrezygnować z kursu na 45 dni przed datą rozpoczęcia, będzie miał prawo do zwrotu 50% depozytu i  100% reszty kosztów kursu i zakwaterowania, jeżeli wszystko już zostało opłacone. Jeżeli rezygnacja z kursu nastąpi w terminie krótszym niż 45 dni przed datą jego rozpoczęcia, depozyt nie zostanie zwrócony.
Żadne opłaty za kurs, zakwaterowanie czy wpisowe nie zostaną zwrócone po rozpoczęciu kursu.
O zmianę zakwaterowania należy poprosić administrację przynajmniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.
Po rozpoczęciu kursu uczestnik musi podać uzasadnienie, jeżeli chce zmienić zakwaterowanie. Powodem może być nie spełnianie przez zakwaterowanie opisanych wymogów.
Uczestnik powinien się liczyć z tym, ze zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu może potrwać kilka dni. Nie powinien też zapominać o traktowaniu z szacunkiem współlokatorów lub rodziny u której będzie mieszkać. 

Jeżeli zmiana zakwaterowania będzie uzasadniona, gwarantujemy że zostanie ona przeprowadzona w ciągu 48 godzin. Jeżeli nowe zakwaterowanie będzie droższe niż poprzednie, tego samego dnia uczestnik będzie musiał dopłacić różnicę. 

5. Universpain zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z listy osób biorących udział w kursie, jeżeli wszystkie opłaty nie zostaną uiszczone w terminie, lub jeżeli uczestnik zachowuje się nieodpowiednio w trakcie pobytu w szkole. W takim wypadku uczestnik traci prawo do zwrotu jakichkolwiek opłat. 

6. W CENĘ KURSU WLICZONE SĄ:

  • materiały do nauki
  • karta studenta Universpain 
  • zajęcia nie związane z dodatkowymi opłatami
  • świadectwo ukończenia kursu
  • darmowy dostęp do Internetu
  • darmowy dostęp do biblioteki
  • pełne lub niepełne wyżywienie (pranie nie jest wliczone w cenę)
  • klucze do mieszkania
7. Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek, zajęcia trwają od poniedziałku do piątku. Początkujący zaczynają kurs w pierwszym poniedziałku każdego miesiąca. Rozkłady zajęć są podawane uczestnikom pierwszego dnia kursu.

Święta i inne dni wolne od zajęć 2014: 6 stycznia, 19 marca,  5,6 i , 23 kwietnia, 1 maja,12 czerwca,  15 sierpnia, 8 września, 12 października, 1 listopada, 6, 8 i 25 grudnia. Przerwa świąteczna od 22 grudnia do 30 grudnia  2014 włącznie.
Jeżeli w jednym tygodniu wypadną 2 dni wolne od zajęć, 1 dzień zostanie odpracowany.

8. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oznacza akceptację powyższych warunków. 

9. Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych informujemy, że dane uczestników kursów będą przechowywane w szkole do wewnętrznego użytku i nie zostaną przekazane osobom trzecim. Uczestnicy mają prawo do wglądu, modyfikowania i usuwania swoich danych, jeżeli złożą pisemne podanie do dyrekcji Universpain.