;

Nauka języka rosyjskiego w Petersburgu Nauka języka rosyjskiego w Rosji Kursy języka rosyjskiego w Petersburgu

ROSYJSKI W PETERSBURGU 2020

Nauka rosyjskiego w Centrum Języka Rosyjskiego i Kultury - Petersburg

PETERSBURSKI UNIWERSYTET PAŃSTWOWY

LEXIS od wielu lat współpracuje z uniwersytetem w Sankt Petersburgu.

Centrum Języka Rosyjskiego i Kultury działa przy państwowym Uniwersytecie w St Petersburgu. Wysoki poziom nauczania zapewniają lektorzy z uniwersytetu, którzy biorą udział w nauczaniu rosyjskiego. Nauczanie w Centrum skupia się na rosyjskim w codziennych sytuacjach. Bogata historia Petersburga jest źródłem wielu materiałów uzupełniających kurs. Omawiane są również tematy związane z życiem codziennym w Rosji, kulturą, tradycjami ludowymi i historią Rosji.Nauka rosyjskiego w Rosji
Kurs obejmuje wiele różnych programów stworzonych przez doświadczonych i utalentowanych nauczycieli i instruktorów współpracujących z Centrum. Oferowane są również kursy języka rosyjskiego biznesowego przewidziane dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Europy i Japonii, programy edukacyjne dla przedstawicieli placówek dyplomatycznych i ich rodzin, a także dla różnorodnych organizacji międzynarodowych, takich jak: Organizacja Narodów Zjednoczonych, Międzynarodowy Czerwony Krzyż, UNESCO i inne.

Niektóre z programów akademickich proponowanych przez Centrum to uznane kursy językowe i kulturowe przeznaczone dla chłopców i dziewcząt z różnych uniwersytetów w Europie i Ameryce Północnej. Centrum od dawna współpracuje z wieloma uniwersytetami i organizacjami partnerskimi, a studenci biorący udział w tych programach uzyskują zaliczenia na swoich uczelniach macierzystych na podstawie uczestnictwa w kursach proponowanych przez Centrum.

Centrum oferuje również szkolenia dla studentów i absolwentów z zagranicy, a także dla nauczycieli, biznesmenów i wszystkich tych, którzy interesują się kulturą, cywilizacją i polityką Rosji, i którzy chcieliby nauczyć się języka rosyjskiego.

Nauka języka rosyjskiego w PetersburguZałożony w początkach XVIII wieku przez Piotra Wielkiego, państwowy Uniwersytet w St Petersburgu jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Rosji. Centrum posiada długoletnie doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców języka rosyjskiego. W samych Stanach Zjednoczonych, państwowy Uniwersytet w St Petersburgu ukończyło ponad 7000 absolwentów (w ciągu ostatnich 30 lat).

Każdego roku Centrum przyjmuje na studia na państwowym Uniwersytecie w St Petersburgu około tysiąc dziewcząt i chłopców, kobiet i mężczyzn w różnym wieku pochodzących z całego świata.

St Petersburg jest najlepszym wyborem dla wszystkich tych, którzy planują studiować w Rosji i dowiedzieć się więcej na temat historii, ludzi, tradycji i kultury Rosji. Co najważniejsze, mieszkańcy Petersburga znani są z tego, iż posługują się "klasyczną" odmianą języka rosyjskiego. Nasi studenci cenią sobie również przystępne koszty utrzymania w St Petersburgu, zwłaszcza w porównaniu z Moskwą (w St Petersburgu ceny są średnio o 30% niższe!) Niezwykle piękny, historyczny St Petersburg oferuje bogactwo możliwości spędzania wolnego czasu. Niewątpliwie warte zobaczenia jest Muzeum Hermitage, jedno z największych i najbardziej prestiżowych muzeów na świecie, a także Teatr Mariinsky, gdzie zobaczyć można występ słynnego baletu Kirov. Pomimo zawiłych zmian politycznych i rządowych w Rosji, St Petersburg jest wciąż stabilny politycznie i społecznie.

kursy rosyjskiego w PetersburguStare rosyjskie miasta, takie jak Psków i Nowogród, zapraszają na jednodniowe wycieczki nocnym pociągiem lub autobusem jeżdżącym na dalekich dystansach. Centrum Języka Rosyjskiego i Kultury zajmuje się również organizacją wycieczek weekendowych dla zagranicznych studentów, miedzy innymi do Moskwy, Finlandii i innych Republik Nadbałtyckich, których stolice znajdują się niedaleko St Petersburga.

Programy Centrum, pomagające studentom szybko nauczyć się języka rosyjskiego, od lat cieszą się uznaniem zagranicznych klientów. Centrum organizuje również praktyki językowo- kulturowe dla rodowitych użytkowników języka rosyjskiego, zamieszkujących poza granicami Rosji; są to zwłaszcza imigranci z drugiego i trzeciego pokolenia mieszkający w innych krajach.

Całkowity koszt programu zależy od długości jego trwania i świadczonych usług, a także może być indywidualnie uzgodniony.

Ceny kursów języka rosyjskiego na Uniwersytecie w Petersburgu i ceny zakwaterowania

Napisz - prześlemy kalkulację kosztów      Poleć nas znajomemu 

Zobacz też: Nauka rosyjskiego w Moskwie i Petersburgu - szkoła Liden & Denz

Więcej informacji na temat kursów uzyskasz w Szkole Języków Obcych - LEXIS